Žádám o finanční pomoc. Dcera potřebuje speciální kočár

trpaslikg
31. říj 2009

snad se to bude někomu zdát troufalé, ale život je život, dcera vyrostla a potřebuje speciální kočárek, hledám hodné duše, které by nám troškou přispěli...nevím jestli neporušuji pravidlo fora, tak pokud se to někomu nebude zdát, tak to smažte...děkuji Míša
http://klarka.wbs.cz/Uvod.html

anta
19. lis 2009

Trpasliq - jak jsi psala, že může někdo poslat, když nebude vědět, co s penězi, tak to jsem se nasmála včera u televizních novin, kterak stát shání dárce peněz a už si i založil na to účet, máš konkurenci 😀 😀
Ne ale vážně, je to teda sprosťárna největšího kalibru, odírají lidi o vše, lidi s takto postiženými dětmi nemají skoro na nic a oni (stát) si budou zakládat na sebe nadaci, to je fakt hnus 😠 😠 😠

trpaslikg
autor
19. lis 2009

anta: jeste, ze jsem to nevidela, zase bych se rozcilila 😀...ale jsou velika konkurence 😀 😀 😀 ...ať se slozi politici ze svych platu...

trpaslikg
autor
23. lis 2009

ahojky, potrebuji poradit... rozhodla jsem se, ze si vratim manzela do loznice 😀 ted spi s klarkou aby se nam v noci neudusila, mam doma chuvicku, ale takovou nic moc chrci a ja u ni nemuzu spat, premyslela jsem, ze poridime klarce s tou kamerou, jaky s tim mate zkusenosti a nemate nahodou na prodej?

trpaslikg
autor
24. lis 2009

aktualni castka je 22211,- to vse uz je na uctu a prisly i koruny od toho exekutora 😉

cernovlaska
24. lis 2009

Trpaslikg: moje kámoška jí má a moc si jí chválí,jen občas vypadává signál,tak ten obraz skáče 😕 myslíš,že je potřeba s kamerou? To by jsi na to musela pořád koukat a moc by jsi toho nenaspala 😕. Každopádně bych zkusila mrknout na MMB a já jsem teď koukala do letáku od Sencor a mají jí za 2.499,-. Je to hodně peněz,ale zase jí budeš mít v záruce,kdyby cokoliv 😉 a moooc gratuluju k penízkům,je fakt super,že to vyšlo,a že vám to pomohlo 😵 😵 😵

trpaslikg
autor
25. lis 2009

cernovlaska: ja nevim, jestli s kamerou nebo bez, asi bych opravdu porad koukala, na mmb jsem koukala, ze prodavaji i chuvicku + takovou tu kontrolu dechu...jsem hrozny srabik a bojim se ji nechat jen tak....jeste to nejak promyslime a neco si nechame koupit od babicky k vanocum....

glumy
25. lis 2009

Ahoj, taky posílám něco málo, třeba na to vibrující ovoce. Dědovi se to moc líbilo a tak přidal půlku 😀

cernovlaska
25. lis 2009

No,možná by ten monitor dechu byl lepší,přece jenom,kdyby něco,tak by vás upozornil a pak si můžete pořídit jen klasickou chůvičku,která má lepší dosah a signál,ale asi by to bylo dražší,no,uvidíte,jak to půjde 😵

trpaslikg
autor
26. lis 2009

ovoce nemuzu najit na netu, tak az ted budu s holkama u babicky vyrazim do sexshopu...a jestli tam nebude zenska, tak budu cervena jak rak 😀

nensy
26. lis 2009

ahoj trpaslikg a jaký kočárek jste vybrali pro malou.mi berem kočárky od patronu a ty jsou dobré

trpaslikg
autor
26. lis 2009
nensy
26. lis 2009

jo tak ten je moc hezkej .nám se líbil od patronu taky jeden ale myslím že se na něj doplácelo taky 20tis 😝

trpaslikg
autor
26. lis 2009

jo tak to byl ten tom 5 ne? fakt super 21tis zaplati pojistovna a myslim, doplatek 30tis...na ten jsme taky koukali, kamaradka ho ma tak jsme tam klarku posadili a byla dost vztekla, teda ona rve porad pokud se nechova, ale v tomhle vydrzela i 15 minut coz je zazrak...

nensy
26. lis 2009

http://www.reha.patron.eu/img/e-shop/obrazek-3/... ten jsme chtěli tak se na něj doplácí 30 tis

lucenek
26. lis 2009

trpaslig vypadá super ten kočík, ale nechápu co na tom tolik stojí ☹ konstrukce s vyšší nosností okej to je jasné, ale jinak je to klasika jen delší a větší to je fakt mazec

nensy
26. lis 2009

jo je tom tom 5 🙂 tak hlavně aby v tomhle byla spokojená.mi jsme do něj upustili a objednali corzíno xcountry ale lukáš je už velkej.pak máš zase za 3 roky nárok na novej a tenhle ten ti zustane.já kočárky dávám do stacionáře oni nemaj nárok na kočárky tak to využijou

nensy
26. lis 2009

no říkal mi pán že i blbej šroubek musí mít atest a tím ta hodnota kočárku jde na horu

trpaslikg
autor
26. lis 2009

lucenek ja nevim co je na tom drahyho, prijde mi, ze vydelavaji...preci jen to jsou veci, ktery kdyz clovek potrebuje tak je koupit musi...

nensy to je presne on, taky se nam libil 🙂

nensy
26. lis 2009

přesně tak je to předražený třeba dřív byla stříška na kočár v ceně a tedkon se na ní doplácí i na blbou pláštěnku na kočár

trpaslikg
autor
26. lis 2009

no tak u toho otto bock je plastenka soucasti boudicky, ale nejde mi do hlavy proc to neni hrazeny, kdyz my treba na slunicko vubec nesmime...

ygreen
30. lis 2009

trpasliq - kde najdu číslo účtu?

bublinkags
30. lis 2009

ygreen - na první stránce nebo i tutaj 😉 http://klarka.wbs.cz/Uvod.html

ygreen
1. pro 2009

když mě se tam zobrazuje jen toto

Ahoj Všem, kteří se rozhodli přispět na moje pomůcky, s radostí Vám oznamuji, že penízky se už sešly. Teď jen s klidným srdcem, že na to mám, počkám na odklepnutí u pojišťovny...Moc moc moc děkuji. Je to takový malý zázrak, první korunky přisly 2.11. a teď už je potřebná částka na účtě. Hned jak vše dostanu, vložím fotky

Díky maminkám s MK, ale i jiným lidičkám...dodávám ještě dík JUDr. Juraj Podkonický,

a číslo účtu fakt nevidím 😕 sem asi blbá, i to je to možný 😅 😅

jituskak
1. pro 2009

ahoj, taky chci přispět na něco potřebnýho (nemám strach, že by se nic nenašlo) a taky to nemůžu najít to číslo účtu. pošlete mi to do IP. dík

bublinkags
1. pro 2009

Holčičky zlatý, musíte sjet o kousek níže 😀 😀 Nahoře je popis aktuální situace, ale pod tím je ještě původní prosba 😅 Přesto vám sem ještě kopíruju i číslo jak je uvedeno na těch stránkách "č. účtu 1106926033/0800 v.s. 1111" 😉

trpaslikg
autor
16. pro 2009

kočárek je doma tak jsem hned fotila aby jste se mohli radovat s nami... http://www.klarka.wbs.cz/Fotogalerie.html

martimarti
16. pro 2009

Supééér 🙂 🙂 🙂 krásné vozidlo, tak ať se vám dobře jezdí 😉
Hezké vánoce 🙂 🙂 🙂

trpaslikg
autor
19. pro 2009

tak jsme s manzelem objednali fusak original, bude za necelych 6000,-, ale Klárka ma ještě korunky tak nás bude stát jen 2000,-... před týdnem jsem byla v Táboře a šla jsem do sexshopu a místo něj jsem našla solarium...neztrácela jsem hlavu a šla do druhého a tam cedulka, že jsou přetěhovaný pokračovala jsem na adresu, která tam byla a utřela jsem...no nic, prý je tam ještě jeden tak přístě až tam budu zkusím to znova...bylo to hrozný běhání, ale snad se konečně dočkám 😉

urbi
19. pro 2009

kočárek je skvělej! mám moc radost, že jsou tady fajn ženský, které, když je potřeba, umí pomoct! jen tak dál!

trpaslikg
autor
19. pro 2009

ted jsme se vrátili z procházky a moc je ji v kočarku libilo, spokojeně se smála až bude ten fusak tak bude podle mě ještě spokojenější, protože ji nebude prekážet ve výhledu pláštěnka 🙂
fakt je to super a musím říct, že hlavně díky Vám na MK budeme mít konečně procházky bez křiku (snad) děkujeme 😉