Žádám o finanční pomoc. Dcera potřebuje speciální kočár

trpaslikg
31. říj 2009

snad se to bude někomu zdát troufalé, ale život je život, dcera vyrostla a potřebuje speciální kočárek, hledám hodné duše, které by nám troškou přispěli...nevím jestli neporušuji pravidlo fora, tak pokud se to někomu nebude zdát, tak to smažte...děkuji Míša
http://klarka.wbs.cz/Uvod.html

esssi
6. lis 2009

jé tady to frčí, to je skvělý, mám slzy v očích a radost, že ještě umíme něco malinko udělat pro druhé 🙂

lucenek
6. lis 2009

hele tpraslig neřeš to.....u postiženého děťátka jsou opravdu specifické pomůcky a je smutné že jsou holt předražené...moje dítě na zimu fusak má.....a tvoje je méněcenné, že by ho mít nemělo???Neřeš......mě přijde mít fusak na zimu jako naporstá samozřejmost ne jako zhýralost 😵

sisi.v
6. lis 2009

trpaslikg - souhlasím s lucenek, fusak potřebujete, vždyť ti holčička v kočárku bude ležet, přece nezmrzne. když na něj bude, jen dobře 🙂

skuli
6. lis 2009

Mám radost,když vidím,že se najdou dobré duše,které pomohou úplně pro ně cizímu člověku.

urbi
6. lis 2009

trpaslikg- značková bunda je nadstandard, pokud je na trhu i normální - tzn. neznačková - vy potřebujete fusak, stejně tak jako ho potřebují naše děti - jen prostě nejde koupit obyč, bo rozměry a vše musí být jiné - jestli peníze budou a já věřím, že jo, neváhej a ber - věřím, že potřebuješ víc věcí než jen kočárek a fusak -kdybychom nechtěli, neposílali bychom - my chceme a proto budeme rádi, že si budete moci pořídit vše, co je třeba 🙂

trpaslikg
autor
6. lis 2009

uvidime kolik se teda vybere, az bude to co potrebuji ted, napisu to a necham na kazdym, jestli jeste prispeje nebo ne 😉, samozrejme bych dolozila za co se penize utratily...

sunflower2
6. lis 2009

Držím palečky, ať se vybere, kolik je potřeba, taky jsem přispěla svou troškou do mlýna..

valentynka
7. lis 2009

dobrý večer,
tak jsem pár korunek také přispěla.
přeju hodně štěstí at se na kočárek vybere a zybde ještě na další věci 🙂

holčičky jsou moc krásné!!

trpaslikg
autor
9. lis 2009

hezky den všem, další penízky dorazily, mame 14 tis. to uz je pohodička 😉

anta
9. lis 2009

Ahojky, do této diskuze jsem též nahlédla a rozhodla jsem se aspoň trošku pomoci, není to extra částka, ale když se dá korunka ke korunce, jistě se lépe bude nakupovat, moc držím palečky a posílám sílu a energii 😉
Obdivuji tě, že to zvládáš, super 😉

anta
9. lis 2009

Jen mě mrzí, že stát se o takové případy dostatečně nepostará, jsi dobrá, že jsi si takhle požádala, ačkoli je to vlastně smutný, ale líná huba, holý neštěstí, to je moje gusto 😉 🙂

trpaslikg
autor
11. lis 2009

ted jsem na to koukala a pojistovna zaplati kolem 85 tis. coz je docela dost, jen doufam, ze to odklepnou cely, muze se stat, ze nekterou soucastku k podvozku u kocaru ohodnoti jako nepotrebnou a castka se nam krapet zvysi... dnes jsem odnesla dalsi zadost do ceske sporitelny tak jsem zvedava co mi odpovi, jako verne klientce 😉

anta: no me to bylo dost trapny, takhle zadat, ale pak jsem si rekla, ze to delaji i jini tak proc to nezkusit 🙂

cernovlaska
11. lis 2009

Trpaslikg: ten kočárek je asi za pěknou řachu,viď 😕 to je neskutečný,že takovýhle potřebný věci jsou tak neskutečně drahý 🙄.

Víš co,chodíš na MK dlouho a většina a myslím,že větší většina,holek,co přispěly,četly tvůj příběh a ví,že nejsi žádná podvodnice,která by se chtěla obohacovat 😉 kdyby to tak nebylo,tak ti nepřispějou 😉

anta
11. lis 2009

Trpasliq - naopak, trapný to není, přijde mi to celkem fajn, neboť se tady schází spousta holek takových let, že už tak nějak ta důvěra tady je, není se zač stydět, tvá situace je pochopitelná pro normální lidi 😉 Držím moc palečky 🙂

martimarti
11. lis 2009

Trpaslikg: a kdy ho tak výhledově budete mít? ten už se kupuje hotový a nebo je na objednávku a musíte čekat? Čekáme na fotku v albíčku 😉

trpaslikg
autor
11. lis 2009

tak kocarek nejdriv musi schvalit na pojistovne, tam pred 14 dny poslala doktorka papiry nebo pred tydnem, museli jsme zmenin neurologa protoze ten stary byl linej vypisovat poukazy, pak poslu poukazy do firmy a tam jen kocarek sestavy, pocitam ze tak za mesic bude doma

kubaka
11. lis 2009

trpasliku - na mimibazaru jedna maminka šije fusaky a za slušné peníze. Udělá na míru. kontakt na IP. Já jeden mám, je teplý a funguje už druhou zimu.

trpaslikg
autor
11. lis 2009

na MB chodim, kontakt bude super, porad nad tim fusakem premyslim a pokud by byl na miru a nemuchlal se ji pod prdelku tak by byl skvely a urcite by byl o hodne levnejsi...

nikka.vo
11. lis 2009

Tak od nás taky putují korunky a trpaslikg, koukala jsem, že ti jedna paní psala na tvé stránky do vzkazů, že ti ušije cokoliv na kočárek, i to co na svých stránkách nemá, takže třeba i fusak větších rozměrů a to zdarma, nebo by třeba chtěla jen minimální doplatek, takže na MMB nemusíš. Dala tam i odkaz na své stránky, dokonce myslim, že ona na MMB chodí. A třeba její příspěvek mě ,nevim proč ,dojal nejvíc 😅

lucenek
11. lis 2009

nika tak to je krása 😵 😵 😵 😵

trpaslikg
autor
12. lis 2009

jj psala, uplne me dostala, psala jsem ji hned ten den 🙂

alcatko.j
12. lis 2009

Tak jsem Klarince taky neco malo(fakt malo ale ☹ ) poslala a posilam ji pohlazeni🙂

nikka.vo
12. lis 2009

já jsem právě nevěděla, jestli sis toho všimla, když to psala na konci října a včera si tu s Kubaka řešila fusak přes MMB za peníze, když tady ti ho lilian nabízí zadáčo 🙂

martimarti
12. lis 2009

Ta Lilinka je Kubaka 😉 🙂

trpaslikg
autor
12. lis 2009

:D ja jsem nevedela ze sije i fusaky, ale psala jsem, ze az bude kocarek tak se domluvime, protoze jsem neobjednala ani original nanožnik... 🙂

nikka.vo
12. lis 2009

marti, to mi v tom případě už vůbec hlava nebere, že Kubaka nabízí kontakt na někoho kdo šije na MMB a že od ní jeden má 😅 😕 a přitom teda ona sama má webovky kde nabízí tyhle služby. 😅 Tomu moc nerozumim, ale radši to neřešim 😅

nikka.vo
12. lis 2009

ještě poslední možnost jak jsem to pochopila... kubaka si na stránkách trpaslikga dala nick lilinka, odkazuje tam na stránky jménem lilinka a nabízí, že zaplatí cokoliv co si tam trpaslig vybere případně ušije něco jiného, co na těch stránkách není, ale ona majitelka těch stránek není? 😅 😅 😅 Jsem zmaten, přátelé 😀

lenkavano
12. lis 2009

kubaka je mi podezřelá

trpaslikg
autor
12. lis 2009

teda holky, vy me desite 🙂