Zadržování vody v těle před MS. Dá se tomu odpomoct?

medi_ivca
21. bře 2012

Ahoj holky, predem se omlouvam, pokud to tady uz bylo ...... ale potrebuju rady!! Mam pocit, ze zadrzuju vodu. Pri brani HA jsem byla v poho, ted zadrzuju. Nicmene je to asi v zavislosti na MS. Cetla jsem ze je to normalni, ale me to tak neprijde. Do ovulace v pohode, pak zacnu a nejhorsi je to tyden pred 😖 To se pomalu nevejdu do kalhot. Da se tomu nejka odpomoct? Neznate nejake recepty? Je mi to dost neprijemne, ale nevim co se s tim da delat 😢

masel
21. bře 2012

@medi_ivca Ahojky.Tak recept bych také potřebovala.Mě to hlavně trápí až když příjde,nebo den předem.A pak to stojí za to.Připadám si jak balón 🙂

medi_ivca
autor
21. bře 2012

@masel hmmm, me fakt 12-10 dni predem 😖

smisek2011
21. bře 2012

@masel
@medi_ivca Ahoj holky me to take trapi ale ja jeste beru HA prave chci vysadit jestli to bude bez ni lepsi nebo nee

mitote
21. bře 2012

@medi_ivca hele ja taky kdysi mivala pocit ze zadrzuju vodu pred MS... jo jinak ty vitaminy jsou http://www.lekarna.cz/orissa-pupalkovy-olej-s-v...

medi_ivca
autor
22. bře 2012

@smisek2011 zkus, myslim, ze vysazen HA pomuze 😉

@mitote Gabi diky za typ!!! Vyzkousim 😉 😎 😵

llllucka
22. bře 2012

Zadržování vody je normální,ale asi ne tak dlouho.Co se poradit s gynekologem?.Já taky hodně nateču a to jak před MS,tak před ovolucí.

smisek2011
22. bře 2012

@medi_ivca dnes posledni ha tak pak pisnu jestli to je lepsi bez ni

kajovaevicka
22. bře 2012

Hele, na zadržování vody je nejlepší kopřivový čaj... Ta krásně odvodňuje, takže než začneš tělo ládovat dalšíma umělýma látkama, tak zkus bylinky🙂 Já zrovna nejsem bába bylinkářka, taky se směju názorům, že bylinky jsou na všechno. Ale s tou kopřivou mám fakt dobrý zkušenosti, měla jsem minulé dva měsíce to samé a tenhle jsem pila týden před MS ten čaj z nich a paráda🙂

masel
22. bře 2012

@kajovaevicka Ahojky.Já mám hrozně ráda bylinkové čaje.Zrovna tam mám kopřivu nasušenou,tak budu pít i jí. 😀
Jelikož se snažím otěhotnět,tak piju kontryhel a kotvičník. Díky za radu.

masel
22. bře 2012

@smisek2011 Když vysadíš HA tak ti prospěje nejen vtom,že se ti nebude zadržovat tolik voda,ale i z vícé věcí. Kdybych mohla vrátit čas,tak nikdy žádnou HA neberu.

ataner81
22. bře 2012

Ahojte dievčatá. Mám rovnaký problém a ani čaje, ani vitamíny, pitný režim či tabletky na odvodnenie mi nepomáhali. Začala som teda chodiť na lymfodrenáž a od vtedy žiadna voda navyše

smisek2011
22. bře 2012

@masel souhlasim s tebou....my zenske se mame chranit kde jakym svinstvem a co chlapi??Proc oni se necpou hormonama?Pak ze zenske nejsou zodpovedne ze?

masel
22. bře 2012

@smisek2011 Ženský jsou vtomo směre směre zodpovědnější a lepší než chlapy. A stejně dopadneme vždy hůř,neboť co se týče tý HA co je to za svinstvo. A my vše tohle podstupujeme.

mamkamarketa
22. bře 2012

urcite zkus bylinky!

masel
22. bře 2012

@mamkamarketa Tobě zabíraj bylinky?

mamkamarketa
22. bře 2012

@masel no jasne!furt chodim curat 😅

anakonyes
22. bře 2012

já vodu nabírám ať beru HA nebo neberu 😉 teď zkouším bylinkové produkty od OKG na vlastní těle a minulý měsíc to bylo výrazně lepší. uvidíme co příští týden 😉 vaření čajů v poklusu za dětma nestíhám, tak si jen nakapu kapičky a piju vodu 😉 všechny výše zmíněné byliny by měly pomoci. a pupálkový olej taky a vitamín E....taky na odvodnění pomáhá namočit večer do studené vody pár hrozinek a přes celý den to usrkávat. Jsou na to akupunkturní a akupresurní body...aromaterapie -Hadek na to má speciální olejíčky....
http://www.okg-family.cz/synergie/ já nestíhám tak zatím vyhrává tahle firma 😉

masel
22. bře 2012

@mamkamarketa To já také dost chodím čůrat.Někdy mi připadá,že jde víc ven,než dovnitř 😀

minina
22. bře 2012

AHoj holky, na tu kopřivu bacha, mě říkala doktorka nepíto to víc než 2 měsíce, pak by to mohlo mít vliv na ledviny ☹ Ale to na tom čaji nepíšou 😠 Mě pomohlo skoro přestat solit. Držím teď dietu, tak je to i tím lepší, ale jím hodně ovoce, zeleniny a nesolím skoro nic. Dá se na to zvyknout 🙂

mamkamarketa
22. bře 2012

@minina tak ja nesolim odjakziva,ale vodu zadrzuju porad. piju odvodnovaci caj (setrny na ledviny) a tam pisou,ze se muze brat dlouhodobe 😨

minina
22. bře 2012

@mamkamarketa No já jsem s tím zadržováním měla problém po vysazení HAk, měla jsem během pár dní nahoře 3 kila:( Těd jsem to shodila a uvidíme, co bude🙂 Podle mě odvodňovací je jinej než kopřivovej, co tu někdo doporučoval. Ale piju ten kopřivovej taky, ale jen to nejde pít neomezeně🙂

masel
22. bře 2012

Já stou solí se také dost mírním,ale velké změny jsem nepocítila.

@mamkamarketa To jsi ho koupila v lékárně,či ho maj i v krámě?

mamkamarketa
22. bře 2012

@masel nene na www.dedekkorenar.cz
je to tenhle

masel
22. bře 2012

@mamkamarketa Děkuji.Proštuduji a případně i objednám 😉

medi_ivca
autor
25. bře 2012

@anakonyes dekuji za typy a rady. Ted zkusim ten vitamin E a uvidim. Cajiky piju tak nejka prubezne, koprivu zatim ne 🙂 Curat chodim furt, jsem prutokovy ohrivac, takze problem je jinde

@minina ja to nijak se soli neperehanim, uz kvuli zilam aby mi neotekaly nohy, alkohol jsem taky omezila na minimum, je to boj a peklo. Ale ja na to vyzraju 😀

@mamkamarketa zkusim. Diky za dalsi typ 😀 😉

kacenkaharris
1. kvě 2012

Vraj su na to vyborne tie velke biele redkvicky! Surove alebo vo vyvare, zacat tyzden pred MS.