Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

len
30. led 2008

Jo a včera se bouchnul do hlavy o roh kuchyně, doteď nechápu, jak se musel divně kroutit, aby se jeho hlava ocitla v dosahu toho rohu (já se nedostanu blíž jak metr od něj), ale prý se chtěl zeshora přes zavřená dvířka podívat, co brání tomu, že nejdou dovřít... Chápete?

arabeska
30. led 2008

alebo ho uz 2 tyzdne kazdy den prosim aby mi nafukol kolesa na kociku,pripominam mu to kazdy den aspon 3 krat a nikdy to nespravi a vecer mi povie ze mu to malo pripominam 😝 😀 😀 tak som si to nakoniec nafukala sama

janka196
30. led 2008

leva aj u nas to je tak. a comu fakt nerozumiem ako moze ostriekat zakazdym zrkadlo zubnou pastou 😨 nechapem naco sa pri umyvani zubov lepi na zrkadlo 😀

c.e.r.t.i.k.
30. led 2008

to s hladanim mame aj my, presne mu poviem kde to je, no on na mna krici, ze to tam nie je. Ako idem za nim uz poceste rozmyslam kde by to teda mohlo byt. A rozuzlenie? Samozrejme je to tam kde to ma byt a ide to "vybit oci"!!!!! 😅 😅 😅 . Niekedy fakt neviem ci si robi so mna srandu alebo co???

leva
30. led 2008

janka 😀 😀 😀 Veru,ja zas neznasam prilepenu zubnu pastu v umyvadle,robi to aj krpata,no to este pochopim,no on by si to mohol oplachnut.

medvedik30
30. led 2008

klary, kľúče od auta a jeho zamykanie nám tiež ide.. 😵 😀
raz sa dokonca stalo, že sme išli spolu na obed do reštaurácie, on auto zamkol diaľkovým, 10x ho klasicky obišiel a vyskúšal kľučky, či je zamknuté..
no a ako si tak sedíme, napadlo mu, že či zamkol auto? 😕 😅 a dovtedy domrzal, že nech mu poviem, či zamkol auto a že nie je si istý, či blikli svetlá, až sa od prinesenej polievky vybral skontrolovať autíčko na parkovisko.. 😉 😎

arabeska
30. led 2008

raz som mu dala kluc od auta ze ma ist po veci,on zabudol kam si ho dal tak zacal hucat po mne ze som ho stratila,ked som sa nedala a vravela mu ze on ho musi mat tak mieste vynadal naco som mu ho davala 😀 😀 😀 nakoniec som ho nasla polozeny v brankovej autosedacke 😉 kam ho samoska dal 😝

janka196
30. led 2008

leva co je horsie od pasty .... fuj az zle sa hovori, horsie je ked necha prilepene sople 🤐 vtedy ma ide slak trafit

halienka
30. led 2008

No ten môj si zas pospevuje od rána ako otvorí oči, proste keď nehovorí, tak si pospevuje, robí to už podvedome, dosť sa za to hambím keď idemem po ulici, alebo minule ma dorazilo, keď sme vyberali mixér v predajni, požiadala som predavačku aby nám vyložila dva typy čo sa nám páčili, tak aj urobila a zostala stáť a čakala ako sa vyjadríme a môj muž v tom podvedome spustil: Kde pak ty ptáááčku hnííízdo máááš 😕 😀 Predavačka vytreštila oči a potom súcitne mrkla na mňa, v tom pohľade som čítala, čo to máš za vyšinutého chlapa? 😀

leva
30. led 2008

manzel kamosky vyprazal fasirky v saponate,krasna zltucka jar,na policke odliata v plastovej flaske,myslel ze to je olej a veselo vyprazal,potom povedal,zdalo sa mi ze to niak penilo 😀

sampo
30. led 2008

nechcem ohovarat mangela, ale on ked sa dostane do obchodu, je ako odtrhnuty z retaze 🙂 ked chcem od neho, aby kupil tri veci, donesie plnu tasu veci, ktore nepotrebujeme, resp. uz mame, lenze o tom on nema vobec prehlad (co a hlavne KDE to mame). Najlepsie je to s potravinami, ktore potom musim vyhadzovat😠 , lebo si nakupi, potom to nezje a ospravedlnuje to tym, ze to chcel mne urobit radost 😉 A najradsej mam, ked sa pusti do nakupovania kozmetiky 😅 poslala som ho kupit ustnu vodu a priniesol niekolko sprchovacich gelov, tonikum na vlasy (!!!) pre muzov (pouzil to asi 2x), sampon (podotykam, ze ma max centimetrove vlasy so zacinajucou pleskou, cize svoj vlastny sampon urcite potrebuje 🙂) a kremy na tvar (pricom tie, ktore si kupil predtym, este ani neminul) 🙄
svoj mobil hlada aspon 5x za den 😀 a ma pri to strasne dramaticky vyraz, ze teraz ho urcite uz stratil 😉
nehovoriac o tom, ze ked je chory.... stale rozprava, co ho boli a ako ho to boli. Ja by som ho aj polutovala, ale som toho nazoru, ze kym ma silu mi o tom rozpravat, zvladne sa o seba este postarat sam 😉 takze ho nemusim obletovat

janka196
30. led 2008

moj sused tak vyprazal syr na octe. normalne ho aj zjedol. ani divne mu nebolo 😀 , potom zvysok dna sedel na zachode 😀

len
30. led 2008

Děda jednou smažil ryby, potřel je česnekem a pak obalil v hladké mouce, co mu babička nachystala... Problém byl, že ona mu nic nechystala, jenom jí tam v talíři zbyla trocha moučkového cukru od obalování šišek...

arabeska
30. led 2008

halienka tak to robi aj moj muz 😀 😀 furt vyspevuje a to aj ked ide po ulici,ludia nanho kukaju a tukaju si po cele 😅

len
30. led 2008

Jo a samozřejmě jsme dostali vynadáno, když jsme se nesměle ozvali, že ty ryby jsou nějaký sladký 😉

leva
30. led 2008

janka,no to by ma asi rachlo,ale nieco podobne ma vo zviku,ked ide na velku potrebu a necha si pootvorene dvere alebo obserka zachod a nezobere kefu.

medvedik30
30. led 2008

hej, aj na mňa pozerala čašníčka v tej reštaurácii, že kam sa zrazu zdvihol a utekal..a ja som tam ostala sama s 2 polievkami čakať pri stole..súcitný pohľad to bol.. 😀 možno má doma niečo podobné.. 😉

janka196
30. led 2008

no a stym zachodom nijak raz nechapem ako sa nemoze netrafit do takej velkej diery ked cika 😀

halienka
30. led 2008

Čertík, tak to s tým hľadaním je aj u nás bežné, zo začiatku som vždy utekela a našla mu to, lebo to hundranie ma dráždilo, samozrejme že to bolo rovno pred očami, ale on to nevidel. Teraz keď zas čosi hľadá a vyhundruje, kde to je, kde si to dala, tak ja mu len odpoviem: Hľadaj 😝 Bo tiež už sa mi zdalo chvíľami, že si zo mňa robí srandu, alebo mu to bohovsky dobre padne keď mu to niekto podá rovno do ruky 😝 A to tedy nééé 😀 😀

elis0909
30. led 2008

Ahoj holky, nečetla jsem to celé, ale pobavila jsem se i tak 😀

Doporučuju všem "záhadným mužům" koupit němého sluhu. U nás to zafungovalo skvěle. Resp. já si na manžu nemůžu stěžovat. Než jsme spolu začli bydlet, tak bydlel nějakou dobu sám, tudíž ví co je to starat se sám o sebe, navíc ho tchýně nijak nerozmazlovala, a vyplatilo se.

U nás nefunguje nic takového jako rozházené věci po celém bytě, kapesníky na topení apod. Pokud už to nedá do skříně, tak to položí na sluhu a já to jednou za čas poskládám a uložím.
Slipy i ponojdy si mění každý den :o), vyklízí ledničku od prošlých věcí, žehlí, pere - skoro bych řekla, že je dokonalý 🙂 .
Jediná věc, co trochu nechápu je, že jedeme na chatu a on si tam sebou bere košili málem i s oblekem 😀 , tak to jsem přiznávám doteď trochu nepochopila 😀

len
30. led 2008

Elis - výsledek - němý sluha přeplněn, další oblečení na židlích... Více odkládacího prostoru = více krámů venku. Tuhle jsem to přebírala a ptala se ho, jestli si je opravdu jist, že potřebuje mít v lednu nachystaný na němým sluhovi kraťasy...

medvedik30
30. led 2008

ale varí mu to celkom dobre, ak sa mu chce..dokonca si vie po sebe ušpinený riad z varenia aj umyť..ale pohár od džúsu, alebo minerálky neumyje nikdy, aj keby to malo ostať ako jediný neumytý kus riadu..radšej vytiahne ďalších 5 pohárov a všetky postupne behom dňa ušpiní tým istým džúsom, alebo vodou..akoby sa nikdy nemohol 2x napiť z toho istého pohára.. 😅 😅

elis0909
30. led 2008

njn, mě třeba nevadí to po něm sem tam probrat a uklidit, to je to nejmenší...on dělá zase jiné domácí práce, takže to neřeším

medvedik30
30. led 2008

len.. 😀 😀 😀 😀

len
30. led 2008

Jo a včera chodil celý večer s lahví piva v ruce... Přemýšlela jsem, kolikáté to asi bude (v lednici měl asi dvě), ovšem pak jsem zjistila, že po dopití piva si do té flašky nalil vodu a protože se z ní pije mnohem líp než ze sklenice, celý večer ji nosil po bytě s sebou a doplňoval ji z kohoutku...

len
30. led 2008

Elis, já to taky neřeším, koneckonců sama dělám spoustu kravin (i v některých příspěvcích tady bych se našla 😉 ), nicméně legrace to je 🙂

dominka11
30. led 2008

super téma 😉 ten môj má tiež jednu neresť...keď má nádchu nechce používať papierové vreckovky, ale má svoj "kapesník" a ten je schopný pár dní nosiť so sebou...je mi zle keď vidím, ake je to tam už uschnuté, ale on povie že to je dobre 😝 a keď si ho zabudne dole a je na poschodí kričí na mna že či mu ho donesem, ble...Ale vždy donesem...

elis0909
30. led 2008

ted jsem si na něco vzpomněla

manžel pere a nesnáší, když nechávám v mikinách, džínách apod. papírové kapesníčky...já jsem zvyklá, že kdo dává prát, tak to prádlo probere a dá ho do prajdy...on to nechápe
mě zase vytáčí, že není schopný dát do lednice plnou petku s pitím, když tu poslední dopije

halienka
30. led 2008

Bože, baby, no môžme my zostať zdravé pri tých našich chlapoch ?😀 😀 Keď to čítam a nachádzam v tom aj môjho muža, tak si normálne gratulujem, že mám ešte nervy v poriadku 😀 😀

takco
30. led 2008

ked bol syn maly, jedli sme v restike a moj muz nemal dojedene, no syn uz chcel ist von sa hrat tak vravim ,,mangelovi zaplat ty a ja idem vonku s malym ne ch tu nereve",ked vysiel aj muz s restiky tak sme sa pobrali domov a dobrych 200m od rest.uteka statna casnicka v mini ciernej suknicke za nami a krici nna cele mesto nemate zaplateneee ...tri mesiace som potom chodila po kanaloch 😀 😀