Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

wighy
31. led 2008

super tema ach tiiiiii muzi

ja neznasam jednu vec: moj muzicek si vzdy chleba musi krajat tym najmensim nozikom aky len doma mame, potom su omrvinky snad vsade a cely chlieb je dokatovany 😀 😀 ale hlavne je ze on sa naje 😀 😀 😀

a zasadne spinavy riad neda ani do mycky ani do drezu ale necha ho na kuch. linke 😠 😠

galia
31. led 2008

ja som sa rozhodla ignorovať všetku špinu na stole po večeri, .... neodpratávam, a čakám koľko špiny unesie, zisťujem až pokiaľ je jeho hranica únosnosti, len neviem neviem či to ja vydržím 😀 😀 😀 😀 😀 ale zase ja mam 4 chlapov v dome treba ich vychovávať 😀 😀 😀 😀 😀

smejko1
31. led 2008

galia - ja by som sa moc netesila, chlapi toho unesu strasne moc... moj muz ked zil sam v zahranici..... si za pol roka nic necistil..... iba si vyslapal cesticku od wc ku telke a tak zil....... ja som si tam prisla oddychnut a nakoniec som tyzden upratovala..... a jemu to nevadilo.......
ani len mikrovlnku si nazepinal, lebo sa mu NECHCELO ju poutierat!!!!!!!! vtedy som plakala od zlosti a zufalstva - teraz sa smejem 😀

halienka
31. led 2008

Šak to, babky, na môjho by to tiež neplatilo, tomu by nedošlo že treba povysávať, aj keby sa už po členky brodil v prachu, zakaždým ho musím do toho kopať, a niekdy má tie inteligentné odpovede, keď mu ukazujem tie chumáče v kútoch na podlahe (šak to poznáte ktoré máte plávajúcu) že: šak to nevadí, veď nie sú tam kadiaľ chodíme😕 😀 To mi vždy zablokuje mozog takáto odpoveď 😀

smejko1
31. led 2008

moj vcera ked som mu ukazovala chumacisko - "ja tam NIC nevidim" a mozem sa aj rozkarat !!! 😀 😎

halienka
31. led 2008

Smejko 😀 to fakt, to už proste zlyhávajú všetky možnosti 😀

pacna
31. led 2008

u nas je to po sobote takto večer nasklada na stol naznaša a ja to nechavam v nedelu vstava skor a čuduj na svete on to uprace do kuchyne na linku a povytahuje ešte aj z dresu a urobi pyramidu 😠 😒 😖
v utorok som prala tmave a chybala mi jedna ponožka a a dnes, oprala som mu monterky a ponožka tam a to som predtym prehladala celu pračku. 😀

yonanevi
31. led 2008

vcera som sa nad tym dobre smiala a ked som to citala manzelovi on nechapal co mi je take smiesne 😠 ale poviem vam to su chlapi , moj si neuzna chybu ani neviem co ked som mu vravela ze sme si objednali vankuse on mi pol roka tvrdil ze ja nemam pravdu ze nic sme si neobjednavali a vcera sme volali tej pani od ktorej sme si to objednavali a ona mu to potvrdila ale ani sa neospravedlnil 😠 neuzna si chybu ani za nic
rozbije mi moj poharik znackovy lebo je roztopasny len sa smeje nad tym ale ked mne spadne nieco uz sa rozculuje ze som poplasena 😀 😀
jooooooooooooj co vam budem hovorit a tie ponosky vedla kosa na pradlo 😀 a tyzden je kosela prehodena na stolicke a neviem ci je cista alebo spinava az ked sa ho opytam mi povie ved necitit ze smrdi 😅
ale aspon dekel na zachode zatvara lebo som mu vravela ze unika zla energia 😀 😀

halienka
31. led 2008

Yonanevi 😀 tak to zas musím aj ja povedať, že záchodový dekel skladá, len raz zaprotestoval, keď chodili tie maily, že je to naopak, majú byť dekle vyložené, to len my ženy im ich stále skladáme a že by sme sa už mali konečne naučiť im ich po našom cikaní vyložiť 😀 . No ja tiež skladám aj vrchný dekel kvôli tej energii a mužík sa to naučil chvalabohu tiež. 😉

yonanevi
31. led 2008

halienka energia je energia 😀

bubba
31. led 2008

vseeeetko som schopna respektovat a tolerovat....ale nie ked si povyklada obsah vreciek v obyvacke pri Tv,na stol,drobne na okennu parapetu,srobik z vrecka co dakde nasiel na kupelnovu policku,na krb polozi stipec s ktorym sa mala hrala(miesto odnesenia do kupelne)napalene cd cka od kolegov kade tade bez obalov(a tu si dovoli pripomienku...tohto sa mi nechytaj to beriem chalanom mam to nachystane aby som nezabudol....a aj tak zabudne)baby,ja sa tak snazim ked ma prist v piatok domov aby bolo vsetko tip top a on mi spravi sklad v priebehu 1 hodiny ako si vybaluje veci atd...uz som skusala techniku nechat to tak,kolko sa mu toho kde zmesti....ale on je vynaliezavy a vzdy najde nove a nove miesta....napr.pohar medzi kvetinacmi...lepiaca paska zavesena na lampicke..
inak on je velmi cistotny a vela mi aj pomoze....aleTOTO a kopkovanie roznosenych veci.....v tom nema konkurenciu..este za slobodna mal kopky kade tade po celej izbe,tak ma aspon pochvali ked sa stazujem,ze mamik,sak to mam pekne na kopkach na jednom mieste.... 😀 😀 no ale nelubim ho?sak je najlepsi

bubba
31. led 2008

Príde mozgová bunka do mužskej hlavy a rozhliadne sa. Je tam
> pusto a prázdno,
tma, nikde nič. Tak volá:
> "Haló, je tu niekto?"
> Čaká, ale nič sa nedeje.
Opäť zvolá:
> "Haló, je tu niekto?"
> Po dlhšej dobe sa objaví ďalšia mozgová
bunka a hovorí :
> "Čo reveš? Nevieš, že sme všetci dole?"
>

klary
31. led 2008

vzorovy muz - dal mi pres hlavu tricko, s tim, ze mam cuchnout, jestli si ho muze vzit jeste zitra ze pry ma rymu a nic neciti. 😠
Skoda ze ma ve skrini dalsich 10 tricek 🙄

kyri
autor
31. led 2008

bubba 😀 😀 😀 😀 😀
(tak ten ještě neznám 😀 😀 😀 )

takco
31. led 2008

moj sa ma po mesiaci, ked sme spolu chodili ,opytal ked si zakazdym vyfukal nos,,-a nemam tam sopel"?a zahol hlavu dohora 😀

klary
31. led 2008

takco -bleeeeeeeeeeee, to je snad horsi nez kapesniky na topeni

nobody
31. led 2008

😀 😀 😀 😀

záhady si radši nechám pro sebe, ale zas na druhou stranu co vy dokážete pohazovat po koberci .... ponožky, kalhotky, sponky, no .. 😀

takco
31. led 2008

no konecne trafena hus zagagala 😀 😀 nobody

nobody
31. led 2008

takco> no já myslel, že je to o mně původně 😀

ale provařený jsem dost .... jinak já se ozvu na každou šílenost
stejně tu záhadu u chlapů máte rádi 😀

ahojky

makelka
31. led 2008

nobody - já teda po koberci nic nepohazuju 😠

nobody
31. led 2008

makelka> ono je to roztomilý, když něco pohazuješ 😀
tak jo, zapamatuju si, že to dělá jen pár slečen 😀

takco
31. led 2008

no sak mame vas radi, keby nie tak tu nemame o com pisat,ved ste nas ciel aj zmysel 😅 😀 nobody

rybecka
31. led 2008

baby fakt super tema,
prv som nechapala nazov temy zahadny muz tak som ju ani neotvorila az dnes mi zvedavost nedala a je fakt super sa tu sulam 😀 😀 😀
aj ja mam doma take nieco podobne.
vzdy ked pride z prace vsetko vyberie z vrecak ako mobil papieriky kluce penazenku atak pod a necha to na stole alebo na ladnicke ide ma z toho porazit a este je specificky v tom ze ma taku zvlastnu techniku skladania veci ani vam ju neviem opisat ale vzdy tie tricka su pokrcene a on tvrdi ze su poskladane 😠 😉 a ponozky na zemi je normal spada tiez do tej kategorie 😉

nobody
31. led 2008

takco> přesně tak, a je to oboustranný ...

protože žena, slečna, dívka ... to je důvod, proč tu vůbec jsme, určitý smysl života, ať už v dobrým, anebo zlým, v radosti, kravinkách, v postoji k problémům, naschválům ...
všechno tam je, no jste pro nás něco vyjímečnýho... snad mluvím za většinu mužů --- 😀
i když to občas u pár jedinců tak není
tak já se zas odmlčím 😉

makelka
31. led 2008

nobody - jsem jako chtěla říct, že moje spodní prádlo po koberci zásadně rozhazuje můj manžel 😅 😀 😀 😀

aktak
31. led 2008

vsetci su rovnaky 😠 😀
ten moj pred chvilou prisiel, polozil mi na linku popisany papier a odisiel, tak kricim ci to mozem vyhodit, a on ze "nie, este si to musim pozriet"!!! no neroztrhne ma? to ho budem 2 dni obchadzat kym sa on nepozrie co je to za zdrap? 🙄 😀

a najoblubenejsia hlaska: kde mam ponozky? kam si ich vsetky dala? vsetky si mi stratila! 😠 😠 😠 a ja otvorim skrinu a v kazdom pare su nastrkane, spinave samozrejme 😠

bubba
31. led 2008

vitaj zahadny MUZ zvany nikto...mas pre nas nejaku pikosku zo svojho zivota? 😀

nobody
31. led 2008

ahojky, pikošku ...no my romantici pikošky říkat ani psát přece nemůžem

ale možná někdy nějakou hodím do placu 🙂

takco
31. led 2008

ale daaaaj nieco ,mozes aj na zeny 😅 daco vykecat nobody

halienka
1. únor 2008

Jéj to je super, že je tu chlap, vitaj Nobody 😵