Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

len
29. led 2008

Jsem si ještě vzpomněla na svýho dědu. Když mu babička žehlila pyžamo, našla na koleni takovou pravidelnou, kulatou díru... Děda ji s vážnou tváří informoval, že to je přeci jeho PRACOVNÍ PYŽAMO a díra je od kyseliny... Jak nemohl spát, sebral se ve dvě ráno, šel do dílny a v tom pyžamu tam leptal tištěný spoje, či co, no a poté, co na koleni propálil kyselinou díru, v klidu ho dal do koše se špinavým prádlem 😀

majmuna
29. led 2008

Sis a to jeste dela krasny deti....zazrak prirody!!!!!!! 😀 Vymenila bych ale je pozde 😀

musilka
29. led 2008

majmuna no přesně když se mu dostane kolíček náááhodou do ruky tak to taky tak blbě pověsí. Jo a nevěší moje gaťky. Ptrotože jsou tak miniautrní že to prej nemá cenu věšet že uschnou v koši 😀

sisstin
29. led 2008

majmuna: no ono by tě to přešlo, kdybys viděla..jak si poměřuje tkaničky u bot..jestli jsou obě dvě stejně dlouhý..pomooooc 😅

alcatko.j
29. led 2008

Taky dava kapesnik na topeni, ze smrka pry jen vodu(a to necahpu, proc nemuze pouzivat papir.kapesnik) 😀 😀 😀

kyri
autor
29. led 2008

siss 😀 😀 😀
(tkaničky)

len
29. led 2008

Jinak co se týče ponožek, tak u nás je to přesně naopak, než bývá zvykem, protože zatímco já mám na umytých nohou dvě hodiny čisté ponožky a už slyším "lásko, smrdí ti nohy" 😝 , tak on může nosit jedny ponožky třeba tři dny v kuse a jsou jak čistý ☹ Včetně toho, když jdeme celodenní trek v pohorách... Nespravedlnost hýbe světem 😉 Jinak máme stejné číslo nohy, takže trekový ponožky máme dohromady, což on pochopitelně dost nelibě nese 😉

alcatko.j
29. led 2008

majmi 😀 😀 😀 😀

kyri
autor
29. led 2008

len: tak tohle má přesně moje ségra - taky by si ty nohy mohla ošmirglovat, a stejně by jí to moc nepomohlo 😨 😕

pirlenka
29. led 2008

Siss, s tím ramínkem a kaničkama to taky dělám.... 😀

nguyen
29. led 2008

zdravim baby, specialne sisstin, aj ja mam doma "kominara" co ma vsetko v kominikoch, a to aj v zasuvke komody, a tiez perem aj 20 slipov tyzdenne a tiez ma na kazdy den iny ohoz (lebo je versace 😅 a musi byt stale classe 😀 ) ale niekedy to padne vhod lebo podlahu umyva v zasade on 😉 no a potom su tu aj negativa, napr ked zehlim kosele tak mava obcas vo zvyku "radit" mi ako ich mam potom na vesiaku zapnut 😠 😠 😠 ako keby som nikdy nezehlila kosele
takze v mojom drahom sa asi stretlo viac zahadnych muzov ale ako vravi mirka inak je normalny a nevymenila by som ho za nic na svete 😉

c.e.r.t.i.k.
29. led 2008

ja rano ked vstanem a chlapi vypadnu z domu, musim pozbierat pradlo z celeho domu aby som sa niekde do niecoho nezamotala. tak teplaky v dolnej kupelni, tricko v hornej, ponozky u maleho pri posteli, kosela z roboty v chodbe a slipy pri pri posteli. Raz som nasla slipy hodene v aute a tiez vo vrecku saka v cistiarni, ked som kontrolovala ci tam nieco nezostalo ( to hlavne v lete???? 😝 ).

karotky
29. led 2008

Ahojky!
Můj muž je samá záhada a překvapení.Někdy jsou milá,............někdy horší. 😅
Zrovna jsem si na jednu vzpomněla,která se vyskytla když jsem byla pár týdnů před porodem.Chtěla jsem po něm,ať mi udělá šuplík na prádlo(máme malý byt,do kterého se vejde málo skříní ☹ )po dětskou postýlku.Šuplík udělal,ale nebyl schponý dojít do Kutila(obchod s nářadím,panty,klikami,....apd.)pro kolečka.
Byla neděle asi 20:00,já seděla u TV a manžel se za mnou přišel pochlubit,že už má hotovo.A opravdu...........kolečka tam byla. 😅
Mě pak vrtalo 14 dní hlavou,kde je mohl sehnat v něděli večer,když je všude zavříno(on není takový typ.aby se sebral a jel do Baumaxu....to radši nebude dělat nic 😀 ).On je urval babičce ze šuplíku(bydlela ve spodním patře),když byla u známé na návštěvě. 😀
A nebo třeba potřeboval zprovoznit nějaký spotřebič v naší domácnosti,počkal až se babička vykolíbe na zahradu,obral jí TV ze zadu a ona,když pak(luxovala)šoupla se stolkem,všechny dráta vypadaly a TV nefungovala. 😀
Já si ještě na něco vzpomenu a pak písnu. 😉

anippe
29. led 2008

Ahoj, ponožková záhada je i u nás!
Máme ale jednu specifickou záhadu, máme doma nejspíš poltergeista 😕 Já odcházím z domu a všechny skřínky a šuplíky jsou zavřené, mléko je v lednici, papuče v botníku, postel ustlaná a v koupelně na umyvadle není nic odloženého 😵
No....vrátím se domů a nestačím zírat, skříně pozotevírané, mléko na lince-rozlité, papuče na lednici-fuj, postel rozmrvená a v koupelně je celá polička vyskládaná na umyvadle 😒 Ale můj milášek o tom vůbec nic neví a diví se se mnou, ale připomene mě že skříně mají dveře na to, aby se větralo 😠
Je to zvláštní, doma je bordelář, ale běda jak mu někdo sáhne na auto! Tam má čtyři hadýrky a olejíček a furt to šudlá.Je kuřák, doma si klidně zapálí(u sebe v pracovně) ale v autě se nesmí, má tam dvě vonavky a doma další do zásoby..........no to by nepřežil, kdyby došla 😖 V obchodě ho odložím u doplnků do auta, nakoupím a ve stejném oddělení si ho vyzvednu. Mám pocit že je rozdvojená osobnost. 😀

susik77
29. led 2008

mne sa strasne paci-musim sa na tom smiat 😀 ked drahy rano ocuchava trika a ponozky, ci si ich moze este obliect na dalsi den 😀

johanda
29. led 2008

Já má doma spíše než záhadného muže záhadnou pračku. Koupila jsem si spešl pytlik na ponožky, nandám tam fusekle pěkně v párech, strčím do pračky, a když prádlo věším, vždycky!! nějaká chybí 😅 . Si začínám myslet, že mám v pračce červí díru a ty poncle se materializujou v nějakých jiných pračkách, kde pak taky nejdou do páru 😉

andy.a
29. led 2008

pre mňa je záhadou,keď malá v noci plače,že aj susedia pod a nad nami nespia celú noc..hlas ako siréna.. 😖 😕
a muž celú noc spí bez prestávky a ráno sa diví,že aká som nevyspatá.. 😕

kristi
29. led 2008

muj zasadne nechava na taliri nedojedeny jedno sousto a rika: nevysla mi k tomu ryze/brambora/hranolka...

len
29. led 2008

Susik, můj taky očuchává 😉

haluskacz
29. led 2008

hele ja tohle radsi moc neresim.... ale ta moznost, ze chlap nosi ty slipy nekolik dni je fakt realna... a nektery chlapy proste nepredelas. Ted se teda situace u nas trosku zlepsila nakupem vetsiho mnozstvi spodniho pradla, ale stejne... na druhou stranu si rikam, ze chlap proste musi byt trosku prase, hlavne ze neni metrosexual 😀 😀 😀

kupinka
29. led 2008

jÁ ZAS MILUJU,KDYŽ SI KOUPÍME NĚJAKOU NOVOU SKŘÍŇ NEBO NĚCO,CO MÁ ŠUPLÍKY A ON TO MUSÍ SMONTOVAT-TAK ÚPLNĚ POKAŽDÉ MU TEN VRCHNÍ ŠUPLÍK NEPASUJE A MÁME HO SLEPÝ,ČILI NEFUNKČNÍ...ASI U 5KOMOD A SKŘÍNÍ!!!!!!!!!
A TO SE POKAŽDÉ ROZČILUJE,JAK TO MŮŽOU TAKHLE DODÁVAT-JEŠTĚ HO NENAPADLO,ŽE TO MŮŽE BÝT JÍM 😝 😝 😝
O PONOŽKÁCH POD POSTELÍ RADŠI NEMLUVÍM A O PILOVÁNÍ NEHTŮ KAŽDOU NEDĚLI VEČER V OBÝVÁKU NAD KOBERCEM-RUCE JSOU PŘECE VIZITKA 😅 -ANI NEMLUVÍM...A TY NEHTY,CO USTŘIHNE POLOŽÍ NA PRÁZDNÝ TALÍŘ 😠 😠 😠 OD VEČEŘE!!!!!!!!

krakorka
29. led 2008

tak ponožková záhada je i u nás!! 😀 😀 😀
Jinak je tak nějak ten můj manža průměr 😀 Akorát snad,že když přijde z práce a jde se převlíct do tepláků,tak si nechá ale mikinu co nosí do práce a jde např.vařit nebo tak něco,takže jí má za chvilku jak čuně.
Tudle si roztrhl u práce bundu o kliku u branky,no šel ještě s kolegama,ti šli napřed a jen slyšeli zapraskání nití,tak se otočili a říkali mu,že normální člověk by aspoň zanadával,no a manža to okomentoval tí,že už tu bundu má stejně čtyři roky!! 😎

kyri
autor
29. led 2008

haluška: jj, taky to neřešim, jen mě to včera tak jako zaskočilo a hlavně mě to inspirovalo k založení tohohle tématu, což mi přineslo další a další zábavu, páč některý ty příspěvky jsou fakt k popukání 😀

třebas karotky a kolečka 😀 😀 😀 to je fakt borec, tvůj manža !!! 😀

no, a ani nestíhám dočítat, páč moje dítě má už plný zuby včelích medvídků, který mu pouštim u pc, tak jdeme někam trajdat 😉

kupi: 😀

nika70
29. led 2008

Ježiš, to jsem ráda, že jsou záhady i v jiných rodinách..... 😀 Mě včera napadlo, jestli to je nějaká speciální úchylka, nebo co....můj manža je vcelku velmi čistotný člověk, veškeré prádlo po sobě uklízí do koše, ale záhadou je, PROČ věší v koupelně na věšák tričko, co měl ten den na sobě....rozumíte, on si ho už druhej den nikdy nevezme na sebe, jde si pro čistý...ale nechá ho tam viset....Já zjistím, že má na sobě jiný triko, tak tohle vezmu a švíknu ho do koše na prádlo....a asi aby tomu háčku nebylo smutno, večír se tam houpe zase další triko... 😨 😨 Když se ho zeptám, jestli má tahle akce nějaký skytý význam, kouká na mě nechápavě a tvrdí, že to triko větrá, protože si ho chce druhej den zase vzít....ale pak na to zapomene. 😝 😝 😝 Je to normální? Neni.

anippe
29. led 2008

nika70 tak jsi mě připoměla s těma háčkama 😒 ještě žě někdo vymyslel kliky u dveří, páč u nás slouží především na kravaty 😀

mama04
29. led 2008

ahoj holky, máme ponožky které stojí a to po 2 dnech 😀

kupinka
29. led 2008

😀

stepankav
29. led 2008

Koukám, že je to všude stejný 😀

matka26
29. led 2008

ahojte baby...uz davno som sa tak dobre nenasmiala ako pri citani vasich prispevkov 😀 😀 😀
zistila som, ze z kazdeho jedneho sa u nas nieco deje....ponozky mam sice vzdy v pare, ale zato ich musim kazde rano brat z obyvacky z koberca...vecer ide do postele cez kupelnu, ale nikdy si ich nevyzlecie tam a nevlozi do pradla, ale v obyvacke ich vyzuje a az potom ide do kupelne 😀 😀 😀
a na jeho veci, ktore si este oblecie na druhy den mame domaceho sluhu, ktory je ale bohuzial stale prazdny a veci sa vyzliekaju a hadzu na postel...zbytocne vyhodene peniaze 😀 😀 😀
inak je cistotny, aj co sa tyka boxeriek aj ponoziek... 😀 😀 😀

kupinka
29. led 2008

Někdy ty lesbičky i chápu... 😉 😀 😀