Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

megi93
4. zář 2009

No ja sa prídám, tiež máme niekoľko perličiek, ale nenapadajú ma momentálne. Ale jedna predsa, teda dve. Ak poprosím manžela, aby napríklad zaviazal nejakú malú šnúrku - podbradník malej alebo šnúrky na topánkach, tak sa mu to nepodarí, lebo "má veľké prsty" takže takéto práce sú pasé. A plávať nevie preto, lebo má ťažké nohy.... Takže na plaváreň chodievam zásadne sama, kupko obľubuje spoza brány, kde vidieť dievčinky v plavkách 😀 Inak nie. No takže tak 🙂

janca704
4. zář 2009

Ja ze aka tema "zahadny chlap", zvedavost mi nedala a zase sa oplatilo 😀 😀 😀
Totalne ma dostala BOBINA na predchadzajucej strane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tie vyrazy a ceske nazvy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ale, tiez som v mnohych spoznala toho mojho zahadneho 😀 😀 😀 U nas sa klasika stracaju ponozky (zere pracka), nechavaju prazdne skatulky od syrov, povaluju sa tu JEHO veci vsade mozne a potom pocuvam "boze tu je bordel" 😀 , ponozky sa neprevracaju, ale boxeriek je vzdy plny susiak 😀 Ale na auto je pedant taky, ze nechaaapem 😲 😀

miskamaj
4. zář 2009

no super tema 😀
to, ze pracka zerie ponozky je myslim uplne normalne v kazdej domacnosti 😀
do novej kuchyne sme kupili umyvacku, ale moj manzel samozrejm do nej nic nedava (ani do drezu), ale nechava spinave taniere, pohare, pribory tam kde doje 😀 Ja, ked sa vratim z kratkej sluzobky, tak vidim- v pracovni jedol jogurt, v obyvacke ovocny tanier, v spalni krupicovu kasu atd, atd- a samozrejme umyvacka prazdna 😠 😀

zd57
5. zář 2009

výborné téma, napíši i něco já. Chystáme se na dovolenou říkám mu nachystej si svoje věci co si vezmeš. Donese plný sáček léků /normálně je neužívá/ 🙂 🙂 pak 1/2 l slivovice kdyby mu bylo špatně 🙂 🙂 , doklady, umyje auto a že můžeme jet. 🙂 😀 😀
Nádobí zásadně nedává do myčky. On by to tam špatně naskládal tak proto. Vždy to zdůvodní.

nnikka
5. zář 2009

sranda - mna na mm nic tak nestve jak zdvihnuta zachodova doska... inak som hlavny bordeľar ja 😀

zuzidr
5. zář 2009

aaaa,konečne sa môžem zdôveriť ako ma dnes MM na.ral 😠 😠 😠

od pondelku hovoríme že budeme dnes malovať kuchynu na zeleno-žlto 😅 tak mu hovorím nech si všetko pokúpi čo je treba,tak včera nachystal bielu farbu,valce,štetce a podobne....hovorím mu,a žltý a zelený pigment máš kde???a on že: ved v pivnici!!!!!!!od minulej malovky 😅 🤐

dnes ráno som vypratala kuchynu,všetko dala do umývačky,zostala prázdna kuch.linka,on dopil kávu,šálku položil do stredu prázdnej kuch.linky a išiel do pivnice........

o 5 min sa vrátil,bral si penaženku a doklady a na moju otázku kam ide odpovedal:predstav si že s tej zelenej a žltej farby mám v pivnici len prázdne flašky,idem do Farbeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

mám tlak 200/300 a malovať začneme poobede o 13tej 😠 😠 😠 😠

kaleilah
5. zář 2009

Tak se přidám i já..manžel taky zásadně nedává nádobí do myčky. když se zeptám PROČ ho tam nedal, odpoví vždy že neví jestli je tam čistý nebo špinavý 🙄 🙄 To je hroznej problém otevřít myčku, že?! 😠 a v případě že by tam bylo čistý, který jsem nějakým způsobem nestihla vyndat, myslím že jednou za rok bymu ruka neupadla, aby ho vyndal on 😠 😎 ale to by musek vědět kam patří příbory, talíře, hrnky 😠 😀

smajlik
5. zář 2009

holky bomba téma :D ... když čtu, komu všemu žere pračka ponožky, tak přidám neuvěřitelné zjištění - já vím proč to tak je, aspoň u nás :D. Včera jsem prala a zase 1 ponožka (samozřejmě manželova) chybí. Tak mu říkám - hele nezlob se, já dávám fakt pozor při třídění atd. , ale vždycky ti vyperu jen 1 ponožku a druhá je pryč ... a víte co mi odpověděl? No když mě se vždycky ta jedna roztrhá, tak jí vyhodím, a druhou dám vyprat :D :D :D 😝

a jinak u nás taktéž - moje prádlo patery kalhotky a ponožky, u manžela za stejnou dobu jedny slipy a dvoje ponožky :D

flamenga
5. zář 2009

ja som raz kdesi čítala, že chlap povedal žene na zdvihnutý WC doska: veď si šikovné dievča, tak si ju dvihni... odvtedy táto veta u nás platí, keď sa zlostím.... alebo mi povie: OK, budem ju dávať dole, ale ty mi ju dávaj hore 😀

renka9
5. zář 2009

flamenga 😀 😀 😀

parvitas
5. zář 2009

to s tými papierovými vreckovakami robí aj môj 🙂. tiež si ich schováva tuším na horšie časy... našťastie už aspoň na mince a peniaze po vreckách nenosí - stačilo, že som ich raz omylom oprala... totiž do jeho vrecák nechodím, je to jeho súkromná vec, pretože sa párkrát stalo, že som pred praním omylom vyhodila nejaký DD (Doležitý Doklad v jeho ponímaní), podľa mňa to bol len zdrap papiera s nečitateľnými hieroglyfmi. takže sme sa dohodli, že on si pred tým, ako dá svoje veci do koša na prádlo, vyprázdni vrecká a potom keď už tie veci dávam skutočne do práčky, môžem (!) ich prehľadať, či sa tam nenachádza zatúlaná minca... baby, ale tie vreckovky tam vtedy fakt nie sú! a je preto totálna záhada, že po opratí ich tam nájdem... a najlepšie, keď sa rozžmolkujú po všetkom, čo sa vtedy pralo... skúšala som aj klasické vreckovky, ale tie nechce, že je to zbytočne veľké, zašpiní to a bude to treba prať... to, že sa vyperú papierové vreckovky mu vôbec nevadí 😀

a ponožkožrúta skríženého s práčkou máme tiež. ale už som párkrát prišla na princíp prečo to tak je - drahý si totiž niekedy pri vyzliekaní (čo robí najčastejšie v každej miestnosti bytu, veď čo je lepšia rodinná zábavka ako hra "Kde je...?") zabudne zobrať kus oblečenia... pod gaučom, pri kuchynskej linke aj na kresle pri PC som tie stratené ponožky nakoniec našla...

miskamaj
5. zář 2009

aj ja sa pridavam do klubu zien,ktora perie manzelovi papierove servitky 😀
naposledy matzym tak nas.al, ze som kupila odzmolkovac a vsetko pradlo z pracky som mu hodila do pracovne, aby "vycistil" tie zmolky zo servitiek.
Ale stale lepsie ako pred par rokmi, ked si nechaval vo vreckach aj mince. Raz sa stalo, ze pracka jednoducho neodtekala. MM, ktory sa obcas hra na kutila, povedal, ze on urcite zisti, co s tou prackou je. Nakoniec aj zistil- ze do odtoku pracky vpadla 10 koruna z jeho rifli, ktore som prala, a ktora bola tak isto velka ako odtok. Pracku tak rozobral, ze ju uz nezlozil 😀 a musel kupit novu 😝

ikke
5. zář 2009

tak ja sa priznavam, ze v oblasti papierovych vreckoviek som asi chlap 😀 tiez pouzivam na etapy (ach, teraz tu budem za humusaka 😔 ) a tiez obcas zabudam v nohaviciach na pranie. ale z pouzivania na etapy sa uspesne liecim, po manzelovi mi tento sposob zakazala uz aj holandska vlada v ramci opatreni proti mexickej (prasacej) chripke 😅 a na zabudanie v nohaviciach mam ciastocne dobry recept - kupujeme vreckovky zn. kleenex, lebo tie maju dlhsi polcas rozpadu a zvycajne sa ani takato zabudnuta v pracke nerozpadne 😀 😎

miskamaj
5. zář 2009

ikke, dobry tip, ako uchranit oblecenie pred papierovou pohromou 😀 😀 😀

lisounek
5. zář 2009

ahojky tak se musim smat, zejmena historka bobi me pobavila 😀 😀 jako uchostoury mam na tydennim poradku taky a ze vseho nejvice nesnasim, kdyz si ten muj jde strihat nehty jako znate nektera, ze si chlap striha nehty do toaletni misy? ja uz jooo 😲 😲 😲 jako predstavte si nehty dlouhy, jak tyden co uvidely nuzky..ty blaho...a co kdyz se nahodou netrefi - no nemusime si povidat, jak nehtiky pri strihani letaji ze? 😠 😠 no jasne tak jsou super dlouhe nechutne opizlane nehty vsude kolem hajzliku a ja jen rvu, ze jestli najdu jediny nehet, ze se pobleju a at to vse uklidi...neboj milacku nic nenajdes...jenze staci tam jen prijit muj pohled okamzite zamiri vsude kolem zachoda a nejhorsi ze oni jsou i za zachodovym prkenkem..kdyz odklopim 🙄 🙄 🙄 jako nedokazu to vzit proste rukou tak taham toaletak nebo rvu at si to jde uklidit... 😝

a dalsi zahada..v kazde sklenicce ci flasce zustava neustale na dne tekutina, at jde o caj, vodu, mleko ci cokoliv jineho..vsude pet lahve a v nich ZBYTEK nepatrny zbytek vody...jako uz si kolikrat rikam, ze me urcite jebne..do toho sesmodrchane ponozky kdesi vedle kanape, kt. nase dcera nepozorovane druhy den najde a vydatne je ozuzlava (rozumej nepozorovane ve chvili, kdyz maminka sedi u MK 😅 ) no jako to uz je na me dost..obcas najde i slipy pod radiatorem apod. 😠 ty same ponozky taham pote z pracky cele naruby, jelikoz neni schopen si je pri svleknuti otocit a ja pri veseni jen otacim a otacim.... 😨 asi uz nemusim pokracovat ze?? 😀 😀 😀

lisounek
5. zář 2009

smajlik ten tvuj si alespon vsimne, ze je jedna ponozka roztrhana 😀 😀

miskamaj
5. zář 2009

MM este nie je schopny dopouzivat kozmeticky vyrobok az na dno a potom vyhodit. On necha tak 3-4 centimetre a zacne pouzivat nove balenie. Potom to v nasej kupelni vyzera ako v predajni drogerie- milion flasiek 😠
A, ak v tom zacnem robit poriadok a poloprazdne flase vyhadzovat, tak manzel protestuje a hovori: nechaj moje veci na pokoji, ani ja sa nestaram do tvojej kozmetiky... 😠

lisounek
5. zář 2009

mis: to taky zname 😠

miskamaj
5. zář 2009

lisounek, no tak som rada, ze MM spada medzi klasickych muzov 😀 😀 😀

lisounek
5. zář 2009

mis myslim ze velmi klasicky muz 😀 😀

miskamaj
5. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lisounek
5. zář 2009

holky jak to tu ctu, tak nemit my chlapy, tak se ani nepobavime 😝 😅 ...ten muj musi spat zasadne s perinou se zapinanim u pusy...jakmile je to jinak tak besni a je nervozni..dodnes to nechapu, ale pry se mu do direk mezi knofliky zadrhavaji prsty u nohou 😀 😀 😀

miskamaj
5. zář 2009

lisounek, tak teraz som v rozpakoch 😀 Nie je nahodou moj manzel zaroven tvojim manzelom ? 😀 😀 pretoze tenmoj ma taky isty problem so zapinanim. Ja som to docasne vyriesila kupou obliecok so zipsom 😀 😀
Inak, dobre sa bavim, ze co ti nasi muzi nevymyslia
Ten moj vie velmi dobre varit, ale ta spust, co zostane v kuchyni, no hroza... Zo skriniek povytahuje uplne vsetko a je schopny na jedno zemiakove pyre minut 4 hrnce, ktore sa samozrejme musia do umyvacky vlozit same 😝 😀

smajlik
6. zář 2009

lisounek: taky mi to dalo práci, pořád jsem mu říkala, že mu kouká palec z ponožky ... asi po měsíci si všímal sám :D... nevím jak tvůj manžel, ale ten můj chodí v ponožkách i v létě v pantoflích :D, takže si představ černý ponožky v pantoflích a palec venku :D

timinka3
28. říj 2009

🙂

inotaj
28. říj 2009

baby, ten moj sa zasa strasne rad maze, kremikmi, proste aky kelimok v kupelni chyti tak si namaze na tvar....raz rano ked chytil prvu tubu gelu si ju namazal na tvar....potom mi uz len volal z roboty, ze co to skladujem v kupelni stare, on sa totiz namazal zlupovacou pletovou maskou, a kym dosiel do prace tak mu na tvari stvrdla na beton 😀 😀 😀 este ze sa nenamazal depilacnym kremom, to by mu obocko zliezlo 😵
ale s nim je fakt sranda kazdy den 😉

hviezda22
28. říj 2009

inotaj 😀 😀 😀

nanabc
28. říj 2009

baby dobrú srandu tu máte 🙂
so všetkým sa mm stotožnuje ale naozaj. Je tým dlžkovým typom teda 15 cm a viac. To znamená že všetko dá 15 cm a viac od miesta kam to patrí. Špinavý tanier 15 cm od umývadla , špinavé ponožky 15 cm od koša na špinavé prádlo a tak podobne ... No dúfam že sa niekedy v noci nepomýli ked bude tma aj pri mne 😉

marianca
28. říj 2009

Caute, no tak čo sa týka tých chlapov asi každá vieme svoje 😀 😀 😀
Ten môj musí mať rozsvinených zásadne minimálne 5 tričiek.j
Boxerky mu kupujem tuším každý mesiac a furt nemá...
Ponožky má z páru zásadne len 1 kus.
A jedna vec ma vie neskutočne vytočiť. Na prádlo mám 2 koše biely na biele prádlo a čierny na tmavé prádlo. A čo myslíte? Biele mám vždy v čiernom a čierne v bielom..... kôli tomuto sa aspoň raz do týždňa pohádame...
No a pri jedení minie pól krabice servítkov, lebo po každom súste si musí utrieť pusu...
A neznesie keď vytlacím pastu od stredu...
...ale inak je normálny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

filipal
28. říj 2009

no, to je sranda! 😀 😀 😀
teraz mi sice ziadna prihoda nenapadne (nabuduce napisem zahoruca) 🙂
ale aspon teorie mojho otca, kde miznu ponozky:
1.teoria: vraj sa mama obzera v zrkadle, ked dava do pracky pradlo a ponozku obcas hodi do diery vedla bubna!
2. teoria: ponozky zo susiaka mu kradnu okoloiduci chlapi (susiak maju v zahradke)
chudera mama! 😝 😝

inac moj muz dava riad do umyvacky. vzdy vecer ho krasne nalozi, vravi, ze zeny nemaju take priestorove videnie... 😎