Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

neumisa
11. srp 2010

taky se přidám s troškou do mlýna - o špinavém nádobí ve dřezu místo v myčce psát nebudu, to už tu bylo, o posledních kouscích čehokoliv v lednici taky ne, ale včera jsme měli skoro rodinnou krizi, protože jsem prý před svoudrahoupolovičkou schovala máslo 😠 bylo ve stejné polici jako vždycky, jen o 10 cm posunuté! A to prosím naše lednice zeje prázdnotou, ne že by byla tak plná, že by se tam nedalo nic najít ... 😀

dioliana1
11. srp 2010

@neumisa 😀 😀 😀

evaje
11. srp 2010

neumisa; ty ty to se nedělá, co si měl chudák máznout, když v lednici nic jiného nebylo? 😀
Moje záhada: s berlema se nedá nic, přines prosím, podej prosím, miláčku poškrab mě tůhle a támhle atd, atd, ale sedím večer se sousedama na zahradě po té co jsem uspala naše ratolesti v naší společné posteli a "záhadnej", že jde už spinkat (asi unavenej po celodením vysedávání na gauči a u PC 😉 ). Když jsem šla teď kontrolovat děti, tak byly roznesené do svých postýlek 😕Jak to udělal? To malé bych ještě pochopila, má postýlku blízko naší, ale ten skoro 5 letý je fakt už kus chlapa a když ho přenáším já, tak je to pro mě docela makajda. Ale asi to ve chvíli, když člověk chce spát, není zase takový problém. Počkej zítra marode 😠 😀 😀

suzik77
11. srp 2010

hahaha aka pekna tema 😉 to, ze chlapi nevedia najst veci, ktore ste niekde polozili vy, alebo ste ich niekde polozili spolocne, to este viem pochopit.... ale ten moj sa ma velakrat opyta, ze kde je to alebo hento - a to sa pyta na vec, ktoru si on sam niekde pred 10 minutami zastrcil!!!! ironia je, ze ja som vsimava a viem, kde to polozil, tak mu to potom poviem... to by bolo este stale nic, ale co ma serie, je to, ze on sa ma to opyta takym tonom, akoby som ja mohla za to, ze on nevie najst vec, ktoru si niekde on sam polozil.... 😠

evaje
11. srp 2010

@dioliana1 se jen culíš co? 😀 S tou bandou co máš na krku ti připadáme sranda, že? 😀 Ale my se tu vlastně jen tak chlubíme, jaké nám naše lásky připravují pestrosti v každodenním stereotipu.

suzik77
11. srp 2010

@evaje 😀 😀 😀 😀 chlapi su svine, oni vyuzivaju zensku do poslednej chvile, avsak ak musia (alebo chcu kvoli vlastnemu pohodliu), tak veci dokazu urobit aj sami....

evaje
11. srp 2010

@suzik77 😀 😀 Jasně, páč myslí jen na tebe 😉

suzik77
11. srp 2010

@evaje 😀 😀 😀 😀 nemyslela som zrovna to!!!! 😀 😀 😀

neumisa
12. srp 2010

a ještě nejnovější zážitek - drahé dámy, když prší, teče nám do sklepa. I rozhodl se mádrahápolovička vybudovat vodní dílo ve stylu GABČÍKOVO - NAGYMAROS a odvést vodu do sklepa sousedovi, který tam stejně nechpodí, ale hlavně má v podlaze zabudovaný odtokový kanálek. Takže nakoupil materiál a pak to začalo ... potřebuju litr vody ... potřebuju ještě jeden litr vody (jako by jí měl ve sklepě málo 😠 ) ... kde máme kbelík? ... nevíš kde mám špachtli? (věděla jsem) ... nemůžu najít ruční pumpu na tmel (našla jsem) ... ušpinil jsem se ...
No co vám budu povídat, já jsem technický antitalent a v tom jeho nářadí mám daleko větší přehled ...

do toho jsem vařila dětem oběd, pekla buchtu a snažila se přesvědčit kobylky, že si mají jít lehnout buchta že musí vychladnout .... 🙄

uáááá, co jsem komu udělala .... ☹ 😀

evaje
12. srp 2010

@neumisa nikomu nic, jen jsi otevřela svou náruč jednomu kutilovi 😀 😀 😀

jonki
13. srp 2010

mm mi mesiac tvrdil, ze jeho letne nohavice sme museli zabudnut u mojej starej mamy, ze ich uz na sebe tento rok urcite mal a ze som mu ich tam v podstate ja zapotrosila...ja som mesiac tvrdila ze ich na sebe tento rok este nemal...po mesiaci som to vzdala a vravim mu ci by sa nepozrel do svojej policky so satami...ci tam nahodu nie su (veci si odklada sam-ja mu ich len oprane a poskladane nalozim na postel a ked chce ist spat tak ich musi prelozit)....samozrejme ze tie nohavice tam boli....a ked si ich skusil obliect tak zistil...ze tento rok ich teda na sebe definitivne mat nemohol..vzdialenost od gombika po dierku....cca 5 cm 😀
inak je to velky pedant a poriadkumilovny clovek....toto bol len jednorazovy ulet 😀

inkinka
13. srp 2010

@jonki mozno boli zapotrosene zamerne, kvoli tym 5 centimetrom 😅

jonki
13. srp 2010

@inkinka nie, to nie on sa ich naozaj dorazne dozadoval....ze ich chce nosit...a ze koli mne nemoze...v com mal v podstate aj pravdu...ale len koli tomu ze koli mne dobre pribera 😉 ...tak ale teraz to hodnotime ako jeho tolerantnost k mojim neustale sa zvacsujucim proporciam 😀

k.jolanka
13. srp 2010

holky já měla před X lety chlapa..myslela jsem si, že na toto se fakt jen dělají vtipy, ale on nosil spodky a za dva dny si je otočil a nosil je další dva dny 😝 přiša jsem na to až po delší době, chodil domu z práce po půlnoci a druhý den měl dopoledne volno, takže většinou je rovnou hodil do pračky, ale jednou jsem prala já a náhodou jsem je otočila, k mému překvapení a zděšení byly špinavé z obou stran 😅 a jemu to nepřišlo vůbec ale vůbec blbý 🙄
pak jsem si ještě vzpomněla na mého spolubydlícího, který když byl na velké, utíral si zadek rytmem života, který jsme tam měli pro "dlouhou chvíli" protože byl prý líný natáhnout se nahoru na poličku, kde byl další toaletní papír 😠 takže když jsem šla na záchod po něm, v míse plavaly zmuchlané stránky bulváru, které samozřejmě nešly spláchnout 🙄
můj nynější přítel také všude nechává špinavé smradlavé ponožky samozřejmě tak jak je sundá z nohy, což znamená do kuličky, ležet na zemi, ale proti těm dvěma předchozím, je to ještě pohodička 😀
to jsem si vzpomněla na ten příběh, určitě to znáte, já to četla v nějakém časopisu, jak ženská uvařila hrachovou polévku, celá se snědla, tak do kastrolu ráno nalila vodu, aby se odmočil...večer přišla z práce, manžel už doma a ptá se ho, co by si dal k večeři...manžel se na ní podívá a praví, že nemá hlad, že dojedl tu hrachovou polévku 😀
nebo jak jde chlap poprvé pro dcerku do školky a manželka mu říká, že Terezka má kyblíček-rozumněj značku na skřínce...chlápek prý hodinu lítal a hledal kýbl s dceřiným oblečením... 😀 prostě někdy jsou ti chlapi fakt neskutečný 😅

misi78
13. srp 2010

Tak me ted vytocil manza. Vcera jsem dala do koupelny cisty rucniky, aby ladili tak do cervena. Prijdu tam dnes vecer jsou tam dva a jeden modry. Ptam se ho, kde mas rucnik? A co tu dela ten modry? A on ze ho hodil do pracky ze tam bylo malo pradla a ten modry ma z prace. (tyden sterej). No chapete to? On hodi den stary rucnik do pracky a utira se spinavym 😀 Jo a taky se me dneska zeptal, prej jak sem se dneska mela, kdyz jsem mu rekla, ze uz jsem mu to prece rikala, kdyz se sprchoval, tak rekl jen aha. 😀

katka888
13. srp 2010

@jonki
super napad, drahy si strktne odmieta odkladat saty, ked mu ich vyzehlim, vraj ved to nic nie je, ze to hadam zvladnem ja ( ! ) . tak mu to budem davat na gauc ... zasadne zaspava pri telke, ktora ide do 4tej rana, pretoze mu ju nesmiem vypnut. nesmiem ho posielat spat, ked zaspi na gauci, lebo ze ho ako dieta stale posielali spat a ma na to alergiu...... tak u nas spi na gauci a u rodicov medzi gaucom a stolom na zemi :D

kvetina2010
14. srp 2010

🙂 som sa rehotala jak kon....moj muz ma zas zazracny talent byt „straaasne chory/unaveny”, ked ho najviac treba a bonusom je,ze je medved.on prespi celu zimu(mimo pracovnej doby je cely den a noc v posteli a spi) 🙂

farmarska
14. srp 2010

holky, díky za todle téma, to fakt nemá chybu 😀 😀 😀 mi přijde, že ti naši chlapi, snad mají všichni stejného otce 😀 😀 😀
Ten můj se snad už narodil unavenej. Srolované slipy a ponožky u postele nebo v obýváku před gaučem, jsou na dením pořádku. Řídí se zřejmě pravidlem, kde se svlíknu, tam to nechám, ..třeba to líp najdu...
..ale nenajde 😀 on totiž zásadně nic nemůže najít a tak bere ze skříně nové a náležitě mi tam samozřejmě prohrábne do té doby pěkně vyskládané komínky.
On takhle nemůže najít i ostatní věci-jakékoliv, prostě když něco hledá, nemůže to najít a když mu nepomůžu hledat, tak začně bručet, že jsem mu to určitě zase někam uklidila a že tady v tý domácnosti nemůže nikdy nic najít, protože se všechno furt přerovnává (což je samozřejmě kravina-od nastěhování se s věcma nehýbalo) 😀
Když ho pošlu, že je to tam a tam.. nevidí to. Příklad másla v lednici, co někdo psal, tam nahoře, je docela přesnej 😀 😀
To že vám chlap dává nádobí do dřezu, považujte vlastně za uspěch! Ten můj zásadně nic neodnáší. Kde se nají-napije, tam to nechá. Že by po obědě svůj vyprázdněnej talíř odnesl,ze stolu třeba na kredenc, nééé..asi si myslí, že má nožičky a sám si tam po nějakém čase odcupitá-zatímco on si dává poobědovou siestu 😎
Cokoliv veme ze skříněk, skřínku už po sobě nezavře. Asi mu už nestačí síla na pohyb dvířek směrem zpět..takže to vypadá tak, že já když vcházím d kuchyně náhodou po tmě, tak si nejdřív naťuknu kebuli o nějakej roh otevřený skříňky 🙄
A takovejhle různej příhod je mraky..bych tu mohla popsat třeba tři stránky... Nejhorší je, že náš desetiletej syn, začíná bejt to samé..talíře neodnáší, co má vruce, to tam nechá, věci po zemi, skřínky pootvíraný... Takže ted už nelítám kolem jednoho, ale kolem dvouch 😅 No ted jsem těhotná..doufám, že porodím holčičku hospodyňku a že mne nečeká třetí kopie bordeláře 😀 😀 😀
Nazávěr, ale musím dodat, že svý dva chlapy miluju a neměnila bych a že mají i své kladné stránky 😉

katecameron
14. srp 2010

@farmarska pocuvaj ja mam pocit ze pises o mojom nemame nahodou toho isteho ?ty kokso to je brutalita alebo su vsetci chlapi rovnaky?ja nastastie mam syna pravy opak moj stale upratuje a ked foto robi bordel maly na neho ziape ze oco zase robis bordel okamzite si to uprac ale moj drahy jednym uchom dnu a druhym von....zato dcerenka verna kopia otecka hrnceky nechava vsade na gauci na stoliku v detskej atd..a svoje spodne pradlo kde vyzlecie tam ostane tak ja nechapem su moje deti vymenene naopak ci co?dcera bordelarka a syn totalny pedant 😨

ellise
14. srp 2010

nejlepší jsou otázky typu: ..."nevíš kam jsem si dal ....( klíče, pyžamo, šroubovák, hodinky, dopis, karimatku, plavky....) doplň

jajkaz
14. srp 2010

Ahoj všem,
tak dobře jsem se už dlouho nezasmála. Teda ne, že bych se vysmívala všem "chudinkám", co tu píšou, ale proto, že to tak perfektně sedí na převážnou většinu mužské populace - moji drahou polovičku nevyjimaje 😀
Ponožky do kuličky a všude kde to jde, s tím bojujeme taky. To stejné ostatní věci - kde se zrovna vyslíkne, tam to zůstane. A vůbec není problém vyslíknout si v ložnici triko, v obýváku kalhoty a zbytek třeba v koupelně. Pak ale kde to vlastně je.
Jedna taková příhodička k dobru: Máme zatím neobydlený pokojíček, zatím jako pracovna. Tak jsem tam seděla u PC a všimla si, že na posteli za mnou je manželovo oblečení "na hezko aneb do práce". No ale co, tak to tam tentokrát nechám a uvidíme, co bude... Ráno jsem vystartovala do práce a na jeho oblečení si ani nevzpomněla. Co to ale k poledni - telefon do práce: "Nevíš, kde mám oblečení do práce?" "Vím....." "A řekneš mi to, prosím" - byla jsem tak hodná a nakonec jsem mu to řekla, ale pak jsem se dobrých 10 minut nemohla přestat smát. Když jsem to vylíčila kolegyni, byly jsme v křeči obě 😀 😀 😀

jajkaz
14. srp 2010

Elis, znám... ale zajímavé je, jak to jen děláme, že většinou víme... 😉

jajkaz
14. srp 2010

Kdysi jsem slyšela zase "vtip", jak příjde manžel domů a manželka mu vstoupí do cesty, jestlipak si všiml něčeho nového.... "Miláčku, koupila sis novou halenku, moc ti sluší" - "Ne, tu už mám dlouho" - "Ale máš nový účes" - "Jo, asi měsíc" - " Tak sis vytrhala obočí?" - "Nasadila jsem si plynovou masku!!!"
To nám vykládal jeden učitel ještě ve škole. Pak ale dodal, že jemu se stalo něco podobnýho - právě s tím účesem. Dcerka se nechala dost hodně ostříhat a říkala mamince, schválně, co na to řekne tatínek. Maminka ji hned ujistila, že to tatínek nepozná.... Malé to ale nedalo a hned po příchodu na tatínka vlítla - tati, co je na mě novýho??? Maminka ti koupila nový svetřík! 😀 😀 😀

elli333
14. srp 2010

baby toto je úplne úžasná téma,sedím tu sama a smejem sa 😀 môj manžel je fajn chlap a je zrejme aj čistotnejší ako ja 😀 ale aj tak nikdy nepochopím prečo stále hádže špinavé prádlo na zem do spálne ked to má ku košu na špinavé prádlo len pár metrov 🙄 ponožky ani nehovorím ako u nás miznú.a tiež nechápem prečo nie je schopný si vybrať veci sám zo skrine,ráno na ,mňa vždy kričí že čo si má obliecť a ja mu všetko musím pekne prichystať na posteľ..ponožky,trenky,tričko.Pri žehlení zvyknem tričko obrátiť opačne a už sa mi párkrát stalo že tak ostalo a dala som ho mm tak na posteľ hádajte aký naštvaný prišiel z roboty že prečo mu otáčam tričká naspak že sa mu potom v robote smejú 😀 no koho by napadlo že on si ho oblečie úplne tak ako mu ho na tú posteľ položím?? 😀 a tie všemožné haraburdy a súčiastky čo má v izbe a nemôžem ich vyhodiť..všeliaké drôtiky a skrutky a tak,veľakrát ich omylom povysávam lebo sa len tak povaľujú po zemi 🙄

megi93
14. srp 2010

Dievčence, vy neviete na čo sa sťažujete. Ja mám doma presný opak. Odkedy bývame sami som zistila, že mám upratovania milujúceho manžela.Umývačku nakladá zásadne on - ja naložím riad dodresu 😅 Umývačku aj vykladá a všetko poukladá na miesto, ja vytiahnem len to, čo potrebujem. Horšie je, že saz pohára napijem raz a už je v umývačke, pretože jeden pohár na linke je bordel....Naša malá sa nemôže hrať v inej miestnosti ako vo svojej izbičke, lebo on zúri a odpratáva jej hračky, v spálni na posteli sa nemôže válať, lebo pokrčí prestieranie,ktoré tam on ráno pracne dal a pol hodinu ešte upravoval.... No proste paráda. Keď chvílu nie som doma, alebo sa kúpem, tak z nášho bytu sa stáva nedotknuté múzeum - tak obrus tam dečka, na linke ani omrvinka. Poviete si, že zlatý chlap ale keď on niečo odloží, tak to nenájde nikto (už sme mali aj hubku na riad v chladničke) a ja mám potom pocit, že v tom byte nežijeme ani nikto iný, lebo je to tu sterilne čisté. On dbá na to, aby bolo upratané, ale všetko uprace úplne niekde inde ako to patrí, lebo si nevie zapamätať kam to patrí 🙄 Takže buďte radi, že si niektoré veci robíte samé a nemusíte sa hrať na detektíva Colomba pri každom varení, praní alebo odchode z domu (kde mám mobil, klúče, peňaženku, kabelku, topánky a pod.) 😔

kvetina2010
15. srp 2010

@megi93 mas pravdu,extremny poriadnik tiez vyzaduje riadne nervy a kopu lasky 🙂 niekedy by sme im mohli vymenit kluce od bytu,nech ten tvoj u nas uprace a ten moj by ti narobil trosku zdraveho svincika :D (len zart,neboj sa)

inkinka
15. srp 2010

@megi93 mam doma nieco podobne 😅 je nedela, takze zase budeme " spolu" varit , totiz kym si on neurobi svou pracu, nepusti ma k sporaku ani k linke 😝 ze mu tam zavadziam, proste on ma zauzivane svoje postupy a ritualy a ja som zivel, ktory mu vnasa chaos do jeho poriadku 😕 😀

mimco
15. srp 2010

Já mám doma taky případ. Nedávno jsem manžu náhodou zahlídla, jak si napouští vodu do skleničky, vodu vypil a vrátil ji zpět do linky 😠 . Nevěřícně jsem koukala a ptala se ho co to jako dělá. Tak se usmál, vždyť je to jenom voda. A já se divila proč mám čisté sklo pořád upatlané. Záhada odhalena.
S ponožkama válčíme jako každý, s tím rozdílem, že on ty špinavé háže na dno skříně!!! V koši na prádlo pak žádné nejsou a on se pak rozčiluje, že nemá žádné čisté. To je psycho. Já bych je mohla z té skřímě vzít, ale schválně to nědělám. Pak se teda rozhoupe a donese mi do koše min. 15 párů.

kvetina2010
15. srp 2010

@mimco 🙂 🙂 🙂 na dno skrine? Ja ich tiez nikdy nevidim v kosi,kym ich tam nedam.ja ked periem,pochodim cely byt a hladam,kde co najdem zastrcene 🙂

mimco
15. srp 2010

Přesně tak, na dno skříně 😝, nemá pro to žádné logické vysvětlení.
Taky nedokážu pochopit, jak se dokáže na jeden zátah zvlíknout. V zimě kalhoty, termo spoďáry, trenky a ponožky, ty z těch kalhot trčí a drží!!! V zimě si dává trenky a ponožky v ložnici na radiátor, aby šel po ránu do teplých 😀. Spí zásadně nahý. Přicházi k posteli a jedním pohybem, kdy dosedá na postel stahuje zmiňované trenky a dává na radiátor. Mazec. Já na něj někdy tak nevěřícně hledím 😕.