Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

antynka1
15. srp 2010

A víte co je nejhorší? Já když zaborusím na toto téma, tak se u toho hondě řehtám a manžu samozřejmě zajímá, co čtu tak vtipnýho. Tak mu vybrané perly přečtu a on se vůbec nesměje! Jemu to přije normální a nechápe co mi na tom přijde směšný. A teď mě úplně dostal - četla jsem mu ten příspěvěk o té skleničce - jak se napije a dá jí zpátky a on" no vždyť jo, je to jen voda" A já mu říkám" a co ten oslintaný okraj, jak z něho pije" A on se zarazil: "no tak to bych samozřejmě neudělal...." tak jsem se zaradovala, načež on dodal: "no vždyť víš, že samotnou vodu nepiju" 😀 😀 😀

neumisa
15. srp 2010

@antynka1 to je borec 😀 😀 😀

mimco
15. srp 2010

antynka- 😀 😀 😀

mimco
15. srp 2010

Teď jsem si vzpomněla na jednu perlu. Je to už pár roků zpátky.
Byla jsem s manžou nějak pohádaná. Ráno jsem vstala, poklidila a otevřela okno v kuchyni a odešla z bytu. Bylo jaro, nebylo úplně teplo, ale bylo hezky. K večeru jsem se vrátila domů a vidím manžu jak leží v obýváku pod dekou a v čepici!!! Okno bylo pořád do kořán. Tak jsem se ho zeptala, proč jako to okno nezavřel, když je mu zima. Tak mi naštvaně odpověděl - já jsem ho neotevřel!!! Dneska se tomu směju, ale v té chvíli byl na facku 🙄 .

antynka1
15. srp 2010

@mimco no tak to je něco 😀

ani3012
15. srp 2010

@mimco tak to je super !!! Babám napíšem do inej témy ako vtip 😀 😀 😀 😀 😀

mimco
15. srp 2010

Ježiš, teď aby to nevypadalo, že mám doma marťana 😀. On je skvělý chlap, ale někdy mě fakt šokuje.

ani3012
15. srp 2010

@mimco né v pohode 😉 len ma to strašne pobavilo a keď som to teraz mm vravela,tak povedal,že no a čo ? 😕 😀

mimco
15. srp 2010

😀 😀 😀

mimco
15. srp 2010

ani3012 - To je v pohodě 🙂 .
Já už jsem nějak otrlá, ale fakt mě dokáže naštvat, jak si myje ruce a obličej. Jako kdyby tam byl hroch. Zastříká úplně všechno a když jsem se ho ptala proč si otřepává mokré ruce před zrcadlem, řekne mi, že nechěl zamočit ručník!!!

mimco
15. srp 2010

Ještě by mě zajímalo, jak to mají Vaši muži s jídlem. Já bych ho někdy nakopla 🙄.
Uvařím večeři, manža se ptá - co máme dobrého? Kuřeci nudličky na smetaně s rýží. Ble, rýži namám rád. Sní to.
Za týden se ho ptám: miláčku, co by sis dal k jídlu? Dal bych si nějaké maso s rýží 😕.
Vždyť jsi říkal, že rýži nemáš rád, ne, to jsem nikdy neřekl!!!
Jsme spolu 11 let, takže vím přesně co má a co nemá rád. Tak se ho už prostě neptám a vařím co mě napadne.
Protože když mu řeknu, že bude vepřové, tak mi řekné, že ho nemá rád a že je tučné. A pak tlačí vepřovou panenku a pochvalu je si, jak je to dobré masíčko a copak to je, to je kuřecí? 😠 😀.

neumisa
15. srp 2010

@mimco tak to neznám, mádrahápolovička rychle pochopila, že vaření není mým oblíbeným koněm a že pokud bude krčit nos nad mými výtvory, mohlo by se rychle stát, že vařit bude pouze on - a to i dětem! Takže manžel u stolu buď mlčí nebo hlasitě chválí (podle toho, jak mu ne/chutná) a zachraňuje si tak vlastní zadek, aby do kuchyně nemusel 😀

mimco
15. srp 2010

Tak to on neremcá u jídla, to vždycky chválí, já s ním už neřeším co bude jíst během příprav, to má dycky řeči, že to nedělej a to nedělej a pak chválí a mlaská a stejně nepozná co jí 😀 .
To on taky ví, že když bude remcat u jídla, bude si vařit sám. A to se obávám, že by stejně skončil na rohlíkách 😀.

traktor
15. srp 2010

@mimco 😀 😀 😀 😀 no dobra zabava u vas doma, aj ked pre teba mozno nie...ale ked je to napisane, tak to tak vyznie 😀 😀 😀 ...inak v mnohom spoznavam svojho mm 😅 😕 😀 😀

mayap
16. srp 2010

manžel:čo máme dnes na večeru?
ja:vždy máme nejakú polievku/omáčku a mäso (pre deti aj bezmäsité jedlá -to mm nemusí) takže ja sa ho spýtam, že čo mu mám zohriať. on zásadne odpovie že teraz nechce, dá si neskôr (podotýkam, že sa h to pýtam okolo19.00 (vtedy väčšinou príde z práce). a on mi okolo 22.00 povie, že od od obeda nejedol a je hladný. na to si vyberie z chladničky v lepšom prípade jogurt a ztlačí ho s rohlíkom. inokedy zahlási, že už je veľa hodín, tak nechce nič...
mám chuť ho zamordovať... 😝 😝
...a ponožky nosieva z roboty domov raz za týždeň v mikroténovom sáčku a sú vyzlečené tým záhadným spôsobom, akým t o dokážu len chlapi. a ja potom pred praním musím s nimi zápasiť a dostať ich do požadovaného tvaru. vzhľadom k tomu, že mm ich má cca 12 h na nohách a tie s mu dosť potia, ponožky sú po týždni totálne stvrdnuté... 😠 😝 🙄

ani3012
16. srp 2010

@mimco to "milujem " keď mi odškriepi niečo čo povedal. Tiež presne tie isté slová:

ne, to jsem nikdy neřekl!!! len po slovensky respektíve záhorácky 😀

zitaje
16. srp 2010

Baby, ako je to mozne, ze som tuto temu objavila az teraz? 😀 Ked mi bude smutno alebo budem na pochybach ohladne svojho chlapa, pridem si vas precitat. 😀
Moj bol doma s detmi, ja som bola v robote neskoro do vecera, a vzdy ked som vecer prisla, bol cely stastny a len cakal, kedy ho pochvalim - deti ulozene, riad umyty, hracky poukladane. Velmi sa mi to pacilo. 🙂 Po tyzdni som sa pozrela medzi hracky tak dokladnejsie - tak ono to bolo do tych polic a krabic vsetko nasukane asi buldozerom, potom sme s dcerou celu jednu sobotu triedili hracky - barbiny medzi barbiny, stavebnica do krabice od stavebnice atd. On to vsetko nahadzal spolu - a zvonka to vyzeralo ok. 😎

ani3012
16. srp 2010

@zitaje hi hi ! My tak hračky máme normálne naukladané 😀 by sa mi nechcelo ešte aj triediť,som rada,keď ich všetky narvem do krabíc 😉 😎

mayap
16. srp 2010

@zitaje moja, pokiaľ si mala hračky medzi hračkami , tvoj muž pochopil pointu, tak sa nesťažuj... 😉 😀

neumisa
16. srp 2010

@mayap 😀 😀 😀 pravda 😀

zitaje
16. srp 2010

😀 asi mate pravdu, ved co by som este chcela.
A mame aj my iste komunikacne problemy so stravou. Moj chlap neznasa varenu cibulu. Teda toto tvrdi on. Uprazenu na oleji ma vyslovene rad. Vraj. Mna by v zivote nenapadlo cibulu varit, ja cibulu vzdy najprv klasicky oprazim na oleji, napriek tomu sa casto dozvedam, ze zase som dala do jedla varenu cibulu. 😀 Napr. predstavte si, raz bola varena cibula dokonca aj v prazenici 😅 .
Uz sa cibuli radsej vyhybam. 😝

marzim
16. srp 2010

Děvčata moc jsem se pobavila. A mohu přidat jednu perlu mého manžela. Uklízela jsem v kuchyni a on uspával našeho Daníka (10 měsíců). Chtěl mu zazpívat nějaké ukolébavky, ale nemohl si bohužel vzpomenout ani na jednu. Manžel je slovák a na jediné co si vzpomněl ..... Kde domov můj, kde domov můj.... poslouchala jsem za dveřmi a málem si cvrnkla do gatí. 😀 -, ale Daníka úspěšně uspal 😀

mayap
16. srp 2010

môj má napríklad problém, ak má nachystať veci chalanom na oblečenie (ak náhodou nie som doma). už dlho neriešim, že nevie rozoznať staré veci od nových... 😅
na to som si zvykla... ale nikdy nepochopím, že on mi telefonuje, že ktoré veci sú ktorého dieťaťa...
...pointa? ...jeden nosí č.134 a druhý č.104... 🙄

zitaje
16. srp 2010

@marzim Moj spieva detom besame mucho a mambo italiano a podobne skvosty - jaj a este k tomu nevie spievat 😅

mayap
16. srp 2010

@marzim 😀 😀 😀
ale vždy lepšie ako Nad Tatrou sa blýska... 😉 to by malý zrejme nezaspal...

zitaje
16. srp 2010

@mayap Tak obliekanie, to je kapitola sama o sebe. Starsia je nastastie vo vlastnej rezii, i ked vysledok je takmer identicky. Uz som si zvykla, ze podla neho sa v pohode k sebe hodia kvetinkovane ruzove gate a modro-zelene pasikave tricko a zlto-fialovy vzorovany klobucik. Ja mam dve baby a mala mi pomaha zbierat a odkladat pradlo, takze vie, kto co kde ma, komu co patri, nastastie 😀

mayap
16. srp 2010

@zitaje
ešteže máme tie staršie deti... 😉
aj ja už radšej poviem staršiemu synovi, že čo si má kedy obliecť, lebo vysvetľovať to ocinkovi... 😅 🙄

asi pred týždňom ma dostal hláškou, že aké tričko si má dať k modrým rifliam... ja som mu podala hnedé (holt, bolo na vrchu... 😎 😎 ). a on sa do mňa pustil, že odkedy sa hnedá hodí k rifliam, a že kde má nejaké modré...
no v praní... ale ja som zírala ako puk. doteraz som žila v predstave, že k rifliam sa hodí hocijaká farba...
... pritom išiel len autom odviezť kamaráta na autobusku a on z auta ani nevystupoval... 😝

zitaje
16. srp 2010

@mayap hehe, moj vacsinou hovori o svojich trickach tak, ze "to tenke", alebo "to s tym napisom", a ked sa ho opytam na farbu, casto ani nevie. No ved take nejake bezove, sive, ci zelenkave. 😅 😀

mayap
16. srp 2010

... vždy lepšie ako: nooo, kde mám to oné, nooo však vieš čo...to ....

luppita
16. srp 2010

baby skvela tema, tak dobre som sa nenas,iala uz dlho ... a som docela potesena ze nie som sama .....tak ja som minule skoro odpadla, nasla som v skrini zozuzvanu igelitku, nechapal som ze co to tam robi, smarila som to po mm a on ze jeeej moje tricka (ked bol naposledy mimo domu) a ze oper ja si chcem toto zajtra obliect.... kukam ze fajn operem, ale vies kam to patri. Po asi hodine som isla po nieco do spalne a kukam a tie tricka smradlave, spotene boli zabudnute na posteli.... skovala som ich pod madrac.... v noci drahy ze zlato, prebal maleho, nieco tu strasne smrdi 😀 😀 😀 ja uz po nom nezbieram pradlo zo zeme, aj ked ma to stve ked to musim obchadzat, ale nevladzem a dufam ze mu to raz zapne a stane sa zazrak a to pradlo bude v kosi. Minule si chcel nieco obliect a nasiel to na stolicke spinave, potom ine a to v skrini spinave....,, nemam trenky zlato ,, hmm chod na ostro,,moj drahy : preco neperes, nechapem, to je taky problem zapnut pracku 😀 😀 😀 ale ved ja nemam co prat, kos na pradlo je predsa prazdny.....AHA .... baby ak toto zmaknem tak potom nastupuje 2. level a to triedenie pradla podla farby 😀 😀 😀