Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

krokodiil
29. led 2008

No ja mam zas doma akrobata. Este som chapala, ked som nasla v kosi s pradlom (inak velky uspech po rokoch, doteraz pradlo koncilo najprv kdekolvek, potom aspon PRI kosi - a tento medzistav trval roky, kym som ho presvedcila, ze ked to tam uz donesie, mohol by ich dat DO kosa) vzdy gucu ponoziek s boxerkami, ale uz sa mi mnozia guce ponozky+sortky+tricko 😕 , musim ho raz ist smirovat do kupelne, ako sa to vlastne vyzlieka 😅 .
Jaj a ta logika niekedy - ako ked si da susit zablatene gate po bicyklovom vylete tak, ze ich hodi na susic NA prave vyprate vonave miminkovske vecicky 🙄 ...
A tie otvorene skrinky...to poooznaaam!

krakorka
29. led 2008

jo jo,holky,jsou prázdné!!!! 😀 Ale i tak,máme je hezky pověšené na vešáku a když jdem s hafanem ven,tak si vždycky radši dva utrhnem,no a já pak když je vyperu,tak se nám potom váleji všude možně a nebo je dám do kapsáře,který máme na psí věci,no ale místo aby se použili,tak se stejně škubou nový

krakorka
29. led 2008

no tudle mě taky dostal,rozložil si propocené mokré věci po hokeji na sušák a večer k tomu přidal žinky,které používáme na mytí Aničky,takže jako super!! 😒

nguyen
29. led 2008

baby ja ani nemozem pracovat co sa pucim od smiechu 😀
co sa tyka oprania - ja som pred tyzdnom oprala 50 euro 😖 ale prezili to 😅
inak co sa tyka cistotnosti a poriadku to sa nemam s cim pridat do debaty ale mam ine esa v talone 😀 Napriklad, moj drahy je velmi bystry a vacsinou ked sa o nieco prieme nakoniec zistime ze ma pravdu ale z casu na cas vyjde s takou kravinou ze ja od smiechu ani nemam sil sa s nim hadat a uz len cakam kedy mu dojde aku kravinu hovori. Minule sme malovali, no a mame byt ktory ma ROZLOHU 45 m stvorcovych a kupujeme farbu a moj drahy zchytil jedny pixlu na ktorej bolo napisane na PLOCHU 50m stvorcovy ze akoze to nam bude dost este nam 5 m aj zvysi 😀 😀 😀 podotykam ze len plafon sam ma rozlohu 45 m 😀 😀 😀
a ine faux pas ...

silwietta
29. led 2008

baby svojho draheho spoznavam v kazdom druhom prispevku 😝 ale jeho specialitka je ze v kazdom moznom aj nemoznom vrecku ma zuvacku (nepouzitu, ale aj tak sa kvalitne v teplej vode rozlepta)... a to vam je nadhera, ked jedno blbe vrecko nekunem a vyperiem to...

natal
29. led 2008

he he tak ti chlapi su fakt rovnaki.
Moj mi tiez nedovoli vyhadzat stare veci. Aj ked je to tricko dotrhane, roztahane, vsak na zahradu a na doma dobre nie? Detto rifle. Sa mu roztrhli cez cele koleno. Som ich hodila do kosa, on ich s hrozou v ociach vytiahol, ze co to preboha robim, ved z nich urobi kratasy 😝 😀 Pravidelne mu poza jeho chrbat vyhadzujem stare veci. he he
Detto pranie. Aj ked prezriem vsetky vrecka, aj tak sa vzdy nieco najde. Ziarovky, vreckovky, toaletny papier, sruby, matice, peniaze.
Detto kazdy vecer si zavesi oblecenie na hacik v kupelni a necha ho tam. Ked dojde domov z roboty veci su po celkom byte. Ponozky v obyvacke, rifle v spalni, tricko v kuchyni.
Detto ked umyva riady. Umyje len to, co je v umyvadle. To co je vedla neho, asi nie je spinavy riad a tak ho netreba umyt.
a tak by som mohla pokracovat ...

dadulka19
29. led 2008

to aj u nás to špinavé prádlo končí na koši a nie v ňom...hmm,problém otvoriť ho 😀

ikke
29. led 2008

u nas SA stare odevy vynasaju v manzelovej nepritomnosti do kontajnerov na dobrocinne ucely... co oci nevidia, srdce neboli 😉
take kontajnery by mali zriadit aj v SR a CR, mooc dobra vec 🙂

len
29. led 2008

Jinak ponožkovou záhadu řeším jednoduše - nakoupím vždycky minimálně tři stejné páry ponožek a pak buď nějaká lichá je nebo není... děravé vyhazuju a pořád je jich dost, dokud nezbyde z těch šesti jedna jediná 😉
Ale jinak mě taky ničí, když hodí do špinavýho prádla ponožku s dírou přes celou patu - pravidelně... Prý jak má vědět, že tam ta díra je? Prostě sundá ponožku, hodí ji do koše s prádlem a nezkoumá ji 🤐

prada
29. led 2008

Jé, tak takhle jsem se už dlouho nezasmála....paráda.
Manža je taky kapitola sama pro sebe: ráno- čistý trenýrky, když přijde z práce-čistý trenýrky(domácí děravé),na noc-nové trenýrky!!!! 😲 nechápu!!!
Ponožky a trička to samé 😲 😲 😲

prada
29. led 2008

a pak se mě zeptá-proč tak často peru a kde to peádlo vlastně beru 😀

krakorka
29. led 2008

tak měnit si trenýrky aspoň každej den jsem musela manžela naučit až já!!!Jinak to bylo třeba jednou za tři dny,prostě dokud nebylo vidět,že jsou špinavý 😝

kocicakovi
29. led 2008

Teda holky já se smála až se mi vzbudila malá 😀 U nás to samý, lichý ponožky klasika, nemluvě o vypraných jízdenkách na MHD, lístečkách z banky, papírových kapesnících a dalších věcí které se zejména v kontaktu s vodou rády rozpadnout na tisíce malinkých žmolečků... Také nacházím dost často hromádku oblečení která vypadá jako by se manžel prostě najednou zcvrknul do velikosti mravenečka - tepláky, v každý nohavici jedna ponožka, v úrovni pasu slipy a navrch tričko, obdivuhodné jak to dokáže takhle svléknout, já kdybych se stokrát snažila tak to tak neudělám, prostě jenom do toho zase hopsnout 😀 😀 😀

Ale novinka posledních týdnů je nádobí od večeře - zásadně necháváme na stole v obýváku i když se jdeme bezprostředně po dojezení do kuchyně napít... A tuhle se ještě ohlédnul na ten prázdnej talíř, ale stejně šel bez něj!!!

lucianka
29. led 2008

Tak to já mám naštěstího čistotnýho manžela 😀
Taky mě dostává, když mi přes čisté vyprané prádlo hodí náležitě propocené tričko.
Nebo minule - přišel ze squashe a oblečení vytáhl z batohu a hodil ho do koše s prádlem. Jako - byla by to paráda, kdyby to prádlo nebylo totálně propocený. Já to objevila až za 2 dny - stále ještě mokrý 😀

markytkaaa
29. led 2008

Mám takový divný pocit, že máme všechny stejnýho chlapa 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Poznávám totiž MM asi tak obpříspěvěk 🙂

makelka
29. led 2008

Ty jo a nejsou náhodou všichni chlapi sourozenci?? 😀 😀 😀 😀 😀

U nás taky prádlo v lepším případě končí na koši, neli vedle koše, asi je to do toho koše už moc namáhavý strčit 😖 Případně ponožky sbírám u počítače 😠 😀 😀 😀 😀

Ale trenýrky si mění teda kupodivu jednou denně 😀 a ponožky taky, aspoň něco 😀 😀 😀 😀 😀

luckaa
29. led 2008

Ahoj holky,tak u nás se neustále něco hledá,nejčastěji telefon,ještě,že má dva(služební a soukromý) a neustále se jedním prozvání.Když už jde do tuhýho a nemůže najít ani jeden poslouží i pevná linka 😀 No a nebo klíčky od auta,vždy když potřebujem někam jet a být tam v nějaký určitý čas.Dřív mě to dohánělo k šílenství,ale teď už jsem vůči tomu imunní 🙂

natalie77
29. led 2008

HOlky, tak to jsem se fakt nasmála!!!
Manža je strašně čistotnej, až někdy nechápu, uklízí po sobě....prádlo si mění denně, fakt super...ale
u nás to chodí tak, že manža něco "našpiní....dá si to do skříně, třeba to měl jen v kině nebo na nákup...

Já všechno vyperu, vyžehlím a když jdu do koše hodit třeba kapesník nebo svoje prádlo než se jdu vykoupat...je tam zase hromada toho našpiněnýho, a to se ho vždy před praním ptám..máš něco na praní? Hoď to ke koši...řekne hmmmmmmm. Pak odpoví, že asi nééé a večer je zase kupa prádla, tak to tiše vytáčí mě...ale díky bohu, za tuhle chybu 😉 🙂

zuzula28
29. led 2008

koci toto ma presne pred par sekundami napadlo, ze ak sa neprestanem rehotat, zobudim si dieta...

moj muz rad vari a ako dan za tuto neocenitelnu pomoc musim znasat jeho pre mna nelogicke umiestnenia potravin a kuchynskeho vybavenia. Jemu vyhovuje a trva na tom, ze ten kovovy struhak na syr, mrkvu atd. bude umiestneny medzi poharmi a salkami. moja mama to dodnes prehliada s usmevom a tocenim hlavou, ked k nam pride...Alebo kazdy normalny clovek ma ulozene spolu veci na pitie, ze kavy a cajiky rozne, len my mame medzi tym hodene este cestoviny a krupicu...
stale sa mi smeje, ze uz sa naucil zatvarat pastu, za tych skoro 5 rokov, co spolu zijeme v spolocnej domacnosti, tak to zatial staci...Chrontave, pouzite palicky do ucha nechava vzdy v kupelni a na zemi by sa dalo aj kupat. On sa nemoze utret v sprchovom kute, ale jak to z neho tecie vyliezie von, takze predlozka nestiha cucat vodu...
Ponozky su na zemi, pri posteli, zastrcene v sedacke, na okne - ako mu vyjde...Mame vsade podlahy, nechce nosit papuce, takze po nedelnom vareni ma na nich pravidelne prilepene supky zo zemiakov a cibule, varenu ryzu, kusok struhanky...Ked mam ist prat ponozky, mam po nalade... 😀 😀 😀

lucianka
29. led 2008

Luckaa - od té doby co jsem doma na MD jsem stejná jako Tvůj manžel ☹ Neustále hledám peněženku, doklady, klíče od auta, brýle... 😅

lucianka
29. led 2008

Když to tak čtu, tak můžu být ráda, že můj manžel si sundavá ponožky jedině v koupelně u koše 😀 Nemusím je nahánět po celém bytě 🙂

zuzula28
29. led 2008

Jeezis a tie rana!! cicka nevidela si mi: mobil, kluce, doklady, penazenku, hodinky......a hlavu..... 😀

luckaa
29. led 2008

Lucianka 🙂

luckaa
29. led 2008

Zuzula,jojojo to je přesně ono,pak vždycky hledáme oba dva.Asi u nás zavedu hru co dostanu za tenhle fant který najdu 😀

petruna
29. led 2008

s ponožkama a slipama doma nemáme problém, ale mám doma něco jako Kristi : nechce po me dojist maso, protoze mu k tomu nevysla hranolka nebo brambor , nebo taha domu od popelnice rozbity wolkmeny, radia, atd a zpravuje je nebo pouzije na neco jinyho. A taky nic nevyhazuje, ze by se to jednou mohlo hodit. Obleceni vyhazuje, az kdyz z nej spadne, staci mu 3 svetry a dvoje kalhoty, mysli si, ze kdyz se sam neciti, ze nesmrdi 😠 a jeho ryma je uplne jina ryma nez mivam ja !!! 😀
jeste zapremyslim, urcite bych toho nasla vic.... 🙂

ikke
29. led 2008

ano, ja uz som sice nasla kluc, ako a kedy triedit stare oblecenie mojho muza, ale este som neprisla na to, ako pretriedit nekonecne mnozstva elektronickych zbytocnosti - kablikov, klavesnic, (radio)prijimacov vsetkeho druhu, nefunkcnych kalkulaciek a dialkovych ovladacov a CD-mechanik do PC, ktore samozrejme nemozu ist do pivnice (a tym padom o pol roka do smeti...), ale musia byt nutne v byte, lebo co keby naaaahodou... musel pouzit 10 rokov staru vec 😝

silwietta
29. led 2008

moj drahusik casto este ocakava ze ja budem tusit ze to co si nechal doma bude potrebovat a ze mu to zoberiem, ked niekam ideme... a ked to nemam, tak nechape, ze akoze mna to nenapadlo 😎

lucianka
29. led 2008

Tak manžel mi netahá domů nic od popelnice, ale taky nic nevyhazujeme... 😒 Takže byly doby, kdy jsme měli doma 2 nefunkční monitory, 2 nefunkční PC a o klávesnicích a myších ani nemluvím - těch máme kolem 10 určitě ☹ Teď dotáhl monitor od ségry a chtěl ho spravit. Pak zjistil, že kamarád má ten stejný a taky nefunguje. Že z těch 2 udělá jako jeden... už týden mám krabici od monitoru v ložnici a rozebraný monitor v obýváku na stole ☹
A do garáže se nám asi za chvíli nevejde auto, protože když nadávám, kolik je doma krámů,tak to natahá do garáže... 🙂 Minule u svých rodičů objevil asi 5 zdrojů a další krámy (nevím na co se to používá) a byl šťastnej jak blecha, protože přesně tuhle krabici minule hledal...
Ale slíbil, že to probere, protože když pak něco hledá, tak musí prolézt celý byt a celou garáž než to najde. Tak jsem zvědavá, kdy se k tomu dostane 😀

dvojmama
29. led 2008

teda holky 😀 😀 😀 tady mám záchvaty smíchu 😀
to u nás je taky žrout ponožek, ale třeba i rukavic 😕 tuhle zimu už si MM koupil šestý rukavice 🙄
a nejvíc mě dostává při věšení prádla, on totiž nemůže dát na barevný prádlo jinak barevný kolíček, to musí být červený kolíček na červenym tričku, nikdy ne jinak 🙄
a trička má hlavně v koupelně na věšácích, kravaty rozházený po ložnici, papíry do práce na jídelním stole atd... 🙄 no jo co snima naděláme, že 😉

vendulka
29. led 2008

Dvojamam, tak to se tady pěkně směju, červený kolíček na červené tričko...to je už úchylka, ne??? 😀 😀