Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

janka33
29. led 2008

suuper rubrika,prečitala som si len par pribehov,no stoja za to 😀 😀 😀

lenoc
29. led 2008

Ahoj baby, práve som chcela ísť už opravovať konečne nejaké písomky, keď som našla túto diskusiu a neodtrhla som sa, kým som nedočítala do konca. Ja to super, bohovsky som za zabavila. 😀 😀 😀
Zlodeja ponožiek máme aj my doma, ale je to hnusná potvora, lebo aj moje ponožky niekedy kradne. 😠 Ja ich potom hádžem do šuflíka a pribl. raz za štvrť roka pretriedim, vyhodím deravé a aj tie bez páru.

Skrine a šuflíky u nás v spálni zostávajú v 90% prípadov po "nájazde" MM otvorené. A keď som mu zvykla hovoriť, že naši doma černoška nemali (na zatváranie dverí) a u nich som ešte tiež nijakého nevidela, tak sa takmer urazil. Už je pomaly alergický na to, keď ho upozorňujem na zatváranie skrine. Veď keby ju zatváral, ja by som ho neupozorňovala... 😀

No a v spodnom šuflíku na nočnom stolíku má: skladacie metre, posuvné metre, kopec šróbikov, klince, nejaký ten skrukovač, tri staré mobily (nefunkčné!!!), zapaľovače, pracovné rukavice. Nemôžem to vyhodiť ani dať do garáže. 😠

S vyhadzovaním oblečenia je to u nás ok, až na pár košieľ, ktoré vyhodiť nemôžem, lebo šak do roboty mu ešte budú dobré, ale do roboty ich nenosí, lebo ich už dávnejšie nezapne.

Najväčšia záhada bola pre mňa: keď si vyzlieka monterky (také na traky), vdy ich nájdem v koši na prádlo 🙂 ale! jeden trak je prevlečený akoby pod nohami alebo pomedzi nohy. Nikdy som nechápala, ako to robí, ako si to môže tak divno vyzliecť. Dala som si to aj vysvetliť raz, ale už som zabudla na to vysvetlenie. 😕

anippe
29. led 2008

jo jo já jsem dnes v práci taky nic neudělala 😀

anippe
29. led 2008

ale uklidnili jste mě měnit nebudu, nemá to smysl 😎

seki
29. led 2008

baily este trochu pockam aspon by som chcela, este sa mi nechce pre neho varit : 😅 ,
ona sama hovorila ze kojenzm detom trva trochu dlhsie kym sa na tuhu stravuu zvyknu a ze ked dam par lyziciek sa nic nestane a zvyknu si aj crievka.

seki
29. led 2008

sorry hodila som vam sem iny prispevok 😅 😔 😔

caira
29. led 2008

tak koukam, ze nejsem vubec jedina, kdo ma doma bud ponozkovyho zlodeje nebo pracku, ktera je zere.. Protoze presne jak popisujete, zasadne taham lichy pocet..dokonce jsem zacala manzelovi kupovat ponozky, ktere maji barevne spicky, takze jsem si rikala, ze bude jednodussi je dat k sobe..a uz to mam na nasem odkladacim miste pro liche ponozky barevne jak duhu, protoze porad a porad mizi.. 😀

s boxerkama jsme ted taky meli problem, ze z deseti paru ma posledich pet.. ale hadam, ze to se da vysvetlit tim, ze jsme museli nejake zapomenou zapakovat kdyz jsme se vraceli po vanocich z cech..ale prijde mi, ze porad a porad kupuju ponozky a boxerky pro draheho a nekdo nebo neco mi je zere 😀

kupinka
29. led 2008

Tak já mám montérky sice v koši na prádlo,ale kapsy plné šroubků,matiček,atd.....jsem to jednou vyprala i s tím.. 😕 😅 😅 😅

lada82
29. led 2008

nejlepsi jsou kalhoty k ohni 🙂)

muj muz si vsechno naspinene pradlo schovava na zitra na vnitrnim parapetu okna v rohu... nikdy si z toho nic nevezme podruhe, ale jen co to vyperu, tak to hleda...
a ma take spoustu trenyrek, dresu a tricek ze stredni skoly, vse je derave, ale nesmi se to vyhodit a opravdu to nosi - hlavne ta dira v trenkach je paradni - na zachode se snad ani nemusi svlekat 😀

bolulka
29. led 2008

moj muz ma zahadnu schopnost - co chyti do ruky ocitne sa na uplne cudesnom mieste (napr. toaletny papier zo zachodu v policke na knihy. 😀 (to je len priklad 😀) 😉

vesi
29. led 2008

mňa vytáča, ked si použité ponožky, odloží do komody k čistým, že si ich ešte obuje 😠
všetky veci položené po kreslách a stoličkách, ved si to ráno oblečie, tak načo odkladať do skrine, ráno si samozrejme oblečie niečo iné 😠
vyperiem všetko prádlo, čo je v koši, potom do koša hodí nasyslené ponožky a na druhý deň sa pýta, či nemá čisté vypraté 😠 😠

nguyen
29. led 2008

jej baby ked hovorite o auto prihodach a hladani klucov a zabudani tak mna napadla nasa story ktoru som tu na koniku uz niekde pisala, tak v skratke-tato prihoda sa ale stala mne nie mojmu muzovi. Byvame v Lyone 1200 000 obyvatelov tak si viete predstavit tie parkoviska a raz som parkovala na parkovisku ktore som vtedy dobre nepoznala s mojou miniaturnou fordkou KA, bolo to v obchodnom centre a po dobrych nakupoch som sa s kolegom vracala k autu a ono tam nebolo tak sme prehladali cele podlazie a zistili sme ze mi ho ukradli, tak sme zavolali polisov a spisali zapisnicu ked jednemu policajtovi napadlo hladat na opacnom podlazi - ono totiz na tom parkovisku boli podlazia znacene 1 - 1bis 2 - 2bis atd takze ja som si zapamatala 2 ale to bis mi akosi uniklo. Tak si predstavte tu hanbu ked som prisla na 2 bis a moje auticko si tam kludne parkovalo akoby nic 😀

ikke
29. led 2008

vesi, ze pozdravujem tvojho manzela, zatial u mna vyhrava sukromnu sutaz o naj.... noo proste najvacsieho humusaka 😅 pouzite ponozky v komode s cistymi prebiju aj tie pozabudane kde-kade inde po byte... 😝 😀

nasticka
29. led 2008

Ukana: 😀 😀 😀 no jako by jsi mluvila o mem muzi 😉

kyri
autor
29. led 2008

jé, holky, to jste toho napsaly, to bude úplná pokladnice magořin 😀 😀 😀
třebe Len a dědovo "pracovní pyžamo" - to je fakt perla, no, a to ostatní jsem ani nedočetla 😀

jsem si akorát vzpomněla na jednoho svýho bývalýho, kterak si vždy dával špinavé ponožky přes opěradlo židle, a když jsem se ho ptala, proč to nedá třeba do igeliťáku nebo koše na prádlo, tak pravil, že se bojí, že by se ta špína v tom uzavřeným prostoru zkoncentrovala 😀 😀 😀

kupinka
29. led 2008

Já tady z toho fakt nemůžu....... 😀 😀

nguyen- trapaaas 😀 😀 😀 😀

dupinka
29. led 2008

moj manzel sklada veci mnohokrat do kominka - to je tym, ze je uz nejaky ten patek v armade, 😀 Sialene ma to rozculi, ked mu nieco pozehlim, a on to potom posklada na rozmery 10x10cm, no proste akoby to ani nebolo zehlene...
a tiez sa niekedy stane, ze si akosi pomyli veci na von s vecami na doma. Proste sa snazim, aby sa veci, ktore su na nosenie "medzi ludi" neobnosili tym, ze sa budu nosit doma, omastia, spinia sa pri domacich pracach a potom vyzera vsetko rovnako,...takto som bola naucena doma.
A co sa tyka spodneho pradla, to si meni kazdy den, nosi tielka, takze mam kazdy vikend sest spodkov a tri - styri tielka, no a s ponozkami je to zatial v pohode,... 😉
Skor je pre mna zahadny, ako zvlada povinnosti v praci, kedze je taky popleta, ze mu musim mnoho veci pripominat. 🙂

vesi
29. led 2008

ikke, musím podotknúť, že nie sú smradľavé , ale mne to aj tak vadí 😅

sophii
29. led 2008

tak ten můj má taky svý mouchy, ale musím přiznat, že většinou je to on kdo chodí a "musíme tu uklidit" atd.... 😕 se teda stydím 😅

sophii
29. led 2008

Ale uchýlku na starý děravý trika má taky, jen je nemá k "ohni", ale na spaní.... a vážně v tom spí 😝
a jedna skříň je plná jeho oblečení ještě ze SŠ ! Např. luxusní jeanový lacláče, košile od čongů a takový.

verusv
29. led 2008

Super téma!!!

Já když jsem se vrátila z týdenní babské jízdy, přivítal mě manžel slovy: "to jsem rád že jsi doma, představ si, že na záchodě přestal dorůstat toaleťák"....

Jo a v koupelně máme po pravé straně umyvadla tekuté mýdlo a asi po 4 letech kdy to vždy tak bylo jsem koupila krém na ruce s pumpičkou a dala ho na levou stranu umyvadla. No a asi po 14 dnech zrovna když byl manža ve vaně a já si šla umýt ruce mi říká, že to mejdlo co jsem teď koupila je blbý a ať ho už nikdy nekupuju, protože vůbec nepění a blbě se smývá.... Hádejte proč??? 😉

lucija76
29. led 2008

Nguyen - s tou farbou na malovani to je pecka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A tvoje historka s parkovanim taky nema chybu 😀 😀 😀

babalala
29. led 2008

Kyri - fakt skvělé téma - "kupodivu" se hned uchytilo... 😀

Tak jsem si dala tu práci a udělala ponožkovou inventuru: v našem Pytli se momentálně nachází 21 ovdovělých ponožek a 3 rukavice...

A k tématu Záhadný muž:
všimly jste si, že existuje jedno sloveso, které používají jenom chlapi? (Já jsem teda ještě žádnou ženskou neslyšela, že by ho použila) - je to "DOŠPINIT". My máme věci buď čisté, nebo špinavé - ONI mají nějakou záhadnou klasifikační stupnici, podle které hadry nedosáhly ještě dostatečného počtu fleků nebo optimální hladiny smradu a musí být uloženy zpátky do skříně. 😎

pattie
29. led 2008

babalala: Přesně tak, to můj muž taky používá - věci na došpinění 😉

Mě nejvíc fascinoval, když jel jednou s kamarádem na 14 dnů do rumunských hor. Balil věci a předříkával mi, co má s sebou, abych mu zkontrolovala jestli něco nezapomněl... xxx triček, 3 ponožky, 2 slipy atd. Tak mu říkám: "na 14 dnů jenom dvoje slipy a troje ponožky?" Hodil výraz, jako že jsem úplně blbá a odvětil "vždyť jedu s Pepou, dvoje slipy stačej..." Tak jsem raději mlčela... 😀

Ale co mě jinak na mužovi irituje je, že není schopnej si zapamatovat, kde má co ve skříni, asi mu tam budu muset dát popisky....

kupinka
29. led 2008

verusv-??????????????

klary
29. led 2008

tak to koukam, co se deje i jinde, ja myslela, ze je to u nas abnormal 🙂 trenky se meni tak 2 - 3x tydne, ale jsou specialni do prace a specialni na doma, motorkarsky triko sirsi nez delsi se vyhodit nesmi (vzor rok raz - dva), flanelovy kosile (nastesti jen na vesnici) a tak podobne. CXo se jeste tyce obleceni, tak muj manza ma jednu zvlastni skladaci metodu - kalhoty od pyzama mota do rulicky a klade vyznamne na polstar, kdezto horejsi cast je v koupelne na pracce 😖 V lozncie je vse tak na peti hromadkach, dalsi hromadky na pracce, mikiny rozveseny na klikach, veci na fotbal polozeny na kole, .... 😝

Pak ma zlato taky jeden sileny zlozvyk - na zachode skladujeme 1 - 2 mesice stare motoristicke casopisy a plati prisny zakaz vyhazovani, protoze on to cte postupne 😠

Jinak kdyz tvrdim, ze je nutno uklidit, tak zadny bordel nevidi, ale jakmile uklidim, tak chodi a zkouma, kde je co na uklizeni 😢

a co se tyce prostredku na myti - je schopny umyt se samponem, kondicinorem a treba i intim-gelem 😀 😀 Krem nastesti v nlizkosti vany ani umyvadla neskladuju 😀 😀

makelka
29. led 2008

Holky čtu tohle od začátku a uchcávám tu smíchy 😀 😀 😀 😀 😀

siss - tvýho partnera obdivuju 🙂

len - tak kalhoty k ohni mě fakt pobavily 😀 😀 😀

Jo a s ponožkama jsme na tom stejně 😖 prostě llichej počet je lichej počet

makelka
29. led 2008

jo u nás je taky jedna abnormalita - musíme skladovat všechny plastový hranatý krabičky, co kdyby se náhodou na něco hodily 😠 😠

klary ale na tvýho muže ten můj nemá 😀 😀 😀 😀 😀
A zkus mu tam příště strčit třeba lubrikační gel, jestli se taky umyje 😀 😀 😀 😀 😀

makelka
29. led 2008

Jo a ještě jsem si vzpoměla, když je potřeba, aby si koupil něco na sebe, případně nějaký boty, tak mi vždycky vyjmenuje kolik těch bot má a jak žádný nepotřebuje, když do toho součtu začne vyjmenovávat i gumáky, co má na zabíjačky a glády, který nosí jen někam a asi dvoje pracovní boty, tak už teču a radši to dál nerozebírám 😠 😠 😠 😠 Ale když pak někam jdeme a on má k bílým kalhotům a modrýmu svetry jen hnědý boty, tak to kurvuje, jak si nemá co obou 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smoulinda
29. led 2008

Hm, taky mám dobrej zážitek 😀
Jednoho krásného večera, jsem se vrátila pozdě domů z práce. Tom mi odpoledne volal, že bude uklízet, tak jsem byla fakt ráda. Večer přijdu a chválím ho za umytý nádobí. Jenže pak jsem si toho všimla 😀 Ptala jsem se ho, proč zrovna neumyl sporák. A on, že na něm byla pánvička 😀 😀 😀 No a proč jsi neumyl tu pánvičku? Protože v ní byla voda 😀 😀 😀 Tohle fakt nikdy nepochopím. To je logika 😀