Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

many
29. led 2008

třeba nosí slipy 3 nebo 4 dny ty samý 😉 😀 😀 😀 😀 😀

musilka
29. led 2008

kyri 😀 😀 😀
já zase pozoruju ponožkovýho zloděje protože vždycky z pračky vytáhnu lichej počet ponožek a ta jedna se nikdy nenajde 😒 😅

kyri
autor
29. led 2008

no, to je právě ta "další možnost", o který se mi ani nechtělo přemejšlet 😀 😀 😀

musilka
29. led 2008

můj chlap hrál hokej a nosil mi po půl roce na vyprání úplně tvrdý ponožky chuťovka největší 😝

mirka414
29. led 2008

Brrrrrrrrr fuuuj 😀 ako je mozne ,ze ja perem do tyzdna aj 10slipov?lebo ten moj je ako medvedik cistotny a niekedy ked pride sa z prace domov naobedovat tak si aj prezlecie slipy...ale inak je v poriadku 😀

kyri
autor
29. led 2008

předchozí odpověď byla pro many 😉

musilka: 😀 😀 jj, to je taky good - už mám v prádelně odkládací poličku pro lichý ponožky docela vrchovatou, ale jenom málokdy se povede, že se nakonec nějaký ten pár znovu setká 😀 😉 😕
(třeba si ty fusekle mezi sebou pučujou v práci, nebo co? 😀 )

alcatko.j
29. led 2008

kyri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jdu zauvazovat 😅

kyri
autor
29. led 2008

mirka: no, to je mazec, třeba omylem hází do špíny i ty čistý 😀

gedren
29. led 2008

Ja jsem svyho teda naucila prat si ponozky a trenyrky denne v ruce, stejne jako si peru pradlo ja. Takze akorat kdyz je linej, tak se mi nakumuluje v kosi halda drobneho pradla ;)

Ale ma zajimavej system v dzinach. Zatimco ja nosim jedny dziny na ven, jednu sukni na doma, k tomu jedno a to samy tricko, a cas od casu proste neco z toho vyperu a vymenim za jinej kus, tak on ma permanentne rozhnojenejch asi 5 dzin a 10 tricek a nutne to vsechno musi mit rozhnojeny a ma v tom uzasnej system, jakoze co je na doma, co na ven, co na behani (behat jde tak jednou do roka..?), co je "spinavy, ale jeste dobry", a kdyz mu teda ty nejhorsi veci seberu a vyperu, tak hned rozhnoji naraz dalsi tri tricka a dvoje kalhoty, aby byl na plnym poctu 🙂 A taky jeho celkovej pocet dzin je zajimavej, protoze vzdycky zacne silet, ze nema co na sebe, ja mu reknu, ze ma prece plnou skrin dzin, on ze ale tyhle jsou moc vysisovany, tyhle maj roztrhnaou kapsu, tyhle novavici, ja na to "fajn, tak je vyhodime a koupime novy", a on zas ze ne, ze jako na vyhozeni jeste nejsou, akorat uz nejsou na ven (do prace), takze ma asi patery dziny "na doma" a jedny pouzitelny na ven ;)

zuzidr
29. led 2008

týždeň som chodila po spálni,čuchala,vonala,vetrala,hladala či mi niekde niečo nespadlo,čo by mohlo neskutočne smrdeť,a potoooom som to objavila 😠 😠 prepotené ponožky,ktoré sa kvasili 3hodiny v botaskách pri tenise,sa "omylom"strčili za postel 😀 😀

sisstin
29. led 2008

hm..ženský..ten můj si skládá trenky a ponožky do komínků 🤐 🤐 🤐 když něco věší na ramínko..tak to z jedný i z druhý strany musí přesně sedět na cm 🤐 atd. 🤐

majmuna
29. led 2008

Jeden nas kamarad mel srajdu a kdyz zjistil ze na WC neni papir utrel se slipama a nechal je za nadrzkou 😀Domu dorazil na ostro..... Kyri kdo vi treba je zahada vyresena 😀

kyri
autor
29. led 2008

musil: ty tvrdý fusekle, to je mazec, to jsem občas zažívala i s dětičkama na táborech a jejich fusekličkama 😀 😀 😝

ukana
29. led 2008

super tema
tiez mam doma zvlastne stvorenie, ktore nevidi a neciti smradlave ponozky naprostred obyvacky a s kludom Anglicana ich este aj prekroci 😠 😠 😠
alebo v noci zozerie posledne koliecko salamy a neuvedomi si, ze ten prazdny papier je v chladnicke uz zbytocny 🙄

a este jedna zahada: ma asi v ruke magnet a dialkove ovladanie na TV sa mu neda odtrhnut od ruky a vypadne mu jedine samo, ked manzel na gauci zaspi 🙄

bihan
29. led 2008

kyri, ja mám doma tiež takého záhadného muža 😅

musilka
29. led 2008

kyri no tu práci bych vyloučila pracujeme ve stejný budově a myslím že bych poznala jeho ponožky na jiný noze 😀 jo a taky má na všech novejch tričkách po půl roce dirku za krkem. Podle mě je to špatným způsobem svlíkání těch triček a mikin ale on tvrdí že za krkem je ten materiál míň kvalitní a prošoupe se 😒 😀 😀 😀

mirka414
29. led 2008

kyri on sa boji asi ze sa mu zapari ritka 😀 ked si jeden den necha slipi cely den... 😵 u neho su prasiatka jeho kolegovia 😠 s mikrovlnky v praci stekaju cencule jedla az kym to moj neumyje 😠

len
29. led 2008

Gedren, ten můj má asi troje kalhoty k ohni... A to určitě nejsme žádní trampové 😉 Takže když mi na horách přinesl ukázat deseticentimetrovou skobu na zadku, že když "se" na to našije záplata, budou to bezva kalhoty k ohni, letěly do koše... Paradoxně, když kámoš slavil narozeniny a byl tam oheň a grilovalo se prase, drahý přišel ve dva měsíce starých kalhotech. Které následně zamastil od prasete tak, že už nejdou vyprat, a vyrobil tak další kalhoty k ohni 🙄

majmuna
29. led 2008

Holky ja zas nesnasim to ze mi neustale nechava ponozky naruby...proste je stahne za vrsek a obrati....zarekla jsem se a do sneku si je tridi sam 😀 Jinak lichejch mame taky hromadu...treba je tajne zere 😀

kyri
autor
29. led 2008

majmuna: 😝 😝 😝 nenííííí!
(ten můj huláká z wc do prostoru, že došel papír 😀 )

sisstin
29. led 2008

😅 😅 😅 😅 😅 kalhoty k ohni 😅 😅 😅 😅 😅 já umřu 😅 😅 😅 😅 😅 😅

alcatko.j
29. led 2008

len 😀 😀 😀 😀 😀

pirlenka
29. led 2008

Záhada lichých ponožek je i u nás. Nechápu, že moje jsou vždycky ok 😉 🙂

kyri
autor
29. led 2008

ukana: 😀 😀 uplně se mi to animuje v hlavě, jak to čtu 😀 😀

musilka
29. led 2008

já když dám manžovi pověsit jednou za čas prádlo tak nepoužívá kolíčky. Prostě pro něj neexistujou. Trička přehne přes šňůru a vůbec mu nedochází že tím se na nich vytlačí čára a ta pak jde blbě vyžehlit.... 😠

majmuna
29. led 2008

Taky se mi objevil posmrkanej kapesnik na topeni...s tim ze mu z nosu tekla jen voda 😝 😀 Myslim ze uz se to vickrat nestane....bych blila ....jinak je poradnej a prase taky neni 😀

Len 😀 😀 😀

kyri
autor
29. led 2008

len: 😀 😀 😀
fakt dobrý 😀 😀 😀 se popadám za svý vytahaný vrásčitý břuch!

majmuna: jo, tak ponožky do kuliček znám taky 😝

sisstin
29. led 2008

ženský..furt lepší, než když musí umejt každej hrneček, co se válí na stole...furt vařit...furt se starat o domácnost...já jsem děsný prase..a jeho zvyky mě iritujou 😅

maso
29. led 2008

Vyborna tema 😀
Podobny problem mame s ponozkami aj my a dobre boli aj tie nohavice k ohnu 😀 😀 😀
Moj manzel ma zase niektore svoje oblubene kusky oblecenia, ktore mu nesmiem vyhodit, aj ked su uz derave ako sito 😀 neznasam to 😠 a niekedy mu nieco aj tak vyhodim 😉

majmuna
29. led 2008

MUsilka na susak sice kolicky nepouziva ale vecne mi vesi prehnutim trika v miste ramen aby proschla i v podpazi....samozrejme je hezky napne aby se nemuselo zehlit...no a ja do ulic vyrazim jak ragbista 😠