Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

hanka274
16. srp 2010

😀 😀

jajkaz
17. srp 2010

Luppita, ty ho chceš chudáčka trápit ještě tříděním barev??? 😀 Myslím, že naprosto bude stačit dojít k tomu koši na prádlo 😉 držím palce 😉

ada32
17. srp 2010

luppita ja som mala takeho ex 😀 az raz som sa zacala vyzliekat a tiez to odhadzovat po zemi ako stripterka ,najprv sa smial,potom sa naucil 🙄 a dnes uz je to jedno. 😝
ale tie tricka pod matracom 😀 som sa zasmiala...

kacenkalm
17. srp 2010

diky za tuto temu 😀 som sa teda aj ja pobavila 😀 😀 😀 a ja som si myslela,ze to nikde v inych rodinach nie je,a iba ja robim sluzku doma a ze musim za muzom upratovat,alebo odniest tanier,ktory necha na stole po jedle zaschnut tak,ze na druhy den ho musim hodinu mocit vo vode 😀 a kopu inych veci....alebo si niekde nieco polozi,a mna sa pyta kam to dal?a ja ma oci aj na prdeli??? 😀 😀 alebo historka,pred vchodovymi dvermi mame po kazdej strane kvetinac s fialkami,ale asi dobrych 30cm od dveri,a muz raz isiel a nejako stupil na misku co je pod kvetinacom a prevrhol cely kvetinac tak,ze sa vysypala skoro cela zem aj s kvetmi,a mna sprdol,ze na co som to dala pred dvere,ze iba zakopava o to...miesto toho,aby povedal,jej,zlatko asi pre oci nevidim,tak ja som bola zla,a pol dna ta zem bola vysypana pred vdermi,lebo sa strasne urazil,ked som mu povedala,ze si to po sebe uprace a on ze nie... 😀 😀 😀 vytacka maximalna

lanczi
17. srp 2010

čau kočky,
super tema,tiez mi odlahlo ze nie som sama čo má záhadného chlapa,lebo v mojom okoli su len sami dokonaly
aspon to tvrdi vacsina mojich znamych..
hodim sem tiez nieco z minuleho tyzdna: za varala som uhorky uz len viečka bolo treba pozatahovat,tak nanho
zavolala nech mi pride pomoct videla som z okna ze si vegeti na lavičke,skoro som odpalda ked sa namna
pozrel pohladom viacnasobneho vraha,a zahlasil ze akože čo ho otravujem ved nevidim že on čaka kedy
prestane pršat aby mohol pokračovat v praci???
teda asi mi pomaly začila hlava očerveniet lebo mu asi všetko došlo,ale ja si to musim este aj teraz rozdychavat..

kacenkalm
17. srp 2010

@lanczi 😀 😀 😀

kvetina2010
17. srp 2010

vidim,ze perly nasich muzov sa pekne zbieraju na riadny nahrdelnik 🙂 moj mi uz tyzdne basni,ze chce ist na huby a musi splasit partiu a ked sa mu to nakoniec podarilo,tak mi rano zahlasil,ze sa mu nikam nechce 🙂 🙂

zuzkat1
17. srp 2010

ahojte🙂 fakt super tema..sa smejem este teraz🙂 ja mam doma nieco podobne🙂 napr. minule som preriadovala kuchynu lebo sme doniesli novu skrinku a robila som to skoro 2 dni...(lebo mala je este malinka a aj s nou som musela byt...) a on si prisiel vecer do toho bordelu uvarit kukuricu..tak som to nekomentovala len som vravela nech da len tolko co zje on, ze ja nechcem a odisla som kym tam neskonci... ked to bolo hotovo na sporaku polozene tak som sla makat dalej... na druhy den hrniec na sporaku ja som ho len dala dalej nech nezavadzia ze umyjem ked dorobim poriadok v tej novej skrini a zrazu prisiel mm ze kde je kukurica..ja na to ze neviem.. a on ze "tu sa motas uz druhy den a nevies kde je kukurica" ... chapete? ze motas! skoro ma vystrelo, dva dni tam makam, upratujem a vytieram skrine odbieham k malej .. a podla neho sa tam motam!🙂
co sa triciek tyka..tak pravidelne ma na kresla minimalne 5 prevesenych a ked mu ich odlozim do skrine tak netrva ani hodinu a vsetky su zas vonku..to iste aj s nohavicami.. a derave veci sa nesmu vyhadzovat lebo to sa este raz urcite zide... a vlastne on nevyhadzuje nic,lebo to na nieco bude raz dobre... a ponozky?tak ja presne viem kam miznu🙂 mame psa a s nim sa sa on zasadne hra tak ze ho rozkokosi nohou a nas psicek ho potom kuse do nohy..teda mu rozkuse vsetky ponozky a moj drahy potom chodi za mnou ze on nema ponozky a nechape preco su vsetky derave😀

verusa.j
17. srp 2010

Tak mám doma taky něco takového, holt chlapi jsou chlapi. Už se ani nevzrušuju, když najdu na ustlané postli oblečení z práce. Můj manžel má ve zvyku všechny jeho věci přehazovat přes židli, křeslo apod.
Někdy mě úplně dojme, když mu řeknu, ať pro něco dojde do skříně. Přesně mu řeknu, kde to najde, ale slyším jen : " Tady to není" Tak volám, Ale je, jen se snaž. Ne není, pjď mi ukázat. No pak mi dojde trpělivost a jdu a vidím a vytáhnu. Oni jsou snad slepí, možná pro to, všechno, co potřebuje musí být na viditelném místě, nejlépe přes židli v kuchyni. 🙂

luppita
17. srp 2010

ja mam este jednu pikosku, ze kluce od bytu. Skoro kazde rano ich hlada a budi ma, ze kde ich ma, lieta po byte, pravidelne mi zobudi aj maleho a je mu to fuk. Domonca si kupil take haciky a nasroboval k dveram, ze na kluce, lebo on to tak mal doma u mamy a ze tam si ich bude vesat (mame ich uz rok) este ani raz si tam tie kluce nezavesil.
Minule isiel rano o 4tej do prace, samozrejme ze nevedel najst kluce .... ked som kukal na hodinky, skoro som ho zabila a vyhodila ho z bytu bez nich, ved aj tak som doma, tak na co su mu.... potom som uz nevedela zaspat a hladala kluce po celom byte.... rano ked otvorili potraviny, kde sme den pred tym boli, bezala som tam aj s krpcom, ze ci nam tam nevypadli...... nic, nikde neboli, v kocikarni som bola hladat.... prosto vsade, uplne zufala som bola, lebo tam mal aj kluc od firemneho auta a taky drahy cip.... nakoniec som to vzdala. A moj zahadny mi zavolal poobede, ze ako sa mam a ja ze zle, ze tie kluce nikde nie su.... a on ze co stresujem, ze ved on ich mal v aute..........
zabit, zaskrtit,dokopat. 😠

evaje
17. srp 2010

@luppita tak tohle prožíváme prvidelně s občankou a nebo řidičákem. jednou šel dokonce na policii a nahlásil ztrátu OP. a pak že ji po týdnu našel . Po asi roce ho stavěli pro rychlou jízdu a Op mu ustřihli, že je hlášená jako krdená. NECHÁPU, MEZI TÍM SI ZAŘIZOVAL MEZINÁRODNÍ PAS A NOVÝ ŘIDÍČÁK A NIKDOO MU NIC NEŘEL ( mj. co kdyby byl opravdu kradené, to by si jako na ni vystavil pas kdokoli??? 😠 )No každo páďo se to vyřešilo , ale i tak se hledají doklady co druhý den. Takže neponaučitelní jsou to bordeláři.
Přemýšlím, že se to semo tamo začíná lámat. Někdy nabádš manža k úklidu strašího syna. Tak si říkám ,že to asi vnímá, jen je mu ten nepořádek co dělá on ukradený a synův mu vadí. Doufám, že jedenkrát mu začne vadit i ten jeho 😉

luppita
17. srp 2010

@evaje hej hej, moj tiez niekde zapatrosil OP, nakoniec ze mu to asi ukradli, isiel na policiu, vybavil novy.... ked s nim dosiel dom, nasiel zazracne ten povodny ..... tak aby v tom nemal chaoz, ten stary isiel rozstihnut .... a v polke toho strihania sa zastavil a zistil ze striha ten novy ...... odvtedy chodi s rozstrihnutym OP na polku 😀 😀 😀

alami
17. srp 2010

@luppita 😀 😀 😀 😀 😀 tak to je neskutočné 😀 😀 😀
môj si minule hľadal kľúče, ..boli v aute (otvorenom samozrejme) v zapaľovaní! (auto plné drahého náradia - lisovačky, vŕtačky za pár stotisíc Sk) a na sedadle spolujazdca kľúče od domu! to už akože lepšie ani nemohlo byť. To je že - nech sa páči nás vykradnúť, nasadnúť do nášho auta a môžete ísť. Ozaj a doklady od auta v aute, samozrejme 😉
no a s odomykaním domu by nebol problém, keďže klúč zvnútra vždy vyberáme, lebo máme na dverách sklo, tak nech si niekto nerozbije a neodomkne - no ale načo taká starostlivosť o zamykanie, keď klúče má zlodej predo dvermi, však? 😀
zabiť 😠

pet.s
17. srp 2010

@mimco tak to jsme se opravdu zasmála a já si myslela, že takovéhleho cvoka mám doma jen já.
Nechodím klasicky do práce, takže rodinka je pěkně zvyklá, že vše dělám já. Už mě to nebavilo, tak jsem si pořídila paní na úklid. chodí jednou týdně, ale zbytek stejně uklízím já.
Může mě vzít čert, když celá rodina chodí kolem spadlého ručníku a nikdo ho nesebere, když na záchodě dojde toaleťák a nikdo ho nevymění.Ale nejvíc miluji věty typu "uklidl jsem TI myčku.Pověsil jsem TI pračku"
Já už se nesnažím ho měnit, jen mě štve jak má vše kolem sebe donočené.Auto 2 roky poškrábané, nabourané ze všech stran.Na noťas si dal lampičku na skřipec a ona mu propálila klábvesnici.Takže ted píše popaměti. Máme novou koupelnu, ale ještě v té části bytu nebydlíme. Už je popálené prkénko.Jak hází vajgly do záchodu. 😠

pet.s
17. srp 2010

@luppita - víš jak vypadá u nás ranní vstávání? drahý si nařídí budík, ten začnš zvonit, muž se těžce a dlouho probírá než ho zaklapne. jenže on za 5 minut budí znovu. Opět trvá než se probere a odloží zvonění. Takhle vstává asi půl hodiny. Samozřejmě mě vzbudí.Když už začnu ječet, tak vyleze. Otevřené dveře do kuchyně, vaří si kafe, obléká se. vedle postele si balí noťas. Je jak tank vše mu 3x upadne. Takže už nespím. odejde. Zapomene klíče.Volá mi. Vylezu dám mu klíče a pošlu ho do prrr.Odjede. Snažím se zabrat. Najednou od syna z pokojíku zvoní budík..Vletím tam a zjistím, že můj chlap zapomněl doma kluka, kterého měl hodit na stadion. Pochopíte to někdo? 😀 😀 😀
Večer chrápe jak když řeže dříví, já odšoupla židli a on na mě vyletěl, že nejsem ohleduplná, že on spí. 😠 😠 😠 😠

kraskanz1
18. srp 2010

super tema smejem sa az mi tecu slzy....tak pridam aj ja jednu pikosku... 😵
tak zas raz som sa pustila do varenia chcela som urobit zmiakovy majonezovy salat ten co sa robi na vianoce.tak som postavila varit zemiaky a vajicka ale musela som medzi ty skocit do prace lebo som si tam zabudla par veci povedala osm drahemu ze sa pol hodinu som naspat ze vajicka ked zacnu vriet nech ich necha este 10min vriet...a nech da pozor na zemiaky aby sa nerozvarili alebo aby to moc nevrelo nech neni cely sporak spinavy od vody . on ze neboj sa niesom de.bil viem ako sa to robi ,ze nech uz idem..tak som teda isla a ked osm sa vratila domov cakalo ma prekvapenie ale nie vo forme hotove salatu 😀vosla som do kuchyne tam vyvreta voda kde sa varili vajicka samorejme boli zhorene a jedno vybuchlo cela linka bola spinava od vajicka zemiaky dopadli tak ze napoli rozvarene a voda do polovice hrnca vyvreta a drahy si lezi v posteli a cita noviny ja cela nahnevana vrestim po nom ze preco na to nedal pozor a on mi na to povedal ze jemu sa zdalo ze ubeho len 10min od toho jak som odysla tak nesiel do kuchyne ale v skutocnosti som bola prec presne pol hodinu ...ja osm nevedela ci mam plakat alebo sa smiat ...nakoniec som uvarila este raz vajicka a ten salat dokoncila.. 😀

mayap
18. srp 2010

obľúbená hra môjho , svojho času ešte 2 ročného Paťa: de mám mobij, kjúče, penanenku????? jíchjo hjadaj, ponáhjam sa ...
... ktovie od koho to denne počúval... 😠 😠 😠

...dnes... drahý si zabudol v práci peňaženku. na tom by nič nebolo, ale on tám má komplet doklady aj vodičák...
stáva sa mu to cca 3-4 krát do mesiaca... 😝

evaje
18. srp 2010

jj ty doklady jsou fakt síla. Můj má kromě OP ,který jsem zmiňovala i 2x pas a myslím, že jen proto, že když nemůže najít občanku, tak sáhne po pase. Denně jezdí do práce autem a řidičák už má asi týden pohozený doma na stole. Čím se bude prokazovat, nevím. Ale díky tomu, že tam leží jsem pochopila hlášku našeho syna, že chce druhého tatínka. Nás to napřed vylekalo, že proč by ho jako měnil, vždyť ho máme rádi? A když pak vzal ten řidičák do ruky, tak mě ťukal na fotku a říkal s důrazem, takového druhého . A já pochopila " ty chceš tátu 2x?" že jo, jeden ať si je v práci a ten druhý s ním doma. Zlatíčko moje. Jo a taky jsem tím pádem pochopila, proč nám tatínek nechává doklady doma. Aby jsme ho měli furt na očích 😉 Maj to chlapi vymakaný... 😀

neumisa
19. srp 2010

@evaje hezký ... 😀 😀 😀 2x stejný tatínek, to je paráda 😀

dioliana1
19. srp 2010

u nás e denne hladanie nabíjačky od manželovho mobilu, nikdy si ho nedá namiesto 😀 😀 😀

evaje
19. srp 2010

A už se u nás zase hledalo 😝 Manžel sbalil před 2 dny kluky a že jdou jezdit na čtyřkolce. Zrovna se vypravovali a náhodně se u baráku sešly další dvě sousedky, tak jsme mu předaly ratolesti a on celý šťastný, že se může s klukama bavit po chlapském způsobu zmizel ven. Když se vrátili, seděly jsme u vína ( jak jinak, když jsme byly konečně bez dětí 😅) Dnes chtěl akci zopakovat, jenže ouha, nebyl pojistkový klíč, který je pro strat káry nutný. Tak nastala pátrací akce, páč je jen jeden. Prohledal všechno a nebyl. Jediný co bylo nastartovaný a nervózní byla parta dětí před domem. Když se manža obořil i na sousedku, že kdo ví kam jsme to daly, když jsme byly minule pod parou jak on se vrátil, tak mě fakt vytočil. Z jedné sedmičky se ve 3 lidech opít fakt nedá a kvůli tomu že je bordelář, být sprostý nemusí. Navíc jsme si byly všechny jisté, že s žádnýma klíčama nahoru domů nepřišel a on nám tvrdil, že jo. Tak jsem prošla trasu, kterou minule urazil od auta ke kůlně, kam skoval čtyřkolku a klíče jsem našla. Jak tu káru rval do míst, kde nepatří, tak se zavěsily o kočár, který nepoužíváme. Si tam vysely a čekaly. Čili domů snima dorazit nemohl. Tak jsem mu je přinesla a vítězoslavně předala. Asi se mu ulevilo, ale nemá rád prohry a toto evidentně projel. Ještě že jsem měla svědky, jinak by byl schopný mě říct, že jsem mu je tam odnesla. Vtip je v tom, že kdyby si tu káru v to úterý uklidil tam kam patří, tak by se ty klíče nikam nešprajcly. Jenže to by musel ujít o 10 m dál. Navíc mě s tím krámem zablokoval cestu ke kočárku, který jsem musela přes ni přenášet a když odcházel tak odnesl klíče od kůlny, které dáváme celá rodina( kromě něj) na určité místo. No a když jsem ve středu šla pro kočárek, tak nejprve pátračka po klíči, pak pod nohama čtyřkolaka a než jsem se dohrabala pro kočárek, tak se synvykoupal ve vodě, kterou našel z nudy na zahradě a musela jsem ho jít spátky domů převlíkat. No a dnes pokračování s jeho klíčem. Není k sežrání? 😀

neumisa
19. srp 2010

@evaje s tatarkou nebo s kečupem? 😀 😀 😀 😀 machr 😀 😀 😀

evaje
19. srp 2010

@neumisa 😀 Obojí, zamíchat, protřepat a třeba z toho ještě něco bude 😉

suzik77
19. srp 2010

@alami 😀 😀 😀 nože, ešte napíš, ako sa voláš a kde to presne bývate??? 😀 😀 😀

alami
20. srp 2010

@suzik77 😀 😀 😀 😀 😀 to by si chcela vedieť, čoooo? 😀 😀 😀

neumisa
21. srp 2010

dneska jsem dala prát pračku a mádrahápolovička vylezl z lože těsně před dopráním. Chystala jsem se do obchodu a slyšela jsem, jak pračka zapípala, že je hotovo. Tak jsem si řekla, že můj muž je inteligentní a jistě pračku nepřeslechl, když si vedle ní čistil zuby a že až se vrátím, bude prádlo pověšené. A odešla jsem nakoupit. Vrátila jsem se za hodinu a hádejte, kde bylo prádlo? No správně, v pračce. Na dotaz, jestli to nemohl pověsit, mi odpověděl, že ho to sice napadlo, ale že nevěděl, co jsem s tím prádlem chtěla dělat!!!! Co bych asi tak chtěla dělat s mokrým prádlem???? Třeba ho znovu vyprat? Nebo rovnou vyžehlit? 😠 😠 😠 Inteligence asi měla dneska dovolenou .... 🙄

ani3012
22. srp 2010

@neumisa no buď rada,mne tak minule povedal že : veď teraz akurát doprala 😀

prsky
22. srp 2010

tak to my sme boli s muzom na navsteve u kamaratov - mladomanzelov, ktori cakaju babo (bola vtedy v zaciatku druheho trimestra a byvalo jej cely den zle). pracka doprala a on jej hovori:"zlato, chod to vyvesit, nech to nemusis znova prat, lebo to zosmradne, ked to tam nechas" 🙄 som mala chut mu jednu facnut 😀
ale inak chlapi na to asi nemaju cit - moj tiez chodi okolo pracky, ktora doprala a nejak mu nedopne. ale na druhej strane som aj rada (aj ked stale pindam, ze furt to musim vesat a zvesovat ja), lebo parkrat sa na moje frflanie pradla chytil a to bolo teda vyvesene uplne od veci. inak on aj tricka sklada uplne opacne ako ja a nevie pochopit, ze ten jeho sposob je uplne ale uplne nespravny 😀

evaje
22. srp 2010

@neumisa 😀 Ale jsou všímaví! Já jela na týden pryč a hodila jsem mu do pračky JEHO trička s tím, ať si to pak pověsí. Nevěšel je nikdo, protože po týdnu byly v pračce plesnivé. Tak šli do kýbla. Když jsem se ho ptala, proč to nepověsil, tak řekl, že si nevšiml, říkám, mu, jsem ti říkala, že ti je tam dávám vyprat. Tak prý AHA 😒 Tak teď už mu je tam nedávám a ať si chodí v čem chce a pokud chce mít čisté, tak ať si je tam dá sám, si to asipoň bude pamatovat, že si tam něco dal. Ale to jen když nejsem doma, jinak mu peru 😀

zd57
22. srp 2010

Holky ohledně pračky - manželovi napíši než jdu do práce pověs pračku, dojdu domů a čtu pračku jsem nepověsil byla moc těžká. 😀 😀 😀