Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

yonanevi
2. bře 2008

moj muz dnes na mna krici zo spalne ,,nevies v ktorej krabici mame velkonocne veci,, 😠 to akoby nemohol sa sam kuknut kedze ja vazne nemozem vsetko vediet kde co mame doma 😀 😀

weroni
10. bře 2008

Zienky musim pridat dalsi poznatok z rozmyslania muzov:
Moj drahy vytahoval pohar z nasej vitriny a vzdy ked ho odtial vytahuje tak dvierka za sebou zavrie ale vzdy - podotykam VZDY ich necha otvorene na take 2 cm. Vcera som sa ho pytala na vysvetlenie toho ze ked uz sa unuva tie dvierka za sebou zavriet, preco ich nezavrie uplne, ci to ma nejaky zmysel tie dva cm - ci je to vetranie alebo co.
Na to mi odpovedal ze nechce tymi dvierkami buchnut preto ich nezatvara uplne 😅

danulik
10. bře 2008

weroni - moj manzel zase nechava otvoreny suflik ked si rano z neho vytahuje ponozky.. netusim preco a ked sa ho na to pytam, tak povie, ze nevie 😖 no co je to za logika? co si mysli, ze kto ho potom zavrie? 😀

alami
10. bře 2008

čo fakt neznášam sú po holení chlpy všade. Ale keď vravím všade, tak skutočne myslím všade(nalepené na mydle, na mojej zubnej kefke, aj na obkladačkách naokolo...). A na otázku: prečo si po holení neumyješ to umývadlo? Odpoveď: veď som si umyl. 😀
A keď výjde z vane a poriadne sa tam vždy poutiera, tak vaňa zostane celá chlpatá. To je tiež delikatesa. Proste - chlpy sú áš bonbónik ☹

alami
10. bře 2008

(malo byť náš bonbónik)
A ešte - môj muž rád pestuje pliesne.
Prerábali sme dom a ja som bola tehu. tak som chodila na stavbu len tak raz za týždeň pozrieť čo pribudlo. A vždy pribudlo to isté. Plieseň. Napr v hrnčeku od kávy. V miske od obeda. v sáčku so salámou. na chlebe.... všade. Niekedy to bola taká vrstva, že sa nedala z pohára ani vyklopiť. A v záchodovej mise potom plávala, čo sa ani spláchnuť nedala 😀
Keď sme dokončili stavbu, rozhodla som sa zahodiť všetky riady, v ktorých som tú plieseň predtým našla. Potom som ale súrne musela ísť dokúpiť nejaké poháre, aby bolo vôbec z čoho piť. 😀

weroni
11. bře 2008

alami: tie chlpy su mi akesi povedome 😀 😀 😀
Ked uz sme inac v tej kupelni tak moj ked sa vyzlecie a hodi spotene oblecko na kos spradlom - odide z kupelky a necha to tak. Ale pozor: On slipy hodi dovnutra do kosa a zvysok necha na nom polozeny 😅

zuzkafuny
11. bře 2008

Chlpy by som prehryzla... ale keď si strihá tie maxi nechtiská na nohách v sprche a zabudne ich odpratať 😖
vrrrrrrrrrrrrrrrr............... 😠
a už som našla aj v umývadle....no ako sa tam dostali...??? 😀

nikka.vo
11. bře 2008

normálě - přítel hodí nohu na umyvadlo - už sem ho párkrát viděla 😀 😀 😀 😖

ella1
11. bře 2008

alami- 😀 tie chlpy,to poznám 😀
weroni,môj to hádže vedľa koša ale spotený ubor z futbalu zásadne do koša!potom ten smrad 😝 😀

alami
11. bře 2008

ella - to máš dobré, že ti veci z futbalu vôbec vybere z tašky. môj ich tam necháva až do ďalšieho tréningu(všetko je mokré , pomiešané - uterák a zablatené kopačky - všetko spolu!!!!) A pred ďalším tréningom to vysype uprostred chodby, niečo z toho si vezme na ďalšie použitie!!!!!!! a ostatné nechá uprostred chodby!!!!!! Keď prídem domov, myslím, že sa u nás skrýva mřtvola v rozklade. Ale nie- to je len ten obsah jeho tašky!! 😖 ☹

moloko
11. bře 2008

holky, tak tohle je fakt super téma 😀 já teda nejvíc pociťuji klasiku s ponožkama - hledám je v koši vždy v páru, tak je dám i susšit a následně do skříně, ale můj muž má ve skříni vždy každou ponožku jinou..tomu fakt nerozumím 😀

a pak přesně jak píše alami, vousy..zaručeně poznám, že se manžel holil..

weroni
23. bře 2008

baby tak tuto hlasku si dobre zapamätajte: 😀
mojmu drahemu som povedala nech sa uz konecne v 36-tich rokoch nauci ze sa ma holit (a to od neho nechcem ziadne extremisticke miesta- obycajnu tvar!) lebo mu je problem sa oholit pomaly raz za tyzden!
A ked som mu povedala ze moj ocino sa holi kazde rano tak mi na to odpovedal toto:
"New-Yorksky rozparovac zabije kazdy den jednu zenu. To mam preto teraz aj ja?" 😀

uva
23. bře 2008

fakt dobra tema teraz som to tu objavila 🙂
a to som si myslela, že len ja to všetko doma zažívam 😀 chlpy po holeni, prádlo, plesne, holenie.... no nie su tý muži až taky iný oni su rovnaky 🙂
moloko-ja som s ponožkami už teda rezignovala, ako si ich vyzuje -samozrejme naopak- tak ich operiem, zložím a čo myslíte ako ich nosí?

ivca82
23. bře 2008

tak toto je fakt super čo tu čítam, aspoň mám lepší pocit, že nielen ja to mám takú bytosť doma 😀 Inak k tým ponožkým, ja mu ich vyťahujem z nohavíc, lebo si to vyžlečie naraz, veď načo plytvať pohybmi 🙂 A keď sa sem tam rozhodne odložiť si svoj tanier po jedle, podotýkam, že naozaj len sem tam, tak ho vždy položí vedľa drezu. Keď sa ho opýtam, či sa to už nedalo položiť do drezu, tak mi povie: "Keď som nevedel či môžem." 😀

lovacka
23. bře 2008

a hlasku :mozem ti kupit darcek ste uz poculi? 😀 😀 😀 a ked sa spytam ze preco sa pyta tak aby som sa nehnevala ak nahodou nechcem nic 😀 😀 😀 (ale to sa predsa mne nemoze stat)

jancia
23. bře 2008

jeeej no perfektna tema 😀 sa dobre bavim!!!
weroni, danulik - ten moj tiez zo zasady nezatvara dvere na skriniach ani suflik kde ma ponozky... ale este som sa ho nepytala ze preco 😉

a inak dodnes nechapem ako sa mu mohlo stat ze stratil rifle!!! proste od urciteho casu ich nikde nemozeme najst... tak nechapem ci raz prisiel tajne domov len v trenkach ci co... normalne Akty X 😀

zofa
23. bře 2008

Super tema 😉
Tak tem moj ma rozculi kazde rano. 4,5 roka sme manzelia a kazde rano ma nastve tym, ze sa ma opyta, kde ma ciste ponozky a boxerky 😠 4,5 roka ich ma v tom istom sufliku 😠 😠 😠
A mam este dve veci, co ma na nom rozculuju - ked sa naveceriame odlozi si svoj tanier a moj necha na stole 🙄
A druha vec - on je anglican a jeho oblubena otazka ktoru vie povedat po slovensky je CO ROBIS? Ja zehlim ako magor a on sa ma opyta takuto blbost - vtedy by som mu tu zehlicku prilozila na usta 😠 😀

maja26
23. bře 2008

😀 😀 Vydím že prožíváme všechny skoro to samé od chlupú,nehtu vve vaně 😖 až po debilní věty kde mám ponožky a ....když to má pořád na stejném místě.To stím talířem taky znám moc dobře 🙂 A stracené ponožky v pračce hmmm to je děs že?To nesnáším a nej jen ponožky ztratila se mi mimískova čepička na léto i když 100% vím,že jsem ji vyslekla doma 😒 atd....

ardila
24. bře 2008

No u nás se taky děje plno "záhad". Třeba jednou mi manžel řiká, že by něco potřeboval, ale bojí se mi to říct. No a že by potřeboval vyprat ponožky, protože už nemá žádný čistý. Tak se ptám, proč se mi to bál říct a on na to, že určitě půjdu a ve skříni zase nějaké najdu. Tak jsem šla a našla 19 párů čistých ponožek!!!
Pak jsem jednou někam odcházela, tak jsem ho prosila, až myčka domyje, ať to nádobí vyndá a uklidí. Druhý den mi řikal, že ta myčka je divná, že z ní šla horká pára a to nádobí bylo uplně mokrý. No samozřejmě myčku otevřel v půlce mytí, najednou neslyšel žádné zvuky, tak logicky bylo domyto. No a nádobí zůstalo v myčce, protože ho přece nebude uklízet mokrý a o utírání jsem nic neřikala.
Skleničky máme už rok na stejném místě. Pokaždé otevře min. 3 skříňky a nadává, že ty skleničky jsou pokaždé jinde.
Došlo nám pečivo, tak jsem ho poslala do krámu pro rohlíky, pro jedinou věc. Šel, vzal rohlíky, zaplatil.. a domu přišel bez rohlíků. Někde je tam zapomněl a nezdálo se mu divný, že jde z krámu a nic nenese. Tak jsem ho poslala znova a on tam došel a volá mi co že to měl koupit.. 😀 atd., atd., skoro denně se děje něco, co já nemůžu pochopit..

janulka7
24. bře 2008

nobelovu cenu tej ktora otvorila tuto temu.
Ja ked som si na podobne veci uz so zartom stazovala, pretoze vsetky dobre vieme ze ich neprerobime a aj o 100 rokov sa budu pytat na iste blbosti, mi povedal : ak sme vsetci rovnaky, tak preco vam tolko trva sa pre jedneho rozhodnut.??' No a moja odpoved znela: Lebo vzdy si kazda jedna z nas mysli ze ten moj bude snad iny a ozajstny sperk. ale hned potom zistime ze to bol omyl a vsetci su rovnaky. 😉
U nas nie je problem s nechtami ani chlpami na to je az alergicky, vsetko v kupelni musi byt ciste. ale ked ide varit tak to je doslova HOROR. Jednym slovom Z A S E R E ten keramicky sporak tak ze je to az nemozne. ja som sa naschval minule snazila varit tak ze som si vobec nedavala pozor ci nieco zakyckam ale aj tak bol sporak prakticky cisty. a jeho odpoved ked som mu to ukazala bola tak ty si zlato nejaka ina. 😀
ale co ma vie fakt total vyviest z miery je ze ked ide spat vsetky veci vyzlecie a hodi na kopku k posteli, samozrejme to neodprace a na druhy den zobere ine a vecer zase k posteli. ked som vyvadzala tak si zacal veci pratat. ale to bol len moj dojem 😀 ked som po tyzdni isla nieco vziat do jeho skrine a otvorila som mu zmohla som sa len na besne jacanie ze ho zabijem 😅
vsetko vtrepane v v tej skrini gulickovym sposobom. 😠
no a aby toho nebolo malo ked som mu robila skolu ze veci pouzite idu do kosa na spinave pradlo, tak mi povedal ze ciste je v skrini ale to ostatne estenebolo spinave a este raz bys i to mohol obliect aj ked nie na cely den, iba tak napr. na nakup, tak vraj to nemohol hodit do kosa na pradlo,lebo este to nebolo uplne spinave a vraj tak potom kam to ma dat. bola som taka zufala ze som mu povedal aby odniesol k susedom. 😅

moloko
24. bře 2008

😀 😀 fakt výbroné 😀

jsou opravdu všichni stejní 😉 jak už jsem psala, my nejčastěji řešíme ponožky (do páru) a vousy nejen v umyvadle, ale i do jednoho metru od něj (obvykle nechápu, jak se mu to podaří..) A přesně co psala ardila, jak našla 19 párů ponožek, to u nás platí obecně pro cokoli..otevře skříňku a pokud mu to hned nebije do očí, prostě to tam není..a pak následuje to.."neviděla jsi moje to a to?" samozřejmě, že to tam vždycky je, stačí se jen pořádně podívat.. 😀

janicka38
24. bře 2008

😀 😀 😀
Holky, kdyz to ctu, tak se musim silene smat!!!!!!!!!!! Mate skvele prihody, taky jsem si na jednu vzpomela.
Muj manzel chtel uvarit noky (takovy ten polotovar co ho prodavaji v plastikove krabicce) a ptal se, zda tam ty noky ma dat cele. Bylo mi celkem divne proc se pta na takovou blbost,ale rekla jsem mu, ze je tam ma hodit cele, protoze mam taky hlad a taky si rada dam. No a pak na me manzel vola at za nim prijdu do kuchyne, ze ty "blbe" noky nechteji vyplavat. Holky, ja kdyz jsem uvidela, ze do hrnce hodil ty noky s celym obalem, tak jsem si myslela, ze si sbalim kufry a rozvedu se s nim. No a tedka je to supr historka pri ktere se vzdycky naramne zasmejeme.

vikvik
24. bře 2008

super tema 🙂
moje draha polovicka teda neni tak moc retardovana, jak ti vasi nekteri 😝 (berte pls s humorem :o))) ale taky ma par svych super vychytavek (ale my to mame tak nastejno.. ja treba zas furt nechavam mliko na lince a rucniky na zemi).
napriklad ma asi 40 tricek. samozrejme ze je nemuze unosit, furt chci takove ty hodne jete vyhodit, ale nesmim, padz jsou vsechny jeho oblibene (?!? a 15let stare). ma je v kominku ve skrini a dycky si vezme to, ktere je nahore. tudiz nosi zhruba 8tricek furt dokola (padz ja po vyprani je zas dam nahoru). obcas prej ten cely komin vezme a otoci, aby se dostalo na ty spodni (ale toho jsem si jeste nevsimla :o)

no a dvere u nas mame na to, aby na nich susil rucniky, prehazoval pres ne bundy, kalhoty... cokoliv.a co na se na dverich neudrzi, tak pohodi volne v loznici (ale nikdy si na sebe tricko co uz mel na sobe nevzal)

musim se jit podivat, co mame za znacku pracky, padz ta nam ponozky nezere!

moloko
24. bře 2008

vikvik, naše pračka je taky nežere, z pračky se ještě dostanou v pořádku, ale pak nám je asi sežere manželova skříň, protože v ní už v páru nejsou 😀

janino
24. bře 2008

skvele sa bavím 😀 😀 😀

u nás sa zas zásadne zvlieka nejaký had ako sa plazí bytom...a ja potom chodím a zbieram veci .... 😀 😀 😀

zuzkafuny
24. bře 2008

Som sa môjho pýtala... Ako sa dostanú nechty z tvojich nôch do umývadla...??? A on mi na to... Ja za to nemôžem že tak skáču keď si ich strihám...
Môj rád varí a zásadne sa pri tom neprezlieka... a načo si utrieť ruky do utierky... aj o rifle sa dá..., alebo o tričko... Tak z tohto mám najväčšie nervy... 😀
Ale aspoň mi navarí 😀 lebo ja nerada... 😀

vikvik
24. bře 2008

moloko ja se radsi do te jeho skrine nedivam 🙂
jinka ta jeho logika me desne stvala tak prvni rok, to jsem myslela, ze ho fakt zabiju, navic prdel a rypal se v nose. dneska uz je mi to jedno. veci po nem nesbiram ani neuklizim. vyperu, ale ze susaku si to uklizi sam. aspon si nemysli, ze to tam skace samo ;)

zuzko tak ten tvuj si aspon ty nehty striha! ten muj si je kouse 🙂

zuzkafuny
24. bře 2008

vikvik... tak ja si zas hryziem tie moje... 😖 a to sa nervuje polovička 😀 😀 😀

vikvik
24. bře 2008

jezis to bych nemohla! si hraju na damu ;)
jsem premyslela cim ho vytacim ja... nejvic asi tim, ze podle nej se po sprse poradne neutiram :o) a pak ten rucnik nekam jen tak pohodim (na to dycky zapomenu no)

maja26
24. bře 2008

Janicka38-tak to je super,si mě rozesmála asi nejvíc!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀