Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

bibula
18. říj 2008

😀 😀 😀

suki
18. říj 2008

zuka 😀 😀 😅

suki
18. říj 2008

stejně je to drsné ,co my tady o těch chlapech všechno neproberem, myslíte, že oni něco takovýho taky dělají, že by nás rozebírali někde na diskusích?? 😕 😕

bibula
18. říj 2008

v diskusiach na nete snad nie,ale medzi sebou si toho urcite povedia aj viac ako my. 😉

marcela.m
18. říj 2008

Caute baby,no este som len zacala citat prvu stranu tejto temy,po tom co mi mala zaspala,a smejem sa,az mi slzy tecu... 😅 Ja mam sice ponozky poparovane,ale vsetky derave.Kedze si moj drahy nema cas ostrihat nechty.Ked mi minule povedal,ze ho tlacia topanky,tak prve som sa ho opytala,ci ma ostrihane nechty.A ked treba kupit nove,tak to iste,aby sme nekupili o cislo dve vacsie 🙂 Boxerky tiez nosi aj 4 dni.On sa v praci sprchuje kazdy den,kedze je pekar,a to mu ani nevadi obliect si spinave boxerky.Fakt to nechapem.A o dalsich hygienickych navykoch ani nehovorim...Opak mojho ocka.Ten si na noc oblieka ciste trenky.A z roboty chodi hlavne v lete aj trikrat domov sa osprchovat.Oni dvaja su take extremy.

marcela.m
18. říj 2008

No lepsie by ma nic tak nepobavilo,ako tato diskusia.Odporucim kazdemu,koho stretnem.
Moj manzel vari,ale umyvat riady,to nie.A ked sa mu take nieco pritrafi,tak potom musim umyvat este raz.Tak nakoniec som mu aj sama zakazala,aby sme setrili vodu 🙂

marcela.m
18. říj 2008

A moj oco nadava,ze mama vela nakupuje,ale ked pojde do obchodu on,tak to ani nehovorim.Moja mama na neho nema.

marcela.m
18. říj 2008

A moj drahy ma toho po jedle pod nohami viac,ako nasa 19 mesacna dcera.A je aj rovnako spinavy.On dlho ciste na sebe nic nema.A este stale ho ucim,nech sa prezlecie,ked pride z prace domov.
Uz byvame v novom byte-podnajme 4 mesiace,a mala este nema v izbe namontovany luster...on ma na vsetko cas.
Svokrine auto treba dat do srotu a cim viac zanho dostat.V inom meste vraj davaju pekny peniaz.On radsej pojde autom pol hodiny osobne zistit,v ktorom srotovisku za nho dostaneme viac,ako keby tam zavolal.Vraj vela prevala.Ale benzin je zadarmo,vsak?

suki
18. říj 2008

no já bych chtěla být muška jedna malá a poslechnout si to, protože, když to tady tak sleduju tak si to ani neumím představit, že by nás taky tak probírali 😀 Když se přítele zeptám, co třeba dělá a jak se má přítelkyně jeho kamaráda, se kterým se viděl, tak nikdy nic neví 😀 Prej se o ní nebavili, oni se asi baví spíš o autech 🙂

marianeta
18. říj 2008

Super tema som sa zasmiala 😀 😀 😀 .
Mna na mojom mangelovy stve to,ze keby bolo doma pokolena spiny tak mu to nevadi,ale garaz musi byt tip-top.
A co ma uplne doraza,ze ju dokonca vysava a doma sa vysavaca ani nedotkne akoby mal lepru.
Skratka na vsetky domace prace ma zrejme tuleniu chorobu 😀 😀 😀 .Ale na druhej strane vsetko co sa pokazi dokaze spravit a nechodi po krcmach.

jonatanka
18. říj 2008

ozaj super tema, moj drahy ma u nas zapratane 4velke skrine veci, podaktore su uz riadne nahlodane casom a pouzivanim ked sa dohodneme, ze to tricko alebo mikinu vyhodim suhlasne odfrkne, ja to hodim do kosa, a??? tricko alebo bunda sa objavi v skrini znova, raz ma z neho trafi 😠

michamicha
23. říj 2008

jj, taky mě ty vaše historky pobavily 😀
u nás doma je hlavní pradlenkou MM, co mě však nejvíc štve, že do pračky rve sice prádlo oddělené dle barev, ale všechno dohromady, takže třeba se spodním prádlem vypere utěrky na nádobí 😝 a dá to prát kvůli úspoře energií jen na 40 stupňů...nebo ručníky jen na 40 a když je pak přilepenej u pc a nechce se mu to hned vyndat a pověsit, tak ty ručníky pak pěkně smrděj 😒
a co nesnášim ze všeho nejvíc...když jde se synem vařit....namachá vždy mraky nádobí a mejt to pak musim já...protože kdybych to tam nechala až do doby, kdy ho napadne to umýt, tak by to tam leželo třeba týden...

michamicha
23. říj 2008

jo a domácí sluha u nás taky většinou zeje prázdnotou, protože oblečení se odkládá přes pelest postele...

domulienka
23. říj 2008

Ja mam vcelku zlateho manzelika ale co ma stve za 14 rokov manzelstva su ponosky.Vyzuje a necha pri dverach na topankach,ze nie su spinave a na druhy den si da ciste .Tie si ani nevsimne len ich zhodi z topaniek a vec vybavena.alebo uz ked zanesie do kupelne tak ich neprevrati ale necha tak,robi to aj jeho otec tak uz sa ani nerozculujem mal priklad.Svokor ten by zase s hubkou na riad poumyval vsetko ako je na dochodku tak sa svokricke starie aleeee uplne do vsetkeho a ju ide porazit.No len dufam ze MM nezdedil po nom aj toto.

maruschka
23. říj 2008

Môj sa vyzlieka zásadne v šatníku..Príde z práce, povyzlieka sa do spodného prádla a je spokojný..topánky zásadne nedáva do šatníkovej skrinky..Všetky vesty a bundy má povešané na 4 vešiačikoch v šatníku, takže naše veci sa tam nevojdu..dali sme si urobiť vstavanú skriňu, ale keďže má asi 25 košiel a 12 oblekov,kabát,7 zvlášť nohavíc, tak sa tam jednoducho moje veci nedajú zavesiť...Takže celá skriňa je len na jeho pracovné obleky,.....A mne už pomaly začínajú tiecť nervy 🙄 🙄 🙄 🙄 Už včera som mu povedala, že keby sme nemali byt, ale rod.dom, tak ho vyhodím zo spálne so všetkými jeho vecami 😠 😠 😠

womenne
23. říj 2008

ale som sa nasmiala 😀 😀
tiež sa pridam ja neznašam ked pride z tyždnovky a vyzuje si čierne ponožky a hodi ich do pračky kde mam nachystane biele pradlo a navrch hodi nejake svetle tričko čo mal na sebe,ja to už nekontroluje nasypem prašok a pustim ide ma porazit ked mi niečo zafarby,Raz mi tak zafarbil malym kožušky 🙄 teraz už kontrolujem poučila som sa.Alebo neznašam ked umyvam riad a on mi špinavy uklada na dres kde davam čisty vtedy mam fakt nervy 🙄
ale inač je super tatiko a veeelmi mi pomaha 😎

michamicha
23. říj 2008

nebo mě rozčile s tím jak všude odkládá všechno možné a pak ty věci nemůže najít 😠 jeden den třeba v koupelně najdete na pračce klíče od auta, peněženku, rozečtenou knížku, šáček s brambůrkama, atd...a další den si položí peněženku do postele když se svléká po příchodu z práce a oblečení mrskne přes pelest, klíče od auta odloží na tiskárnu u počítače, talíř od večeře "schová" do knihovny v pracovně u počítače, protože se mu nechtělo ho hned odnášet do kuchyně a hodinky nechá ležet na pračce v koupelně...no a druhý den lítá po bytě a nic nemůže najít 🙄 ještě že má mně 😀 naprosto přesně si totiž pamatuju, kam co položil 😀 😀 😀

womenne
23. říj 2008

namne zase neznašaked hadžem nejake smeti ako papiere pri vareni do umyvadla lebo koš je na chodbe a nechce sa mi tam stale chodit
a ešte moja zaluba davam žuvačky na stol mikrovlnku ale ja si ju potom upracem ale on to vidi 😀

domulienka
23. říj 2008

este jedna pikoska tak pred troma rokmi sme isli do Polska kupovat MM novy oblek.Uz dopredu basnil ze chce aj s vestou a tak prideme k stanku a moj manzel dolezito zahlasi : Chcel by som trojradovy oblek,zena nanho vyvaluje oci a ja a nasi znami sa pucime od smiechu.Predavacka ho presviedca robia sa len jednoradove a dvojradove manzel kruti hlavou ,nie trojradovy,po chvili presviedcania manzel zbada vystaveny oblek:sako ,nohavice a vesta.,zvola no takyto trojradovy chcem .Dodnes sa na tom bavime ked si ho oblecie.

maruschka
23. říj 2008

domulienka, tak trojradový??? 😀 😀 😀 😀 milé,nasmiala som sa 😀 😉

bubba
23. říj 2008

womenne ja nenavidim nalepene zuvacky kade tade.moja mama mala v tomto zalubu,tyzdenne sme ich s otcom zbierali na kila a lepili jej ich na puzdro od okuliar 😀 😀 a ked pride kumne tak prve co urobi,nacapi mi zuvacku kade tade 😠 😠 tak hned...moja zlata...vyber si okuliare 😀

gurti
24. říj 2008

moj je velmi poriadkumilovny az puntickar (panna) , ponozky do roliciek, tricka, uteraky do kominkov, ja mam zakazane mu ich skladat, lebo to nikdy neposkladam tak ako on, no na druhej strane je aj chaotik a zmatkar, tak napr. vzdy ked odchadzame z domu, hlada kluce, doklady, penazenku. Pravidelne meskame tych 10 min, pokym vsetko nenajde 😀
Inak strasne rad robi v byte dizajnerske upravy, pravidelne premiestnuje nabytok na vsetky mozne varianty a nakoniec aj tak nie je spokojny a po case to zase meni. Takzde nabytok u nas nema stabilne miesto. No a pri upratovani moje veci-"somariny" povalujuce sa na polickach jednoducho nahadze do skatul a vylozi niekde na skrinu, kam ja nedociahnem.

womenne
24. říj 2008

bubba 😀 ja za to nemožem mam žuvačku a ked niečo jem tak ju odložim občas zabudnem teda skoro vždy a ked to vidi drahy nieže to tam je cely den ale stači že to tam len davam už ide zamnou 😅

konja
24. říj 2008

michamicha: po přečtení tvých příspěvků jsem se musela ze srdce zasmát. Nemáme náhodou za muže stejného chlapa? 😀 😀 😀 Dělá totiž úplně stejné věci!!!Zrovna včera lítal po bytě a nepříčetně řval, že stratil pernamentku na hokej skoro za tisícovku!No nechala jsem ho chvilku vycukat a pak jsem jen zvedla ruku, šáhla na mikrovlnku a s ledovým klidem jsem mu ji podala. A tohle je u nas pořád. No a s tím prádlem - on sice nepere ale vždy mě prádlo pověsí abych se nemusela tahat s košem prádla. Takže já mu to vyndám,naskládám do koše a on sice prádlo pověsí,ale klidně až večer!!!Takže je zasmrádlý 😠 Když na to příjdu,tak si ho jdu pověsit sama,ale on to začal predemnou schovávat. Včera jsem našla koš s prádlem schovaný na balkoně (máme zasklený balkon). Prostě si ten koš vzal,ale nepověsil ho, jen to tam položil a nechal ho tam celý den.Kdybych na to nepřišla,tak to tam je do dalšío praní,protože sám přiznal, že na to pak zapoměl 😠 Ale stejně ho miluju 😀

misa84
24. říj 2008

😀 tak s tim ztracenim veci to mame stejne, vzdycky hrozne zpanikari, ze ztratil klice od auta nebo mobil, nastesti mam neco jako fotografickou pamet, takze si rychle vybavim, kde jsem pohresouvanou vec videla naposled. ale moje zlaticko mi dela jinou radost - nechava prazdnou rolku od toaletaku na hacku. teda drive ji hazel na zem a daval na hacek aspon novou rolku, ale kdyz jsem mu vysvetlila, ze se mi s brichem v tak male mistnosti spatne ohyba k zemi, abych tu rolku zvedla a vyhodila (mam 2 dny po terminu porodu) tak s chapavym oblicejem prikyvl, myslelal jsem, ze mam vyhrano, ale ouha, ted ji pro jistotu nehazi na zem, ale nechava primo na hacku 😀 je tak pozorny... 😅

gurti
24. říj 2008

mna najviac pobavi, ze z jeho bordelactva a zabudlivosti obvinuje mna 🙂 ...zvycajne vybehne na mna s vetou: "Mojko, kde si mi dala kluce?" 😎 ale uz som nad vecou

misa84
24. říj 2008

jj, to taky znam 😀 nebo kdyz neco dela v domacnosti a zjisti, ze to udelal spatne tak rekne. tohle jsme udelali blbe, meli jsme to udelat tak a tak.... 😅

lienka26
24. říj 2008

gurti - tak to jsme podobné harpyje - taky příteli záludně schovávám klíče, mobil a další věci 😀
Nejlepší byl minulý pátek: přišel domů, šel se osprchovat, přišel zabalený v ručníku a ptá se "Mojenko, kde mám nějaké tričko?" (holt žiju s mužem, který se nevyzá ve vlastním bytě) 😀

womenne
24. říj 2008

Ja zbožnujem ked niekde ideme a on šoferuje ,ja nachystam deckam veci on oblečie ale najskor sa pyta čo ma obliect a ako,potom sa oblečieme mi i ked nanho čakame,ideme do auta aon sapyta kluče maš?doklady a moj mobil?mna to večne naštve sa pytam :ty si šofer či ja? 🙄 ale už som sa naučila že mu musim všetko zobrat

tamarka
24. říj 2008

už som sa fakt dlho takto nepobavila, no ten môj je tiež riadny expert. príde domov, v kuchyni sa vyzlečie (veci tam nechá do ďalšieho dňa, samozrejme aj ponožky a pritom na druhý deň si dáva čisté) do naha (každý deň sa po práci sprchuje), tie jeho nohy, no koniec, ale on nieže by išiel hneď do sprchy, on sa poprechádza po celom byte, ide na záchod kde tróni asi 20 min a keďže máme na záchode "rolldoory" (neviem ako sa to píše 😕 ), ktoré si nechá pravidelne otvorené, tak mám v byte takú arómu, že moje deti nadrapuje, ja vetrám a chodím po byte s osviežovačom. Čo sa týka riadov je strašný puntičkár, raz dokonca prišiel z roboty, ešte nebol ani vyzutý a od dverí videl asi 3 kvapky vody na linke, on normálne prišiel do kuchyne a začal to utierať, som myslela, že ma picne.
asi pred 2 týždňami sa výnimočne vyzliekol v spálni, nechal tam aj ponožky, večer sme niekde išli a on začal hľadať jednu ponožku, asi máme škriatka alebo ho chytá "hosipa", nenašiel ju a začal ma obviňovať, že to ja som mu ju schovala, no fakt nemám inú robotu, len mu jednu ponožku schovávať 😲