Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

dvojmama
29. led 2008

vendul, já si taky myslim že už je to úchýlka 😀

tari
29. led 2008

baby ozaj perfektná téma 😉 😉 ja sa tu normálne asi ušúlam od smiechu 😀 😀 😀

vendulka
29. led 2008

já jsem měla taky menší úchylku se záclonama, tak proto teď pro jistotu žádné nemáme... 😀

sylvar
29. led 2008

holky, můj, když jdem do obchodu,tak já dávám do košíku, on vozí košík, jakmile tam dám něco dražšího remcá, když remcá tak to nas*aně dám zpátky a on pak doma lítá, že nemáme co jíst, přitom to sám nekoupí, blázinec prostě.
nebo přijde z práce domů a začne všechno skládat s rovinou stolu, sedačky atd.ale aby ten starej časák vzal a vyhodil, to ne, on ho poskládá tak,aby to vypadalo hezky rovně 😀

alena..
29. led 2008

Já se fakt bavim! Přesně jak píše makelka - všichni chlapi jsou nejspíš sourozenci 😀
Trnitá cesta špinavých ponožek z podlahy v obýváku NA koš na prádlo a DO koše trvala tomu mýmu přesně sedm let 😉
U nás vede igelitová taška do bazénu - nejen že nechápu, kde tak nechutně odrbaný tašky bere, ale když přijde domů, rozvěsí po celý koupelně mokrý ručníky, brejličky, plavky a jako korunu všeho někam na hodně viditelný místo pověsí tu nechutnou igelitku - aby vyschla, protože se přece ještě může hodit! 😀 Fakt dekorativní předmět k nezaplacení 😉

katka27
29. led 2008

moj drahy ma dost oblecenia este zo strednej a vysokej skoly, ku ktorym ma zvlastny vztah 😅 a nemozem mu to vyhodit, obhajuje to tym, ze je to napr. na cvicenie, na doma, do lesa (kde sme neboli uz asi rok). tak mam na to taky system, ze to postupne vyradujem a davam to do izby co mame naviac a ked mu to pol roka nechyba, tak sup s tym do charity. Zatial si este nikdy nespomenul ze by mu nieco chybalo 😀

nika70
29. led 2008

Hele holky a teď jsem si vzpoměla na ještě jeden zdroj bitek u nás..... 😀
Manža si kupuje každý den noviny a protože není troškař, tak hnedka dvoje-troje. Bulvární plátek, potom jedny slušný noviny a Sport. Pochopitelně, že to nezvládne přečíst, protože chodí domů v půl 6, nacpe se a usne u TV..... Noviny se hromadí na stolku v obýváku. Já, protože vím, co nastane, dělám, jako že to nevidím....po 3-4 dnech, kdy se tam už nakupí halda, že přes to není vidět, chytnu nerva a protože už to prostě celá family má přečtený, vezmu to a vyhodím do popelnice. Upozorňuju, že MM se celé ty 3-4 dny chová, jako by tam ty novny nebyly...prostě si jich VUBEC nevšímá..... V den, kdy haldu vyhodím do popelnice, přijde z práce s další várkou, chvíli starostlivě obchází byt - to já už cítím, jak mi buší krev ve spáncích....a pak to přijde... "Verunko, kde jsou ty pondělní noviny????".....podotýkám, že je čtvrtek!......."Já jsem je vyhodila."...."Cože, já to neměl přečtený!!!" Grrrrrrrr!!!! No a takhle to jde furt do kola.. Když je halda obrovská, vyhodím a Sherlock začně hledat. 😎 😀

herminka
29. led 2008

Můj manžel je celkem šikovný, možná to bude i tím, že jsem na začátku manželství pohrozila, že co není v koši na prádlo, to neperu, takže by se mohlo stát, že by musel jít do práce naostro nebo bez ponožek 😀 , asi bych to nebyla schopna dodržet, jsem příliš soucitná 😀, lae manžel se naštěstí snaží.
Co mě ale štve, je tchán, který si pere u nás v pračce - už dvakrát jsem po jeho praní našla v pračce šroubek 😠 😠

atomix
29. led 2008

Můj manžel je hrozně citlivý na svoje pyžama. Když si je sundává, tak se NESMÍ převrátit na ruby, a nedaj bože, když mu ho chci vyprat. Vždycky mu ho musím ukrást a podstrčit jiný. A ještě žádný boty mu nevydržely dýl než půl roku. Vždycky praskne podrážka - prý špatný materiál...

zzuz
29. led 2008

s tym nechavanim jedneho susta na tanieri - to tiez poznam 😉 aj ked u nas su to vylucne len konceky rohlikov. to ma polovicka taku predstavu, ze ten je najviac ochytany, tak to jest nebude 😀 darmo ho presviedcam, ze ked uz, tak vsetci chytaju v obchode rohlik v strede, aby zistili, ci je mäkky.. takze to najhorsie uz ma za sebou a kludne to moze dojest :-P

ikke
29. led 2008

mna by tak zaujimalo, co by nase polovicky napisali o nas na stranke modrymercedes. cz/sk v teme "zahadna zena" 😀 😀 😎

luckaa
29. led 2008

No ikke to by zajímalo i mě 😀

smejko1
29. led 2008

ahojte - toto je asi jedna z najvtipnejsisch tem na konikovi 🙂
😀

dvojmama
29. led 2008

ikke 😀 😀 😀 přece jak jsme úžasný, jak se o ně staráme 😀 😀 tak nee no 😀

eviita
29. led 2008

teda ja se opravdu bavim 😀 . Muj je hodne cistotny a hooodne poradny, jedine co nechapu je, proc nosi ponozky i trenky s dirama...Ne jen ze jsou v prvni fazi "sitovina", ale i s dirama, ze kterych mu couha palec,nekdy i dalsi prsty a z trenek kus zadku! Kdyz se mu smeju, at to vyhodi, tak ze pry do fitka je to dobry. Ja to pak cas od casu vyhodim...nekompromisne🙂

Co ale neumi a nechape je, ze pradlo se tridi nejen na barevne a bile, ale taky na jemne a "svetle" a ze moje filova a svetle modra kosile do prace se s cernyma ponozkama a trickama nesnese a vede k tomu, ze je pak sediva....fuj.

dara9402
29. led 2008

kocky skvela tema velmi mile a musim vam povedat ze ja taket problemy nemam, vzdy som tvrdila, ze moj manzel nieje z marsu ako vsetci muzi on je asi z pluta alebo neviem odkial, urobi vsetk a vcelku rad, uprace navari este mi aj pozehli ked treba, doje vsetko co mu dam na tanier spinave pradlo odklada tam kde ma je prste uzastny fakt neviem ako som si take stastie zasluzila, ak chcece vidiet zazrak v muzkom tele kuk album mame tam svadobnu fotku. 😉

zuzik03
29. led 2008

holky, my jestli se někdy rozvedeme, tak kvůli tomu, že manžel nechává všude po bytě žvýkačky... jde si čistit zuby, vytáhne žvýkačku, položí na skleněnou poličku v koupelně, nechává je u PC, na talířích, volně na nočním stolku, no humus první kategorie, připomíná mi to vagon českých drah. když za ním chodím a se znechucením v očích je vyhazuju, tak mě nechápavě pozoruje, proč to dělám, on si je přece hned zase vezme a dožvýká !!! 😠

jednou jsme byli na obědě v pizzerce a on si odložil žvýkačku do peněženky a když chtěl platit a před čísníkem rozevřel peněženku, tak se mu ta žvýkačka roztáhla ze strany na stranu, myslela jsem, že se smíchy složím pod stůl 😀

luckaa
29. led 2008

Ikke,myslím,že by tam u mého bylo něco jako :pořád mi někam schovává věci,které mám uklizené a ještě se rozčiluje,že je se mnou pak musí hledat a nebo chce po mě abych vyhazoval věci,které se sice rozpadají,ale na doma jsou ještě fajn a nebo nemůže pochopit,proč potřebujem tolik šroubků,kabelů atd.No hrozná ženská a jestě když posílám důležité maily,tak vždy potřebuje s něčím pomoct.Tak asi tak nějak by to vypadalo u mého přítele 😀

zuzik03
29. led 2008

luci, to jsi mi připomněla, jak manžel před naší svatební cestou schoval doma klíče od auta, kdyby nás někdo vykradl, tak aby ten zloděj ty věci neodnesl do garáže a ještě si je rovnou neodvezl naším autem. od té doby (2,5 roku) jsme ty klíče nenašli 😀 po návratu z dovolené jsme se nemohli dostat z garáže, protože jsme otevírač vstupních vrat měli jen jeden, tak jsme uprosili sousedy, ať nás pustí a pak jsme museli 3 týdny parkovat na ulici, než nám vyrobili náhradní otvírač 🙂

lucianka
29. led 2008

Zuzi 😀
My máme taky historku s klíči od auta. 🙂
Manžel si občas vezme moje auto.... jednou jsem někam jela s malým a nemohla najít klíče. Myslela jsem si, že je má manžel a vzala si náhradní. Nasedla do auta a do dnes si pamatuju, že jsem si musela upravit sedačku, protože předtím tam jel manžel.
Po návratu jsem manželovi zapomněla o ty klíče říct, vzpomněla jsem si asi po týdnu. Jenže to už mi manžel tvrdil, že on je nemá. Prohledali jsme všechny jeho bundy, ledvinky, batohy... klíče nikde. Já stále tvrdila, že mi je ztratil. 😀
Když jsme se rozhodli auto prodat, manžel se pustil do hledání... a našel. V mém batohu 😅
Asi jak s tím autem jel naposled a já myslela, že měl normální klíče, už měl nejspíš taky náhradní 😀

luckaa
29. led 2008

zuzík takovéhle originální nápady může mít akorát chlap 🙂 😀

takco
29. led 2008

to sme raz vybrali z banky 90000sk ,ked sme stavali dom ,a moj manzel pretoze sme byvali v panelaku tak sa bal ze nas vykradnu navrhol ze ich niekam skryje ,nepovedal kam len ked bolo treba vyplatit nejaky material co dosiel,tak sa ma pyta kde su peniaze ja mu vravi sak ty si ich odkladal,no zacali sme hladat ked uz sme odtahovali aj koberce a nabytok tak som prepadala zufalstvu,od rozculenia som nemohla nanho ani pozriet hladali sme vsade a viete kde boli? 😨 ten blbec ich nechal vo vetrovke cele dva tyzdne v chodbe na vesiaku pretoze sa medzitym zacali nosit jarne veci 😀 😀

lucianka
29. led 2008

Takco, tak to bych ho asi zabila 😀

zuzik03
29. led 2008

holky, vidím že s klíčema od auta si lze užít spousty legrace 😀

my si jednou půjčili auto z půjčovny a jeli na jednodenní výlet do Drážďan a vzali ještě jedny známé. odjezd měl být v 5, my už z manželem neměli co dělat, tak jsme se jeli podívat za Drážďany (cca 12km) na zámek Moritzburg (natáčela se tam popelka). Bylo tam obří parkoviště, byla zima, tak bylo prázdné, vystoupíme z auta, ujdeme 50m a najednou manžel říká: "kam jsem dal klíče od auta ?"
tak jsme hledali...v kapsách nic, na parkovišti nic (prošli jsme ho po centimetrech). tak nás napadlo, že jsme je zabouchli v autě. po chvíli telefonování a obcházení vesnice jsme našli nějakého mechanika, který nám auto otevřel (naštěstí nemělo centrální zamykání), jenže V AUTĚ KLÍČE NEBYLY...
tak jsme volali na ABBA - no ale vysvětlete jim německy, že potřebujeme nastartovat auto půjčené v Praze a odjet do Čech a že to auto má zablokovaný volant 😀
poslali nás do pr..., takže jsme vzali taxíka, jeli do Drážďan, naložili známé, jeli na vlakové nádraží, koupili lístek do Prahy a jeli domů 🙂 Druhý den ráno manžel vstal, jel do půjčovny do Prahy pro náhradní klíče od auta, jel vlakem do Drážďan, taxíkem do Moritzburgu, tam naštěstí auto ještě bylo, odemkl a jel zpátky do Prahy 😀

radši nepočítat, kolik nás ta sranda stála 😀 ale jak říkají mí známí - zážitek nemusí být dobrý, stačí když je silný 😉

takco
29. led 2008

zuzik to je sranda 😀 😀 😀 toto dam precitat mojmu mangelovi

dendisa
29. led 2008

holky, a nechcete založit téma, kdy je to prase s úchylkami ženská a chlap ten pedant, co věčně řve, že je doma bordel? Určitě bych nepřispívala sama... nebo jo?

zuzik03
29. led 2008

takco, nám se takové věci stávají dost často 🙂
s těma penězma je to teda síla, ještěže jste je našli ! manžel takhle před svatební cestou (stejně jako ty klíče od auta, co už jsme nikdy nenašli) schoval 15 tisíc doma do kočičího pelechu, viděla jsem úkosem, jak tam něco strká, ale to jsem ještě nevěděla co. až když po návratu hledal peníze, nemohl je najít a přeházel celý byt, mi cvaklo, jak ho vidím strkat kočkám něco do pelechu a byly tam 😀

zuzik03
29. led 2008

dendiso, určitě bys nebyla sama, já zrovna přemýšlím, jestli sem dát i pár svých historek, aby to nevypadalo, že jenom manžel je u nás strůjcem těchle zážitků 😉

takco
29. led 2008

no ono by sa dalo kadeco popisat aj o manzelkach no to je vsetko spôsobene len ich prepracovanostou a vycerpanostou zatial co muz ma ine myslienkove pochody a tym vznikaju kuriozity ktore zena nedokaze spôsobit,my musime rozmyslat aj za nich a predpokladat dopredu co oni nedokazu,ziju pre phodlie a maju sa radi zatial co zena zije pre rodinu adeti a seba dava az na druhe miesto . 😀 😀

ikke
29. led 2008

ano, pravdu mas takco, navyse muzi zvacsa dokazu mysliet a robit sucasne len na jednu vec (nieeeeee, nemyslim IBA TUU jednu vec... 😅 ), takze ked ich pri pozerani "doleziteho" futbaloveho zapasu poziadate o to, aby si tie spinave ponozky odnasal po sebe do pradelneho kosa, pravdepodobne budete musiet po futbale svoju poziadavku este raz zopakovat... 😀 😉