Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

pacna
30. led 2008

mam pocit že tato tema tu bude dlho a stale sa bude načom zabavat no nie? 🙂

lefika
30. led 2008

baby, to je tema, ani citat to nestiham.
ten moj vzdy rano za mnou dobehne, uz obleceny vo vcerajsom tricku, otrci mi pazuchu, ze "ocuchaj ci si ho mozem nechat" 🙄
a ponozky, to ani nehovorim: diera cez celu patu, ale on to nevyhodi, ze ved este drzia pokope a ked sa rozpadnu, tak si ich necha ako handru na utieranie.
inak satnikovu skrinu ma komplet zapratanu naradim (srobovaky, vrtacka, kladiva....), tak saty si narval do komody. radsej sa tam uz ani nepozeram, ozehlene veci mu dam na postel a dalej ma to nezaujima, lebo by ma asi trafil slak 😕

lefika
30. led 2008

a s tym skladovanim blbosti: moj muz odklada take tie dratiky, cim sa zavazuju sacky, napr. od chleba a tak. dava to do celaskonovych trubiciek a uz ich ma celkom dost. dalej uzatvaratelne sacky, aj ked maju 2x1cm, vsetky mozne piksle od kakaa, kavy....lebo ved vsetko sa moze hodit.
minule mi dokonca nechcel dovolit vyhodit moje vlastne roztrhane tricko, ze si to mam nechat , ze to je dobra handra...

emjee
30. led 2008

no my mame uskladnenu vrtacku hadajte kde 😀 v kuchynskej linke 😝

zuzzka1
30. led 2008

mojho este za slobodna poprosila svokra poslat vianocne pohladnice - aj s nalepenymi znamkami - stacilo hodit do najblizsej schranky - hadajte co - nasiel v ich vo vrecku vo februari 😅

ivica.
30. led 2008

baby, bohovská téma, veľmi sa bavím 🙂

c.e.r.t.i.k.
30. led 2008

aj vas stary ked si vybera tricko, tak zasadne zo stredu a ostatne pritom pohuzve? 😠

anippe
30. led 2008

my máme taky nářadí všude! V kuchyni, v obýváku, v pracovně 😝 Všude samej šroubek, matička, kleště a těch šroubováků co máme 🙄 .....ale kohoutek v kuchyni kape už rok a větrák máme na jednom šroubku od léta! no a když jdeme do baumaxu tak by ho vykoupil........všechno mají tak výhodný a jednou se to bude hodit, ted si koupil svítící vodováhu i se stojánkem 😀 taková blbost, ale řekl mě " víš co by to stálo před deseti rokama 😀 . Ale zapomíná že až se to jednou bude hodit ,stejně to v tom svým bordelu nenajde 😀
Je naprosto senzeční že má štěstí na různý slevy, navigaci, foták, komponenty na PC....jinak by to přeci nekupoval 😀

lefika
30. led 2008

raz sme videli v zamene manzeliek pripad, ze vrtacka v kuch. linke a manzel hned, ze co to je za chlapa, tak som ho poslal sa pozriet do svojej skrine 😀
nastastie sa mi ho podarilo presvedcit na obyvackovu stenu bez vitriniek, len police, lebo mame vela knih. totiz basnil o tom, ako si tam da lietadielka, ktore skladal este ked chodil na zakladku 😕 to by som asi navstevy potom musela vodit do kuchyne 😀 😅

halienka
30. led 2008

Bubi, to môj muž nemá problém po 10 rokoch spolužitia v jednej domácnosti opýtať sa kde máme kýbel? 😀 Ho podozrievam, že to robí preto, lebo sa mu nechce do tej kúpelky preň ísť a je jednoduchšie keď mu ho ja podám do ruky. Chlapi ti kludne povedia kto vyhral v 86-tom v majstrovstvách sveta vo futbale, ale kde máme kýbel si nezapamätajú ani keď je 10 rokov na tom istom mieste 😀 😀

lefika
30. led 2008

anippe, ten moj je elektrikar a vypinac v detskej je pokazeny uz rok, v spalni z 3 svetiel 1 nesvieti....vzal to na vedomie, ale aby s tym nieco robil, to ani nahodou, ved on svetlo v detskej nepotrebuje a dieta ma spat, ked je tma, nie sa hrat 😠 😠 😠

c.e.r.t.i.k.
30. led 2008

halienka, to poznam. ja ked poviem muzovi aby nalozil malemu polievku, tak otvori vsetky skrinky kym najde tanier 🤐 ????

emjee
30. led 2008

u nas je to tak, ked treba odlozit utrety riad 😀

ikke
30. led 2008

u nas je to tak, ked treba odlozit cokolvek... 😝 uz som si zvykla, ze veci odkladam zasadne iba ja...

majussa21
30. led 2008

Lefika super tak ho nastahuj do detskej nex tam spi on 😀

m311293
30. led 2008

Na mého muže nemáte, protože my máme 4 rok rozbordelařenej záchod, protože nemá čas zavolat stavební firmu. Záchod splachuje funguje a že jsou vidět stupačky to je jedno.

nguyen
30. led 2008

emjee aj my mame vrtacku v kuchynskej linke, nikde inde sa nam totiz nevosla a ja som si myslela ze sme nenormalni 😅 no tak ak aj nahodou sme, aspon nie sme jedini 😀 😀 😀

takco
30. led 2008

tan moj ked sme sa stahovali z bytu do domu co sme stavali 4 r.tak sa pozrel na inkasny listok a vravi a to musis platit kazdy mesiac?.......to mi povie po 18 r.manzelstva a samostatneho byvania on si asi myslel ze v dome netreba pletit inkaso 😨

pacna
30. led 2008

moj urobi všeličo ale ked niečo hlada ma to v pivnici tak"zlatko nevidela si pajkovačku?nevieš kde je meter?"
ide ma rozdrapit ked ešte aj tam nevie kde čo ma. 😠 😠 😠

ikke
30. led 2008

myslim, ze som odhalila cast zahady ponoskozruta... som si spomenula na to, ked som teraz skladala ponozky a nasla som v kope presne 5 ciernych sportovych...
moj manzel vyhadzuje ponozky s dierou. ale vzdy vyhodi iba tu JEDNU, na ktorej je diera 😀 takze teraz uz len cakat, kedy ovdovie dalsia. alebo este presacovat suflik, mozno tam uz nejaka chudinka caka... 😅

jerryjanka
30. led 2008

no všimli ste si že chlapi ked su chorí tak práve umierajú? stačí malý soplík alebo teplota 37,2 😀 😀

a ešte dalšia perlička u nas to funguje tak že ked niekam ideme tak na 95% čakam pri dverach na neho ja 😀

bibinka
30. led 2008

no baby,tak dobre som sa už dlho nezasmiala, ani som neprečítala všetko-to by som si hádam aj cvrkla 😀 😀 😀 .
pridám aj ja niečo-môj muž obľubuje kožušinové papuče. Keď mu je už dostatočne teplo tak si ich vyzuje a za chvíľu ich hľadá, že kde som mu dala jeho "papučky"? Určite som mu ich vyhodila. že ich nevie nájsť! no do porazenia. Takto mi to urobí zo tri krát za večer a ja už len ukazujem prstom kde sú 😒 😠

Čo sa týka ponožiek-u nás je tiež klasika, nosí jedny aj dva tri dni,potom ich zošuľká a strčí pod posteľ,kde smrdia až do vyprania-teda ak ich náhodou objavím 😅 😅
Ešte za slobodna si zvykol na to, že nakupoval ponožky po 10 párov a zásadne úplne rovnaké-že keď sa niektorá prederaví,tak neni problém napasovať ďalšiu do páru 😀 😀 😀
Poriadok v skrini? pcha- veľkodušne mu vyskladám tých jeho dvesto tričiek a mikín a kadejakých teplákov a za dva dni je tam bordel ako pred uprataním. Navyše všetky veci má tmavomodré,sem tam bledé,takže keď sa ráno obklieka do roboty,sa ani nedivím,že rozhnojí všetko čo tam má.

Pravidelne ma šokuje s tým,že nevie nájsť základné veci v domácnosti-napr.pokrievku,varešku,sirup,mydlo-no ako keby to nemalo svoje miesto!!! a pritom denne na TO hľadí a NEVIDÍ 😀 😀 😀 😅

A keď varí,tak to je žúžo- potrebuje sluhu (mňa) na to aby mu nosil veci čo potrebuje od hrncov po koreniny. Ale výsledok je super. až na to,že som ustatá jak kôň,čo furt po ňom odkladám a robím mu "životný priestor pri varení" inak by sa chudáčik medzi tým riadom stratil. 😅 😀

bibinka
30. led 2008

baby,tak dobre som sa dlho nenasmiala. musím uznať,že skoro každá máte doma záhadného chlapa. 😅 😅 😅 . keď to tu tak čítam, tak vidím,že ja nie som výnimka.
u nás je tiež ponožková klasika,muž ich po dvoch troch dňoch nosenia zošuľká a strčí pod posteľ,kde smrdia ďalšie dni až kým ich neobjavím-podľa intenzívneho smradu. 😀
alebo poriadok v skrini? kdeže. ja mu veľkodušne vyupratujem ,tých jeho dvesto tričiek a mikín,do komínkov a za dva dni je to rozhnojené, lebo potrebuje práve to najspodnejšie triko a mikinu zo stredu 😠 😀 . všetky veci má tmavo modré alebo šedé a tak keď sa ráno oblieka,tak sa ani nečudujem, že nič nevidí. nieže by si to večer nachystal,ale o piatej ráno buntoší a vysvecuje s mobilom po skrini a hľadá. a trepe so všetkým a pobudí obidve deti. a to ja potom horko ťažko znovu pouspávam a tak vlastne vstávame o piatej všetci 😠 😠 😠 😠

leva
30. led 2008

Ja tiez mam este nieco.Moj manzel ked nakupuje nieco na prerabku,tak nakupuje tak,ze vzdy povie pre istotu to kupim.Naposledy sme davali do chodby listy,zbadal v obchode niaku prkotinu na upevnenie listy bez srobovania,pytam sa ho...urcite to bude treba?Ale 5 krat so sa ho pytala,ano ano,to bude fasa ked tam nebudu srobiky,samozrejme,to nesadlo kvoli krivej stene a nerovnej podlahe,co vedel ze mame,tak dva balicky spiniek za 600sk,su uz ani neviem kde hodene a listy su same srobiky,taktiez kupil brusku,ktoru este ani nepouzil,uz ju mame dva roky a pochibujem ze ju aj budeme niekedy potrebovat,proste ked vidi niake naradie za dobru cenu,povie si ze sa to urcite zide,no bohuzial vetcina veci je uz roky v pivnici.

leva
30. led 2008

Inak co sa tyka ponoziek,minule ked vesal pradlo,popchal ponozky medzi rebra na radiatore a ja sa tyzden cudujem co mame tak malo ponoziek,ved kos na pradlo je prazdny.

bibinka
30. led 2008

sorry za duplicitu,nešlo mi to prvý raz poriadne odkliknúť 😅

kisska
30. led 2008

Ahojte, super prihody. Inak ja patrim k tym stastnejsim, kde vacsi bordelar som ja 😉 😉 😉 . Ale mam lepsie zazitky tiez s mojim byvalym, ked sme spolu byvali - chcel odo mna, aby som mu slipy ZEHLILA. Tak som mu velmi rychlo vysvetlila, ze az ked si ich bude menit kazdy den, tak mu ich ja budem zehlit 😝

alionuska
30. led 2008

bibinka,duplicita...ale dva krat som sa zasmiala.... 😀 😀

leva
30. led 2008

Slipy zehli moja svokra,moj manzel to odomna nikdy nechcel,vdy mu to pripadalo divne,no aj keby chcel,tak uz ozaj odtial potial.

leva
30. led 2008

Inak ked som ju videla uehlit slipy,pytam sa jej preco to zehli a ona ze,ona zehli hlavne to pudlo,nech je tam viac miesta,nepochopila som to do dnes,keby neozehlila,co sa mu tam nezmesti,ci ako to myslela 😀