Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

lucianka
29. led 2008

Nika70, nemáš doma náhodou mýho manžela? 😀
Trička, to je u nás kapitola sama o sobě... 2 komínky triček "do garáže" a 1 komínek těch "normálních". Jakmile chci nějaké vyhodit - Nech mi ho, nemám žádné do garáže ☹
Po bytě se nám neustále válí aspoň 3 trička - 1. na spaní, 2. do práce, 3. do garáže, 4. na doma... pravda je ta, že vždycky zapomene, že má už nějaké tričko venku, tak si vytáhne ze skříně další ☹
Věšák v koupellně okupovaný tričkem, to už jsem přestala řešit, ale když mi to tričko pověsí na věšák do chodby, kam věšíme bundy...to už fakt nadávám 🙂
Otázka: Nevíš, kde mám pyžamo? Když není tam, kam si ho dal, tak bude asi pod polštářem, ne?

No a specialita mého muže... Když jsme spolu začali žít, nechápala jsem, jak je možný, že se mi do "tmavého prádla" vždycky připletla nějaká ponožka, která díky tomu dostala našedlý nádech. Tudíž celý pár byl na vyhození. Po velkém průzkumu a několika měsících "slídění" jsem zjistila jednu věc. Můj manžel si trenýrky a ponožky svléká "jedním vrzem". Jak jede dolů s těma trenclema, vezme rovnou i ponožky. A ty ponožky zůstanou záhadně zamotané do trenek. Ty ponožky na těch trenýrkách prostě visí... Do dneška jsem nepochopila jak to dělá, ale už si aspoň dávám pozor, když peru trenýrky a pokaždý je pořádně protřepu a prohmatám, jestli zevnitř 🙂 není "přidělaná" ponožka.

krakorka
29. led 2008

luci tak s těma trenkama a ponožkama je to u nás stejný,akorát manža je nesundává jedním vrzem,ale ty ponožky pak do těch trenek zamotá!Naštěstí jsem si už na to zvykla(téměř) 😀 a před dáním do pračky trenky protřepávám 😀 😀 😀

papaya
29. led 2008

😀 😀 😀 😀
Holky mě se taky pořád ztrácejí ponožky 😕 a já jsem takovej optimista,že ty singl chudinky si schovávám v naději,že druhou do páru snad někde někdy najdu 😝 A pak je jednou za rok vyhodim 😀 😀
Jinak taky něco prásknu,můj záhadný muž sice smrká do papírového kapesníku,ale asi tak tisíckrát,prostě do roztrhání těla 😝

kupinka
29. led 2008

Holky,to je síla,oni jsou snad všichni stejní 😀 😀 😀 taky občas nemám kam pověsit ručník,jelikož tam jsou jeho věci a nahoru do ložnice do skříně je daleko ☹

Má jeden svetr-cca 15let starý,který mu už asi 5let vyhazuju-ale pokaždé to protřídí a najde ho a pak poslouchám,jaká je ho škoda,že to je jeho nej..svetr a nikdy už takový mít nebude-podotýkám,že ani na zahradu ho nebere,páč už je diravý a je mu hanba.........

papaya
29. led 2008

my máme doma zase oblečení "na lítačku" 😀

mama04
29. led 2008

holky je to záhul na to těhu břicho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 rozdejchávam to 😀

dadulka19
29. led 2008

jáááj,dobre sa bavím 😉 😉 😉

kristi,u nás je to s jedlom to isté,ale robí to moja sestra 😀

...a ten môj mi dáva do prádla deravé ponožky ☹ ,vraj,ved ešte nie sú moc deravé a do topánok dobré 😀 ...takže mu ich priebežne vyhadzujem,ked o tom nevie..
...na spanie nosí tričko a samozrejme deravé 😠 ,vraj je ešte dobré 😀 ...a to má asi 10 tričiek,ešte nepoužitých 😠 ...no na čo ja to kupujem 😒

johanda
29. led 2008

papayo, oblečení na lítačku máme plnou komodu a taky starých riflí na malování by se našlo asi 10. Malovali jsme před 6 lety, tak je snad MM využije na jaře, teda pokud se do nich narve 😉
Ale abych jen nepomlouvala, minule jsem chtěla vyhodit takové staré bezbarvé a děravé tričko a chlap povídá "to nevyhazuj, v tom tričku jsem se s tebou seznámil"

dadulka19
29. led 2008

ma ešte napadlo ohľadne tých papierových vreckoviek...to moja svokra ich suší na radiátore,že ved sa dajú ešte použiť 😠 ..blééé ☹

andy.a
29. led 2008

môj má zasa v každej izbe šľapky/máme 3-izbový byt/.. 😀
aj v kuchyni má jedny.. 😕 😅

andy.a
29. led 2008

šlapky=pantofle.. 🙂

dada,tvoja svokra,no comment.. 😕

atreides
29. led 2008

😀 😀 😀 já nemůžu, to jako bych četla o svým MM

katusha
29. led 2008

aj ja sa dobre bavim 😀
môj by tiez ani za svet nevyhodil dierave ponozky a jeho argument znie:"ved do roboty su este dobre" 😅 ako keby nemal xy parov novych ponoziek 😠

ikke
29. led 2008

co sa tyka ponoziek, asi som chlap... 😅 lebo u nas vyliezali neparne ponozky z pracky uz ked sme byvali same so sestrou... 😕
v enschede "povysili" studenti akademie tento fenomen a urobili ponozkovu stenu...
http://sokwall.blogspot.com/

no a co sa tyka mojho muza, ten je naopak schopny chodit v tych istych rifliach uplne vsade, ci ide natierat stol ciernou farbou, kosit zahradu, umyvat auto, alebo ide na narodeninovu party alebo pohovor do prace 😝

atreides
29. led 2008

no já sbírám ponožky po celým bytě
taky mě štve, že je VŽDYCKY hromada prádla v ložnici na zemi (za těžko odnést do koše), tak jsem pořídila i koš na prádlo do ložnice ať je to aspoň "uklizený" a co myslíte..... prádlo je na zemi metr vedle koše 😀

katusha
29. led 2008

a stava sa vam, ze ked periete a idete vesat pradlo, ze ste zahadne oprali aj papierove vreckovky, aj ked ste pred pranim prezreli vsetky vrecka??? 😅
u nas sa to stava casto, lebo môj chlap ma v kazdych nohaviciach najmenej 10 osmrkanych papierovych vreckoviek, ktore nie je schopny vyhodit (naco, ved sa do nich moze este parkrat vysmrkat) 😅 😠 takze niekedy je to naozaj tazke pred pranim vsetky objavit 😅

zzuz
29. led 2008

😀 😀 😀 😀 skvela tema..
moja polovicka ma zase taky "mrtvy uhol", ako tomu ja hovorim.. ked umyva riad, vsetko poctivo vyumyva az na jeden kus 🤐 pritom je uplne jedno, ci to je prihoreny hrniec, alebo pohar od caju, takze s namahou to asi moc spolocne nema.. on sa potom aj divi, ze ako sa tam trebars ten pohar nabral.. 😀

atreides
29. led 2008

taky se říká, že chlapi mají tunelový vidění, např. máslo je v lednici pořád na stejným místě, jednou jsem ho dala jinam a to bylo: my nemáme máslo? 😀

dadulka19
29. led 2008

katusha,no ja som oprala už šrobiky,pero a pod....ale už si našťastie vrecká kontroluje.... 😒

lucianka
29. led 2008

Můj manžel smrká do papírových kapesníků, ale jednou smrkne a hned ho vyhodí. Když mu řeknu, že má smrkat ke kraji a pak na další půlku, aby ho nemusel po jednom smrknutí hned vyhodit, tak na mě kouká, jako bych spadla z Marsu 😀

katarina82
29. led 2008

To prdééél 😀 😀 😀 Tak jsem se naposledy zasmála u Naše vzpomínky na dětství 😀

My máme taky doma ponožkožrouta 😀 Ale musím říct, že sem tam sežere i nějakou moji 😅 😔
Jinak MP taky očuchává, jestli je to ještě použitelný 😀 A kravaty davá zásadne na opěradlo křesla 😠 Hlavně že studuje všechny letáky, jestli nemají držáky na kravaty... Máme doma dva a kravaty jsou stejně na křeslech 🙄 🙄
A jak tu někdo vzpomínal prázdný papír od salámu v ledničce, tak to sice neznám, ale u nás zůstává v ledničce mega papír nebo sáček od salámu a v něm JEDNO kolečko, nebo půl kolečka poličanu a podobně. Jo a taky máme v ledničce 2l flašky coly a v tom je tak jeden hlt 😠 A když už teda tu colu dopije, tak tu falšku nepostaví ke koši, ale na parapet nad košem 😠
O tričkách na spaní ani nemluvím. V některých jsou díry, ale vyhodit je nesmím-stejně to někdy udělám 😝 , protože jsou jeho nejoblíbenější a v čem by pak spal...
Ale musím ho pochválit, protože ponožky nehází všude po bytě, ale dává je na jedno místo, jen je pro mě záhadou, proč když už si dá tu "práci" a dojde ke koši na prádlo, tak proč je položí vedle něj 🙄 No nechápu...

zzuz
29. led 2008

ja inak derave pradlo riesim radikalne - rozstrihnutim 😉 este na zaciatku nasho spoluzitia som manzelovi objavila skvele trenky.. uz sa ani nedalo rozoznat, ktore diery boli povodne pre nohy.. tak som ich na bocnej strane rozstrihla az po gumicku, aby som ich zaradila medzi handry na utieranie prachu. uz neviem, ze preco nakoniec nie uplne naskrz.. a ja som ich o par dni na nom objavila este aj v tomto stave 😀 😀 takze uz striham fakt dosledne, aby sa to potom ani nedalo obliect :-P

katusha
29. led 2008

dadulka, ja casto periem aj zapalovace 😅

atreides
29. led 2008

no děravý ponožky, když vyhodím, tak si ani nevšimne 😀
ale vytáčí mě, že když si je sundává, tak jsou vždycky naruby

iza
29. led 2008

tak u nás je to holky podobný:starý hadry se nevyhazujou,ty se ještě unosej, třeba tak jako "okolo baráku"(no nevím,pobíhat kolem Václaváku v děravejch hadrech) a nebo se prý užijou na chalupě 😖
Oblečení - musím ho nutit se převlíkat-trička ne,ale kalhoty...za svobodna nosil kalhoty tak dlouho,až je nakonec vyhodil(ano ne že by je dal vyprat,ale prostě je vyhodil). Nerad se myje, ale o to raději na sebe šplouchá různý parfémy a voňky.Nic nechce vyhodit neb by se to přece mohlo hodit
Co se týče oprav...no můj děda byl děsnej kutil a s oblibou vždycky ze sme´táku přitáhnul starou nefunkční televizi, z té funkční vyndal součástky na to aby mohl spravit tu starou a pak si to náramně pochvaloval, jakoupřineslbááječnou věc

krakorka
29. led 2008

katusha,tak to já čas od času vyperu pytlíky na psí hovínka,který manžel nosí po kapsách,i ty papírový kapesníčky a hlavně,že mu ale před tím říkám aby si vykrámoval kapsy!!!

katusha
29. led 2008

krakorka 😀 😀 😀

ikke
29. led 2008

krakorka, esteze su tie pytliky aspon prazdne... 😕

atreides
29. led 2008

taky jsem přemýšlela jestli prázdné 😅

krakorka
29. led 2008

zzuz: 😀 😀 😀 😀 😀 😀