Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

tina78
2. únor 2008

Ahoj buba,dík za tip! Fakt dobrá téma a ten vtip o mozgovej bunke...super, som sa pobavila!Aj tie varené rybičky boli dobré 😀

tina78
2. únor 2008

No, baby u nás sa zatiaľ ponožky nestrácajú,prehmatám celý práčkový bubon,lebo občas mi nejaká ostane prilepená na boku,alebo sa zamotá do väčšieho prádla,ale inak použité ponožky sú u nás po celej obývačke,tak ich zbieram a hádžem do koša na prádlo a moj chlap potom príde a pýta sa,kde som mu zase dala jeho ponožky, že ved boli čisté...to mojú asi v génoch..a podobný problém riešila aj švagriná v Taliansku
No a najväčšou záhadou je pre mňa,ked ten moj umyje po sebe riad,tak vždy ostane v dreze neumytý príbor...umyje všetko okrem príboru,tak sa ho potom pýtam,či sa s lyžicou (alebo iným kúskom) hnevá 🙂

bramburka
3. únor 2008

tak MM zásadně když jsme ještě oba chodili do práce nechával rosvícený celý byt, jídlo na lince, zapnutý¨PCa nezamknul! Vždy aspon něco z toho 😒

s ponožkama a slipama je čistotnej, ale zase neuznává oblečení na doma, takže odmítá sundat džíny i v sobotu, paří se v tom a je mu to jedno.

Vrchol ale je, co má po tatínkovi. Složitě cpe nohy do umyvadla aby si je umyl, málem se u toho zabije, ale do vany je to příliš složité vlézt, natoz aby se osprchoval celý!!!

tictac
3. únor 2008

holky, takhle jsem se uz dlouho nezasmala, par prihod jsem pretlumocila manzelovi, pobaavil se, ale poznal se v nich 😀

elana
3. únor 2008

Tohle je parádní téma🙂

MM si zas nepamatuje, který kartáček na zuby je jeho-kupuju dvojbalení Colgate a dávám bedlivý pozor, aby měl každý jinou barvu a pokud možno jeden aby byl víc "holčičí" a druhý "klučičí". A čert mě může vzít, když se nejmíň 1x týdně ozve z koupelny, "hele, kterej kartáček je můůůůůj"🙂 si říkám, čím si asi čistí zuby, když zrovna nejsem po ruce...

A můj taťka je taky profík, když jsme ještě mívali stromeček s kolekcema, tak zásadně vždycky opatrně vybalil bonbůnek z alobalu, kterýžto, už samozřejmě prázdný, umně opět naaranžoval na stromeček, takže člověk pak chodil a promačkával jen prázdné papírky. O opětovném vracení papírku od bomparu zpět do pytlíčku ani nemluvím (a to teda dělá i MM i brácha), to je pak žůžo, přebrat nejdřív celý pytlík, než se člověk dohrabe na samé dno, kde se krčí poslední cukrdle🙂

bora.b
3. únor 2008

no ja uz se u teto diskuze smala nekolikrat, ted nemozu najit to s tou mozkovou bunkou, coz byla urcite perla, prispivat jsem nechtela, kdyz mam doma vesmes to same 😎 ale dnes me muz dorazil:
no, to lejstro odeslany neni, jak se mam dostat na postu...
(ja vim, ridicak zatim nema)
ale: minuly tyden byl ve vidni (150km), pres vikend zvucil v cesku (50km) a pristi tyden bude opet u kamarada v nahravacim studiu (130km)... vzdycky se tam nejak dopravi...

nebo ze by ovladal presuny v case a v prostoru? (jako ze proc se behem presunu nemuze zastavit na tu postu?)

anula
3. únor 2008

Neprecitala som vsetko, ale po par riadkoch som pochopila, ze pisete o tych Martanoch, co s nami ziju 😀 .
Tak moj drahy ma v pracovni rozlozenych aspon 5- 6 tasiek. A nachystanych na kazdu prilezitost. 1 do roboty, 1 na volejbal, 1 na skusku orchestra atd. Clovek sa tam nemoze ani pohnut a sadnut si na gauc uz vobec nie. Ked mu to vycitam, povie, ze on je len zorganizovany. 😀 Ja mam jednu kabelu na vsetko, tak nechapem, preco on ich musi mat tolko.

alionuska
3. únor 2008

Anula,nic si z toho nerob.Moj drahy si kupil stvorkolku a k nej tri prilby.Ako keby mal tri hlavy... 😀 😀 😀

kristi
3. únor 2008

muj hraje zase cely den hry....jesteze ma tak tolerantni zenu

anula
3. únor 2008

No a keby ste videli jeho skrinu, ja s mojimi 2 sestrami nemame tolko handier. Vzdy, ked mu vyhodim nejake derave slipy, ci ponozky, leti do obchodu kupit si nove. A kedze v akciach su balene po viac, uz ich nemam kde davat. Tricka som mu pocitala pre zaujimavost - vyse 80! Ked som mu to povedala, uznal, ze je toho vela a asi 10 dal mojmu bratovi. A ked sa ho mama spytala, co chce na narodky, vyhlasil, ze tricko, lebo uz nema. Pritom sa v robote prezlieka!

Televizny ovladac, to zrejme poznate vsetky, len nepochopim, ako moze kanaly prepinat tak rychlo a vidiet, ze tam ozaj nic nie je.

Alionuska, 3 prilby 😀 😀 😀 . Su aspon roznej farby?
Kristi, to si fakt tolerantna.

denny
3. únor 2008

... a moj ma zase serie - pardón za výraz s obrovskou kopou oblečenia na sedačke, čo je snáď pol skrine. A stále sa v nej prehrabáva, keď niečo hľadá 😠 Ešteže tam nik nechodí...

scai
3. únor 2008

kyry:já když peru,tak 90 procent věcí je moje. On totiž všechno nosí šíleně dlouho a trenýrky? Ty ¨nosí určitě déle než 4 dny,protože tmavé pr¨ádlo peru tak jednou za tři týdny,možná i za čtyři a jsou tam tak troje 😀

anula
3. únor 2008

Scai, ja to mam opacne. On ma nohavice 2 dni a uz ich mam v kosi. A to rano sadne pred domom do auta, v robote sa prezlecie a ked pride domov, zase sa prezlecie. Najhorsie to je so svetrami, co sa musia prat v rukach. Ked ich po 2 dnoch najdem v kosi, je mi na zaplakanie. Ale uz ich neperiem, vyberiem, poskladam, dam do skrine.

scai
3. únor 2008

anula: to máš teda horší 😀 Já s ním nemám moc práce. On se teda v práci taky převléká,ale třeba když už mu smrdí tričko, tak ho nehodí do koše,ale on si to ještě bere na fotbal,na florbal.... no a třeaba ručníky na ty jeho sporty nebere čisté,ale vždycky špinavé nebon je tahá i s koše na prádlo 🙂 a sranda je,když si pak třeba vezme z koše malý ručníček a já s ním třeba předtím myla umyvadlo (vytírala po mytí umyvadloi do sucha ) 😉 ale to on neví...

anula
3. únor 2008

Ten moj berie uteraky, co mam povesene v kupelni, vzdy sa cudujem, kam miznu a potom ich po niekolkych dnoch vytiahne z batoha a opat povesi v kupelni.

anula
3. únor 2008

A este jedna spomienka na zaciatok nasho spoluzitia. Takmer som odpadla od hrozy a smiechu, ked drahy pobehoval po byte v trenkach a otrasnych cervenych podkolienkach s obrovskymi dierami. Samo, ze skoncili v kosi. Zurivo ich hladal s vysvetlenim, ze to mu robila stara mama a tie dierky od moli predsa nie su take hrozne. Podotykam, ze na jednej chybala cela pata a na druhej vytrcali vsetky prsty. Vytiahol ich z kosa a dal si ich do skrine. Vtedy sme byvali v podkrovnom byte a ja som mu ich vyhodila oknom, lenze skoncili na streche susedneho domu. Neuverite, ze on tie otrasne podkolienky siel hladat na tu strechu 😠 Uz ich nema. Po 4 rokoch spoluzitia sa mi ich podarilo vyhodit 😀

scai
3. únor 2008

anula 😀 tak to gratuluji k úspěšnému vyhození

anula
3. únor 2008

He, Scai, stahovali sme sa do noveho bytu, tak som ho presvedcila, ze tie mole, co mu zozrali ponozky sa prenesu s tymi ponozkami do noveho a budu nam zrat vsetky veci 😀

webi
3. únor 2008

Holky, tak ja pridam taky jednu z porodnice: jak jsem se svlekla v nemocnici, dala jsem veci do tasek, aby to odnesl domu a pak, kdyz nas s malym budou poustet z porodnice, zase prinesl. Sice veci prinesl, ale zapomel na boty, tak jsem tapala v backurkach k autu, ktere bylo zaparkovane strasne daleko, po 10-ti centimetrech snehu 😀 Ale byla jsem na tom jeste dobre, jedne kamosce manzel zapomel prinest cele obleceni, takze sla domu v jeho sustakove bunde a kalhotech a to jeli ukazat miminko k nemu do prace 😀

tictac
3. únor 2008

jsem si vzpomnela na brachu, kdyz jsem po nem chtela, aby mi pridelal policku na zed. Byl liny si prinest zidli, tak vylezl na tocici zidlicku a zacal vrtat......no scena jako z A je to, hotovy Mat a Pat 😀 😀

gabika11
3. únor 2008

cafte, tak moj manzelik si odklada ponozky zasadne na zem, a dokonce si isch aj strci do vrecka, je to na porazneie, a uz som mu hovorila, ze ich vhodim do horiaceho krbu a spalim 😀
a dnes som sa ho pytala na ponozky ktore dal na zem v obyvacke. On, ze su derave, tak si ich vyzul, potom ako to zisitil a polozil na zem. Keby som sa ho nespytala, co tam tie ponozky robia, ani neviem ze su derave 🙂

anula
3. únor 2008

U nas je moznost, ze manzel moze zostat po porode v nemocnici s manzelkou a babom. ked som to navrhla tomu mojmu, len zacudovane na mna pozrel a vyhlasil, ze on si bude musiet ist domov oddychnut 😀 .

mem
3. únor 2008

cau holky, tak utiram slzy od smichu protoze to je sila 🙂)), ano jsou to martani
u nas ponozky porad liche 🙂, jinak si je bere denne, i trenky, trika taky vstrebal a dokonce je poslusne mrska do kose. Jen to obleceni na doma musim sbalit kdyz neni doma a hodit do pracky nejlepe 5 minut pred jeho prichodem, aby to bylo opravdu nenositelne a byl donuceny si vzit neco cisteho
je to IT martan, takze hry jsou na dennim, tedy vecernim poradku...

bramburka
4. únor 2008

s těma televizníma ovladašema, to oni nepoznají při tý rychlosti, co dávají, ale tuhle mi MM vysvětlil, že ale opzná, že tam nedavají nic 😀

bramburka
4. únor 2008

jo a historka z porodnice. Měla jsem 2 tašky, tu 2. mi měl přinést až po poridu. Ještě jsem k tomu potřebovala přibalit jiné věci. Samo že přinesl jen ty jiné věci. Tak mu říkám zítra ještě tu 2. tašku a přibal k tomu ještě nějaký dupačky (měla jsem připravené jen jedny...) - co udělk? vyndal ty dupačky z té tašky a druhý den opět přivezl jen ty dupačky bez tašky....

když jsme jeli domů, hrozně se divil, že nemám klíče od bytu... protože on si ty své zybouchnul doma... takže s novorozencem v chumelenici jsme objeli rodiče by nám půjčili naše klíče od bytu.... 😲

halienka
4. únor 2008

Anulka 😀 😀 šak ale vieš ako sa muži nadrú pri tom pôrode? 😀 😀 musí si oddýchnuť potom 😀
Bramburka, TV ovládač frčí aj u nás, tiež mám pocit, že nemá ani šancu zistiť, či tam je niečo dobré, ale si myslím že on to spozná podla toho, že tam neletí žiadna lopta, puk, alebo formula, poprípade tam zrovna nebehá holá baba. To sa dá zistiť rýchlo. Odsledovať nejaký dej alebo čo vôbec nepotrebuje 😀

bybi
4. únor 2008

No ked som to citala, tak si hovorim, ze to nemam az take zle. Ciste spodne pradlo kazdy den, spinave vacsinou odnesie do kosa. Ale vcera vecer ma teda prekvapil. Ja zehlim, on sedi za PC, pozrie na svoju skrinu a hovori:"Inak mozes mi upratat skrinu, je tam strasny bordel!" No "zahada" je, kto mu tam ten brodel urobil 😨

miluska.woolley
4. únor 2008

Muj manza mi dela uzle na takovych techkratkych zaclonach v kuchyni, aby se odparily okna. Pres tu tenkou latku se to pry zaparuje. Nemusim asi popisovat, ze bych ve chvili kdy najdu uzle vrazdila!!!

miluska.woolley
4. únor 2008

Co se tyce ponozek, ja jsem nasi zahadu asi vyresila. Kdyz ma na ponozce diru, tak tu ponozku vyhodi a tu druhou mi da vyprat. Pry ceka az se udela dira na ponozce z jinyho paru a pak je da dohromady. Vetsinou kupujeme multipack, takze ma treba pet stejnych paru.
Posledne jsem nesla ponozky do supliku, kde skladujeme ty lichy a normalne jsem mu ty cerny poparovala, i kdyz k sobe nepatri. Ani si toho nevsiml.

ivana98
4. únor 2008

Moj manzel niekedy chodi domov pocas dna na obed, takze ked den predtym z vecere nieco ostane, pripravim mu to "blbuvzdorne" do chladnicky, v spravnej nadobe, aby to len hodil do mikrovlnky a hotovo.
Pravidelne sa mi ale stazuje, ze MUSEL obedovat iba chlieb so salamom, pretoze doma nic nenasiel. Nasa konverzacia:
Ja: ale ved este mame xxx zo vcerajska!
On: nic take som nenasiel!
Ja: a do chladnicky si pozeral?
On: nie, pozrel som do spajzy a kedze som nic nenasiel, tak som si dal chleba
Ja: a ten salam si predsa tiez vytiahol z chladnicky, nie?? tak mi nehovor, ze si tam nepozeral!
On: no to je sice pravda, ale kedze som uz myslel na ten salam, tak som nezistoval, co este v tej chladnicke je....

🙄 🙄
😀