Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

hanka274
17. bře 2010

a to "jej" ma byt "je"....och.

hanka274
17. bře 2010

inac tie dosky, to je jasne, doska je tam na co?? aby bola hore? nie, aby bola dolu...
a inac to cikanie, cika sa po sediacky aj u chlapov, po stojacky to je len vymyslene...dokonca daaaavno pradaaaaavno cisaaaari a krali a iny "vyssi"...cikali po sediacky, je to take kralovske...jakozeeeee....
a samozrejme aj hygienickejsie, pretoze z vysky ked nieco lejem aj ja, tak sa tie kvapky samozrejme rozplechnu...pochopitelne...

felixko
17. bře 2010

ja mám tiež medvedíka čistotného doma, už som mu hovorila, zo srandy, že použité slipy treba otočiť a ešte ich vynosiť, nech má jedny aspoň na dva dni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lencza
17. bře 2010

můj chlap chodí tedy na malou vsedě, dorostl do poněkud větší výšky, tak je to i praktický, ale naučila je to i s jeho bráchou jejich matka, prostě chodili od malička nasedavo 😉

severaseptima
17. bře 2010

Lencza podla tvojho opisu som exemplarny priklad chlapa ja 🙂)) tiez sa vyzliekam stylom had 🙂 a ta prazdna rolka od záchodoveho papiera 😀 😀 Moj manzelik je velmi zlaty, aj poriadkumilovny, obcas ma trochu dreziruje, lebo ja som od narodenia neskutocny bordelar...ale uz sa lepsim 😀 Manželicek ma ale jeden pre mna uplne nepochopitelny zvyk...(to si asi doniesol z vlasti - je Rus). totiz - Vzdy ked ideme hocico jest, tak najskor pod tanier podlozi noviny 😕 😕 😕 myslela som ze preto lebo nechce spinit obrus, tak som kupila take tie plastove ovaly co sa davaju na stol...to pred jedlom pekne odlozi a namiesto toho polozi zase noviny 😕 Dlho som si na to nemohla zvyknut ale uz mi to nevadi 🙂))

leniciatko
17. bře 2010

dnes som pozerala dvd z mojej svadby spred 10 rokov- a bol tam asi E.T. z planéty OZ..... 😀

mayap
17. bře 2010

dievčatá, ako tak čítam, mám pocit akoby tých našich chlapov jedna mater mala... 😠 😀 😀 😀
... no po takmer 12 ročnom manželstve si človek zvykne na všetko... 😝
... čo sa týka ponožiek,naučila som sa kupovať z jednej farby viac párov, takže tá jedna ponožka navyše je jednoducho do rezervy... 😀

hanka274
17. bře 2010

citam od zaciatku,som na 3.str.lezim pri manzelovi,ten uz spi,no vzdy ho zobudim ked sa trase postel a funi nahnevano,pisem z mobilu,tazko sa mi pise,dalsie etapy docitam priebezne,ale to si nenecham ujst.

hanka274
17. bře 2010

ma teraz napadlo, mne je tiez zahada u mojho:
-od skolky papa maso iba kuracie...
to ale nie je take jednostranne a jednoduche ako to znie! Takze pekne po poriadku: Pecene kuracie stehna a kridla nezje, sunku ano, maso kuracie z hocijakej casti kurata uvarene v polievke nezje, dokonca gulas varim z kuracieho masa kvoli nemu, nie, nezje ani za toho boha.
Takze cervene maso hovadzie, bravcove nie, sunku iba kuraciu...vnutornosti nie, ani kuraciu pecienku...ale! Kebyze penazenka a zaludok a zlcnik a vobec cely jeho clovek by zniesol McDonald, nemaaaa probleeema! Tam tie masove srac.y zje, fakt! Cheesburger, neni problem...masko, mnam! 🤐 🤐 😀 😀
A napriklad parky! Miluje parky! No vobec nemusia byt kuracie, dokonca na zaciatku nasho vztahu skusal na mna, ze len Spisske on da do ust, ale oproti u kamosa v bufete si pochutnaval na parku v rozku...a ja tam skulim v obchode len po spisskych, takze uz aj bratislavske u nas ficia...
Takisto miluje knedlu, kapustu, maso...vepro knedlo zeliiii...no samozrejme v jeho jazyku to je iba kapusta a knedlik...xixixixi 😀 😀 😀
To by bolo k masu tak na okraj...napriklad zelenina...zpapa sem-tam surovu mrkvu, no kvalitna zeleninova/slepacia polievka sa nabera do jeho taniera iba cista polievka a rezance...zelenina fuj...ale ked uvarim narychlo zeleninovu z mrazenej zeleniny s krupicovymi knedlikmi ide si hlavu v tom namacat...takze mrazena jasne, cerstva z trhu ne-e...to su maniere...

ale dcera musi jest vsetko! ale strasne ho lubim!!!! 😵 😵 😵 😵

a samozrejme ponozky sa vyzliekaju do guliciek alebo v kosi obratene, dokonca zostanu vysiet na spodkoch, polociste tricka po celom byte...
ani mi to uz nepride ako zahada, proste to by nebol chlap chlapom 😵 😵 😵

hanka274
17. bře 2010

ale ked ho chyti amok, upratuje, povysava, povysava prach, potom poutiera...veci odlozi do garaze, do pivnice... teraz mi doslo na um, raz sme cakali navstevu...byvame v BA v Ruzinove, volali nam, ze uz su v BA pri zlatych pieskoch, to je asi 5 minut od nas autom...tak chytro este to co povysaval poumyval /ja som zatial deti riesila a kuchynu v tom case/ a zrazu vidim ako leti cez obyvacku s velkym modrym kyblom a handrou, pytam sa, ze kam s tym ide...a on, ze umyvat okno 😀 😀 , tak umyval okno...1 okno vacsie 1 obrovskym kyblom vody, ty vole... nic viac, pretoze ostatne okna umyvam priebezne, bo su otvaracie...aj balkonove dvere, no toto velke na balkone mame na pevno a nechce sa mi nikdy...tak on snad s 15 litrami vody umyval 1 okno 😀 😀
stihol to ale...

hanka274
17. bře 2010

este ma napadlo k tomu gulasu a k parkom, samozrejme z gulasu co som navarila kvoli nemu /kuracie maso+zemiaky+parky/ zjedol iba zemiaky a tekutu cast gulasu...
a napriklad nemozem pripominat skutocnost, ze v kuchyni sa bez cibule varit nedaaaaa, jednoducho neda. Cibulu uvarenu udusenu na oleji on e-e...

ostrihane nechty /aj z noh 😔 / v taniery z vecere, jasne...

dalej paradajkova polievka...ked ju naberam na tanier, mne a malej tam nastruham syr do toho a isteho taniera, mojmu manzelikovi nie, to musi byt vedla v druhom, nabere si polievocku na lyzicku, s troma prstikmi si naberie syrecek a supne si ho na lyzicku a do pusy cele...a tak dalej a tak dalej pekne...

neva, milujem ho. 😵

berenika39
17. bře 2010

klasika.
petasek ted momentálně katastrofa 😝 , období vzdoru, hystáky, stoličky tři najednou, jediná odpověd je NE. Odpoledne jsme měli někam jet, dopadlo to scénou - jíst nebudu, oblékat se nebudu, autem nejedu...zalehnul na zem a bušil pěstičkama. tak jsem to vzdala, nechala ho vyjančit a pak jsme si místo cesty šli v klidu hrát.

píšu manžovi: nikam nejdem, došly mi nervy,petr měl divadelní představení a válí se po zemi, ječí a trucuje.

Odpověď:
miláčku, a co myslíš, má to od zoubků, nebolí ho v krku, nebo jenom zlobí?

Ještě žije, ale viděla jsem rudě.....

severaseptima
17. bře 2010

No teda! No ani nemas ako varenie obedu...skor hlavolam 🙂 mna by z takeho chlapa asi trafil slak 🙂 moj popapa vsetko, iba s sosovicovou polievkou ma problem (ale tiez je pravda, ze v priprave tohto jedla extra nevynikam 😀 ) a tiež nelubi mlieko, ale kakavko to uz je ina reč 😀 a tiez ma najradsej kura na vsetky sposoby a specialitky gruzinskej kuchyne, ktore (musim sa neskromne pochvalit) viem pripravovat fakt dobre 🙂

severaseptima
17. bře 2010

mayap - to s ponozkami je skvostny napad 🙂

hanka274
17. bře 2010

severa, fakt hlavolam, dumam dumam nad roznymi kombinaciami, vsade je nieco co bud nelubi alebo lubi, no prave na ten sposob to on fakt ale fakt nemoze...ale na iny sposob to miluje...proste ja a kuchyna moc ne...skor vypekam, to si pochuti a ked ne, ja sa kolacom mozem cpat aj 24h denne nonstop...

severaseptima
17. bře 2010

Hanka aj tak moze byt tvoj drahy rad ze ma taku dobru a ochotnu kucharku...poznam vela bab, ktore vedia spravit prazenicu, caj, vifon, spagety a koniec 😒

Inak teraz som sa tak nasmiala na tych rezervnych ponozkach 😀 😀 😀 Moj manzelik ma zase taku maniu ze nakupuje do zasoby spodare... A uklada si ich (tiez z mne neznamych pohnutok) pod postel...my mame take tie vyklapacky, ze dole je uschovny priestor...Ma ich tam uz ako pre mensiu armadu, ale furt nosi svoje 3 - 4 "evergreeny". 😀 Ostatne su tiez do zasoby 😀 😀 😀

hanka274
17. bře 2010

hehehehe...pekne, oblubene spodare...xixi...

no, zase skor ochotna ako dobra kucharka...ja dobra nemozem byt nikdy, pretoze ja proste neviem co mam varit a to mam 2 deti 🤐 , moja fantazia konci u kecupovych spagiet.

severaseptima
17. bře 2010

🙂 🙂 kazda mame svoje nedostatky...ja napriklad strasne rada spievam...aj ked mi to vobec nejde 😀 ale tak si hovorim - o co menej trafim noty o to treba dat do spevu vacsi entuziazmus 😀 😀 😀 Ja hladam inspiracie na varenie na nete... 😉

hanka274
17. bře 2010

tak to si ako moj muz...svagrovci maju na dome karaoke+taky peckovy klavir elektronika a klasika v jednom, proste krasa, take male domace nahravacie studijko...a miluje spievat, najradsej slovenske, ceske...starsie zahranicne...z ceskych take trampske, country k ohnu... /kalhoty k ohnu 😀 😀 😀 😀 /... no a k vianociam sme dostali od nich karaoke...boli sme na silvestra u nich asi do pol 3, potom sme odviezli svokru este domov /vsetko v ramci jednej casti BA/a moj muz, uuuuplne rozbity /ked je opity je strasne fajn, fakt/, doma deti sme dali spat, vlastne iba jedno a s tou starsou zacal spievat o 3h rano...o moj boze...ono, nejde mu to dako profesionalne, viacmenej mozno viac nejde ako ide...ale tym, ako sa on snazi a absolut ziadne zabrany, sebavedomie aj za troch, spieva uplne pre mna najsamlepsie na svete...hehehehe

katty6
19. bře 2010

Holky, tak to je super tema.. nasmala sjem se jako nikdy 😀
U nas zase tech uchylek je nekolik..Treba uchylka se slipy.. Manza ma slipy na doma a slipy na ven 😖 Do prace si vezme slipy treba ciste, pak vecer prijde z prace a prevlikne se do domacich hadru a slipy tez prevlikne.. Ale ty slipy co mel cely den v praci ovsem nehodi do spinaveho padla, kdepak.. 😅 To si pekne odlozi na zidlu nebo gauc (mame odkladaci zidli a gauc ktere jsou vecne plne hadru).. Pak druhy den zase si vymeni pizama za "pracovni" slipy.. a tak je strida pekne par dnu.. takze vychazi, ze jedny slipy fakt nosi a i 4 dny 😝 a krome toho ma spoustu hadru na odkladaci zidli.. Pak kdyz peru tak to vse musim sbirat a dostatnu jeste vynadano, ze sjem vyprala teprve den nosene slipy.. 😝 O ponoukach uz ani nemluvim, to schopen nosit jedny klidne i tyden a hlavne derave nechce vyhazovat.. Pekne do me husti, ze bych je mela stepovat 😠
A take nesmim nic mu vyhodit, ani derave hardy.. porad to vse pekne skladuje ve skrini, pry na doma nebo k ohni 😕
Tak takovy je uchylak 😒

mayap
19. bře 2010

katty6,
aj my sme mali plnú skriňu vecí na doma, ktoré však na seba už nikdy viac neobliekol... 😠 .
mám jednoduchý recept: s tričkami sa dobre umývajú okná, prípadne utiera dlážka, ostatné nepoužiteľné veci nenápadne a postupne dávam do vreca a keď býva u nás zber handier tak tam pekne krásne putujú. však nemám nafukovacie skrine, no nie? 😎

dsnadja
20. bře 2010

kuchyna u nas....manžel neje mäso,žiadne,ale faširky,jaternice,hamburgeri,nitran salamu,malokarpatsku,parky,točenu to ano,povie na gril kura že super vona a neochutna to ani za svet,zje kyslu kapustu ale v uvarenom stave nie,dnes sme mali koložvarsku a nič ani za boha,kakao doma nie,kupovane v krabici ano,ked kupim sladkosť tak už v obchode ma prednašky typu že to načo,na take somariny vyhadzovať peniaze a bla bla bla,a večer ked dievčata zaspia tak to vybera a zje,potom im povie že kupim vam ale naozaj, namiesto tych čo pojedol a nikdy nekupi,zase obchod,ja naložim a on začne zase prednašať(13 rok)že ho to ešte bavi....pranie-spytam sa,pochodim,poberiem nikto nič viac...zapnem pračku,vyvešam pradlo a vtedy objavi niečo doležite na pranie,čo musi mať(vid jeho napad rychlo to mam vyprať ručne v umyvadle),cikať nechce posediačky ale s tym brblanim okolo toho neprestanem,lebo je fakt že takto to neide len do misi a ja už mam z toho nervy tie prskance utierať(hlavne po sexe to prska 😉 ),keby som mala syna tak ho učim posediačky čurať100%. hanka to umyvanie okna,zase som sa smiala a funela až sa prebral,a skonštatoval že plačeš moja????..ešte k deťom:berenika39:ked som nervna ja na ne tak začne hrozne poučne,že musime byť trpezlivy,a pekne im všetko vysvetlovať, a nekrič a ona len chcela to,a druha len chcela tamto...proste mr.psycholog,podotykam že cez tyžden spi doma asi 2 dni,takže s detmi travi velice vela času ale začnu spravy,potom športove noviny,alebo pozera ta3 no to by ste mali vydieť ake poriadky robi,skusi raz podobre a potom začne aj on nahlas....inak ja podla neho kričim, hulakam a on ma len jemne zvyšeny hlas.....jo a ked si da dole ponožky vždy ich ovonia 😝 ako naozaj ešte som nedošla na to.. prečo?

dsnadja
20. bře 2010

kalerab surovy ano v polievke nie,fazulova omačka musi byť s perkeltom,a zemiakova omačka s parkami ked je to opačne nezje to....od tvarohu už len to vyslovim ho striasa,ked ho vymixujem do hladka so smotanou a vanilkami a je z toho pribinačik tak to je super maškrta,len o tom nesmie vedieť.....ked niečo poviem ja, tak hovori, že moc som na internete, nejaka som velice mudra,poviem to jeho kamošovi kamoške a povedia mu riešenie oni, tak s tym vyrukuje akoby ten napad on vypotil.......no teraz tiež LENtolko....mam pocit že ešte doplnim 😀 ale lubkam ho aj ja vemi....

hanka274
20. bře 2010

dsnadja 😀 😀 😀 😀 😀

evaje
20. bře 2010

To o je alespoň téma. Fakt mě pobavilo.Už tu asi hodinu sedím a čtu a řehním se. Jsou to ti naši chlapi ale exoti, co? A všichni stejní.Jinak u nás je kromě ponožek a svlečků po celém domě, ještě jedna specialitka.
Vysprchuje se, vezme ručník (jedno který,prostě ten co mu padne do ruky první)A utírajíc si celé tělo, vykročí pro čisté prádlo. Projde chodbou , kuchyní a přes obyvák jde do ložnice. Všude za sebou zanechává mokrou stopu jako slymák sliz. Samo, že nohy utírá až když se posadí na postel. Mokrý ručník hodí kamkoliv ho napadne (nebo možná, že ho to ani nenapadne, spíš mu nějak někde odpadne). Nevím, čím by se utíral, kdybych je nesbírala a nenosila spátky do koupelny. No a mokrá stopa? Když jsem se ho jednou ptala, jak si myslí, že kolem ní budou naši kluci kličkovat, když i mě to dělá problémy, tak řekl, že uschne. Šlak by mě trefil, když do ní nechtě vlezu, co teprve, když se chystáme pryč a já si zrovinka natáhnu čisté a suché ponožky. A kluky, když horko těžko navleču do punčocháčů a kalhot a pak zjistím že mají mokré ťapky😠 😠
Ale co s ním, už jsem ho přeučila ze spousty neřestí , teda vlastně jen z jedné, že nebrble, když ho buzeruju, ať si to po sobě všechno dá dopořádku a maká.
Myslím si, že za to nemůžou, že už se s tím rodí. Mám na to takovou teorii. Mají to asi z jeskyně, museli tam při svém odchodu nechávat bordel, kdyby tam přišel nezvaný host, tak aby se mu tam nezabydlel a s odporem táhl jinam. Jen když si našli svou vyvolenou, tak naopak uklidili, aby se jí tam líbilo. No a když ji lapili, tak ona se už pak starala o zbytek. 😀

zelmirka1
20. bře 2010

ahojte
tiez sa bavim super.... 😀 😀 😀
ponozky su klasika, moj muz ich zasadne dava do prania opacne otocene alebo v takej gulke a ja ich potom musim natahovat, zahadne sa stracaju a naopak ich zase nachadzam pri posteli na zemi 😝 co fakt nemam rada 😉
tiez sa bavim ked ho sledujem ako sa sprchuje lebo sa namydli a dokaze splachnut tak ze mu ostane na niektorych miestach mydlo 😀, potopa je vsade ale snazi sa to utriet co ocenujem.
Ozaj rano mi dava maslo do mikrovlnky lebo ked je moc tvrde tak si vraj natieram hrubu vrstvu 😕
cC mna vzdy dostane ked ide na zachod s novinami....ja nikdy nepochopim preco ked muz "serinka" cita ? a trva mu to tak dlho ? zena ide normalne na zachod, urobi co treba a je hned hotova...
Inak je tiez skvely manzel a uzasne mi pomaha s malym ..........asi je to normalka, ze robia pre nas zvlastne veci, co uz narobime ked sme krajsie, mudrejsie, sikovnejsie 😀 Najradsej mam ked sa dokazeme spolocne zasmiat na tom ako uplne inak kona a rozmysla zena a muz.

bubbles
8. dub 2010

Prečo vzťahy nefungujú

1. Mužská reč
Ženy sú presvedčené, že muži v krčmách sa zásadne rozprávajú o sexe, autách a futbale. To vôbec nie je pravda. Muži v krčme sa nerozprávajú. Iba celé hodiny vysedávajú, hlúpo sa usmievajú a objednávaju si ešte jedno pivo.2. Večierky
Muži chcú ísť domov až vtedy, keď sa večierok skončil. Alebo ešte neskôr. Ženy chcú ísť domov ešte predtým, ako sa večierok začal. Alebo este skôr.
3. Sedenie
Ženy nechcú stáť. Najradšej by si všade hneď sadli - aj keď tam nie sú stoličky. Ale keď už stoja, potom by chceli aj tancovať. Muži nechcú sedieť. Chcú stáť, alebo si hneď ľahnúť.
4. Oblečenie I.
Muži nenávidia, ak si majú obliecť šaty iných ľudi. Ženy milujú, ak si môžu obliecť tričká, košele, pulóvre a ponožky svojich mužov, ktoré takto postupne miznú v ich skriniach. Jedinou výnimkou je kúpaci plášť. Tento sa obvykle povaľuje s vyhrnutými rukávmi v kúpeľni.
5. Oblečenie II.
Ženy ovládajú čarovný trik, ktorý sa muži nikdy nenaučia: magické zmiznutie čiernych ponožiek v pračke.
6. Podnebie
Ženy poznajú iba dve podnebné pásma. Antarktídu a Afriku. Buď mrznú, alebo sa potia na smrť. Zvyčajne mrznú. A ak nemrznú, tak preto, lebo na seba prehodili mužovú bundu. Potom mrzne on.
7. Jedlo I.
Ženy vždy jedia šalát. Muži jedia šalát len vtedy, ak leží medzi dvoma krajcami chleba a kúskom pečeného mäsa.
8. Jedlo II.
Ženy su pred najedením blízko smrti z vyhladovania a po jedle im je zle. Muži sú schopní pojesť veľa, aj keď vôbec nie sú hladní.
9. Toalety I.
Ženy sú presvedčené, že muži si na toaletách zakaždým porovnávajú dľžky svojich penisov. Muži si myslia, že ženy chodia na toaletu v skupinách preto, lebo nemajú nič, čoho by sa mohli držať. Obidve domnienky su nesprávne.
10. Toalety II.
Ženy zabúdajú po použití toalety zdvihnúť záchodovú dosku. Muži zabúdajú po použití záchodovú dosku sklopiť. Obidvaja zabúdajú vyčistiť kúpeľňu.
11. Tašky
Mužom sa všetko zmestí do vreciek. Ženy si všetko odkladajú do kabelky. V tejto kabelke je ešte jedna malá taštička, v ktorej je ešte menšia taštička.
12. Autá I.
Keď kupujú auto ženy, je dôležitá jeho farba a to, či je pod protislnečným krytom aj zrkadielko. Muži pri kúpe auta kopú do pneumatík, pozerajú pod kapotu a na to, koľko ukazuje tachometer.
13. Autá II.
Ženy dodržiavajú prikázanú rýchlosť, muži nie. Ženy rady stoja v dopravných zápchach. Muži si radšej vyberú bočnú, ale voľnú trasu. Ženy vždy poznajú skratku, muži tiež.
14. Zdravie I.
Ak sa žena necíti dobre, ide k lekárovi. Ak sa cíti dobre, ide tiež. Muži chodia k lekárovi až vtedy, keď im je už tak zle, že už nemôžu ísť k lekárovi.
15. Zdravie II.
Ženy su stále choré. Muži nie sú nikdy chorí. Ale ak sú muži chorí, potom su veľmi chorí.
16. Sex
Po sexe chcú muži spať, ísť domov alebo do práce. Ženy sa chcú po sexe rozprávať, ísť do kúpeľne alebo do postele.
17. Činnosť
Ženy sú schopné robiť dve veci naraz. Napríklad: žehliť a pozerať televíziu, telefonovať a lakovať si nechty, čítať a rozprávať. Muži to nevedia. Až na jednu výnimku: pozerať televíziu a spať.
18. Práca
Ženy od mužov očakávajú, že dokončia každú začatú prácu. Muži vedia, že každá práca má vlastný, citlivý život. Keby ju skončili, bolo by to takmer to isté, ako keby ju zabili.
19. Návod na použitie
Ženy principiálne nečítajú žiadne návody na použitie, pretože očakávajú, že ak stlačia gombík, stane sa presne to, čo chcú. Muži vždy čítajú návod na použitie, pretože chcú nájsť vysvetlenie, ako prístroj potom zasa poskladať dohromady.
20. Vzťah
Ženy žijú s mužmi preto, lebo potrebujú niekoho, kto číta návody na použitie. Muži žijú so ženami preto, lebo potrebujú niekoho, kto týmto návodom aj rozumie.

stepankaxxx
26. dub 2010

Holky, fakt jsem mrtvá smíchy🙂 Ale jak koukám všude je to podobné🙂 Můj přítel by nosil klidně jedny slipy týden nutím ho ať si je mění, ale stejně si je za týden nevymění víc jak 3x😀 Pořád je očuchává, že je to ještě dobrý, z ponožkama je to to samé😀 Triček a mikin má kupu, ale dokud to nesmrdí potem, tak to nosí, takže jedno triko na 3 dny a o mikynu se s ním musím přetahovat😀 Neustále mi, říká, že jsem přehnaná hygienička, že mu pořád beru oblečení😀
Bydlíme v novém domečku už rok, když po něm chci něco podat, nikdy neví kde to je a to už je to rok na stejném místě😀 Neví kde má oblečení na ven, neví kde jsou ručníky, neví kde máme obálky, papíry, prostírání, prostě jak kdyby se mnou nebydlel😀
Věci na doma zásadně rozvěšuje po židlích, pak přijde z práce a zase po židlích rozvěsí ty hadry z práce. V suterénu má hadry na zahradu a k autu, stejně mi tam pořád tahá hadry nadoma, smrdí benzínem a když mu to beru a nadávám😀 Tak jsem prý hysterka, že jsem mu to oblečení dala ráno a že ještě nejsou 4 odpoledne a beru mu to😀 Vůbec by mi nevadilo se mi válet ve světlé sedačce v teplákách a tričku od oleje. Prostě by mi z něj jeblo, nesmím na to myslet😀

slunce_veruna
3. čer 2010

Vytahuju tohle super tema 🙂
Jak to ctu, tak mam pocit ze muj manzel je uplny zlaticko!
Ale i tak pridam par historek do placu:
Ponozky - zasadne nosi kazdou jinou a pry za to muzu ja, ze mu je nemotam v paru do kulicek jak jeho mati. Tak jsem jednoho dne vsechny ponozky smotala do kulicek a ty liche vyhodila, ale behem tydne dokazal to, ze opet nosil kazdou jinou.... Jinak je truhlar a do dilny chodi zasadne v ponozkach a sandalech - dokazete si asi predstavit jak vypadaji ty ponozky obalene pilinami. On je jako vsechny ponozky pri svlekani otoci naruby a hodi do kose na pradlo (asi je svetla vyjimka). Jenze ja je nalic obracim az po vyprani (nebudu se prece v tech jeho hnusech za spinava hrabat), takze ve vysledku pri veseni pradla si vysypu ty piliny po cele koupelne a pilinove ponozky davam prat znova ☹
Kalhoty - ma zasadne jen jedny dziny a to na vsechno. Pak ma taky maskace, ale ty si bere jen kdyz si vzpomene. Jenze jaky je problem ty dziny vyprat, to prece nejde, v cem by sel druhy den do prace! Ale koupit si druhe to taky nejde.....takze prani probiha jednou za mesic o vikendu a jeste ma plnou hubu kecu kdyz nahodou jsou kalhoty jeste vlhke kdyz ho napadne ze si je oblece....
Tricka - tricka co dostal jako darek se prece nevyhazuji i kdyz se do nich nevejde! A nejhorsi je ruzove tricko, ktere je uplne pruhledne a sama dira, ma ho sice "jen" nadoma, ale NESMI se vyhodit! A pry rozhodne neni ruzove ale cervene.... Oblibena tricka znici kdejakou barvou pri praci kolem baraku, ale nosi je dal i mezi slusny lidi protoze jsou pohodlny a oblibeny. Ty novy tricka co jsou ve skrini jsou divny. Ale sam si tricko v zivote nekoupil (vsechny ma ode me nebo od svy mamy).
Koupelna - splachnout po sobe vanu, co to je za zvyk?
Zachod - cte si tam vtipy, dvere zavira jen kdyz jde na velkou, no a novy papir? To prece neni jeho problem....Ze by po velke vyvetral? Ani omylem, na zachode musi byt zavrene okno aby mu nebyla zima pri cteni a co bude po jeho odchodu neni jeho problem....
Zehlicka - chtel posunout zehlicku a popadl ji za rozhavene zelezo a jeste mi vynadal co se tam vali horka zehlicka. Jindy ji chtel prendat na novou skrin a polozil ji nalezato a vytekla z ni voda do ty novy skrine. Takze uz ma zakaz se ji dotykat. A pritom v dilne s zehlickou lepi na nabytek hrany a nema s tim problem.
Nadobi - kdyz jsem par dni na sluzebni ceste, tak pak naplni mycku vsim co uspinil za tech par dnu a zapne ji a pak nadobi uklidi - divi se co silim kdyz pak jeste dva tydny nachazim spinave nadobi v lince - samozrejme ze ty jeho napecene nekolik dnu lezici hrnce mycka nikdy neumyje, ale co vynda z mycky je podle nej prece ciste a tak to uklidi.
Myti vlasu - ma dlouhe vlasy a ty se samozrejme po myti nesmi utirat protoze by se zacuchaly (cesat se taky nesmi ze by se polamaly) ale hned si s nima lehne do postele a rozmaci si polstar a pak se hrozne divi ze mu polstar plesnivi a smrdi.
Zuby - si zasadne necisti, protoze jednou pouzil moji pastu na parodontozu, ktera byla slana a to byl pro neho tak strasny zazitek ze to nehodla znova riskovat 🙂

iljanka
3. čer 2010

slunce veruna - tak to je fakt parada 😀 😀 😀 to s tou zehlickou nema chybu 😀 a ta zubna pasta 😀

ja tiez niekedy nechapem, ale zvykam si... 🙂 Som dost velky pedant a hlavne zo zaciatku to bol pre mna kriz - oblecenie vedla postele na zemi, neprevratene ponozky v kosi na pradlo a potom tie smeti vypadavali pri skladani na zem, proste vsetko take flegmaticke a v pohodicke... Ale som si povedala, ze ja sa nebudem stresovat a ked je uz najhorsie, tak upratujem a nieco aj mm pomaha.