Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

halienka
30. led 2008

Anippe 😀 😀 máš ty pravdu 😀

takco
30. led 2008

tak jedna perla o umyvani riadu nestava sa to casto, no sem tam umyje aj on, tak uklada umyti riad na seba v poradi tanier na to hrniec, nato tanier, salka ,nejaky ten pribor a tu to piramidu ked mam utierat, tak sa obavam ci nieco nerozmlatim 😀

zuzkafuny
30. led 2008

Môj dnes hľadal kľuče od auta... a pravdaže všetci boli na vine, len on nie... hoci bol autom ako posledný!
A mal ich v mikine, ktorú mal na sebe...! A behal a zúril ako bengálsky tiger...!

janka196
30. led 2008

.... no ten moj zasadne ked umyva riad tak si musi dat vsetko z drezu vonku a potom si berie po jednej lyzicke. takze kuchyna po jeho umyvani vyzera ako po druhej svetovej a to ani nevravim ako dlho mu to trva 😀

arietiska
30. led 2008

Koukám, že převážně všem pračky žerou ponožky jako ta naše. 😀

arietiska
30. led 2008

No, ale můj chlap není seladon, tak k sobě vždy najdu nějaký podobný fusakle a ty unosíme ... prostě to je fuk, jestli má třeba bílá fusakla jinou nášivku na kotníku, nebo černá jinej vzor ... ale taky by mě zajímalo kde ty fusakle jsou, pač se nikdy nenajdou ... je fakt ty pračky žerou ...

danona
30. led 2008

janka - detto u nas 😀 a ked naaahodou ide varit /co je raz za rok/, tak do kuchyne radsej ani nekuknem - je tam ako po vybuchu, no horor 😠 😀

janka196
30. led 2008

danona ja som mu raz dala uvarit zeleninu a predstav si ze ju varil vo vode s olejom tak ako ja varim cestoviny vraj aby sa neprilepilo 😀 😀 😝

melory
30. led 2008

moj varil parky s igelitovym obalom, ze vraj sa to tak ma.... 😲

janka196
30. led 2008

melory moj otec to tak robi dodnes. lebo potom ten igelit ide lepsie dole 😉 😀 tak to aspon vysvetluje

melory
30. led 2008

😀 jasne, ja som to zapisala aj do kalendara...."moj muz varil parky v igelite" 😀

halienka
30. led 2008

Janka, môj muž UVARIL v oleji hranolky, lebo "šak to akosi moc prskalo, tak som to stíšil" 😀 😀

janka196
30. led 2008

halienka dobreeee 😀 😀 😀

danona
30. led 2008

😀 no, ked pustis muzika do kuchyne, je ozaj lepsie ryychlo tahat prec... 🙂 inak vysledok u nas /teda u neho/ byva vynikajuci, jedlo je vynikajuce a jedlé 😀 no ten proces kym to stvori a potom aj uprace, to je o nervy.. 😀 , ozaj a dalsi rok o tom rozprava a chvali sa co dobre stvoril 😀

takco
30. led 2008

ja si dam tie zvisne ponozky na ruku(oprate)poutieram vonkajsiu parapetnu dosku a hodim do kosa 😀 😀 😀

leva
30. led 2008

Janka196,toto iste robi s riadom aj moj manzelik 😀 On je aj zasadnuty na sporak,ked sa ho rozhodne umyvat,rozoberie vsetko co sa len na nom da a ukonci to lestenim s okenou,ja ked som ho par krat umyla,no bohuzial nie podla jeho predstav,uz bola prednaska,tak uz je umyvanie sporaku na nom a je pokoj 😀

mory
30. led 2008

zaujimava tema 😀
ten moj by aj nieco spravil ale ja nedovolim 😝 lebo ked umyva riad tak je este mastnejsi jak bol predtym a ked vysava tak ani nevydno ze je povysavane a o skladani pradla ani nehovorim 🤐 radsej pomlcim 😀

klary
30. led 2008

Janicckko a lenoc, tak to mate stesti, ze to aspon prezili 😎

ja vecer pred spanim premyslela, co vse se manzovi jeste dari a tady je par dalsich postrehu - parkuje zasadne u stoupu nebo u steny a u lepsich aut, nez je nase (120 odrit neni zadna katastrofa, ale novou audinu si preci nekdo odrit nebude chtit) 😀 😀 10x obejde auto na parkovisti, jestli zamknul a pak se mi jeste pta, jestli auto opravdu zamknul, jestli jsem videla zablikat svetla 😠

rucniky v koupelne - nezda se ti, ze ten rucnik nejak smdi (je tam dva dny). ale stejne se do nej utre, protoze projit 1,5 metru sirokou chodbu do obyvaku a vzit si cisty je nadlidsky vykon 😠 podobne je to s mnoha dalsimi vecmi 😖

a jeste jedna desna vec - igelitka se svacinou, i kdyz tasku na notebook ma prazdnou 😲 😲 😖

len
30. led 2008

Takco, načež z příští pračky vypadne ta druhá k té vyhozené, ne? 😀

bobess
30. led 2008

ja som raz manželovi pripravila obed do mikrovlnky všade po stenách som vylepila lístočky že ho tam má (zrkadlo v kúpelni, vchodové dvera a pod. neprehliadnuteľné miesta) a za tri dni som sa vrátila a to jedlo tam bolo tak isto (no trochu vyzrelo 😀 ) ... nehoroviac o ostatnom v chladničke ... odpoveď na otázku prečo to nezjedol - nevedel som že to tam mám ale divil som sa tým lístočkom, ale nevedl som že ich mám aj čítať ...

neroriso
30. led 2008

ahojte ech jaj dnesne rano mi nedalo musim "pochvalit" svoju polovicku aky bol sikovny dnes rano:
vcera v noci sa nam pokazili dvierka na kuchynskej skrinke s radostou povedal ze ich hned rnao opravi...no rano o 7 parada...a kedze ich chcel opravit musel z nej vybrat vsetky taniere... a ako najlepsie?? predsa okolo 30 tanierov vybrat na jednu kopku....a kedze nemame velku kuchynu tak sa mu podarilo "sikovne" otocit a celu kopku s taniermi zvalit na podlahu no to bolo ramusu.......... 😖 ....takze sme ostali ako prasiatka bez tanierov a on sa len na tu spust co po sbee zanechal pozrel povedal : crepiny prinasaju stastie a zacala sa smiat..

magg
30. led 2008

pre mna je zahadou, ked ma pred sebou hladanu vec a : "neeeevie to naaajst 😖 " 😀

takco
30. led 2008

môj svagor ked mal zienku v porodnici a mala sa vratit domov tak jej upiekol kurca s ryzou a na dochutenie do tej ryzi pridal bobkvy list ale ho najprv rozmrvil medz prstami 😀

janka196
30. led 2008

leva ten moj zas na sporak ani nekukne 😀

klary
30. led 2008

ponozkoveho demona doma nastesti nemame, ale manza je obcas vedome zapomina na fotbale, to je jeste vic k vzteku 😠

arabeska
30. led 2008

😀
tak moj muz ked niekam ideme tak to je horor,vsetci zu sme pred dverami a moj muz este len v slipox beha a ze si musi ist umyt nohy,potom este na pol hodinu na wcko takze vsade kam ideme s nim meskame 🙄 😅

v minule sa umyval mojim telovm kremom a rozculoval sa preco nepeni 😅 😀 😀
a pre istotu on nevari

klary
30. led 2008

zasadne taky nechava veci mezi dverma (naposledy vysavac a ja si narazila mailcek o futra, kdyz jsem se ho snazila obejit)

halienka
30. led 2008

Bobess 😀 To bolo treba ešte dotiahnuť a nahrať mu odkaz na magič ža : prečítaj si lístočky 😀 😀 😀

len
30. led 2008

Jo a další věci:

- není schopen rozlišit lahvičky v koupelně, tuhle jsem koupila sprchový šampón a nevěděl si s tím rady, jindy si zase myl hlavu mým šampónem z lékárny za 200, protože to byla jediná lahvička, jejímuž označení rozuměl. Výsledkem bylo, že jsem na jeho dvě lahvičky (mýdlo a šampón) nalepila veliké cedule s nápisy mýdlo a šampón, což přijal s povděkem. Od té doby kupuju stále stejnou značku, lahvičky vypadají stejně jako dřív, takže je po problému 🙂

- nebyl schopen pochopit, že na pudru je super, když má stejný odstín jako pleť, prý za co utrácím peníze, když to na mě není vůbec vidět? 😔 Mimochodem pudr nazývá "mrtvolným práškem"...

- živí se programováním, takže není neobvyklé jít s ním do obchodu a když najednou vedle mě nestojí, najít ho o kus dál, jak stojí zamyšleně uprostřed uličky a maluje prstem do vzduchu ohromná kola, zatímco lidi ho kolem objíždějí s vozíkama...

- je veliký milovník vánočních stromečků. Zdobit se sice musí dle tradice 24.12. dopoledne, nikdy jinak, ale odstrojit ho dle tradice na tři krále? Ani omylem! Návštěvy se docela diví, po mnohaletém přemlouvání smím stromek odstrojovat na první jarní den 🤐

leva
30. led 2008

U mojho muza su aj skrinky v kupelke asi na okrasu,vsetko co odtial vyberie,holenie,krem,ustna voda atd...vsetko konci na policke,mam pocit ze keby som mala 10 policiek,tak budu zapratane.