Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

mikailla
3. říj 2010

@elixia - prepac zle som Ti meno napisala.

moncika15
3. říj 2010

@weverka11 😀 asi planoval obxadzku cez vesmir tak malemu v bestiazovom stave nebolo treba autosedacku ale skafander 😀

moncika15
3. říj 2010

@mikailla bozemoj alebo polozit niekam tanier alebo pohar tak na kraj stola alebo linky ze to dokaze vyvazit iba on. druhemu by sa to nepodarilo 😅 a ked zhuknem nex to popravi lebo to spadne tak sa vyjavene pozera ze cooooo?! 😕

mikailla
3. říj 2010

@moncika15 - no to take veci chlapom nedopinaju 😀 😀 😀 predvidavost ze to moze spadnut je nulova. Akurat ma napadlo co mi urobil pred nedavnom, do chladnicky som dala kolac vychladnut a on mi polozil misku s jedlom na kolac,v strede bola splatena diera, ako predvidavost ze to tam spravi dieru je - ziadna 😒 😒 alebo pred vcerom som v kuchyni vyliala polievku ked som vyberala z chladnicky tak som zacala nadavat on prisiel ku mne,stal asi 5 minut vedla vykydanej polievky zeleniny a smradu so slepaciny a len rypal do mna co nadavam,co mi je, mne uz slzy tiekli od smiechu ze ci je taky trulko ze to nevidi a stoji na tom.

moncika15
3. říj 2010

@mikailla 😀 😀 😀 😀 neviem ci je smiesnejsia prva alebo druha cast prispevku 😀
oni su vazne nejaky pribrzdeny alebo co 😅

mikailla
3. říj 2010

@moncika15 - pri tej druhej som zabudla dodat,ze mu hovorim "a ty nevidis co nadavam?" tak sa obzeral po celej kuchyni ale to ze stoji v polievke nevidel. 😒 😒 😒 😒

Oni su tak trochu pribrzdene "plemeno" ,je to tak,to je fakt s tym nikdy nic neurobime 😅 😅 😅 😅

moncika15
3. říj 2010

@mikailla xlapi su vadna seria pri vyrobe cloveka 😅
😀

michaela80
3. říj 2010

manzel na mna podozrievavo pozera ze co sa tolko chichunam pri tom monitore...ale tie nase polovicky su fakt :uzasne:...nasa cerstva prihoda...v noci davam malicku ked sa zobudi ku nam do postele lebo po polnoci strasne zle spi a tak sa aspon trosku vyspim ked ju mam hned vedla seba..a davame ju do postele s jej vankusom na reflux aby bola vyvysena...
a tak asi o 2 rano s nou a vankusom na rukach tichucko vravim manzelovi, ze posun si vankus aby sa vosla aj mala s vankusom..odozva ziadna a tak zase Prosim ta posun si ten vankus..otvoril oci a nepritomne hladi na mna a ja zase do neho Posun vankus a on konecne zareagoval ze Preco? tak mu vysvetlujem ze chcem dat malu ku nam a on Koho ches dat ku nam? A ja ze Malu !!!!!!! a on nieco zamrmlal a zalahol na spat bez pohnutia a do mna sto striel a uz som ho surovo kopla nohou..hned sa prebral a mu vravim Bud sa posunies alebo sa mala zobudi a budes ty uspavat!!!! a on mi na to ze preco mu to nepoviem priamo co od neho chcem .... 😝 😝 😝 😝 😝 a konecne sa racil mozno po 10 minutach pohnut....

tatiana1985
3. říj 2010

@mikailla 😀 😀 vdaka..my mame balkon v kuchyni, cize smrdaviny od varenia rovno sup do kosa na balkon 😀 😀
a tie plienky... no skus mat 2pocikane plienky v tom sparne co v lete bolo ,len hodinu v izbe a........ 😀 😀 napadne ta to tiez 😀 😀

moncika15
3. říj 2010

@michaela80 no vidis treba pramo a nie okolkami 😀 😀 😀 mozno zabralo to nasilie ked si kopla s nohou 😅

moncika15
3. říj 2010

ale inak su ti nasi xlapi sikovny http://tivi.cas.sk/video/646039/nahac-namaloval... 😅 😀 😀

elixia
3. říj 2010

Jaaaj,baby,som sa pobavila 😀 To by sme si mali zapisovat vsetko a obcas im to pripomenut 🙂

mikailla
3. říj 2010

@michaela80 - som sa zase zasmiala ze drahy nechape .... 😵 podla mna zabrala vyhrazka,ze bude uspavat malu hned mu doplo ze "koho" 😀 😀
@moncika15 - tak po tomto videu ma rozbolelo nieco 🙂 co ani nemam 😉

presne tak keby sme si to zapisovali taketo zazitky tak take knihy by vznikli z toho....... 😀

mikailla
3. říj 2010

@tatiana1985 - no a som si myslela,ze ked sa v tom vedierku budu dusit cely den plienky ze to bude humus,ale balkon ma veru nenapadol, vyhrazala som sa drahemu ze bude s kazdou bezat do kandli,ale teraz som ho potesili 😀 😀 😀

michaela80
3. říj 2010

@moncika15
@mikailla nasa mala strasne tazko zaspava....tak hned mu bolo jasne co ho caka...ale rano zdovodnil ze to bol mozno 2 hodky v posteli ze co som chcela od neho ked vtedy sa najhlbsie spi a tazko sa prebera...a ja mu vravim ze ja nemam ani 2 hodky spanok pri malej....papa kazdu 1,5 hodky..a dokazem fungovat hned na zamrncanie..

tatiana1985
3. říj 2010

@mikailla a pocikana nic, pockaj na taku fajnu pokakanu nadielku 😀 😀 to aj z balkona cim skor berem prec 😀 😀
tak som rada, ze som ti dala tip 😉 😉

inak baby, citam ze sa chlapi sa "boja" uspavat deti??? 😉 😉 😀
... moj zas rano o 6-pol7 vezme malu do obyvacky na ranne spravy a ja spim do 8 😀 😀 😀 no teraz uz nie, uz ma inu robotu uz na 9nechodi..ale dakedy juuuuj, dakedy sa mi spalo 😀 😀

moncika15
3. říj 2010

@mikailla ja mam tiez kupeny kos s vrxnakom co bude na balkone na jednorazovky ale latkovky budem musiet mat v kupelni namocene vo vode to si neviem predstavit ze by mi to v zime zmrzlo by som mohla okoloiducix zostrelovat s precikanymi plienkami 😀 😀 😀

weverka11
3. říj 2010

@moncika15 Tak ja mam toho muza asi fakt záhadného 😲 On normalne dosiel z toho futbalu hned domov... Ja zírám... Sice si zbehol teraz na pivko, ale len do baru pri nasej bytovke a povedal, ze mam dojst za nim 😕 normalne neviem, čo mám na to povedať, asi sa už ztatkovieva 😀

moncika15
3. říj 2010

@weverka11 😀 tak tento vyraz si musim zapamatat 😉

mikailla
3. říj 2010

@tatiana1985 @moncika15 - ja som mala byt blondina nenapadol by ma balkon 😉 😉 😉 asi by som ich zbierala aj na chodbe (v bytovke) radost ma mat za susedu 😀 😀

Inak som sa tesila ze pridem kuknut nove zazitky s muzickami a nikto nic.... 😖 😖

farmarska
4. říj 2010

jéé to jste mne zase pobavily 😀 😀 😀
U nás to je to samé..něco mu říkám, ale on se mne na to za chvíli zeptá, jako bych nic neříkala...a když mu řeknu, že jsem mu to ,ale před chvilkou už říkala, tak konstatuje, že kdyby měl poslouchat všechno co mu říkám, tak by mu ze mne musela prasknout hlava 😠 😀
Jinak já podle toho mého nejsem terorista, (nikdy mi tak neřekl) za to , že jsem jak generál slyším často 😝 😀
No nejsou ti chlapi užasní 😀 😀 😀

evaje
15. říj 2010

Jsou úžasní...! Třídím odpad. Koupila jsem si konečně v Ikei takové super tašky. Pro děti namalovala obrázky, co kam házet (třídění je u nás doma výhradně moje aktivita). Včera jsem si šla zacvičit, příjdu domů a manžel hlásí"uklidil jsem,byli jsme se projít a vynesli jsme odpadky a uvařil jsem vám na zítřek polívku, ale malej je na zabití, otravnej a fakt se s ním nic nedá dělat" On si totiž vyžaduje 100% pozornost, takže chápu, že tatínek sice zvládl domácí práce( i když uklizeno bylo už když jsem odcházela), ale už k tomu nedával péči o synka. Druhý den jsem zjistila, že vynesl tříděný odpad pouze no naší směsné popelnice a když jsem k obědu otevřela hrnec s polévkou, tak na mě čouhaly dvě nožičky od slepice, čili vývar. Tak si říkám, co celou tu dobu dělal? Hodit slepici do hrnce není zase taková věda a seběhnout schody k popelnici ( což mě vytočilo nejvíc 😠 , se s tím třídím a on to sesype do plechaně 😠 ) je taky otázka pár minut. No muži 😉

weverka11
18. říj 2010

varila som spageti.... Ja som si nalozila iba trosku, manzelovi riadnu porciu a on to nedojedol..Tak som po chvilke isla do kuchyne a vidím, ze su tam na stole este tie jeho spageti, uz sa s nimi hrniem do obyvky a manzel na mna volá, nech ich nejem!!! 😕 reku este ma chut!.....Ale nie, si predstavte ze jemu spadli na zem a namiesto toho, aby ich vyhodil, alebo splachol do wc ich opať naserviroval na tanier a dal na stôl!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 akoze ja uz dnes nemam slov 😝

weverka11
18. říj 2010

a teraz, ked som ho sprdla mi este povedal, ze ale jemu spadlo iba pár tých spagiet!!!!!! 😀 😀 😀 😀 akoze ja uz na to nemozem nic iné ako sa smiat 😀 😀 😀 😀

ani3012
18. říj 2010

@weverka11 😀 😀 😀 😀 no zlatý ! 😉

mikailla
18. říj 2010

@weverka11 som si ta predstavila 😀 stastna tehotna zena ze ma duplu a takto Ti chlap pokazi chut 😀 😀

moncika15
3. lis 2010

@weverka11 tie spagety su dobre. mama raz spravila cestovinu a moj otec to jedava len tak s olejom. lenze dilino si pomylil flasu oleja s octom a pekne si ix polial 😀 ja nic netusiaca som ix kydla k ostatnym cestovinam ze zi nalozil a niekto medzi tym prisiel a nejedol ix 😅 vecer sme zistili co bolo vo veci 😀 😀 😀 😀

mikailla
3. lis 2010

@moncika15 fiiha dobry recept 😀 😀 s octom 🙂 a ste ich nejedli ,ci ?

moncika15
4. lis 2010

@mikailla urcite ze nie 😀

stanca22
18. lis 2010

@michaela80 To je milé čo si napísala 🙂