Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

makelka
29. led 2008

šmouli 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klary
29. led 2008

makelko, myslim, ze by to ani nepoznal, gely na myti rozlisuje na penive a nepenive, a co je skutecny obsah, tak nezkouma 🤐 a boty taky zname, nastesti mame v byte jen solidnejsi veci a zbytek je u rodicu na vesnici, tak gumaky nebo pracaky jsou tam 😀 😀

smouli - to je uzasna chlaspka vlastnost, co zadna zenska asi nema 😀 😀 😀 😀

makelka
29. led 2008

klary já fakt nemůžu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak můj muž montuje plasťáky a euráče takž pracovní boty nosí denně, ale ty gumáky že jako počítá mezi boty a pak mi vítězoslavně sdělí to číslo.... 😠

janicckka
29. led 2008

Taky něco přidám:šel do kotelny přiložit, přišel bez vlasů,se schrbenou kůží,když se ptám co se stalo tak on vyprávý:přijdu ke kotly a zjistil jsem že je vyhaslo tak jsem vzal benzín a že to trochu poleju 😲 tak jsem lil a ono nic tak jsem se nad to podíval jestli to něco dělá a ono to bouchlo 🙄 nejhorší ale bylo že jsem pořád držel v ruce ten kanystr s bezínem 😲

dominica
29. led 2008

tak záhady sa dejú aj u nás, ale jedna sa podarila mne zrovna včera, keď mi muž povedal, aby som sa dobre pozrela do chladničky. A čo som tam objavila? Chleba, ktorý ani neviem kedy som tam dala 😀

bubba
29. led 2008

KYRY,
super tema,dobre som sa pobavila.ten moj je v podstate poriadkumilovny,ale tiez ma na den aj 4kopy na prezlecenie.napr.na cestovanie z roboty,ked dojde dom komplet sa prezlecie,vratane treniek a ponoziek(pritom v robote je v pracovnom)ked sa ide s malou na prechadzku,zase sa prezlieka(samozrejme aj trenky vychadzkove-v tych s amu lepsie chodi 😀 )a ked nahodou ideme na navstevu,k tomu ma dalsi "outfit"vratane spodneho pradla a ponoziek.takto ma asi 4 kopy,ktore sa prerieduju do prania v case cca2 tyzdne,lebo vsetko ma oblecene len chvilu...ked sa naserem a poperem to vsetko,tak ma zdzube,ze sak to bolo ciste.... 😀 😀 uz som rezignovala.

lenoc
29. led 2008

Klary, moj nebohy svokor si raz vraj umyl vlasy s Jarou (alebo nejakym inym prostriedkom na riad). Chytil prve, co nasie na parapetnej doske, kde mavaju sampony atd.

No a teraz ma napadli dalsie dve prihody - svokor chcel zakurit v kotli, najprv tam z bomby napustil plyn (ved aby sa to dobre chytilo horiet) a ked skrtol zapalkou..... prisiel o sveter.

A ta tretia: strykovi nefungoval plynovy zapalovac - nehorel - tak si ho prilozil k nosu, aby zistil, ci je v nom plyn - ze ved to zaciti. A aj zacitil - ked skrkol, uz to fungovalo a jemu obhoreli chlpy v nose.

makelka
29. led 2008

janicckka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemůyžu 😀 😀 😀 😀 😀 masakr 😀 😀 😀 😀

makelka
29. led 2008

lenoc - tak to je snad lepší jak ty ponožky 😀 😀 😀 😀 a pak že jsou chlapi koumáci 😀 😀 😀 😀

vera21
29. led 2008

Ahojte, pridavam nieco, co kolovalo po nete a ja sa na tom dodnes bavim : 🙂

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

on je peclivy, presny matematik, ale je treba naprosto presne nazvat polozku, kterou chcete koupit, protoze jinak neprinese nic. Tak treba "Šlehačku neměli". "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?""Jo, koukal, ale nemeli. Meli tam 12% a 18% smetanu ke slehani, ale slehacku NE!" A nedelej ze mne blbce!

Mě pobavil, když mi "ukrad" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?

Můj muz jen tak mimochodem povida : Ja jsem ani nevedel, ze mame pracku se susickou!Já na to : no to teda nemame.On: no to je divny, ja jsem vypral pradlo a kdyz jsem ho vyndal, tak bylo suchy! No ale stejne jsem ho povesil na balkon, aby doschlo.!!! Ano, pradlo bylo suche, protoze nepovolil vodu! Pracka tudiz neprala, on vyndal ty svy smradlavy a spinavy fusekle a jeste je povesil na balkon !

majmuna
29. led 2008

Tak jsem se zapojila v zacatku diskuse a snazim se docitat 😀

Ja treba chapu....a mam to doma... ze si chlap ocuchava a zjistuje pouzitelnost tricek...ale proc si to chce ten muj jeste potvrdit u me? 😀

kacenqa
29. led 2008

holky moje zlate 😀 ti chlapi su ale fakt cisla, no co by sme bez nich robili, vsak?

pridam aj ja o tom mojom - u nas sa nohavice nevyzliekaju, u nas sa z nich vystupuje. t.j. rozopnu sa gombik a zips a jeansy sa nechaju padnut na zem. a rano sa potom do nich len znova nastupi. co na tom, ze vyzeraju jak harmonika 😖 a ked mu poviem, ze to je vlastne aj moja vizitka, a ze si to kolegyne v robote vsimnu, aky chodi ozuty, tak mu je to jedno.

co sa tyka kurioznych miest, kde som nasla spinave pradlo, jednoznacne vedie suflik nocneho stolika. ked som tam objavila jeho spinave slipy a tielko, tak som len vzdychla. ked som ale pod nimi objavila SVOJU supravu spodneho pradla, v nemom uzase mi klesla sanka 😀

inak je zlaty, povysava, poprace, ked mu poviem, len si akosi vzdy vyberie tu najmenej dolezitu vec. napr. minule som ho poprosila, nech v spalni utrie prach a on zobral pronto a handru a zacal striekat vstavanu skrinu a utierat celu skrinu. namiesto toho, aby utrel prach na komodach 😀

a ponozky? zasadne som ich nachadzala prevesene cez tyce pod sedadlom stolicky. nastastie uz ziadnu nema v dosahu. a tiez si ich zasadne sklada sam, lebo ja si ich davam do klbka a on len prelozi na polovicu. v tomto sme sa nezhodli, tak si robi kazdy svoje 😀 u mna to ma vsak jednu nevyhodu, nasa macka rada aportuje ponozky v klbku. zmierila so m sa s tym a jedny som jej vyclenila, ona si vsak vzdy nejako najde moje ciste oprane a vzdy mam minimalne troje niekde v byte pohodene 😀

jo a este sa ma pravidelne pyta laska, kde mame toto? laska, kdeje tamto? co na tom, ze som mu to pred 3 dnami ukazala, ze kde to je. uz som mu minule povedala, ze by sa mohol zacat spravat tak, akoze v tomto byte aj byva a skusit to najprv pohladat, skor nez na mna zacne kricat cez cely byt.

ale inak je to ten najlepsi manzel.

inak nguyen - taka ista prihoda s autom sa stala mojmu tatkovi, ale v podzemke v poluse, kde je len jedno podlazie, a tiez siel za sbs-karom, ze mu auto ukradli a ten ze neexistuje. tak spolu prehladali cele parkovisko, az ho nasli 😉

kacenqa
29. led 2008

jo a este jedna prihoda ako si znicil sveter 😀 to siel na sluzobku do pariza a v kufri mal liter fernetu, avsak ako mu kufrom hadzali, tak sa flasa rozbila a krasny 100%vlneny sveter cely smrdel, tak ho opral. no a vraj aby rychlejsie uschol, tak zobral kolegu, kazdy chytil jeden koniec svetra a taaaak ho krutili a zmykali, az bol takmer suchy, lenze ked si ho potom siel obliect, zistil, ze z 2XL svetra sa stal sveter asi 5XL 😀 😀

a naopak, dalsi 100%vlneny sveter dal oprat v pracke na 60 a z 2XL sa stal sveter velkosti asi XS, ze ani mne nebol dobry 😀

vivien742
29. led 2008

Supeeeér 😀 Zoberte ma do klubu. Aj u nás sa strácajú ponožky, mohli by predávať pre mužov nie v pároch ale tri kusy, aby baby nenervačili. A otvorené skrine máme tiež, aby sa vetralo. v byte našťastie moja polovička udržiava poriadok, ale garáž ☹ tak tam je jeden veľký bordel, ale on neomylne čiahne a vždy nájde to, čo potrebuje. Ja tam nenájdem pomaly ani svoj bicykel

jerryjanka
29. led 2008

u nas je to všeliake - je teda určo čistotnejší ako ja - niekedy až moc.
horšie je u nich sa traduje zbieranie všetkého
bud teda zbieranie tipu toto sa hodí... od mamy otca aj u neho - stare oblečenie - oblubena mikina asi storočná rifle z roku 3 ktore ani neoblečie... stare bundy na prácu ... ma ich milion, každy šrobik treba odložiť klinček sa hodí ešte 😀
a druhe zbieranie starých vecí a tak
u nich sa teda zbieraju mince známky čo by som pochopila to je jeho otec taky na zbieranie
ale manžel ten zbiera stare počitače 😖 no ma tam snad z roku 1980 niečo už aj naš stary didaktik M čo sa na nom dali hrať hry akurat, 286, 486 to staré krámy - zavadzia to ešteže to nechal u rodičov a teraz byvame u nas v byte.
a dalšie zbieranie nastalo v podsekcii tabulky a vývesky
mame z vyťahov, vlakov, nemocnic... 😀 no všetko možné
ale teda fakt je že uprace, povysava, aj riad umyje - dokonca už aj pral a vešal pradlo
akurat žehliť sa mu nechce to musim ja 🙄 😀 😀 😀

andilek
29. led 2008

Tak ponožky jsou u nás taky občas liché, ale MM je prý vyhazuje sám v práci, pokud na nich najde díru 🤐 , ale moc tomu nevěřím, páč občas se nějaká v té várce (cca po měsícim, co je donese domu) najde i s dírou 😕 😅
jinak se u nás věčně řeší doklady a různé jiné papíry, minule hledal formuláře na dodací listy a byl přesvědčen, že jsem je měla naposledy v ruce a že jsem mu je někam schovala, nakonec je našel na skříni, kam ani já se svejma 160 nedosáhnu 😝

bubba
29. led 2008

ja som pred narodenim dcery zacala prat plysove hracky....aby nebol v nich prach...na 30tke 30 minutovy program...ked len dobehol ten moj nateseny,ze mamik,dal som prat dalsiu varkuuuuu...(juchuuu pomaham ti..)mne hned mraz po chrbte...ocik a na aku teplotu si to dal?sak na 90 nech sa to dobre prepere(to najlepsie pre nasu dceru)ked to dopralo,som to vysypala do vandla a doniesla som mu dokrkvane,strapate a znicene hracky...."na a mozes do polnoci cesat" 😀 😀 😀 doteraz sa na tom bavime....a nasa mala o plysakov este ani nezakopla 😀

kacenqa
29. led 2008

jo este ma napadlo - mame 3 sanony s motivom mora prvy s Nemom - ten je moj osobny, druhy s rajou tam su vsetky veci okolo bytu a treti s 'rybickou' (neidentifikovana morska ryba) je jeho osobny. a do vyvrtky ma vie dostat otazka, ze A KTORY JE MOJ??? pripadne ze a v ktorom je zapojenie zasuviek (fotrik nam nakreslil schemu, ako su zapojene istice na poistky, aby sme vedeli, ktory istic vyhodit, ked potrebujeme robit s elektrikou, samozrejme, je to v bytovom sanone) ...keby sme tam tych sanonov mali 50, ani slovo nepoviem. ale su AZ tri pricom kazdy jeden ma svoje urcenie. uz ked si to nevie zapamatat, tak preboha, je najmensi problem mrknut sa do tych dvoch (raja a rybicka) lebo zarucene vie, ze NEMIK je moj 😠

kasli
29. led 2008

Výborné téma! Žrouta ponožek máme i u nás!
Ale já mám jinou specialitku! Manžel má pořád roztrhané trenkosplipy mezi nohama!! A teď babo raď jak se mu to vždycky dokáže podařit 😀 Ale nejhorší je, že mu to nevadí a když si toho při praní nevšimnu tak si ty roztrhaný trencle vezme klído na sebe! To je reklama, kdyby mi náhodou zahnul, tak si ta baba o mě musí ale myslet věci 😀

andilek
29. led 2008

jo a u nás se stejně jako u niki70 hromadili noviny, vždycky si je MM chtěl přečíst, když sem je po týdnu vyhodila, tak jsem se nas.ala a zrušila jsem je 😝 😅

andilek
29. led 2008

ještě jsem si vzpomněla, že když dokopu MM, aby si dal do špíny prádlo, tak zásadně jde a hodí prádlo na koš, je to totiž dálka, ale aspoň se nám neválí ponožky po pokojích 😅

bubba
29. led 2008

diery medzi nohami som uz davno vyriesila....ked si skrabe vaj....a a vseliako si to tam upravuje a pohadzuje.... 😀

irenkat
29. led 2008

kocky no poviem vam uz som sa dlho tak schuti nezasmiala 😀 a to tu sedim sama a nahlas sa rehlim 😀

makelka
29. led 2008

jerryjanka - kdyby manžel chtěl, mám tu starej notebook tak 20 let starý 😀 😀 😀 😀

jinak sběratelství se pěstuje i u nás 😉 už to neřeším a nenápadně vyhazuju, protože si toho stejně nikdy nevšimne 😖

andilek
29. led 2008

MM kdysi sbíral krabičky od solviny (jakejsi sajrat na špinavý ruce), prej je chtěl na šroubky a jiný chlapský serepetičky, když už jsme jich měly v předsíni 30 a nikam se nepřemisťovaly, tak jsem se jednoduše naprdla a vyhodila, pak je samozřejmě začal stráááášně shánět 😅

wladka
29. led 2008

jezis, baby.. fakt sranda 😀 😀

hlavne od vero21 vyssie.. to som sa ledva udrzala.. ten peelingovy gel 😀 😀

bubba
29. led 2008

mo jzbieral krabicky od zapaliek...to sa nedalo nijak uskladnit,tak som docielila aspon to,ze si povystrihoval vrchne obaly a z kazdej krabiciky si jednu zapalku odlozil do 1...hned to zmensilo priestor o 30 kilov

makelka
29. led 2008

Před chvílí jsem to četla MM a moc se teda netvářil 😀 😀 😀 asi to nepochopil 😀 😀 😀

sstefi
29. led 2008

bubba, moj spolužiak zo základnej zbieral zápalkové škatuľky a klincoval ich na stenu. a hádajte koľko klinčekov použil na jednu škatuľku? 4! jeden nestačil, ved to má 4 rohy, nie? 😀 😅 😕 😀

nika70
29. led 2008

Holky, tohle je sice trošku mimo téma, ale někdo tu psal o klíčích od auta, tak jsem si vzpoměla...

Naši známí měli jezevčíka Benouše, děsnej válec tvrdohlavej. Jeli 80km na chalupu a cestou se stavěli u kamarádů, co mají hospodu. Jen pozdravit. Vylezli z auta, Benouše tam nechali, že jedou hned dál. Ovšem to ho zřejmě dost naprdlo, takže lítal od jednoho okýnka k druhýmu, až se mu podařilo packou zamknout všechny dveře. Ten zámek byl někde u radící páky, jak lítal sem a tam, tak na to šlápnul. Pochopitelně klíče uvnitř. Nastalo děsný přemlouvání Benouše, aby "otevřel".... 🙂 Lákali ho z jedný strany na druhou, Benouš nadšenej, běhal sem tam, ale zámek pečlivě obcházel. Nezbylo nic jinýho, než vzít auto známých a jet zpátky pro náhradní klíče. No a pochopitelně když se kamarád s klíčema vrátil, Benouš celej rozradostněnej začal šílet v autě a odemknul. Byli zralí na Chocholouška. 😀