Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

bibinka
4. únor 2008

muž ma neustále terorizuje s otázkou: a kde si dala to alebo hento,veď ešte včera to tu bolo! Chudáčik,nevšimol si,že som danú vec presunula o pár cm napravo al.naľavo. Keď mu poviem,že je to presne na druhejj poličke trochu vpravo,tak len "zírá",že on to nevidí. Neviem,či je fakt slepý,alebo len chce aby som mu to podala do ruky. Veď prečo by sa namáhal? 😅 😅 😀

halienka
4. únor 2008

Babky, to je to mužské "tunelové videnie" 😀 😀 Veci vedla tunela už nie sú viditeľné, takisto nenájdu to čo je za niečím položené, pretože kto by to tušil, že to tam je a že tá vec vpredu sa dá aj odsunúť 😀

yonanevi
4. únor 2008

no to si halienka vystihla 😀 ale viete co nepochopim ze ked moj muz pozera telku on nevnima co hovorim, ja sa vtedy sama zo sebou rozpravam, to ma ide roztrhnut , muzi vlastne nevedia robit viacej veci naraz ja strikujem , pozeram telku a este sa mi obedik vari a stiham este aj nasim zavolat 😀 😀

halienka
4. únor 2008

Yonanevi, to je pravda 😀 , ale ja tiež niekedy nezvládam viacej vecí naraz, v tomto som asi chlap, včera som robila synovcovi krupičnú kašu a taká som bola zamyslená...hádaj čím som mu ju posypala...nescafé gold 😀 ešteže som sa včas spamätala a nepomiešala to, takto som to ešte zvrchu nejako zoškrábala 😀 Ja ti zase neznášam, že môj muž keď sa chytí nejakej roboty doma, tak sa tvári aký je len dôležitý, všetko mi podaj do ruky lebo "ja robím" nezavadzaj, lebo "ja robím", no proste všetci padnime na zadok, lebo aha pán tvorstva pracuje!!! 😀

kili
4. únor 2008

tak to je fakt dobrá téma, len škoda, že ten "chlap" som ja 😀 a seba tu ohovárať nebudem 😎

anula
4. únor 2008

Ivana98 😀 😀 😀
Yonanevi, presne, nevedia robit 2 veci naraz.
Halienka, najhorsie je to v kuchyni. Ked varim, vzdy sa prismietne , ze chce pomahat, tak mu poviem, sprav ryzu, ved len do vody dat a on, ze nema miesta. Minule nasiel volajaky recept na cokoladovu penu, ze ide robit, bol az v obyvacke so vsetkym, co stale nemal miesta v kuchyni. A toho riadu...Vsetky ingrediencie si najprv povytahoval, pripravil a navazil do vselijakych misticiek, ja som do kuchyne nesmela ani vojst, kvoli miestu a nakoniec zistil, ze nevie oddelit zltka a bielka 😀 Samozrejme, ze ho ta vyroba tak unavila, ze kuchynu nechal ako po bombardovani. Penu som mala az na stene.

halienka
4. únor 2008

Anulka 😀 😀 😀 To bola ťažko oddretá čokoládová pena 😀 Musíme si zahryznúť do jazyka, ak chceme aby semtam čosi uvarili, lebo je pravda, že potom je potrebné osekávať šporák od steny... 😀

takco
4. únor 2008

ten moj raz dal varit 3 vajicka na tvrdo vecer ,ze to bude mat rano na desiatu a lahol si spat,rano boli vajcia rozstrelene po celej kuchyni a ten smrad sa tam siril este tyzden 😀

katerinakorbelova
5. únor 2008

můj muž má spoustu z toho, co tu popisujete, ale co mi teď nejvíc vytáčí, je jeho mánie skladovat všechny krabice a obaly od čehokoli... Máme doma krabici od PC, od monitoru, od TV, od budíka, od klávesnice, od robota, od.... zabírají hodně hodně místa, tak jsem je chtěla o víkendu zlikvidovat a on se slzou na krajíčku mě ukecával, že ať to nevyhazuji, že se budou hodit! (někdy v budoucnu, třeba budu potřebovat zrovna takovou krabici) a slíbil aspoň poskládá ty malé do velkých (zatím to neudělal).....

alionuska
5. únor 2008

Takco... 😀 😀 😀 Ja si pamatam z mojho detstva,ze maj tatino nam tiez varil vajicka....Povyskakovali z hrnceka.... 😀 😀 😀 lebo sa voda odparila.

medvedik30
5. únor 2008

katerinka- jéééj, krabice máme tiež..🙂a všade..a od všetkého..od úplne malých, až po úplne veľké..skladujeme..lebo čo ak ich budeme potrebovať?..😉

smejko1
5. únor 2008

katerina - ja som to vyriesila tak, ze ked nebol muz doma, tak som vsetky krabice preniesla do pivnice!!!!!! a po prvom soku nato zabudol........

yonanevi
5. únor 2008

mi krabice mame na povale len cakam kedy sa tam mysi zabyvaju 😀 ale inac viete ze krabice sa nemozu davat jedna do drruhej? mi ich mame vsetko pekne na kopecke lebo aby bol prehlad kde aka je tak na polke povale su same krabice , lebo oni sa zidu casom ked sa budeme stahovat, alebo ak sa nieco pokazi 😀

lenoc
5. únor 2008

Takco, moj tatino s krsnym raz varili caj, boli v naladicke a tak sa vsetka vodicka vyparila, hrnec sa povyduval. Dodnes to volaju, ze "hrniec mal osypky".

anula
5. únor 2008

No moj varil vajcia v mikrovlnke. neboli ani vajcia, ani mikrovlnka 😀

elinka27
5. únor 2008

tak moj muz je tiez presne ten typ co mu treba povedat,ze by si mohol aj slipy vymenit,ale uz si ako tak zvyka a nemusim ho tolko kontrolovat,naucil sa ze po kupani si treba dat ciste pradlo 😝 a pokial nieco z policky nevyskakuje tiez to nenajde.
Ale minule ked sa okupal tak ma dorazil, prisla som do kupelky ze ked uz je hotovy idem sa aj ja okupat a on nechal po sebe napustenu vanu,tak som sa pytala,ze preco,a on mi odpovedal,ze pre mna 😝 😠 skoro ma slak trafil.Nechapem ako ho vobec mohlo napadnut,ze by som sa po nom okupala v tej istej vode

tina78
5. únor 2008

elinka, tak to je dobré s tou vodou! 😅 😅 A bola aspon ešte teplá?! 😀

pupicek22
5. únor 2008

Tak takto som sa dlho nezarehotala babizne!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
5. únor 2008

elana, t os tými papierikmi na stromčeku robím aj ja... 😅 😅 😀 😀 😀

Minule k nám prišiel známy z Poľska, chcel byť vtipný a skočil po salónke na stromčeku a schmatol rovno ten prázdny obal... 😀 😀 😀 😀

otrivinkajanka
5. únor 2008

no ako to tu tak citam tak ti nasi muzickovia su babrosi to ten moj nevie absolutne nic vsetko robim v domacnosti ja minule som bola u mamy na vikend dosla som po 3 dnoch domov a skoro ma slahlo medzi dverami kuchyne vsade riady olej vyprskany po celej linke na okne zemi a ked som sa ho opytala co to robil,tak mi kludne odpovedal,ze si robil ryzu no nezabili by ste ho?a je toho viac,len to by som tu popisala po celej strane

danulik
5. únor 2008

baby, ja uz neriesim ani ponozky, ani otazky typu "kde si mi dala...?", prip. "kde mame...?" - to ma uz nevytoci, ale preco je nas toaletny papier vzdy na zemi??? 😠 😒 😖 to nepochopim...

ella1
5. únor 2008

dobre som sa nasmiala 😀
ponožky-klasika
smradľavé prepotené veci z futbalu-zásadne do koša-ved prečo by namohla smrdieť celá kúpelňa 😝
no ale super bolo,ked som bola niekde preč,bol september,dcéru mal vypraviť do škôlky a ked som išla po ňu poobede,mala na sebe hrubý zimný rolák!!!
a ked som sa ho pýtala,prečo jej to dal,tak povedal,že ráno bola zima 😨 nevadí,že poobede asi 20 stupňov!
a nedávno išiel s ňou do mesta a obliekol jej: športové nohavice,elegantný jesenný kabát,ponožky po dome a sandále!!!
😀 len dúfam,že nik známy si nepomyslel,čo tá ženská oblieka tomu decku!!?

leva
5. únor 2008

Moj manzel ked ma nadchu,tak berie kotuc toaletaku zo zachoda alebo si vezme kuch.papierove utierky,Xkrat mu vravim ze mame aj vreckovky,no robi to stale.Ide ma roztrhnut.

lenka3p
5. únor 2008

ad elinka: vodu si ve vane nechavame bezne, pokud teda nejdeme z lesa nebo z pole 😀 s nasim bojlerem bychom se dva krasne nevykoupali, takhle si to dostatecne uzijem 🙂)

bubba
5. únor 2008

leva,mozno su vreckovky tenke a rychlo presiaknu,ja tiez preferujem toal.papier na nos dam si aku vrstvu chcem 😉

rebeka1977
5. únor 2008

Mile damy ja by som sem asi ani pisat nemohla....ja sa na moju polovicku moc stazovat nemozem...aj on am dake tie jeho muchy, ale je to pre mna s nasou dcerou ten najuzasnejsi, najmilsi, najohladuplnejsi a najpocchtivejsi clovek na svete (samozrejme aj moji rodicia by mi zniesli modre z neba)...ale veci z futbalu tiez hadze do kosa...hahaha

wladka
5. únor 2008

ella 😀 .. moja mami sa hanbila jak pes, ked bola pre moju segru🙂 .. rano ju totiz otec mal na starost, vsetko jej obliekol, len zabudli na nohavicky.. tak si predstavte,, v skolke bez nohaviciek.. 😀 😀

aj nam miznu ponozky 😝

ked luskame zrna, je to vsade, len nei na tanieri.. 😠

toaletak?? trva kym ho najdem, a na zemi 😠 😅

vecne hladame nieco, niekedy je to o zivot, ale to je aj tym, ze mam dieta, ktore na vsetko dociahne, tak to poprehadzuje 😒 😝 ..robi s nami poriadky 😀

telka zapnuta, ale ze co to prepinam, ved to kuka.. a hlavna vec ze chrape 😀

ex tie dresy z futbalu nechaval v taske.. a ked som to otvorila, pekne mi to udrelo do hlavy 😝 ..

kili
5. únor 2008

rebeka, on si to sem chodí čítať, že 😀

kili
5. únor 2008

ako som písala vyšie, tak to čo tu o chlapoch píšete (tunelové videnie, bordelárstvo, varenie jedál celé hodiny) platí skôr na mňa 😅 , ale aj MM má svoje. Ako napr. keď vešia prádlo a nezmestí sa mu na vešiek, tak nie že by to preložil, on to zhrnie, že tak to lepšie vyschne... ale že je potom všetko harmonikové, tak to mu nevadí 😀 (a to viete, že ja nežehlím, takže to tak aj zostane, ale je to všetko len spodné prádlo a tričká pod košele al. plienky)

mimi109
5. únor 2008

juuuuj aka fajna tema 😀 😀 😀

ella 😀 moj raz podobne malu obliekol tiez dako koncom jesene teplu bundu hrubu gombiky na krivo zapnute tenke gate hlavne ze jej usko spod capice trcalo 😅

no muzik co sa slipov tyka to je cistotny to som si ho naucila kazdy den si ciste da, aj ponozky ale hodi to vecne kam sa jemu zlubi netrapi ho ze smradu po izbe narobi 😠 najcastejsie ich nachadazm pod gaucom a v kute za dverami 😀
a nos si zasadne fuka do toaletaka a kuchynskych utierok 🙄 hlavne ze mame doma xxx balickov papierovych vreckoviek 😅