Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

gurti
24. říj 2008

hej, to s ponozkami aj u nas vecny problem, hovorim mu, ze to Samo mu ich vzdy schovava 🙂 ach veru, harpyje sme,ale musim ho aj pochvalit, kedze je taky pedant, robi veci preciznejsie ako ja, nestava sa mu, ze by nieco odflakol...no na druhej strane, rad kybycuje a dava navody, ako co robit, najlepsie podla neho, hlavne v kuchyni.

bubba
24. říj 2008

tamarka 😀 😀 😀

gurti
24. říj 2008

tamarka 😀 aj moj sa rad spaciruje po byte naholo...este ze byvame na prizemi a vsetci nam vidia do bytu, obcas mam pocit, ze je aj exibicionista 🤐

michamicha
26. říj 2008

tak dneska jsem na vlastní oči viděla to, co tu některé z vás popisovaly, jak to chodí u vás doma ... a to, jak si MM na jeden zátah sundá slipy i s ponožkama 😀 😀 😀 tak jsem si na vás vzpomněla 😀

tamarka
27. říj 2008

gurti 😀 keď sme náhodou sami, tak mi dokonca ukazuje nejaké tanečky a smiešne hádže svojím nástrojom, to idem vždy do kolien, a ešte sa ma k tomu pýta, či by z neho bol dobrý striptér 😅 😅

renka9
9. kvě 2009

akua dobra tema 😀 , som sa nasmiala, v niektorych prispevkoch ako keby som nasla MM 😀

zajo79
9. kvě 2009

tamarka, nechodi k Tebe nahodou moj chlap? 😀

renka9
9. kvě 2009

no, nechcela som sa priznat, tamarka, alebo moj 😀 😀 😀

ljd
9. kvě 2009

Holky to je dobrý téma 😀 😉 🙂 zasmála jsem se při počítání příspěvků 🙂 a v lecčem našla i toho svého MM 😝 😵

renka9
9. kvě 2009

moj zahadny muz ostal po hasickej sutazi na dozvukoch, a zajtra ho bude zahadne boliet hlava 😠 , zasa sa vyhovori , ze bolo zle vino , a poje zahadne vela valetolov 😠 😀

jeudi
9. kvě 2009

nam zase pracka zere ponozky dam tam dve ale pak uz je nesparuju 😕

lucaska
9. kvě 2009

dobra tema, som sa nasmiala 😅 😅 😅 😅 😅

hasleerka
9. kvě 2009

no ja vám tiež pridám kúsok z mm ... varil guláš, volal mi čo a ako, vravím mu zalej si to do pol hrnca a nechaj variť ... si myslíte že ked som prišla domov, bolo vody do pol hrnca??? omyl, bol zaliaty do plna 😀 😀 😀

renka9
9. kvě 2009

😀 sa rehocem, citam tu , ze manzel rano ocuchava tricka a hlavne ponozky , ze ci si ich moze dat 😀 😀 😀
MM robi to iste 😀 😀 😀

renka9
9. kvě 2009

aj MM je inak cistotny, aj ked boxerky mu na tyzden stacia troje 😀
ked ma nadchu, tak vreckovky susi tiez zasadne na radiatore 😠 😠 , ale to robi aj jeho mamicka 😠 😠 😠
ponozky nehadze do kosa na pradlo, ale zasadne vedla kosa. tak tam ma spinave, aj tie "ciste", /po onuchani sa uvidi, ci su pouzitelne 😀 /. jeho argument, ze sa vetraju 😠 , potom ked ich hodim do kosa, tak sa rozculuje, ze to boli este ciste. Ale ako to mam zistit, ktore su ciste???onuchanim? 😀
a co ma naviac s...rie, ze toaletny papier, cela ich rodina, po pouziti kadzu do kosa a nie do WC 😝 😝 😠 . udajne, ze sa zapchava WC.potom zazivam hanbu, ked mala hlada na navsteve alebo v skolke kos na pouzity papier. 😠 . joooj, ale to je asi skor na temu o svokre 😀

petot
9. kvě 2009

Davno som sa tak dobre nenasmial 😀 V niektorych zvykoch som sa dokonca nasiel 🙂 A niektore by som mozno dokonca vedel "objasnit" 🙂

A nemyslite si, ze my muzi nevieme, ze ste nam vyhodili dalsie stare roztrhane tricko! 😀
Teda, raz sa to zienke podarilo urobit nenapadne, a spozoroval som to az potom, ked som ho nasiel medzi handrami na umyvanie okna!

Ale muzovi to vyvolava taky pocit "uz mi asi sibe". Ked pozeram do tej skrine a stale mam pocit, ze nieco v nej chyba, len si neviem spomenut, co. To je stres. Som este normalny, alebo uz mam nejake problemy s pamatou?

Tiez som chvilu rozmyslal nad temou "Zahadna zena", nie kvoli nejakej odplate, ale preto, ze ja som sa tak dobre pobavil na postrehoch nasich poloviciek, a mozno by sa polovicky rovnako dobre pobavili na sebe.

Jednu vec nechapem: Mame umyvacku riadu, ale moja zienka zvykla riady najprv poumyvat, a az potom ich dala do umyvacky! Jasne, ze zvysky jedla treba dat z taniera dole, ale preco to tej umyvacke zase az tak ulahcovat? A naco nam vlastne je, ked zienka zabije s riadmi rovnake mnozstvo casu ako bez umyvacky? 😕 A inokedy tie riady radsej umyje rucne, aj ked ich je hromada a naozaj by uz stalo za to zapnut umyvacku.
Nejaky cas som ju za to aj s laskou karal...

Kupil som jej gumene rukavice, aby si setrila ruky, ked tymi hnusnymi chemikaliami cisti umyvadla apod, ale rukavice su dodnes v povodnom stave, a zienka potom vzdycha, ake ma vysusene ruky. Mame doma x kilogramov hydratacnych kremov, ale ked jej poviem, ze jej tie ruky natriem, vzdy ma nejaky dovod, preco prave teraz nie. Lebo este bude zehlit/vesat/prat/...

Alebo: Preco pozerala v TV tie Pilcherovky, ked uz po 2 minutach bolo vzdy jasne, ako to skonci?

Preco nemozme niekomu podarovat zbytocnost, ktoru od niekoho dostala. Skladujeme to roky v krabici, mozno niekto iny by to dokazal vyuzit... Musim ale uznat, ze nejake "lapace prachu" sme uz uspesne vyhodili.

Donedavna som skripal zubami vzdy, ked sme isli v hypermarkete okolo oddelenia s detskym oblecenim. Nevyhnutna 10-minutova pauza, zienka to vzdy dokladne prehlada, ci tam nieco nie je za dobru cenu, co by sa raz detom mohlo hodit. Satstvo je sfera, ktoru po 364 dni v roku ignorujem, a v ten zvysny jeden den si nieco kupim v sezonnom vypredaji 🙂
Ale uz som pochopil, ze som vlastne stastny, ze otazky oblecenia deti riesi ona a nemusim ja (aj ked potom skutocne nemam sajnu, co ktory syn vlastne nosi). A ved je skvele, ze ju zaujima cena, radsej nech tie veci kupi lacnejsie, nez drahsie. Aj ked vzdy mam pri pokladni take podozrenie, ze deti maju satstva cca 2x viac nez potrebuju 🙂 Ale zase s takou istotou to neviem, tak sa nadalej spolieham radsej na nu 😉

No nie je to krasne, ta rozdielnost medzi nami, a predsa to funguje 🙂

renka9
9. kvě 2009

petot, vy si tiez vysledky zapasov mozte pozret , alebo vypocut v rannych spravach, a nemusite pri tom zabit cely vecer 😠 , a my by sme v klude dopozerali tie pilcherovky a steelovky 😀 😀 😀

petot
9. kvě 2009

Tak v tomto som asi mimo, ale tie zápasy vôbec nesledujem 🙂

renka9
9. kvě 2009

aj ja nesledujem stelovu, vlastne skoro vobec nepozeram TV. 🙂 Narozdiel od mojho MM 😀
v suvislosti s tv ma napadlo, ze, MM ranajkuje a cumi do TV programu, obeduje, zasa berie tv program. ked som sa ho raz pytala, preco tam zas kuka, ked aj tak nemoze pozerat tv, lebo ide do roboty, /alebo niekam inam/, nevedel mi odpovedat.Ale je nervozny , ked tv program neme po ruke 😀

lucaska
10. kvě 2009

petot, urcite by sa taka tema uzivala , lebo je kopec veci ktore zas vy nechapete na zenach, ale co uz o tom to je my sme ine a vy iny.............................protiklady sa pritahuju 😝

miska001
10. kvě 2009

veruuuuuuuuuuuu pravda 😝 😝 😝

skurinka
10. kvě 2009

tamarka takze se mas ze mas doma stryptera 😀 😀 😀 😀
jako muj zaltekj manzel taky sundava slipy a ponozky na jeden zatah 😠 😠 😠
jsem mu rikala at si prve slece slipy a pak ponozky jeden den to zvladla ato bylo vse 😝 😝 😝
jako ale nejhorsi je ze to dela uz muj 4letej synacek 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nobody
10. kvě 2009

slipy nebrat 🙂

suki
10. kvě 2009

petot myslím, že ženám rozumíš víc, než si sám myslíš, protože aspoň přemyšlíš 😉 Je dobrý, čeho si na ženě všimneš, to se mi líbí, někoho to třeba vůbec nezajímá 😉

Co takhle se ženy zeptat? 😀

nobody
10. kvě 2009

já si taky všímám hodně věcí ... třeba čistoty kotníku 😀

suki
10. kvě 2009

to my všichni víme, že tě zajímají hlavně kotníky 😀 😀

Už jsi to tady víckrát zmínil 😀 😎

Já teď budu asi za blbce, ale proč si nemůže chlap sundat slipy a ponožky zároveň? Není to lepší, než když si nechá jen ty ponožky a jinak nic? 😀 😀

nobody
10. kvě 2009

já nevím, nevím, proč si nenechají jen ponožky..já třeba jo, protože slipy, to neto

suki
10. kvě 2009

ponožky a jinak nic? 😀

nebrat....

nobody
10. kvě 2009

já bych to téma "záhadná žena" založil 😀 😀 😀

suki
10. kvě 2009

to je mi jasný, jen jestli by ti tam někdo něco napsal 😀