Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

zelva
3. čer 2010

No tak já se přidam také. Jsem ráda, že nejsem sama, která má muže bordeláře, někdy už jsem fakt na konci sil a připadám si jako nějaká semetrika, která furt jen komanduje, aby si po sobě uklidil. V případě mého manžela to má mít ovšem po kom - jeho matka je příšerná bordelářka, která si nic nezadá s chlapama, o kterých tu píšeme.
Takže oblečení, které manža svlékne se válí všude po pokoji. Špinavé fusekle a slipy se hromadí dokud mě to nenaštve a nehodim je do špíny. Někdy mu to vrazim a řeknu ať si to tam jde hodit a víte kam to hodí? Ne do koše se špinavym prádlem, ale před něj na podlahu! 🙄 To mě cákaj nervy.
Kde mu co vypadne z pazoury, to tam nechá. Jí zásadně na gauči, takže gauč je neustále obloženej talířema a skleničkama a kdes čim. Náš prcek tam pak furt hrabe a zkoumá to...
Když se koupe a holí se, tak je celá koupelna chlupatá a mokrá. Když si toho nevšimnu včas, tak ty chlupy na vaně krásně uschnou a pak už nejdou osprchovat....... 😅
A s těma starejma hadrama jak tu píšete, tak taky. Nevyhodí to dokud to není děravé jak ementál.... 😵
Ach jo. Uklízím asi jako každá normální ženská, ale jemu se zdá, že jsem nějaká extra úchylná na úklid a prý jsem Brie Vandenkampová
😀 (ze Zoufalých manželek - jenže ta byla na ten úklid fakt úchylná) 😀 😝
Hrůza ti chlapi!

dasulag
4. čer 2010

☹ Ahoj. Toto téma sleduji už dlouho a musím konstatovat, že můj manžel je to stejné. Tak jak manžel předchozí přispěvatelky (zelva) špinavé prádlo nehodí do prádelního koše, ale před něj.

Ponožky a slipy hromadí u postele. Můžete mi někdo říct, kde se to v těch chlapech bere? Jeho máti je docela generál a tak si myslím, že toto pod rodnou střechou nedělal.

Navíc bych řekla, že čím déle je z domu (už to bude deset let) tak je to horší.

evaje
15. čer 2010

Nevíte náhodou, proč chlap nedokáže vložit nádobí do myčky? když už ho přinese až do kuchyně, tak ho nechá položené nad myčkou?Myslí si snad, že si umí talířek otevřít dvířka a hupnoput si tam jako manža do vany? Vím že je to asi fuška donést špinavé nádobí do kuchyně, páč nejí u stolu a od gauče je to daleko (přes jedny dveře), ale když už zdolá takový kus cesty, tak by to mohl dotáhnout až dokonce 😕 . Včera v noci nechal dva hluboké talíře vložené v sobě (nevím proč dva, když jedl jednu porci večeře) ležet u počítače. No a mladej 1,5 roční syn ráno nakukoval, co že je to uvnitř. No a bác a už jsem lítala se smetákem a hadrou, bo se zbytky rozpatlaly všude.Ještě jsem se válela vedle v posteli, takže jsem vystřelila v úleku a popřála si pěkné ráno. Štěstí, že se Mikeš nepořezal, bych ho asi zadupala (manžu) Takže jsme přišli o půlku hlubokých talířů jednou ranou o příjemné vstávání a tím pádem i dobrou náladu. Všichni z toho ve stresu. A to proto, že služka chodí až ráno 😠

warholette
15. čer 2010

hh, no u nas riady skacu do umyvacky same, smeti tiez najdu kos same, kedze muz ich zasadne nechava na linke, oblecenie sa zo spalne samo nosi do kosa na pranie a nakupy z tasky sa plazia do policiek a chladnicky 😠 😠 a nech to zopakujem tisickrat, na druhy den je to tam zas...

frisbee
15. čer 2010

ponožky a veci po stoličkách už ani nekomentujem 😀 😀 😀 ,pritom je puntičkár a furt umýva linku 😀 😀 😀 ,ale prečo pri sprchovaní vyberá pinzetou naše vlasy z odpadu asi hodinu a nechá ich na kraji vane,keď je odpadkový koš asi 4 kroky...nechápem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dioliana1
15. čer 2010

žeby všetci boli od jednej matere....aj moj je taký istý s riadmi aj oblečením....a ešte aby som bola jeho PC kde čo položil...

evaje
16. čer 2010

frisbee- jooooo a ještě si veme moji pinzetu na obočí 😠 😠 😠 . Bych ho s ní pak už mohla tak maximálně štípat do zadku, páč k ničemu jinému mě pak pokřivená pinzeta není 😀

cigaretka5
16. čer 2010

A aj tak ich milujeme..... Môj manžel je taký istý ako ti vasi. Mna tie veci ale vôbec nevytacaju ja to na ňom skratka milujem a vždy keď po ňom spratavam ponožky ale strkam tanker do umyvacky, iba sa pousmejem a podakujem že ho mám.

evaje
17. čer 2010

cigaretka a kolik let už takhle po manželovi s láskou a úsměvem uklízíš? 😲 Že nejsem nevděčná žena, když mě to vytáčí? 😨 Nebo že by to bylo pro to, že se k němu časem přidai ještě ti dva pišišvoři?A teď je to 3:1 😝 ?

ada32
17. čer 2010

ja mám chronicky zašpinené všetky riadové handry hneď ako ich čisté vytiahnem.po kuchynskej linke mám porozkladané súčiastky z rozobraných magnetofónov a on keď to umyje,tak si to potom leští ridovými handrami.
kreď varí,tak si po debe uprace ale on s tou utierkou ešte vyutiera sporák na ktorom mu vykypí guláš 😝 🙄
a nechce si zvyknúť na papierové.
a musíme kupovať celý chlieb lebo krájaný neznáša a nezje, takže stále ale naozaj stále zmetám omrvinky zo stola, z linky aj zo zeme. 😠

ada32
17. čer 2010

😝 a po synovi pravidelne vyhadzujem prázdne obaly z chlanicky aj zo všetkých skríň v kuchyni.
ako nerozumiem prečo tam nechajú jediné koliesko šunky asi aby nemuseli vyhodiť do smetiaka ten papier?
nechápem.
alebo mi nechá jednu piškótu v sáčku. 😝

a na pinzetu som obzvlášť háklivá.ja mám profesionálnu a mám ju schovanú.tak.

ada32
17. čer 2010

a čo ma fakt vytáča,keď mi dá do drezu prázdny zamastený veľký hrniec od polievky napustí ho plný vodou a do toho nahádže ďaľší špinavý riad.a ja to mám potom odtiaľ loviť a nakladať do umývačky. 🙄 🙄 🙄
no,starého pdsa novým kúskom asi nenaučím.
to mám asi za to,že si hľadám k partnerstvu vyššie vekové kategórie ako som ja sama.hm.

dopa
17. čer 2010

óóó môj bože ako to ten môj stíha žiť v tolkích domácnostiach 😲

dioliana1
17. čer 2010

@cigaretka5 ružové okuliae dáš dole až nebudeš stíhať po ňom upratovať...a decká zvyknú naučiť sa zlozvyky svojich rodičov tak potom upratuj nielen za ním ale aj za deckami.... 😖

dopa
17. čer 2010

ahojte kočeny,toho môjho vám opisovať nemusím,lebo ako čítam to isté máte aj vy doma.a ako vďaku za to ,že sa o neho starám,v časoch keď sa práve nebavíme a nepodám mu tanier s večerou pod nos tak sa všade sťažuje,že sa o neho ani o rodinu nestarám. Roky som sa snažila muža presvedčiť aby si sadal na záchod.Asi to poznáte,doska stále hore a o tých ocmúraných mapách ...no koment. Asi týždeň som záchod neumývala,oznámila som mu,že pokým sa nenaučí sadať,tak si ho bude pucovať sám.Ešte asi dva týždne ho nechal tak(ja som chodila na záchod k deťom) potom ho tak vygruntoval a od vtedy si sadá 😀

cigaretka5
17. čer 2010

@dioliana1 nopo 8 rokovh ruzove okuliare nemam to sa neboj , len som si vo scvojom zivote uvedomila ze zivot je o in om ako o ponozkach a radoch. No a co ma nezabije zdvihnut ponozky a vlozit tanier do umyvacky

cigaretka5
17. čer 2010

@evaje no robim to 8 rokov a pohoda, zazila som si v zivote ine veci aby ma vytacali taketo prkotiny, tiez mi nenadava ked mi obden vysava auto 🙂

dioliana1
17. čer 2010

😀 😀

evaje
18. čer 2010

cigaretka, tak to jo, když on ti vysaje auto a obden (chybí mě tu smajlík s vyvalenýma očima) Tobych ho taky milovala 😀 , to naše auto konečně bylo v čistírně po roce. měli jsme každý svoje a on to svoje pracovní prodal, protože není potřeba mít dvě. Jenže začal pracovně používat teď naše společné. Fuj ten humus, co tam po nás byl a nikdo se neměl k úklidu 😉 Já mám taky zlozvyk, který by asi vytáčel kde koho. I mě samotnou, kdyby mě to někdo dělal. Všude po mě zůstávají papírové kapesníky. Ale řekla jsem mu to už před svatbou!!! To aby věděl do čeho jde 😀Jenže já párkrát za den jdu a ty kapesňoše posbírám po sobě sama, takže ho to vlastně nijak nezatíží. Fakt je ten, že se i přes tyto záhadnosti milujeme a evidentně nemáme jiné problémy, když se zaobíráme takovýma prkotinama. A sem je píšeme spíš pro pobavení.Páá

liba78
7. srp 2010

Babulky som sa super pobavila 😀 prečítala som všetko 😀 😀 vidím, že si môžem toho svojho doma vážiť. Ale tiež ma pobavil pred týždňom. Jeho kamarát oslavoval narodeniny, tak šli s partiou do krčmy. No vrátil sa odtial, no statočne pod parou. Samozrejme nemal kľúče, tak som ho musela počkať. Hrozne ma to vytočilo, a kričala som na neho. (chudák bol v šoku, za 12 rokov som kričala 2x). Pozeral na mňa, a hovorí: Počkaj, keď nebudeš tehotná, tiež na teba nakričím. 😀 😀 Tak som sa ovládala, aby som sa nezačala hneď rehotať. 😀 😀

evaje
7. srp 2010

liba tak to je milé 🙂 To pak po tobě budou křičet dva 😀 . Já našemu nejmenšímu když křičí říkám" neřvi po mě, já po tobě taky neřvu" 😉 Je to totiž uječenec uječený. Tak se držte a ať vás marťani nesužují 😅

dioliana1
7. srp 2010

u nás je najnovšie, kde sú moje slnečné okuliare, ani netuším ako vyzerajú, kde je moja nabíjačka na mobil, tiež netuším ako vyzerá...už začína byť s toho paranoja ako všetko hladá po celom dome a zvyčajne to nechá na takom miete kde by to nikto ani nehladal... 😀 😀 😀 😀 😝 a ešte lepšie "Mám nejaké kraťasy....???" na nerv -myšlienky mi hovoria "Asi nie, ved leto je každý rok, tak chodíš holý" Tak ked nevie nájsť svoje tak ho pošlemdo synovej skrine nech si nejaké vyberie...synator je vačší ako on tak to potom na nom vyzerá ako o dve čísla vačšie 😀 😀 😀

lucia20
7. srp 2010

jeeej toto je uzasna tema, tusim by som tiez mala cim prispiet. :D ale musite uznat, ze bez usmevnych prihod s nasimi muzmi, by bol tento svet ovela smutnejsi. :D

evaje
7. srp 2010

lucia to byl a hlavně by nebylo toto téma a to by přeci byla škoda, že? 😀 Chlapi jsou v té své záhadnosti úžasní. Ten můj mě před hodinou volal z práce, kde prý jsem? Máme dvě malé děti, bydlíme sice s tchánovcema,ale ti jsou s ním v práci. Tak fakt nevím, kde jinde bych v tuto večerní hodinu mohla být. 😀 Asi jako už 4,5 roku doma, když on je pryč. Tak mu říkám, že v kuchyni, proč? Řekl, že viděl jet po ulici auto jako je naše. Tak jsem podotkla, že asi nebudeme jediní, páč forda má dnes kde kdo. No a nedalo mě to a zeptala jsem se, kde je on, že vidí co se děje na ulicích. Tak prý jede na pohotovost. Fakt dobrej. Kdybych položila telefon bez dotazu, tak se asi ani nedovím, že se mu něco stalo. Hlavně, že on je klidný, že jsem v kuchyni. No chlapi 😀 Jo, pro váš klid holky, bude v pořádku, je to jen chlapský bebíí.

dioliana1
7. srp 2010

@evaje 😀 😀 😀

juliap
7. srp 2010

ahojte, tak som si s usmevom precitala vase prispevky a musim skonstatovat, ze by to bol dobry namet na humornu knihu pre zeny ... 😀
tak vam napisem, co robi moj zahadny muz : doma mame dost vela kvietkov, nez som sa k nemu nastahovala, tak mal dost obdobie take, ze mu skoro vsetky vyhynuli, alebo nabrali smer "skaza" . po mojom prichode som dala kvety do poriadku, rozsirili sme zbierku o tie, co sa nam pacia a nastal cas, ked moj mm povedal, ze teda bude polievat kvety on aj hnojit, tak som to prijala, ved aspon ma odbremenil. ale co, casom mm castejsie zabudal poliat kvietky, tak mam senzor-lopatkovec, ten ked zacne ovisat listky, tak viem, ze uz je cas, ked treba kvety poliat, pretoze mm na to zabudol. zahadou mi ale ostava, preco ked na to zabudne, tak ked ja polejem doobedu kvety, on si presne v ten den spomenie, ze ich nepolial a preleje ich vecer este raz, ale ked o tyzden v domnienke, ze si na ne spomenie, kvety nepolejem, tak smola, on si nespomenie ani nahodou .... 😀 😀 😀

dioliana1
7. srp 2010

@juliap asi ste na jednej vlne v ten deň ked ich poleješ 😀 😀 😀

lura
7. srp 2010

holky, já jsem po delší době (kdy jsem čekala na zázrak znovunalezení lichých ponožek) ty liché ponožky vyhodila a představte si, že jsem pak začala nacházet ty druhé do páru 😀 😀 😀 - pračka je asi vyflusla ze svých útrob či co??? ...takže doporučuji vyhazovat jen naoko 😉 😉 😉 a dále trpělivě vyčkávat 😅 😅 😅

dioliana1
7. srp 2010

@lura 😀 😀 😀 😀 😝

evaje
10. srp 2010

Tak holky, z chlapského bebíí se vyklubaly natažené vazy. Teď mě tu leží v sádře a mám kromě dvou pišišvorů ještě na starost maroda tátu.A víte jací jsou chlapi, když jsou lazaři. To mám za to, že zlehčuju jeho utrpení. Mě dnes kamoška říkala, že ho mám alespoň teď doma 😕 Ale jaksi nevím, jestli se z toho mám radovat, páč když je doma zdravý, tak je mnohem užitečnější. No jo, alespoň si budu vychutnávat jeho přítomnost 😀 Tak ahojte
Jo a s těma ponožkama, tak mě se ztrácí nenávratně. Asi máme doma tu černou díru.