Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

stanca22
18. lis 2010

@weverka11 Milé :D

stanca22
18. lis 2010

@moncika15 To je sranda, ešte že sa také vecí nechtiac stanú, inak by sme asik pomreli všetci z vážnosti 🙂

stanca22
18. lis 2010

@many No tomu nechápem, ako môžu muži zanedbávať takto hygienu, fúj, alebo môj manžel, že stačí sa raz za týždeň kúpať, či sprchovať, pozerám na neho, že čo???? Tak som ho hneď spakovala do sprchy, tak som ho prehovorila aspoň na dva krát za týždeň, umrela by som vedľa smradlavého manžela spať 😀 😀 😀 A tak sa stále durdí, ako je pod papučou 😀

stanca22
18. lis 2010

@musilka No to by mňa zaseky tiež zaujímalo, vždy dám do práčky páry ponožiek, no vždy vytiahnem po jednej, kdú tie ostatné ponožky? Kuknem, poprehľadávam a nič, kde sú???

stanca22
18. lis 2010

@mirka414 Je čistotný, buď rada, ale tak s ničím by sa nemalo preháňať, že?

stanca22
18. lis 2010

@gedren To si ho ako naučila si sám prať???

kaja73
18. lis 2010

ja mam doma tiež jeden z extremov,ale v poriadkumilovnosti.Za tyžden ma cca 12-14 parov ponožiek 10 kusov slipov,plno tričiek, v byte nie je nikdy nič dlhšie pokazene ako 1 h od objavenia sa chyby-ak ju vie odstranit.Nakupene je skor ako ja zistim čo chyba,vysava,stara sa o zahradu,všetko hned vybavi,myslim uradne zaležitosti.Niekedy mam z neho až mindraky.Na zemi neznesie špinku,kym sme mali strapce na koberci,tak museli byt vyčesane 😝 Ale už ho po 13 rokoch trochu krotim a občas už ani nezafrfle na "bordel". Myslim ,že sa poludštuje 😀

pifina
18. lis 2010

@kaja73 svokra je asi riadny pedant, co? 😀

kaja73
18. lis 2010

@pifina Ano aj ona,ale všetko to začina pri manželovej starej mama a starom otcovi zo svokrinej strany.Stara mama napr,ma dnes už 82 rokov,nechodi,len sedi cely den v kuchyni,ale ked niekto pride, tak ho len buzeruje a sleduje kde mu padla špinka. 😠

pifina
18. lis 2010

@kaja73 😀 vidno, ze ju mas rada 😀

stanca22
22. lis 2010

No bábenky, môj muž necháva sáčky v ľadničke, ponožky v spálni a keď sa ho opýtam, že prečo ich nedá do kúpeľne? Povie mi len, nie je tam kôš 😎 Nič si neodloží, či nedokončí čo vytiahne ... A keď nad niečím pracuje, nikdy sa nedá vyrušovať, aj keď potrebujem len na jedinú otázku sem tam odpovedať 😕

pia22
22. lis 2010

Tak moj manzel mi vcera zase objasnil kusok muzskeho chapania. Oblial si v kuchyni vodou teplaky. Nas nasledujuci dialog: Ja:" Dufam, ze si nenechas na sebe tie mokre teplaky. Chod si ich prezliect!" On:"Ale naco, ved to o chvilu uschne." (Boli kompletne mokre.) Ja o 15 minut uz znacne vytocena: "Prezlec si tie teplaky, ochories!" Naco MM zahadne zmizol a o dalsich 15 min. sa objavil-v mokrych teplakoch. Ja uz totalne vytocena:"Ty si co tie teplaky este neprezliekol! Nemas ine alebo co!?!" On so stoickym pokojom:"Maaam, ale upratane." Co dodat🙂

stanca22
22. lis 2010

@pia22 Tak Ti asik nechcel manžel urobiť bordel v tom uprataní 🙂

atinka22
22. lis 2010

Môj muž - stane sa, že je doma sám (po službe) a všade okolo neporiadok - neumyté riady, nepozbierané prádlo, porozhadzované topánky atď (nie vždy, samozrejme, len občas 🙂 ) a ja prídem domov s ďeťmi po práci unavená a dám mu jednoduchú otázku - prečo aspoň niečo neurobil, s kľudom angličana mi s úsmevom povie - veď si mi nekázala 😖 by som ho vtedy zavraždila. Jednoducho on spraví čo sa spraviť má, ale treba mu to POVEDAŤ! 😠

majdula
22. lis 2010

Holky bavim se 😀 Nekdy sepisu i prihody meho muze, ale toho je tolik... a navic je taaak podobnej nekterym vasim chlapum, ze bych se opakovala 🙂

Ale ted me desne pobavilo, ze posledni tri mate vsechny nick s cislem 22 😵

stanca22
22. lis 2010

@majdula No asik šťastné abo obľúbené číseľko 🙂

stanca22
22. lis 2010

@atinka22 Presne, to čo im nepovieme neurobia alebo nedorobia celé 😉 Tatík umýval riad, čo bolo v umývadle umyl ale to čo bolo vedľa, neumyl 😀

stanca22
23. lis 2010

Tak ale včera to bolo inak o hanbe a srande, mali sme návštevu, šla som sa prezliecť, muž za mnou a kukám, že na fotele sú pohodené špinavé muža spoďári, tak ja na hlas, užaj si daj do kúpeľne to svinstvo, lebo Ti to všetko napchám pod vankúš a budeš na tom spať !!! 😀 A on úplne že zbledol pred tou návštevou a len vykoktal, že dobrééé 😀 Návšteva sa pousmiala a kecali sme ďalej v načatej debate 🙂

suezana
23. lis 2010

ja mám normálneho manžela - umýva riad, vysáva, upratuje, buzeruje pri varení a pečení 😝 ale nedávno som sa na ňom riadne nasmiala... pozerali s malou nejaký film, muž vyvalený v kresle, tielko na chrbte vyskočené a s očami prilepenými na TV hovorí: fúka tu. Pozerám, nemôže fúkať, veď nič nemáme otvorené 😕 M: volakde je prievan, fúka mi.
Tak som vstala, že idem skontrolavať okná, prídem do obývačky a hovorím, že všade je zavreté, ale že veď on cíti!!! Ja som vybuchla do takého smiechu - dcéra tiež s očami na TV si prehadzovala koniec koberca nožičkami a jemu to robilo prievan na kríže 😀 ale ani jeden neodtrhol oči od obrazovky 😎

eaka
23. lis 2010

@suezana ešte že majú Teba!!! 😀

atinka22
23. lis 2010

suezana - asi išlo niečo veľmi pútavé. U nás, keď idú F1, tak by som sa mohla aj polonahá zvýjať okolo tyče (ak by sme takú v byte mali) a manžel by ani očko neodtrhol od telky. 🙂
A tú 22 -ku som si nevšimla - dobré 😀 u mňa je to deň narodenia.

suezana
23. lis 2010

dik 😉 mne je to ešte aj dnes smiešne 😀

stanca22
23. lis 2010

@suezana To bolo milé čos napísala 🙂

stanca22
23. lis 2010

@atinka22 No ja tiež, preto som si dala 22, lebo som sa v ten deň narodila 😀

suezana
23. lis 2010

@stanca22 🙂

barbyes
9. led 2011

keď to čítam, nedá mi neprispieť 🙂 je fakt krásne ako sa všade strácajú ponožky a pod. u nás sú zasa večne po byte rozťahané dvoje tepláky, a min. 3 tričká, na spanie má vždy tiež dvoje, alebo troje pyžamá...nechápem???nestačí mu jedno? keď príde domov po celom byte mi rozvešá košeľu, nohavice a pod...aby sa to vyvetralo...to si ešte schová, ale okrem toho mi takto pravidelne vešia po celom byte tričká a tielka 😝 pri posteli tiež klasicky spodné prádlo a papuče sú tiež rozvláčené po celom byte, pokiaľ má aké brať...až keď dojdú(myslím tie v skrini odložené 😀) tak si zoberie niektoré z bytu 😀 😀 😀 a samozrejme je toho viac, ale to človeku takto v rýchlosti nenapadne 🙂

evaje
5. bře 2011

Trošku to tu provětrám 😉 je mi záhadou, jak to myslí? Můj muž pracuje od pondělí do pondělí v restauraci. končí kolem 17 hod a tvrdí, že by byl mnohem radějí s rodinou. Teď v zimním období nemívá dopoledne skoro žádné hosty a tak se nám stalo skoro pravidlem, že jdeme na dopolední procházku a zaparkujeme u něj na čokoládu a během hodinky odcházíme domů ne oběd a spát. Příjde letní sezona a děti tátu vůbec neuvidí, tak jsem si myslela, že je to všestraně prospěšné. Dnes když přišel nějaký pár důchodců na kafíčko a mladej se rozběhl s prázdným kýblíkem po hospůdce, tak na mě můj muž vyštěkl, jestli už bych se nechtěla konečně začít dětem věnovat a nechodit snima do hospody a rušit mu zákazníky. Podotýkám, že tam opravdu dopoledne nikoho nemívá a chodí tam jen kdyby náhodou někdo přišel. Odpoledne už jsou tam hosté a to už tam nechodíme. A taky je tam někdy do noci s nima. Tak si říkám, jakou že má asi představu o mateřské dovolené. Nemá práci jako běžní tátové, volné víkendy neexistují a babičky na hlídání nemáme. Od jara do podzimu bývá v práci do noci a volno má jen vyjmečně. Zkrátka OSVČ. Kdo si sakra myslí, že se věnuje jeho dětem, když néjá 😕 ?

suezana
8. bře 2011

@evaje no, to by mi bolo ľúto 😒 mňa mm stále volá, aby som šla s ním do kamiónu, nech sme aspoň trochu spolu a pokecáme....

evaje
13. bře 2011

@suezana No právě, že i on mě volává, jestli jdeme ven a ať se stavíme. Byl to asi takový zkrat. Dost mě tím naštval a pak to i žehlil. Nicméně se snažil nejprve o vytáčku typu, že jsem nepochopila, jak to myslel. Ale nejde to jinak pochopit, takže mě zůstává záhadou 🙂 Patří prostě mezi ty chlapy, co si nevidí do huby(jak se říká). Je extrémista a když je s ním dobře, tak je to fakt super a když blbě, tak je to pak taky kvalita. Takže to co vypustil asi ani tak nemyslel,ale jek píšeš,pořádně to zamrzelo. Víc jak špinavé ponožky v noháh jeho postele 😝

suezana
10. dub 2011

@dulkagabulka neprispeješ aj sem s tou perfektnou príhodou? 😀 😀 😀 😀