Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

lyly
24. bře 2008

ahojte, zatial som si stihla precitat len prve tri strany, ale nasmiala som sa ako uz dlho nie 😀 .
normalne v niektorych prispevkoch vidim mojho muza. ocuchava tricka, ponozky ci si ich moze este obliect. trenky vzdy zmotane s ponozkami, ktore su naruby. jemu je jedno, ci ma tricko uplne nove hned v tom ide do garaze. cez leto som zehlila tricka a on mi tam vbehol uchmatol nove ozehlene tricko omotal si ho okolo hlavy a isiel zvarat, len aby mu to nevyprsklo na kozu.

zuzana2706
24. bře 2008

to som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀 😀

suem
24. bře 2008

No babenky poviem vam, dlho som sa tak nenasmiala 😀 😀 😀
Skvely napad zalozit tuto temu 😵

zadnicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
makelka
24. bře 2008

Holky a myslíte si, že i my je takhle štvem??? i kdyžs i třeba některý věci neuvědomujeme? 😀 😀 😀

alami
24. bře 2008

makelka - určite. Mali by sme založiť aj tému - čo strašné našim mužom robíme my - ženy 😀 A každá sa doma opýta, čo ho štve a napíše 😉
Ja som nechala mužovi syna na večerné kúpanie(potrebovala som niekam ísť) a naschvál som mu nenachystala, čo mu má obliecť. Ešteže mám staršieho syna 😀 Muž mu totiž obliekol o 3 čísla väčšie tepláky! - také na leto tenučké, široké...na tračky 😀 a starší syn mu vraví - jéj,tatinko, ale toto Lukáško ešte nemal. A muž, že: dobre že vravíš ( a rýchlo mu dal niečo iné - body, na to dupačky a na to bavlnenú košieločku - zlatý bol 😀 )A bola už tma v izbe, tak sa len pýtam, že čo má, či mu nebude zima na bruško? -( či mu nedal len košielku a pančuchy) A muž: tak to mu určite nebude 🙂

bejby29
24. bře 2008

To je super tema kocky.. Som sa nasmiala.. No moj ma vzdy nejakym zazrakom dieru na trenkach medzi nohami - Minule sa mu podarilo taku urobit (neviem ako) ze mu az vajko trcalo.. A to pri tom nekupujeme trenky ziadne smejdy.. 😀

vierkaaaa
24. bře 2008

fakt dobrá téma 🙂

bejby29
25. bře 2008

A este moj drahy ked je chory tak to je koniec, zomiera, ale ked som ja chora tak som hypochonder. 😉 Kupim mu vselijake lieky a zoberie jednu a akoze uz je zdravy, uz sa vyliecil.. A takisto je to s jeho samponikmi - ma citlivu pokozku a robia sa mu lupiny.. Ked mu nahodou zabudnem kupit jeho samponik tak uz je zle, ze sa o neho nestaram a ked mu na druhy den kupim vselijake emulzie tak tam svoja aj pol roka.. A to iste je aj s kremami - pred rokom si drahy zmyslel, ked videl v reklame, ze potrebuje krem na vrasky a hucal do mna, ze nech kupim aj jemu, lebo ja mam sto kremov a on ani jeden.. No a doteraz nam stoji uplne plny v kupelni 😀 uz rok a pekne sa nanho prasi..

tictac
25. bře 2008

makelka, almani 😀 😀 nedavno jsem MM prekladala nektere prispevky, on to s vaznou tvari doposlouchal a rika mi: A ted mi precti neco z toho, co napsali chlapi o vas zenskych. 😀 😀 😀

roxxxana
25. bře 2008

Klasika. Člověka hned potěší, když se ujistí, že je to všude stejný. Ponožky mi vycházejí, ale taky je háže do prádla "v kuličce". Nejdřív jsem si říkala, že ho požádám, aby je obracel, ale pak jsem se na to vykašlala. Peru je naruby a obracím, až jsou vyprané. Trička a kalhoty jsou taky rozvěšené různě po židlích a sedačkách. Ale v tomhle si nemáme co vyčítat, jsme na tom podobně. jsem ráda, že máme zhruba stejně nastavenou hranici "snesitelného bordelu". Větší bordelář nebo naopak puntičkář by mi asi notně lezl na nervy. Když mu chci něco vyhodit (trenky nebo ponožky), tak mu o tom prostě neříkám, protože se s věcmi nerad loučí. Koupím třeba dvě věci nový a dvě starý vyhodím, aby celkové množství zhruba sedělo. A když si náhodou vzpomene, tak řeknu, že to má asi u rodičů, protože tam nějaké oblečení fakt má - jeho specialitou na návštěvě u nich jsou vínové tepláčky, které nosil ještě do tělocviku na gymnáziu, které má ve dvou exemplářích, různě poznamenané historií. Je fakt roztomilej.
Taky mě dostává tím, že má na všechno pohotovou a zdánlivě logickou odpověď, nikdy neřekne, že třeba neví. Onehdy na víkendu s kamarády spočítal, kdy šli naši spolubydlící spát podle toho, jak moc bylo nacákáno v koupelně. Když jsem se ho zeptala, jak na to přišel, tak prý "pomocí složité rovnice, kterou se mu teď nechce vysvětlovat". A takovýhle výroky má běžně tři čtyři denně a vždycky je pronáší s naprosto vážným výrazem.
A nejvíc ho uvedu do rozpaků, když se ho zeptám, kdy mám narozeniny - to se mě po chvilce přemýšlení zeptá: "A datum spojeneckého vylodění v Normandii by tě třeba nezajímalo?"
Holky, hlavně, že se s nima nenudíme, no ne? :o)

maja26
25. bře 2008

A hlavně že je milujem i takové jací jsou 😀

uva
25. bře 2008

no vidite kolko veci som zabudla a hned som ich našla vo vašich pripevkoch, mna ešte napadlo, že ked si kupil nove topanky a šnurky tam boli dlhe a stále sa tahali po zemi,skuste hadat ako to vyriešil no zobral nožnice a odstrihol ich.
a vam hned aj poviem čo im vadi na nas, že sa tvarime ako keby sme zjedli všetku mudrost sveta 😀 to som si vypočula ked som mu nadala pri strihani tých šnurok 😀

maatalka
25. bře 2008

baby tiez som sa dobre nasmiala a to som este vsetko nedocitala 😀 a hned prispejem:

moj manzel ma cudny zvyk. otvori chladnicku, nieco tam vystura a potom na mna krici cez cely byt: "je toto este dobre?" ja ani neviem, co ma v ruke 😀 pripadne sa aj spyta, ci ta salama, syr a pod je este dobra. a ked mu poviem, nech sa na to lepsie pozrie, ocucha to, pripadne ochutna, tak sa urazi, ze preco mu to nechcem povedat 😝
najlepsie ale bolo, ked cez cely byt na mna krici: "co je tuto v tom hrnci?". na sporaku ich bolo viac, tak sa pytam, ze v ktorom. no a on ze "v tom cajniku".... no hadajte, co tam asi bolo. jasne, ze caj. a ked mu na takuto otazku poviem otravenym hlasom ze otrava, tak sa zase urazi, ze preco mu neviem slusne a pekne odpovedat 😝
a co sa tyka jeho kutilskych vynalezov, vrchol bol, ked sa nam v byte pokazil splachovac. no pokazil... pri splachovani sa mu podarilo rozlomit ten cuplik, ktory sa stlaca hore na nadrzke. miesto aby zbehol niekam a kupil novy, pouzil palicku od vycucaneho lizatka a s tym sa splachovalo. jasne ze to neslo hladko, bolo sa treba v tej dierke chvilku sparat, kym sa podarilo splachnut. lenze jemu sa to podarilo vzdy hned, ja som sa mohla sparat aj pol hodinu a nic. bol vrcholne znechuteny, ze neviem chytit ten spravny gryf 😎 vymenil to az potom, ked k nam mala prist na navstevu moja mama, cize jeho svokra, chichi 😀 😀 😀

roxxxana
25. bře 2008

Ještě jsem si vzpomněla s tou chladničkou, má takovou specialitu, které já říkám "degustátor". Přijde k chladničce a ze všech balíčků uzenin ochutná jedno dvě kolečka. Dělá to teda hlavně u tchánovců, protože v naší chladničce toho většinou moc na ochutnávání není :o)
A taky mi občas do telefonu sděluje: "Koči, jak jsme měli tu šunku (čokoládu, tuňáka) tak ti chci říct, že přiletěli zase takoví ptáčci a úplně všechno sezobali. A byli přitom strašně rychlí, nestihl jsem je odehnat..."

maja26
25. bře 2008

Víte co nesnáším když si večer sednu k telce a on se na mě podívá jak anděl a řekne mi jestli mu udělám něco na jídlo,že on to neumí tak dobře jako já,to je jeho nejtrapnější výmluva!A uplně nejvíc miluju když se ho zeptám jestli bude jíst a on se mě zeptá a co bude na jídlo jako kdybych mu dala na výběr jako v hotelu,však sní stejně všechno co mu dám.A nebo mě ještě dovde vytočit uplně nejvíc když pokaždé nechá na talíři jeden brambor 😖

liliandax
25. bře 2008

😀 baby, dobre sa na vasich prispevkoch bavim! 😵

uva - mna tak napadlo, ked citam, ze tvoj manzel mal dlhe snurky v topankach.. tak ten moj snurky vobec nenosi! 😕 On si len tak "supne" nohy do topanok a ide.. no fakt nechapem, ako tak vie chodit?? 😅 😀

vikvik
25. bře 2008

maatalka s tou lednici to muj dela taky :o))))

maja kdyz ctu co te vytaci, tak se docela smeju 🙂 jsem rada, ze jsem flegmatik a takove veci jsou mi fakt uplne u p*dele... az teda na jednu> kdyby mi rekl, at mu jdu udelat neco k jidlu, tak ho rovnou zabiju. rucicky i nozicky ma stejne jako ja ;)

me ta muzska logika a nahled na svet strasne bavi! jako treba to splachovani s palickou od lizatka, no neni to genialni??? nas by to nenapadlo ani nahodou, my bychom sly trapne koupit nove tlacitko 🙂

maja26
25. bře 2008

vikvik-když ho miluješ není co řešit 😉

katharin
25. bře 2008

Jo pravda je to,že bez chlapů by to byla vážně nuda.Hrozně se mi líbí když má Petr hlad a řekne mi jestli bych mu to nachystala,protože když si to chystá sám,tak mu to tolik nechutná a nemá to tak hezký.Ten jeho kukuč u toho vážně miluju.

maja26
25. bře 2008

no právě navíc pak mám navrch a dostanu zněj co chci to je zase ženská logika,raději mu nachystám jídlo:a něco za něco!

katharin
25. bře 2008

Nejdeme na ty naše chlapy vychytrale,ale jen s ženským důvtipem.Můj míca namě zase úplně nenávidí,když mám v autě humus.On prostě miluje auta se vším všudy a zastává názor,že auto nám bude sloužit jen pokud budem sloužit my jemu,takže co se aut týče tak on je u nás ten lepší.Já su zase přes jiný věci.Ale jinak co se těch ponožek týče,tak sou ti chlapi stejní.

maja26
25. bře 2008

kathrin já sice nemám řidičák,ale vím že můj manža je stejný,když měl firemní auto a pučil ho jedné paní z práce tak jsem myslela,že onemocní jak mu ho vrátila 😀 hned myčka,vysavač,voňka do auta prý strašně smrděla no tak oni si musí mazlíčka hýčkat,bohužel mazlíčci nejsme vždycky jen my ale i autíčka.

katharin
25. bře 2008

Já mu to schvaluju a dokonce ho podporuju.Vůbec nepije,do hospody nechodí žádnýmu sportu nefandí,takže pro mě ideální chlap.Když sme se před šesti lety seznámili poznala sem auta podle barev a co měli napsaný,dnes sem v takové fázi,že už se dokážu o autech bavit jako o zelenině.Poznám napohled z takových těch ojetých těměř všechno.stačí jak se otřese motora už vím,jestli je to benzin,nebo diesel.A pak že se vzájemně nepřizpůsobujem.

maja26
25. bře 2008

Přesně tak,minule jsem sním dokonce byla na autoburze 😀 oni tam jsou jako my v nějakém butiku,jen jsem vyděla jak všem svítí očíčka a jsou tak šťastní jak všude vlezou na všechno se podívají no uplně jak já v shopingparku 😀

katharin
25. bře 2008

jo a majo to tě fakt obdivuju,že to zvládáš bez řidičáku,jaá ho mám 14 měsíců a nedokážu si to bez auta už představit.Smekám před každou maminou bez řidičáku!!!Tak atˇ se manžílci snaží jinak než děláním pořádku kde není potřeba a radši pracují a šetří na řidičáky.Takže holky odvahu!

maja26
26. bře 2008

Kathrin já mám strach říditauto,můj manža tvrdí že jen proto že nevím oco pořádně jde,možná jo.Ale já si dojdu všude pěšky nebo řeknu segře 😀

katharin
26. bře 2008

Vůbec se nemáš čeho bát.Důležitý je když ty papíry budeš mít,tak jezdit,jezdit jezdit!!!Chlapovi auto seber a vyjezdi se,hlavně si ho nesmíš posadit vedle.To pořád slyším,jak pouštíš tu spojku,brzdi,atd.sem z něj vystresovaná víc jak ze zubaře,přitom těch kiláků mám fakt několik tisíc za ten rok.Já ty papíry jěště neměla a míca mi koupil a šperkoval favorita (ferdy),takže sem se učila v tom a za tu dobu už sem jela asi v dvaceti autech,takže to chce jen trening a podporu od chlapa.Neboj,podpořit určitě umí.

katharin
26. bře 2008

Proboha,ženský kdy to vstáváte?My sme s Lukem vstali v8,45hod a právě snídáme,tak v mezičase píšu.To fakt čučím,obdivuju a lituju naráz.

maja26
26. bře 2008

Máša vstáva v šest nekdy se zadaří a spí do 7:30 ,ale to nás vždycky nějaká dobrá duše vzbudí 😀