Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

makelka
29. led 2008

sstefi 😀 😀 😀 😀

kasli
29. led 2008

Sběratelé!!! Znám! Ten můj zbírá oblečení, co už nikdy nikdo nosit nebude, máme doma svetry ještě z I. světové! Prý se to bude ještě hodit, třeba na hadry na uklízení! Tak jse se jednoho krásného dne naštvala a všechny jeho věci přebrala a vyházela! Dodnes žije v domění, že to je na půdě 😀

bubba
29. led 2008

makelka,
sa ho opytaj ci sa oni s chlapmi na nas nebavia...som si viac nezi ista ze aaaaaanoooooooooo 😀 😀 😀

makelka
29. led 2008

bubba - no ale já bych řekla, že takhle to neřeší, protože oni jsou z větší části dost nevšímavý a nepamatujou si 🙄

Holky řekněte mi, kde ti chlapi tuhle sběratelskou vášeň berou?? 😀 😀 😀 😀

makelka
29. led 2008

jo a ještě jedna věc 😀

kamarád MM, kterej mu byl za svědka, tak jako malej sbíral obaly od čajů- ty papírový sáčky a tak mu je MM furt schovává, i když už mu kámoš mockrát řekl, že je už asi 10let schovává 😀 prej co kdyby je náhodou chtěl 😀 😀 😀

kupinka
29. led 2008

vera21-sem málem učurla.... 😀 😀 😀

renca3
29. led 2008

Moj drahy sa raz vybral asi s 1,5 rocnym synom autom do hypermarketu. Ked nastupovali do auta, maly velmi plakal, tak mu dal do ruky kluc od auta. Muz zavrel dvere a maly spravil na dialkovom "cvak" a zamkol sa v aute uz priviazany v autosedacke. Kluce mu padli na zem. Ja som bola mimo domu. No dost dlho trvalo, kym som zbehla domov pre nahradne kluce a docestovala som k nim na parkovisko. Vtedy mi sice do smiechu nebolo...

jumik
29. led 2008

Tak ten můj je zase velkej sportovec..jde si zaběhat a pak tady rozvěsí ty mokrý propocený věci po křesle v obejváku..tak jsem mu řekla, jestli by nebyl tak hodný a nedával si ty věci do toho volného pokoje (je tam sušák a běžně tam věším prádlo)..příště když šel běhat tak si teda ty věci odnesl do volného pokoje..když jsem tam pak šla tak sušák úúúplně prázdný a věci nádherně úhledně rozložené po posteli jak na nějaké výstavce a celá postel nasáklá potem 🤐 ale už jsme se dopracovali i k sušáku..jen nevím proč si boty nenechá na předsíni a taky si je nosí do toho pokoje a staví vedle sušáku 😀

mamacat
29. led 2008

taak moj manzel:
ked sme sa stahovali do noveho bytu tak v spalni sme si spravodlivo rozdelili sufliky na komode tak ze kazdy dostal 3... ja som si do prveho dala spodne pradlo, do druheho ponozky, do tretieho pyzama...on: do prveho vsetky slipy, trenirky A ponozky. do druheho gate na bicyklovanie (3ks), do tretieho plavky (2ks).. pyzama si dal do sufliku na nocnom stoliku...
u nas periem ja a ked nahodou nestiham poskladat vyprate pradlo a stoji tak v kosi moj manzel dokaze z toho kosa sa obliekat aj tyzden.. este mu to aj pripada prakticke, ze vsetko ma nahadzane v kosi a len si odtial musi rano tricko vytiahnut.
oblecenie mu nakupujem ja. ani sa nepamatam kedy bol naposledy v obchode. ked mu kupim napriklad nove rifle on si ich ani nevyskusa! (ja si vsetko skusam milion krat v obchode a hned ako dojdem domov znovu vsetko vyskusam 😉 ) nove veci len zalozi do skrine a na druhy den si ich oblecie. (on sa ani v zrkadle nikdy nepozera). uz sa mu neviem kolkokrat stalo ze isiel do roboty s visackou na tricku alebo rifliach! raz mal aj nalepky "M" (akoze velkost) na chrbte a v predu a si to nevsimol... kolegyne ho na to musia upozornit! (hanba 😅 )
na obleceni ma stale dierky! aj na trickach aj na nohaviciach. nechapem ako sa mu to moze vyderavit napriklad na chrbte... on tiez nerozlisuje medzi oblecenim na von alebo na doma. ani si nevsimne ze vo svojich novych rifliach ide kopat do zahrady alebo opravovat bicykel 😕
a vobec sa navyzna v obleceni nasej dcerky! raz som ho poslala aby ju prizliekol do pyzamka. za pol hodinu prisli a mala mala na sebe krasne oblecko, kvetinkovane na slavnostne prilezitosti! moj manzel nevie rozonat ktore oblecenie je oyzamo a ktore nie... teraz sa uz na vsetko pyta: toto je pyzamo??
a este ma obrovsky problem s dupackami ktore maju cvaky medzi nohami a aj v predu (alebo vzadu). vzdy malu zagombikuje tak ze mu zostane jeden cvak navyse... 😲

janazuza
29. led 2008

ahojte baby...perfektná téma. Tuím su naši muži z inej- ale zato rovnakej galaxie. ako tak čítam mám pocit, že vidím svojho muža o ponožkách a vecí, ktoré sa nesmú vyhodiť(ved ich má už od zdš), až po otvorené šampony na vani( neviem načo sme ešte kúpili policu do kúpelne) 😀
ale niečo musim dodať, čo som už nezvladla a vybuchla:
večer prišiel moj drahý za mnou, či nemáme niečo na kloktanie a na hrdlo, lebo ho škriabe. A ja samoška mame, ved som schvalne nechala v kúpelni- nech nehladá. 😅 a on tvrdí, že nemame-ja kukam svoj oblubený serial a on stale čosi až ma dvihol a ja mu to vopcham do ruky a kukaj tu to je. a on že neni no naštvala som sa a on s klidom džentlmena otvorí krabičku a vyberie prazdnu fľašu a povie: ved som ti to tam nechal( v kupelni na hornej polici 😀 ) aby si vedela, že sa už minulo a treba dokúpiť 😕 . ... ja som myslela , že padnem - dobre odložené 🙂 😅

danulik
29. led 2008

mamacat - tak dobre a schuti som sa uz davno nezasmiala 😀 😀 😀 ti chlapi su fakt vtipni 🙂
ja o mojom radsej nebudem pisat, to by bolo na dlho 🙂 🙂 🙂

kakula
29. led 2008

tak ja taky přidám: přišel mírně unaven večer z hospody,že jde spat,vyčistit si zoubky a ona to pasta nebyla ,ale pasta na dětsky zadeček a to RYBILKA!!!!

nikka.vo
29. led 2008

Holky, do tohohle tématu by mohl přispět spíš můj přítel o mě 😅 😅 😅

On si totiž taky všechno efektivně naskládá do komínku, všechno uklízí na své místo, za to já 😀 😝 ani nááááhodou 😎 Vyprosila sem si na dveře věšák a ty dveře nejdou skoro otvírat a už vůbec zavírat, jak je na nich halda hadrů - našpinim jedno tričku, pověsim, vezmu jiný tričko 😅 ... chudák - je z toho na nervy, ale co udělá 😀 , nic 😝

Ale co teda, tak máme zhruba stejně bílýho a stejně tmavýho spodního prádla a já mám pocit, že peru jenom ty jeho fusekle a jeho slipy - což by možná naznačovalo, že jsem prase, co kalhotky možná tak druhej den obrátí naruby a vezme si je zase 😀 😀 😀 , ale tak to neni! Denně beru čistý, tak přísahám a stejně peru pořád víc a to mnohem víc přítele spodní prádlo 😕 Hlavně ponožky - takže si je asi po příchodu z práce bere čistý, nebo nevim ale prý ne .. že se mi to jenom zdá 🙄 Tak jsem už magorka z toho 🙄 😅

kupinka
29. led 2008

kakulo-a jak to chutná?????? 😀 😀 😀

monkula
29. led 2008

Keď sa už zvesela zabávame na našich polovičkách, tak posielam jeden link, ja som sa tak smiala, že si manžel myslel, že som sa z tých našich detí scvokla...
http://forum.mamaaja.sk/viewtopic.php?t=41684&p...

kacamar
29. led 2008

vera21 - fakt výborný 😀 😀
Mám co dělat, abych nevzbudila svým řehtáním sladce spícího manžílka, který (ač máme každý svůj šuplík na prádlo a ponožky) pravidelně strká špinavé ponožky do nejspodnější police ve své skříni, kde nemám skoro žádnou šanci je najít. O tom, že jsou naruby ani nemluvím. Ty co náhodou skončí v koši na prádlo, tak jsou zabalený do černých trenclí (to už tady taky bylo). Džíny jsou pravidelně rozloženy na židli v ložnici - na co je skládat, když si je ráno zase obleče, že?? Dneska jsem žehlila - sobě 1 triko na doma, manželovi 8 triček, 2 mikiny a 2 košile. Asi po hodině říká: Pořád žehlíš? Já na to: Koukni, jakou máš hromadu za týden. Já mám jen 1 tričko (ne že bych byla prase, ale ty moje se většinou žehlit nemusí nebo je prostě nějak vyskládam, abych je žehlit nemusela 😅 ). A on na to: Ty jsi taky furt doma, tak ti jedno triko na doma stačí ne??? 😕 😕
Jeho skříň je jedno velký smetiště, kam se nedají položit vyžehlené věci a když se rozčiluju, ať si to laskavě uklidí, tak mi řekne, ať se tam teda nekoukám, když mi to vadí. Když jinak nedám, tak přistoupí ke skříni, vyndá všechny nesložené svršky, hodí je do špíny a je uklizeno. 😠 😠
Z obchodu mi taky už přinesl kuchyňské utěrky místo toaleťáku.
Dneska mu volám, že mi Dr. předepsala železo, tak říká: Super, tak si to hned vyzvedni, já to budu házet do akvárka. Rybičkám to udělá dobře. Chápete to???? 😕
Při mytí nádobí strčí pravidelně 1-2 kousky nádobí na odkapávač neumytý jako taktiku, abych se rozčílila a příště to už po něm nechtěla. Ale to na mě neplatí. Hodim to zpátky do dřezu a nechám ho to přemýt.
Dále dodělané ruličky od toaleťáku zůstávají pravidelně na záchodě a čekají, až je milostívě vyhodim.
Zrcadlo v koupelně nemůže existovat bez stříkanců od zubní pasty. No je toho hrozně moc. Však to znáte.

dannynka
29. led 2008

monkula super,som sa z chuti zasmiala 😀 😀 😀

neeve
29. led 2008

Super téma. Ulevilo se mi. Ponožky se u nás taky ztrácejí, špinavé kapesníky jsou naházené pod postelí, máme spoustu hadrů do garáže a k autu (i když auta si vůbec nevšímá a když v něm má aspoň vysát, musím ho desetkrát poslat), vosk na vlasy je věčně na umyvadle, i když máme skříňky, vedle postele si hází do "díry" oblečení na doma, ale je tam asi stopadesát starých trenek, domácí sluha, kterého jsem mu na hadry koupila je prý nesmysl, protože přes něj nemůže hodit kalhoty, neboť mu vypadne peněženka a tisícstoosmdesát papírků ze zadní kapsy, když ho pošlu umýt nádobí, naprosto vždycky něco zbyde ve dřezu (většinou ten nejšpinavější kousek), když něco hledá v kuchyni, tak nejdřív se ptá a potom hledá a když koupe malou (a to on teda dělá skoro denně), tak jí čtyřikrát z pěti případů zapomene dát plínku. Takže ji chudinku oblékne do pyžamka a asi za minutu ji zase svlékne 😀 Jednou krmil a ukládal do postýlky a vzpomněl si na to až když už spinkala 😅

kacamar
29. led 2008

nikka.vo, tak s fuseklema je to u nás stejný. Já mám po týdnu vypráno mých 7 párů ponožek a manželových 12. Když přijde z práce, bere si čistý, páč v práci se nepřezouvá a za celý den v kanceláři a zimních botách mu ty nožky trochu zapáchají. Proč by si šel umýt nohy, když si může vzít čistý ponožky že???

kupinka
29. led 2008

Teď jsem si vzpoměla,jednou jsem už byla z práce doma a on byl ve městě,tak mu volám a prosím ho,ať mi koupí vložky,že mám poslední a strašně mě bolí břicho...že joo..a koupil VATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikka.vo
29. led 2008

kacamar - tak to zase můj přítel je čistotnej, to néé že nééé - buď teda nechce přiznat že si je mění, dvakrát denně nebo si asi fakt já beru jedny tangáče na dva dny 😀
A s tím oblečením k ohni atd atd - to MP má tisíc triček na chatu - má narvanou skříň hadrama - co nenosí má rodělen - na tu chatu si to ale ani neodveze a stejně nosí nové tepláky atd, ale ty hadry na chatu, který má celoročne ve skříni doma prostě nevyhodí ... to jsou boje 🙄
Pak se diví, že si svoje vyžehlený prádlo nemá kam dát. Jednou jedinkrát jsem ho donutila, ať vyhodí, nebo vytřídí všechno oblečení, který neměl rok na sobě - přijde mi to tak logický - k čemu to má ležet ve skříni a zabírat místo 🙄 To bylo keců 😠

monkula
29. led 2008

Môj manžel je čistotný, ale čo ma vie najviac dožrať, keď svoje prepotené veci z posilovne hodí na stolík na chodbe, len v takej kôpke, stôl vyžraný od potu (ešte že nie je náš) a stolík je hneď oproti vchodu, takže keď otvorím a dáka zvedavá susedka nakukne, vidí kopu vecí na stolčeku 😅 😅 😅

nikka.vo
29. led 2008

kupi - 😀 😀 😀

To bych mu poděkovala 😀 , ale zase je frajer, že ti je byl ochotnej koupit 😎 , nebo se možná tak styděl, že to udělal schválně 😕 😅

neeve
29. led 2008

Jo a vzpomněla jsem si co udělal otec mého manžela u manželova bratra a jeho manželky doma. Dělali k obědu hranolky s čímsi ve friťáku a friťák prý zajiskřil a bylo po obědě. Nějak zkratoval a vypálilo to až díru dole do podložky. Nevím co jedli, ale friťák i s olejem nechali chladnout. Ihned po obědě přišel tchán na návštěvu a vyprávěli mu, co se jim stalo s friťákem. Tchán přišel k fritovacímu hrnci a povídá: A kde že se to propálilo? Dole? A otočil friťák vzhůru nohama...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacamar
29. led 2008

Dostala jsem od MM zásnubní prstýnek s 5 kamínkama. Po čase mi jeden vypadl, tak jsem ho poprosila, aby vzal paragon ze zlatnictví a šel to reklamovat. Paragon samozřejmě záhadně zmizel, ale zato jsme objevili účtenku z pekařství na pletenici vícezrnou, kterou si koupil o měsíc dřív k svačině 😅 . Nicméně prstýnek si vzal, že ho nechá teda opravit. Po týdnu se ptám, kde je prstýnek, začla panika - prstýnek se ztratil (z peněženky, kde byl bezpečně uložen). MM začal zběsile hledat (zapojil i kolegy z práce, neboť v mysli se mu už odehrával náš rozchod 😝 - já byla fakt nepříčetná) a nakonec ho našel v autě ve škvíře mezi sedačkou a opěradlem. Prsten mu byl okamžitě odebrán a druhý den měl už i kamínek (dělají to na počkání - jen tam dojít).

monkula
29. led 2008

kacamar, s tou pletenicí vícezrnou si ma teda pobavila... 😀 😀

kacamar
29. led 2008

Tak na ty starý věci jsem u nás expert já. Mám sice ve skříni komínky, ale sto let starých věcí, který si už nikdy nevemu. Ale co kdyby se to někdy hodilo 😅 A pak to taky nechci vyhazovat do popelnice, aby to nenosili cikáni. Jednou jsem potkala cikánku v mojí zimní bundě a málem jsem pukla vzteky 😠

kacamar
29. led 2008

monkul, jojo, to je oblíbená historka u nás v rodině. Pletenice vícezrná - tak debilní název, že to do smrti nezapomenu. Ještě vnoučata to uslyší 😉

monkula
29. led 2008

AJ s tou cikánkou si ma pobavila, ale ty si sa asi nebavila... 😀 😀 😀

kyri
autor
29. led 2008

😀 😀 😀 pletenice, rybilka a nevim co ještě - du dočíst, hlavně veru, když z ní tady málem utento... 😀 😎