Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

nobody
10. kvě 2009

no já

suki
10. kvě 2009

tak to jo 😀 tak se do toho pusť 😀

berynka
10. kvě 2009

tak jsem kromě ponožek, vracení prázdných obalů do ledničky a roliček od toaleťáku přišla ještě na něco 😀 ... manžel má abnormální úzkost ze zapatlaného volantu u auta, takže i ve třiceti stupních řídí v rukavicích, ale z klasických tlustých pletených přešel na kožené s beránkem 🙄 😀

suki
11. kvě 2009

bery 😀 😀 bez komentáře 😀 😀

spathiger
11. kvě 2009

Joooj, žienky/muži, ja plačem :o).. Tak to ten môj je oproti niektorým týpkom slabý odvar.My máme len také,ako večne 2 pyžamá pod vankúšom,obe čisté, podotýkam..Ponožky sa nám tiež záhadne strácajú počas prania,ale len tie pánske..Čím ma rozčuľuje ale najviac,sú jeho veci - ako peňaženka,kľúče,mobily a hlavne drobné mince 'odložené' po celom byte. Troška na parapete v kuchyni,troška v spálni,na poličkách v rôznych častiach bytu,na dreze,na kočíku,atď. Potom to všetko hľadá,prezváňa si a ja sa mu zas vyhrážam,že mu to raz všetko povysávam a bude pokoj.. Ja som totiž pre zmenu tiež úchyláčka, neznášam prach a furt behám s vysávačom a tie jeho serepetičky mi proste zavadzajú! Už som mu aj na to vyčlenila krabičku,nech si to tam všetko nahádže keď príde a ráno má pokoj,všetko hneď nájde a nezmešká bus do práce.Ale krabička je prázdna! Apropo krabičky a škatuľky..máme a odkladáme zo VŠETKÉHO! Sa zídu,nie?? Občas dáku vyhodím a potom mi just,ako na potvoru takú treba. By ste mali vidiet ten víťazoslávny úsmev...

spathiger
11. kvě 2009

No a na jeho naj-úchylku by som skoro zabudla. Nakupovanie potravín! Dennodenne, za akýchkoľvek poveternostných podmienok, v akomkoľvek fyzickom, či psychickom rozpoložení. Akonáhle len nevedomky utrúsim poznámku, že mi niečo chýba, už má iskru v očiach: 'Zbehnem kúpiť!' Nepýta sa. Oznamuje. Nečaká ani na reakcie, niekedy ho ledva stihnem zabrzdiť, že niéé, to počká! On potom dumá, niekedy kratšie, inokedy dlhšie, ale vždy niečo nájde, aby mohol ísť. Bez neho by sme asi umreli hladom. Ja som potraviny nekupovala ani nepamätám :o).

katyl
16. kvě 2009

spathiger, aj moj! Ked podotknem, ze by som si dala cokoladu, uz bezi kupit aspon dve... 😀 ja uz ani neviem co stoji, kupujem iba pecivo ked chodim na prechazdky s kocikom.
Inak u nas samozrejme funguju vsetky spominane zahady: ponozky, posledny zemiak na tanieri, prazdny obal od napojov v chladnicke....tiez neustale hladaanie klucov, mobilu , penazenky, pasu a pripajaju sa k nim srobovak, obuvak, cvakatko na nechty....niekedy sranda, niekedy hruza, iba ked si to tu citam, tak sa rehnim 😀 😀 😀 😀
Poriadok a system mu nic nehovori. Prihoda: Dva roky po tom, co sme sa nastahovali do noveho bytu spolu, nas prisiem poprosit kamos, ci by sme mu nepozicali vysavac, samozrejme pozicali. Ked ho doniesol naspat po dvoch dnoch, manzel ho prebral pri dverach a polozil ku dveram. Mame uzku chodbu, malo miesta, tak mu kricim z obyvacky, aby ho hned schoval. A otazka za 100 bodov- ze kde byva? Kedze sme sa zariadovali spolocne, hovorim: tam kde vzdy. Mavame ho v kuchyni v takom vyklenku, iba tam je na to miesto, vzdy okolo neho chodi......no kym si on spomenul kde to vobec je..... 😠 🙂

jul
16. kvě 2009

aj nasa pracka zahadne zere ponozky 😅
a spinave hadze zasadne vedla kosa na pradlo 😠
a tiez vracia prazdne obaly do chladnicky 😖
a tiez sa zahadne vyzlieka jednym tahom...nohavice+slipy+ponozky 😅
a beha stale po byte vynahaceny 😅

digysa
17. kvě 2009

moj muz po dome zbiera "omrvinky"...uz to naucil aj syna a asi to neminie aj dceru.... A ked nahodu robia nejaku cinnost a nebodaj najdu "omrvinku"...tak ma volajuuuuu...mamaaaa, prosim ta zober tuto omrvniku do kosa... 🙄
No nemam ja inej roboty nez zbierat neviditelne omrvinky???? 😖

fatimuska
17. kvě 2009

Dievčatá tak téma ponožky...sme boli na tom už tak, že muž si začal ponožky prať v rukách s vysvetlením, že sa mu vždy vráti len jedna..a keď sa obliekal v pološere tak v práci mal jednu tmovo modru a druhú čiernu...niečo na tej práčke bude......kamoške sa upchal kanál, tak 2 koše špinavej bielizne si dala vyprať u mňa, na druhý deň prišla a doniesla mi 1 ponožku, že nie je ich....a nebola ani moja🙂))

fatimuska
17. kvě 2009

s tým tunelovým videním to je určite pravda....pozrie do skrine a nie su tričká kde vždy....jasné tričká v skrini nie su, pozrie do chladničky...mlieko nie je kde vždy...mlieko nie je, pošlem niečo aby šiel pohladať po pol hodke..jasne že to tam nie je..ale ja do 30 sekund to mám...muži nevedia hladať🙂

jul
17. kvě 2009

digysa 😀 😀 😀 😀

jul
17. kvě 2009

tunelove videnie mame tiez 🙄
hlada vzdy vsetko ako ihlu v kope sena a nikdy to nenajde a ja viem,ze to tam na 100% je 😠

spathiger
17. kvě 2009

Digysa, 3.33?!? Čo ti spať nedá? :o) Ale to ja tiež som taký nočný vták. Ale nie o tom som chcela.. Keď píšeš o tých omrvinkách, tak som si hneď spomenula na svoje detsvo.. Ako kolenkujem po zemi a drobnými prštekmi zbieram omrvinky do dlane.. Z modrej Rigy (či ako sa tie koberce volali) v chodbe, zo zelenej v obývačke.. Tiež ma to tatko nútil, ale ja som to uz brala ako hru.. Som bola v tom po čase taká dobrááá, že naši ani vysávač nepotrebovali.. A ostalo mi to doteraz, furt zbieram..

netmona
17. kvě 2009

fatimuska,,,no to ti povem,,ja to otras niekedy,,asi preto že furt robia 🙂

martina46
30. srp 2009

tak vcera mi manzel porozpraval vybornu novu skusenost, tak to tu musim hodit 🙂
boli s malou von a papala jogurt. po dojedeni manzel zistil, ze nema nic na utretie pusy, teda skor, ze suchou servitkou zaschnuty jogurt dole nepojde, takze vymyslel, ze je super namocit ho trosku do piva a potom uz o chvilocku bola pusinka cista 😀
hovorim mu, ze to su teda paradne muzske napady 😀

zuzana355
31. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 no ja z tej témy nemožem tolko sa nasmiať tak to je bomba.
martina tak ty máš tak vynaliezavého manžela 😉 čo by sme bez tých chlapov robili veď by sme sa unudili k smrti 😀 😀

netmona
1. zář 2009

zuzana ,,asi tak 🙂

bobinna
2. zář 2009

ahoj holčiny,

chválím za tohle téma... manžela jsem poznala po prvním přečtení ... to snad není možný 😅 a já si myslela že tohle mám doma jen já... 😎

můj manža pravidelně co přijde z práce si jde sednout na 20min na záchod ... nechápu teda co tam tak dlouho dělá snad relaxuje??? za deset minut!!! na mě volá ať mu zavřu dveře že na to zapomněl a za dalších deset na mě volá že došel toaleťák ať mu podám jiný... podám mu toaleťák nový nechá rozdělaný na zemi starou ruličku nechá na držáku... přeci se po celém dni nebude dřít... že jo....

pak si jde umýt ruce (automechanik) vytáhne prostředek, myje si ruce černota teče všude po zemi a po našem krásném bílém (černém!) umyvadle... prostředek odloží na pračku (z lahvičky teče černota na naši krásnou bílou pračku...) utře se do ručníku (ten po utření vypadá že tam visí rok 😅) a vesele odchází do kuchyně...

udělá si kávu do ní si nasype 4 lžičky cukru prý ať má sladký život (co tím sakra myslí...??? 😠 ) ovšem už si nezamíchá tak přidává další lžičku, říkám tak si to zamíchej... a on na to že prý jen co přijde už rýpu, že mu ani ten cukr nedopřeju... no tak popíjí a kuchyní se nezadržitelně šíří smrad jako kdyby tam byl chcíplý králíček azuritek 😅 a naše roční holčička utíká po 4 z pod stolu kam si chodí hrát jako kdyby jí někdo honil 😀 tak mu to dojde teda a ponožky svlékne do kuliček a leží u lavice dokud je neodnesu do koše...

toť něco málo z našeho radostného soužití, ale špatné vidění má taky, říkám dones malé křupinky ze špajzu stojí ve dveřích rozhlíží se jako by tam byl poprvé a křičí už nejsou (jak to vždyť jsem kupovala včera 2?) tak jdu a říkám jsou přímo na proti tobě... a on že je přehlédl že toho nadělám že to pořád někam schovávám a schválně ho tam pak pošlu ... 😀

ach jo ty chlapi a svlékání jedním tahem (pardon dvěma...) tičko, mykina - jeden tah... trenýrky, tepláky, ponožky - druhý tah... a jak to upadne tak to leží!!! 😠 😠

teodorka
2. zář 2009

bobinna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no zabijes ho???????????????????????//

zuzana355
2. zář 2009

bobinna to je super aj ja mam tvojho muža doma to je skvelé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to s tou kávou prestneeeeeeee a ešte jedna a niekedy až dve lyžičky idú samozrejme aj mimo pohára aby aj mravce mali čo robyt 😀 😀 😀 😀 a keď pomieša kávu tak tu fajne špinavu lyžičku položí na stol ved načo do umývadla 😕

bobinna
2. zář 2009

no jasný cukr po stole ... občas i pod stolem a pak nám křoupou nohy... taky chuťovka 😅 ale já zapomněla připsat že jak si ten cukr nerozmíchá tak zůstane dole a zatvrdne a já pak ten hrníček drhnu jako kravka drátěnkou... 😠 a k tomu odkládání nádobí tak věčně to pokládá všude jinde jen do dřezu ikdyž v něm není ani chlup ... to nechápu fakt ne...

teodorka: nezabiju páč jak čtu ostatní všechny chlapi jsou stejný takže bych si moc nepomohla a při mém štěstí se vsadím že bych si i pohoršila věřím tomu 😀 😀

jo a pěna na holení a holítko je taky vystavené na pračce a použité uchoštoury taky... 😠 z toho je mi vždy na bl.....!

ale nevím (teda snad ani nechci vědět) kdyby měli menzes taky by vystavovali boženy v koupelně??? 😨 🤐

zuzana355
2. zář 2009

bobinna to radšej ani nechci vedieť 😀 😀 😀 a radšej ani predstaviť 😝

kijonkova.k
2. zář 2009

čtu a čůrám smíchem 😉

bobinna
3. zář 2009

ahoj holky ještě jsem si vzpomněla na jednu historku ... sice není k tématu ale je vtipná...

když je takhle hezky tak sedáme večer na balkoně a pozorujem ruch našeho velkoměsta... 😀
slyším vrznout dveře (bylo něco málo po 23hod) tak koukám a u sousedu na bolkoně otevřené dveře, rozsvíceno a soused něco šuchrá u dveří...najednou vstane a začne máchat rukama... jenže v tom se u nich zhaslo a on řve co děláš? vždyť nic nevidím... tak se zase rozsvítí a on zase sedí na bobku u dveří a něco tak dělá... pak vstal zase máchal rukama, dveře se zavřeli a bylo po... 😨

za dva dny jsem potkala sousedku tak se jí ptám co to bylo u nich za manévry a ona úplně vykulená jestli jsme je jako viděli... říkám no jasně že viděli když svítíte ne? a ona že prý přišla do ložnice a na podlaze seděl velkej černej pavouk a protože je má ráda stejně jako já tak začala na celý barák ječet že s tou potvorou tam spát nebude tak soused vylezl nahatý z postele 😅 (a já nic neviděla... 😅 ), otevřel dveře stoupnul si do nich a začal toho pavouka chytat, ona měla strach že ho někdo uvidí tak zhasnula, jenže soused se lekl tak toho pavouka upustil , začal řvát ona teda zase rozvístila on ho chytnul a vyhodil a šli spát... a bylo po čumendě... a já neviděla nic 😀 😢 😅 ale ono možná lepší třeba bych jí ještě záviděla 😅 😵

zuzana355
3. zář 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 bobina čo dodať

matullienka
3. zář 2009

aj nam sa doma stracaju ponožky alebo trenky mi donesie doma v rupsaku z prace ale pod kratasami je naostro sak je vonku teplo 🙂 , ale najviac ma rozculuju zabudnute papierové vreckovky vo vreckach nohavic a za otca ho nemozem naucit aby ich po pouziti hned vyhadzoval ze to nie lebo to je skoda a este sa moze do nej parkrat vysmrkat. A ja potom nech prehladavam tie nohavice akokolvek vreckovku v nich pred praním nenajdem az ked otvorim pracku a je tam cela rozmocena s chuchvalcekmi po vsetkom pradle. no je to normalne? a este ked mu predo zhundrem na mi na to odvrkne ze neviem prehladavat vrecka no nezabili by ste ho? 😠 😠 😠

mirustek1
4. zář 2009

ti nasi chlapi,to je asi ich diagnoza,vsetci su rovnaki.Ja mam to iste doma.......

naty
4. zář 2009

já se bavím... 😀

bobinna: manža je nemlich to samý se záchodem... 😀 ...ale speciálně v situaci, kdy někam jdeme!! Na výzvu: tak jdem! už si automaticky sedám k počítači nebo knížce, bo je mi jasný, že ještě půjde na půl hodiny na záchod...ale trvalo mi dlouho než sem to pochopila!! Vždycky sem se obula a jako že teda jdem a pak sem seděla celou dobu na schodech a čekala, až vyleze... 😠
Ruličky od toaleťáku taky téma samo pro sebe...nejčastější věta, co slýchám, když je na záchodě, je: ty to máš zas vypočítaný! = jakože sem tam schválně nechala posledních pár útržků, aby to musel vyměnit...výměna proběhne stylem vyndání papíru z obalu a položení ho na zem...přičemž odpaďák je na záchodě, nemusel by se ani zvedat....a jako POMSTU mi tam vždycky nechá tak 2 útržky, už ty nalepený na ruličce, já nic, bo mně to měnění nevadí, a jen vylezu, už má blaženej výraz: sem to měl vypočítáný......ach jo... 😀

O tyčinkách do uší nemluvím...vezme si jich vždycky pro jistotu 6, dvěma se vyšťourá, někam je odloží (samozřejmě, že ne do koše) a zbytek dá kamkoliv, kde je místo,asi aby to pro ně neměl přístě daleko...takže parapety, noční stolky, psací stoly, komody, podlaha na záchodě 😀 , jen si račte vzít...

A něco co naprosto nechápu, ale když to vidím, tak už se chlámu....díry na ponožce...manža tomu říká překvapení...když takovou fusekli najde, udělá na ni uzel a položí jí většinou na komodu, to, že hned za stěnou je koš, nezajímá...já samozřejmě nepostřehnu, že tam nějakej uzlík je, hodím to do pračky jako špinavý prádlo, bo ponožky se válí všude a zkoumejte každou zvlášť, a světe div se, za tři dny najde další překvapení.. 😀 ...ale poslední dobou, už je tam házím schválně, dokud je sám nevyhodí...učí se pomalu, ale jistě... 😉

Nebo prázdný obaly od čehokoliv jsou kdekoliv...na otázku, proč to nevyhodí, většinou odpověď, já myslel, že by se TI to mohla ještě hodit....na co asi?? 😠

majatob
4. zář 2009

boze, to je sranda!!! ja se sem chodim dobijet, kdyz je mi zle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 holky, ja vas zeru a vase historky jeste viiiiiic 😀 😀 😀 😀 😀