Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

takco
8. únor 2008

a najhorsie je na tom ze sa môjmu drahemu uz podoba aj syn,neviem ci je to vychovou alebo vrodene 😀

danielala
8. únor 2008

Pohadka, no samozrejme by o nas pisali, ze sme vsetky rovnake, ako ich stale kritizujeme, vychovavame, buzerujeme a stale mame na nich zbytocne vysoke naroky a lutovali by sa, aki su chudaci podpapucnici...

bramburka
9. únor 2008

Takco, myslim, že je to v genech 😀

zuzkafuny
9. únor 2008

Môj keď mu kvacne na zem, utrie ponožkou...
to že vyjde von v ponožkách a je blato... hm... no a čo?
po jeho varení kuchyňu riadim tak hodinu... (ale to mi tak neva... ja nemusím variť 😀 )
ale má odpustené... 😀
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...
toto robí 😉 🙂

nobody
9. únor 2008

pohadka> jojo, s tím posledním soustem, to mi něco připomíná 😀
asi to bude u všech podobný

takco
9. únor 2008

zuzka no to bola nadhera tak ty mas original manzelika a odpustil by som mu aj to blato na ponozkach 😀

bramburka
9. únor 2008

hele to je ale šikovnej teda!!!!

takco
9. únor 2008

cim to je ze zacnu hladat veci, co prave potrebuju, ked idu nieco vybavit a su uz kompletne obleceny a obuty a kricia ,,dones mi to podaj mi hento ja nemôzem ist po to bo som uz obuty "-alebo po spickach v bagandziach pobehuju a na môj zdeseny pohlad povie,, ved je sucho a nemam to spinave". 😖

rinuska
9. únor 2008

môj necháva ostrihané nechty v obyvačke na stole, ponožky v strede obývačky to je bežné, z každej ponožky má len jednu a najradšej mám tyčinky z ornou pôdou z uší na umývadle a to si má potom človek čistiť zuby.Raz do roka ho chytí záchvat upratovania to je potom poplach, tvári sa , že keby nie on tak všetci zhnijeme.
sisstin, ja by som toho tvojho asi zniesla zo sveta , 😉 alebo on mňa 😀

takco
9. únor 2008

nechty 😝 😝 na stole 😝

rinuska
9. únor 2008

ale inak je milý 😀 😀 😀

veroncek
9. únor 2008

Ahojte, tak som sa nasmiala až mi teču slzy,paradna tema. 🙂

bzuco
10. únor 2008

teda, máme to my za polovičky 😀
ale aspoň je sranda, teda aspoň ked čítam túto tému, až mi slzy tečú od smiechu 😀 😀 😀
tí naši chlapi sú jeden klon 🙂

monkula
10. únor 2008

Ahojte, nenašla ste niektorá v práčke jednu hnedú ponožku? Ja mám dve čierne navyše, tak pomeníme... 😀 😀 😀

A ešte ma s tým upratovaním napadlo, aj môjho chytí "záchvat" upratovnia, všetko je vždy upratané, ale niekde vždy vznikne kopa vecí a tatino mi povie, niečo s tým urob... 😀 😀 😀

langkofel
10. únor 2008

rinuska, tak ostrihane nechty v obyvacke na stole? Hmmmmmm bud rada, moj ich nechava pekne v kopke na gauci!!!
Ja doma na materskej, cely den len hracky zbieram, vysavam, zmyvam podlahy...(ved to vsetky poznate 😀 ) a on mi pride domou v bagandzach zo stavby, prejde po celom byte na balkon (tam sa prezlieka) a ked s neho ide do kupelky, este mi tvrdi, ze ten cement, blato a viem ja co este nie je s jeho topaniek!!! 😎

ikke
10. únor 2008

nechty...tak to aj u nas...byvalo... 😝 uz ich (vacsinou) chodi strihat na balkon 😀

langkofel
10. únor 2008

a vidis ikke, mu nabuduce poviem, ze ked sa tam moze prezliekat, nech si tam aj nechty ostriha 😀 😀 😀 😝 😝 😝 , som si ho prave predtavila ako tam sedi a striha si nehty na nohach 😀 😀 😀

bibinka
10. únor 2008

baby ,tie nechty ma dostali 😀 😀 😀 😀

MM si dal záväzok, že ON bude vysávať. Dobre,máme bezvreckový supervysávač a ...vysáva raz za týždeň, vždy sa čuduje,že čo doma robím, keď je toľko prachu a smetí všade po kobercoch?!!! A to mu ani nehovorím,že každý deň zmetám plno smetí z kuchyne a z chodby,keďže sa vyzúva v byte ,bo to by už asi "neprežil" 😀 😀 😀 😀

zuzula28
10. únor 2008

rinuska, ty si milenka mojho muza alebo co??? Ved to je moj muz toto, ale uuuplne!!! 😀

zuzula28
10. únor 2008

zuzkafuny, niektore sa mi pacia tie vytvory tvojho muza, niektore menej [ ta decka postielka mi nereze, sorry 😅 ], ale tie truhlice su krasne, tou by som nepohrdla, po com dava tvoj muz pre MK?

andu
10. únor 2008

😀 😀 hehe,tak u tohodle tématku se fakt výborně bavím!...Úžasné, co mají ti chlapi za zvyklosti 😀 Tak ponožky u nás žere pračka, to je jasné 😀
No a abych taky přidala svou trošku do mlýna, můj drahý zásadně neuznává skříně... Ze své ložnice má udělané jakési skladiště a asi v něm má možná nějaký systém, ale já moc nechápu, jak se vyzná v tom, ketré věci má čisté a které ne... No a když mu třá přijdou měřit topení, naháže celou tu kupu hadrů do 1 skříně co nemá ani poličku a je uklizeno! 😠
Teda já nejsem žádná perfekcionistka, to teda vůbec, ale tohle je už i na mě moc! 😀

rinuska
11. únor 2008

včera si môj muž kúpil detektor kovov , že bude hľadať poklady- aby ma trochu obmäkčil tak podotkol, že teda on už jeden poklad má , a síce mňa a potom nenápadne zdrhol z domu. Prišiel asi o 7 hodín - nacenganý a s dvoma desaťhaliernikmi z roku 1954.

alionuska
11. únor 2008

rinuska 😀 😀 😀

takco
11. únor 2008

rinuska 😀 😀 😀 tak to je superrrrr 😀

monkula
11. únor 2008

rinuška, to bolo dobrééé 😀 😀 😀 😀

dadulka19
11. únor 2008

rinuska 😀 😀 😀 😉 super 😉

vivien742
11. únor 2008

monkula hnedú ponožku som nenašla, ale za to mám ohromný pár čiernych, jedna je asi jedenástka veľkosť, tak to by sedelo a druhá asi osmička, tak ak by niekomu chýbala...Chápem že chodí na tréningy, ale čo tam na záver o tie ponožky žrebujú, alebo čo? A mám ešte sivú, nemá pár...

kyri
autor
11. únor 2008

rinuska: 😀 😀 😀

ikke
11. únor 2008

vivien, dobry napad, zriadime bazar neparnych ponoziek... 😀

vivien742
11. únor 2008

a k tým kolíčkom na ponožky, sú k ničomu, pretože nám sa ako som už písala strácajú ponožky ešte pred vložením do pračky, takže kolíčky sú na nič, pomohla by možno metrová guma, ktorou by boli ponožky navzájom zošité.Jedného času som to riešila tak, že som kupovala vždy dva rovnaké páry, ale na mužov sme krátke, z jedného páru jednu strčil do pračky s bielym prádlom!!!! tesne pred tým, ako som ju spustila (odskočila som pre prášok), takže už boli len tri, jedna zmenila farbu-svoju, aj zbytku prádla v pračke a znovu som bola tam, kde so bola.