Záhadní muži. Přispějte názorem

kyri
29. led 2008

ahoj baby,
tohle téma, ač by se mohlo z názvu zdát, není o tom, že bych potkala záhadnýho chlapa, okouzlujícího neznámého a neviděného, nepoznaného, ale o tom, jak jsem včera skládala prádlo 😀

... a bylo mi záhadou, jak to, že v prádle mého drahého je za cca 10 dní mnoho párů použitých, a poté vypraných, ponožek (cca 12), ale jenom dvoje slipy 😅
😀 😀 😀

tak jsem si říkala - kam se poděly ty ostatní ?? 😅 😅
(ani se mi moc nechce uvažovat, že by existovala ještě nějaká další možnost 😉)

tak mě napadlo založit tohle téma, a psát sem záhady a taje, které nás potkávají v soužití s našimi drahými partnery, a nad nimiž naše ženské vědění a smýšlení jen nevěřícně a užasle kroutí hlavou 😀 😉 😉

tak pište,
jsem děsně zvědavá, jaký další záhady dokáží muži vyrobit 😉 😀

maruschka
11. únor 2008

jednej mojej známej sa strácali tiež ponožky-do práčky vložila všetky a občas vybrala o jednu ponožku menej..skrátka to,čo sa stáva všetkým nám 😕 😕 😕 záhada 😨 😨 a keď sa jej pokazila práčka,tak opravár vybral z toho priestoru spod bubna,asi 12 ponožiek....a nevedela vysvetliť,ako sa tam dostali,pretože je jasné,že ponožky dávame do práčky a nie na bubon....takže záhada je vyriešená 😎 😎

ikke
11. únor 2008

to sa ale moze stat iba pri zvrchu plnenej pracke 😕 my sme takto kedysi s oblubou zapchavali silonovymi ponozkami odtok z pracky a pripadne tym padom vytapali susedov 😅
pri z boku plnenej pracke asi existuje nejaky speci ponozkozrut 😠

vivien742
11. únor 2008

maruschka je to márne, mám pračku plnenú z boku a ponožky ostatných členov rodiny sa nestrácajú, aj keď sú menšie. Musela som to uviesť na pravú mieru, lebo som sa bála, že zajtra budú všetci chlapi, ktorí si to tu prečítajú rozoberať práčky do posledného šróba a pátrať po ponožkách 😀

pohadka
11. únor 2008

Když můj milý zjstí, že sem na tomto tématu tak říká: to by měli zrušit. Co mu na tom vadí? 😝 😀

Nobody - jetli se toto děje i jinde. - Já si na to pořád nemůžu zvyknout - u nás doma se to nedělo. 😉 🙂

Laala - už i to sem zkoušela, ale ani to nepomáhá 😢 😢

maruschka
12. únor 2008

vivien, z toho si nič nerob...Ja som už bola doslova vlezená v bubne a s baterkou som ho presvecovala,aby som zistila, či aj ja tam nemám ponožky 😀 😀 😀 Len doteraz nepochopím,ako som mohla z filtra v práčke vybrať konárik- asi 14 cm-taký tenký omotaný s mašličkou.... 😕 😕 tak to nech mi niekto vysvetlí

monkula
12. únor 2008

vivien, tá čierna 42-ka bue asi naša... 😀 😀

Maruschka, to čo si vybrala z tej práčky? 😲 😲 Že konárik omotaný mašličkou... 😀 😀 😀

ikke
12. únor 2008

maruschka, ten konarik tam mozno bol este od minulorocnej velkej noci... 😀

takco
12. únor 2008

nam raz zapchala pracku guma skolska a ked to muz rozobral niesol mi to opatrne ukazat najprv som to nemohla rozoznat co to, nesie ako pierko, a ona to bola asi 5 krat vyprata 1000 korunacka aj sme ju chodili od banky ku banke vymienat no vsade nam vraveli, ze uz je moc poskodena ,tak sme ju poslali do narod.banky so srdcervucim listom a oni nam ju vymenili v tej hodnote celu taku radost nam urobili ze sme ju hned minuli,zahada je ze nevieme kedy sa tam dostala a ani nam nechybala 😀 😀

yonanevi
12. únor 2008

takco to mate super pracku, inac dali ste mi chrobaka do hlavy mi sme nasu staru pracku predali co ked sme ju rozoberu a najdu tam ponozky 😀 😀

smejko1
12. únor 2008

yonka 😀

larax
12. únor 2008

viete v com je napr. moj muz zahadny ze z 25 nohavic 15 roztrhne a to iba tak ze si ide cupnut a puk 😀 aj dnes prisiel z roboty a uz sa prezliekal

monkula
12. únor 2008

larax, aj tomu môjmu asi kúpim brnenie 😀 😀 😀

alami
12. únor 2008

viete čo robí môj svokor? vždy keď si otvára pivo, vrchnák hodí spolu z otváračom do zásuvky v linke. a jeho žena len vyhadzuje a vyhadzuje. jeho syn (môj muž)to zdedil, vyberie si niečo z chladničky a prázdnu nádobu dá späť 😠 (aspoň ju nemusí umývať, nie 😀 😀 😀 )

yonanevi
12. únor 2008

inac viete co nechapem , to robi moj svokor aj aj moj muz ze ked mu poviem ze ma nieco odlozit do chladnicky nikdy neda prikrivku 😖 mna ide porazit neznasam ak mi smrdka v chadnicke za jedlom, minule som tak u svokra vyhodila psiu konzervu, akoby nemali nahradne dozy 😀

bubba
19. únor 2008

tak ten moj je uplne "Easy"tak som mu rozpravala otomto nasom zahadnom muzovi ze mu musim z toho daco precitat...skoro sa nasral,ze ci uz fakt nemame co po veceroch riesit ako blbe ponozky a pod....som bola prekvapena ze sa nevedel na tom zasmiat,sak oni chlapi co si myslite ze ked su spolu tak riesia?svoje polovicky....no nie 😀 😀 ?

bubba
19. únor 2008

On:mamik,dnes nieco bude?
Ona:preco sa pytas?
On:no ze ci sa mam sprchovat????
😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak takuto otazku som dostala minuly vikend....hehe dobre ma pobavila a do sprchy isiel aj tak,ze"keby nahodou" 😀 😀

petrolejka
19. únor 2008

😀 ...jsem se pobavila ... ten můj miláček neumí věšet ručník, vždycky ho zmuchlá, případně nechá spadnout na zem, takže denně přerovnávám ručníky, aby mu uschly ... až mě naštve, tak toho nechám, ať se utírá mokrým, ale on by mi určitě čajznul ten můj, že. A strašně cáká při sprchování a nikdy to neutře, takže jsem už párkrát při průletu koupelnou málem hodila salto. 🙂 A když něco dělá v kuchyni, tak dokáže vytvořit takovej pracovní bordel, že jen zírám, zásadně dělá hromádky odřezků z potravin po celé ploše, ne že by to dával rovnou do koše nebo na sáček a vyhodil. 🙂 A ponožky a trička naruby, to je u nás klasika.
A když něco jí nebo pije u telky, tak nádobí odkládá za sebe na poličku s DVDčkama a nikdy to neuklidí, zbytky jeho pikniku mi zůstanou na ráno, že. 😀 Ale jinak je zlatej. 😀

lienka26
20. únor 2008

Tak u nás je kromě pračky požírající ponožky zajímavá ještě lednice:
- ve 2l krabici džusu uchovává posledního "panáka" tohoto lahodného nápoje
- v domění, že máme šunku a netřeba ji kupovat vybaluju z papíru jediné a naprosto poslední kolečko, které se snažím rozdělit na 2 již předem připravené chleby

tak trochu toaleta (na roličce smutně povlvává poslední cáreček útržku) a taky když umývá nádobí, tak nemůže umýt sporák (byla na něm pánev wok) a pánev umýt nemůže, protože v ní byla voda
😀

smejko1
20. únor 2008

jaj, tak toto je pravda..... nie aby nieco dojedol a potom nadobku umyl, alebo vyhodil... nie, muzik si pekne pockam kym to neurobim ja!! a tak ostava posledne koliecko od vsetkeho !!!

😀 😀 😀

martina46
24. únor 2008

Manželov dedko si obliekol vypraté spodky predčasne, lebo babička ich ešte chcela žehliť, na čo dedko, že on si ich vyzliekat už nebude, aby ich ožehlila na ňom. Poslúchla.
S ponožkami je to u nás tak, že síce páry sú vždy, ale záhadne vznikne vždy jeden, kde k sebe nepasujú. Pozriem už odložené, nenájdem pasujúce ponožky, odložím pár a počkám až budú ďalšie oprané, ale pár sa nenájde. Raz som už taký pár vyhodila, ale onedlho sa objavil ďalší taký. Ibaže za toto manžel nemôže.
Môj svokor hľadá niečo takým spôsobom, že sa postaví, začne sa rozhliadať po stenách a nahlas sa pýta, či sme nevideli okuliare.
Na manžela nemám nič, je dokonalý 🙂 naozaj!

magika
24. únor 2008

Tak jak to tu tak čtu,tak já mám pravý opak 😅 ...ten můj má zas vše v komínku,ponožky má vždy v páru,trenky mu žehlím a je na pořádek 😀 ....ale má zas jiný neduhy...blokuje strááášně dlouho wc...trůni tam s mobilem a hraje hry 😝 ,usíná zásadně s mp3 přehravačem v uších 🙄 ...to mě se*e 😀 ...no a taky do hospy sice moc nechodí,ale když jde,tak to stojí zato-vybere si obvykle ten nejnevhodnejší den (jako,že druhý den má vézt tchyni k doktoroj nebo hlídat děti apod.) a jelikož po třetím pivu je zmatenej jak lesní včela,tak to je občas sranda 😠 ...oprava..blijící zmatená lesní včela 😀 ...ale jinak je taky dokonalej 😀 😀 😀

magika
24. únor 2008

lienka26...jo to s tim nádobím máme taky stejné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...sporák není náš a hrnce se MUSÍ odmočit 😀 😀

lienka26
27. únor 2008

Magika: děkuju, cítím se líp a jsem hlavně ráda, že v tom nejsem sama. Už mě to přišlo, že mám doma mimozemšťana 😀

lu777
28. únor 2008

😀 😀 😀 teda holky, nakoukla jsem a nelituju, tohle je supr téma 😀

tak u nás:
spodní prádlo: nevede, tudíž potíže odpadají
ponožky: nacházím všude, snažila jsem se ho naučit je dávat do koše na prádlo, ale jelikož je to jinak supr chlap, tak je teď už sbírám a ani u toho nepřemýšlím, že ho zadusím 😀
nádobí: myje víc než já, leští u toho sporák a skleničky speciálním hadýrkem co si na to koupil 😅
podlaha: umyje na požádání, ale musíme mít doma "silný prostředek s chlorem" a dá tam toho asi tak pětkrát víc než je potřeba 😅 😅 (já pak půl hoďky větrám)

jinak má klasické oční potíže mužů
- v lednici nic nenajde, ani kdyby to bylo v pětikilovém balení přímo před jeho nosem 😀
(vždycky u toho říkám, ať mi řekne, že to najdu, že holt já zvládám lednici a on parkování auta 😀 )
- špínu nevidí dokud na ni není upozorněn (takhle jsem měla šok, když jsem byla deset dní v porodce a on mi hlásil co všechno uklidil, tak já - blbec naivní - natěšená, že se budu soustředit jen na miminko.. no on vynesl koš, zhruba vyluxoval a dojel s autem do myčky.. ale např. záchod nebudu komentovat 🤐 😝 a v lednici byla půlka věcí na vyhození 😝 😅 )

teď co máme malého tak na mě tak jednou denně kouká s otevřenou pusou co to po něm chci.. např. aby si umyl ruce po celém dni než bude držet malého (dává mu totiž často malíček do pusy)... nebo aby dal malému po koupání čisté oblečení.. prý "cikáni tohle neřeší a podívej jak mají zdravé děti".. no tak jsem mu tuhle už řekla (dávám malému dudlík ze země 🤐 , myslel, že ho nevidím), aby si v tom případě vzal cikánku 😅

ale včera mě fakt rozesmál:
povídali jsme si o tom jak pojedeme za pár měsíců do Itálie, já u toho strouhala jádrové mýdlo (vyráběla jsem sliz na praní prádla) a on jak mluvil, tak najednou hrábnul do té hromádky a do pusy.. následoval udivený výraz, běh ke dřezu, plivání všude a "proboha co to bylo ??!!" .... pak vyšlo najevo že jak jsme mluvili o té Itálii, tak si myslel, že strouhám parmazán! 😀 😀 😀

a ještě je dobrý tohle:
asi před půl rokem přišel domů a já zrovna něco uklízela a on to samozřejmě komentoval že to přeháním.. no nevím, druhý den jsem ho našla jak stojí u mikrovlnky a čeká, tak se ptám co si tam ohřívá.. hodil takovej divnej výraz 😕 tak jsem si říkala počkám.. měl tam houbičku na mytí nádobí ! 😨 prý když se krátce ohřeje, tak to zabije ty bakterie 🤐 😀 😀
jo, a to nemluvím o tom, že si jednu dobu nakládal kartáček na zuby do lihu "aby se přes noc pročistil"

no je tohle normální? doma chodit v botách, zuby si místo nitě čistit kouskem novin a pak tohle?? 😅 😅

yonanevi
2. bře 2008

inac vydeli ste nieco take , pratala som teraz v chladnicke a co nevidim sklicko od vyzivy a vnom lyzicka, a moj muzicek, ze co si nevedela ze sa to tak dava 😀 lebo naco budem stale lyzicku umyvat 😀 😀 😀 skoro som odpadla tak dojeda teraz vyzivu ked je obedik navareny ale on nema chut na obed ale na vyzivu 😠

weroni
2. bře 2008

baby a to vsetci muzi "hladaju" takym sposobom ako moj? postavi sa pred skrinu o chvilu ju zavrie a kedze mu hladany predmet neskocil do tvare a nevypichol oko skonstatuje ze "prehladal" celu skrinu a nic nenasiel 😅

maart
2. bře 2008

Weroni......napsala jsi to UPLNE PRESNE 😀 , ano ano, takhle hleda ve skrini i ten muj muz 😝.

danulik
2. bře 2008

weroni - to si opisala mojho manzela 😀 a s chladnickou je to podobne, tiez tam NIC nie je 😀

monkula
2. bře 2008

aj môj 😀 😀 😀

etuska
2. bře 2008

😀 😀 😀 a ze muzi nie su z Marsu 😀 😀 😀
Monkula-ja som ta spoznala 🙂 -teraz si takmer blond?a okuliariky nosis stale?-lebo ja mam na dialku a velmi sa s nimi nekamaratim 🙂