Zapíjení svobody. Koupit něco kamarádce?

janulle22
10. srp 2009

Ahojky holky, kamaradka ma v sobotu zapijeni svobody, jeste jsem nikdy na zadnem nebyla, tak nevim jak to chodi.Mam ji neco kupovat, kupuje se vubec neco?prijde mi divne prijit s prazdnyma rukama.

Poradte pokud se neco dava tak co...

moc dekuji

mirka414
10. srp 2009

ja som kamoskam kupovala vydz nieco smiesne,alebo podvazok.alebo nieco pre oboch co potesi.u nas to je zvykom.

sarkabrezen
10. srp 2009

u nás se skládá na striptéra 😀 😀 😀

janulle22
autor
10. srp 2009

sarkabrezen- nevim kdo tam jde, jiste je znam, ale zatim nevim kdo tam jde...jinak je to urco super darek 😀

mirak no aby tech podvazku nemela 10 nakonec 😀

lennis
10. srp 2009

záleží, kde se to bude odehrávat, já jdu příští týden a s holkama kupujeme nějakou sexy košilku, či co....já řeším svatební dar pro oba, taky se skládáme, kupujeme jim pobyt na horách pro novomanželé 😉
spíš nějaký tanga, legrační hrnek, kasičku různých tvarů či nějakou jinou volovinku, pokud by to bylo doma, tak třeba i oblíbenou značku vína, nebo nějakou ňamku na zobání.
My jsme loučení se svobodou měli s manžou dohromady a dostávali jsme všelijaký dárky, od prostěradel po prkýnka na vaření....
My to budeme mít ve vinném sklípku, jen samý holky 🙂

janulle22
autor
10. srp 2009

no aj jeste nevim kde to ma, zatim jen psala, ze ej to v sobotu... tak ta pokladnicka by nemusela byt spatna... nejaka ftipna a zaroven pekna-to bude asi tezke... 😀 no snad neco sezenu...

zatim dekuji holky

mirka414
10. srp 2009

janulle22 aspon bude mat manzel zabavu,my ten nas pouzivame este stale... 😀

janulle22
autor
10. srp 2009

faaakt?tak to je super... 😀

no ma to u nich doma na terase...takze lahvinku nejakeho vinecka ale co k tomu... 😅 kruci to je zapeklita situace...

lennis
10. srp 2009

olivy, kešu, nebo nechat namíchat v těch obchůdcích s ořechama, nebo upýct takový ty šneky na slano se šunkou a sýrem, nebo párečky v listovým těstíčku, to když někam donesu, tak se po tom jen zapráší...nebo dělám takovou nivovou ňamku a ta se nabírá slanýma tyčinkama a je to luxusní žrádýlko k vínku 😀 , to taky často děláme, když někam jdeme, nebo má někdo přijít.

kijonkova.k
10. srp 2009

Ahoj,tak já byla na zapíjení jen segře.Té jsem kupovala zlatý přívěšek a k tomu jako srandu hřejivý lubrikační gel a 2 balíčky kondomů,jako na svatební noc.Jinak vím,že se jí holky složily na sexy košilku,ale před tím dostala podprsenku jako stan a bombarďáky jak pro starou babu,to byla celkem prča,když to v té hospě vytáhla 😉 A taky dostala krásné fotoalbum z ručního papíru,manžel ho taky před svatbou dostalk od kámošek,sice jsme ho ještě nevyužili,ale je to moc hezký dárek 😉

lennis
10. srp 2009

joo, fotoalba je můj nej dárek, když nevím, tak fotoalbum-vděčný dárek, svatební, k narození mimča, k narozkám...
ty bombarďáky je super nápad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to bychom taky mohly provést, jelikož taky kupujeme sexy košilku 😉

janulle22
autor
10. srp 2009

docela mne zaujala ta pokladnicka...

lennis a to je co s tou nivou?muzes mi prosim rict receptik...?zni to dobre... 😉

janulle22
autor
10. srp 2009

lenis a vy to mate tez v sobotu ted...?

lennis
10. srp 2009

niva, taveňáky, pomazánkové máslo nebo majolka, nivu nastrouhat, aby byla hoooodně cítit a dát do misky, vedle dát slaný tyčinky a tyčinkama nabírat a chroupat, říkáme tomu nivová ňamka. Můžeš do toho dát cokoli, jen tý nivy dost, aby to bylo hodně nivový, někdy dávám i niva taveňáky 🙂
jo, třeba pokladnička s nápisem "na milence" nebo " na horší časy" 😀 , myslím, že my jsme něco takovýho dostali 😅

janulle22
autor
10. srp 2009

a ty ticinky jaky..?je vice druhu tak at kje to dobre... 😉

benjik
12. srp 2009

já dostala při zapíjení svobody taky spodní prádýlko a holky nosili i láhve s alkoholem. 😀
lennis: nedělej mi chutě 😀

egyptanka
12. srp 2009

janulle, alebo dat spravit vtipnu tortu ... videla som torty s marcipanovou figurkou striptera, v tvare penisu ... a tak. 🙂

mjanca
12. srp 2009

ahoj 🙂
tak ja pri rozlucce dostala krabici, ve ktere byla nocni kosilka, male sampano, modry podvazek, mama test a dudlik 🙂. Super napad 🙂