Záplavy. Potrebuje tam niekto pomoc?

aponchie
28. čer 2009

vite o nekom nebo mate nekoho znameho v teto oblasti pripadne jste s nekym v kontaktu a vite,ze potrebuje pomoc?jakoukoliv at vodu balenou nebonejake obleceni atd?mam dve velke krabice obleceni na dite a dospele jsem schopna do nekam dovezt,ale nevim presne kam a komu..

murinka
4. čer 2010

jasom od presova a tu je horor ☹ 😔

bianca
4. čer 2010

hlasi sa Bardejov.Co dodat

habibim
4. čer 2010

my v Čani už nevládzeme ☹

egyptanka
4. čer 2010

Dievcata, drzim palce nech to zvladnete ...
ja som dnes robila poriadky v obleceni a mam toho velku krabicu a je mi to luto vyhodit, myslite, ze by mal niekto zaujem? Su tam letne a jesenne veci zvacsa pre zenu.

habibim
4. čer 2010

egyptanka: nechaj tie veci bokom, určite to bude niekde potrebné 😨
tak, a je to tu...idú na nás ďalšie 4 vlny z Ružína..... tak držte palce....

maca793
4. čer 2010

držím 😉

maca793
4. čer 2010

je to hrozné čo som videla v tv normálne mi to stislo srdce a dokonca som sa rozplakala ☹
som s vami v týchto najtažších chvíľach

katy2
4. čer 2010

hornad stale stupa, kazdu hodinu cca 10 cm... 😒

maca793
4. čer 2010

myslím si že zajtra bude kulminovať a potom klesať
konečne sa umúdrilo počasie a budúci týždeň hlásia super počasie 25-29 stupňov paráda konečne teplúčko bude a vy si môžete vydýchnuť že vás nezaplaví znova len aby ste to dali čoskoro doporiadku keby som mohla tak by som rada pomohla

lara1705
4. čer 2010

no, tak nam hlasili že v noci otvoria hradzu na Maši. Cely deň nato čakali že čo a na noc si zmysleli otvoriť.Tak to bude ešte viac vody ako je.Ved v noci to je podľa mňa ešte horšie, kto za tym všetkym bude dozerať? som zvedava čo bude rano.

habibim
4. čer 2010

no čo vám poviem.....v KE idú evakuovať dve mestské časti plus HM Tesco... a my v Čani už máme všetky vozidlá na kopci... aspoň, že hviezdy už vyšli... jedna nádej...ale čo bude s tým, že v Margecanoch je Hornád 844cm a tam sa vlieva do Ružína a Ružín k nám.... ja nespím už 3tiu noc... ☹ držte sa všetci ☹

lussy23
5. čer 2010

Držím palce. U nás už konečne svieti slnko. A u vás?

habibim
5. čer 2010

tak, už aj u nás svieti slnko...len problém je v tom, že Torysa sa spojila s Hornádom a až teraz ukazujú svoju silu ☹ Takže ešte nie je koniec... ☹

maca793
5. čer 2010

videla som všetko dnes v tv, je to hrozné. ale našťastie bude krásne slnečno a teplo. len modliť sa aby to už všetko skončilo.
držim palce