Záplavy. Potrebuje tam niekto pomoc?

aponchie
28. čer 2009

vite o nekom nebo mate nekoho znameho v teto oblasti pripadne jste s nekym v kontaktu a vite,ze potrebuje pomoc?jakoukoliv at vodu balenou nebonejake obleceni atd?mam dve velke krabice obleceni na dite a dospele jsem schopna do nekam dovezt,ale nevim presne kam a komu..

skuli
28. čer 2009

super téma api 😉 Taky bych něco darovala někomu,kdo je na tom momentálně špatně,ale aby člověk věděl,že to opravdu dostane ten kdo má.

libka1
28. čer 2009

😵 aponchie

jeudi
28. čer 2009

dobre tema take jsem o tom premyslela tady u nas v pisku se to zatim drzi ale okoli je zaplaveny manzel jel ted pomahat vynaset veci do protivina kamaradovi tak to budou evakuovat..achjo me je tech lidi tak lito take rada pomuzu nebo dovezu obleceni vodu jidlo

kackark
28. čer 2009

Zrovna jsem přemýšlela, že bych podobné téma založila 😉 Api, výborný nápad.

My můžeme darovat téměř nepoužívaný plynový sporák a starší ledničku, třeba by na nějakou přechodnou dobu někomu pomohla a také budeme kupovat nové skříně, tak darujeme ty staré.
Holky, víte-li o někom, kdo něco takového potřebuje, ozvěte se, nějak se domluvíme.

aponchie
autor
28. čer 2009

no ja to mam z Opavy do N.Jicina asi 30km ,ale prave nevim jestli se dostanu primo tam nebo je ta cesta odrizla vim prd ikdyz to sleduju..jestli lze treba nekam napsat na tv nova ct 1 kdyby tak udelali sberne mista dovezli jim to to by bylo asi lepsi pac nevim jak by nas tam primo do centra deni pustili ikdyz kuknout sem se chtela to nerikam ze ne,ale ne za kazdou cenu..uz je tam nekdo nakazenej z te vody tak nechci moc riskovat

aponchie
autor
28. čer 2009

spojila jsem se s reporterem z TV nova pac CT 1 nema kontakty primo na redaktory a uvidim co odepise..bylo by lepsi kdyby neco zridili kam by se to dalo shromazdit a oni to tam dovezli ..tak pak dam vedet co rekne..kazdopadne jsem se zminila ,ze i lide z tohoto servru maji moznost neco poskytnout

jeudi
28. čer 2009

tak super modry konik bude slavny 🙂 dej pak vedet

aponchie
autor
28. čer 2009

to je mi sumak kdo bude nebo ne slavny spis jde o to aby se ty veci teda nekam dostali a nezustalo jen u reci 😎 ten chlap se jeste neozval,ale pocitam,ze ma asi hodne prace pac oni jsou porad v tech oblastech tak sem zvedava ..volala jsem i na Idnes,ale tam maji zaznamnik 😝

jeudi
28. čer 2009

no prave aby se jim to vubec dostalo

suki
28. čer 2009

My jsme zrovna včera vezli asi 4 pytle oblečení do Armády spásy a část toho by měla jít lidem na povodně, tak my jsme to vyřešili takhle a jsem ráda, že to snad někomu pomůže 🙂

jeudi
28. čer 2009

taky neni spatny napad suki

aponchie
autor
28. čer 2009

ja jsem zjistila,ze humanitarni org.zridila informacni centrum kde je mozne jak financne tak hmotne nabizet pomoc tak to vypada slibne 😎

jeudi
28. čer 2009

tak sem pak dej naky kontakt ale koukam ze se sem nikdo moc nehrne ale kazda pomoc dobra

suki
28. čer 2009

🙂 🙂 mám radost, že se ještě někdo zajímá o druhý. Snad to nebude tak zlý s těma lidma 🙂

suki
28. čer 2009

no snad se ještě někdo přidá, každej se může dostat do maléru a pak je každá pomoc dobrá 😝

jeudi
28. čer 2009

me je hrozne kdyz jsem vcera koukala na netu a tam naky pan rikal ze museli ze ctyrmesicnim miminkem na strechu v destia cekat az nekdo prijede ....

aponchie
autor
28. čer 2009

jako ja penize posilat nebudu nejak me tohle nebere spis sem si rikala,ze vsecko co mam na MMb stahnu a dam jim a mela sem pod posteli hromadu hader po me co nenosim ..packdyz sem je videla a slysela jak je jim kosa nemaji nic sucheho atd tak to jejedno jestli to lezi tady nebo to uzijou potrebni..tech par kacek co bych z toho mela kdybych to nekdy prodala nejsou dulezite..nevim kdy sama budu potrebovat pomoc a tohle sou drobnosti..podle me potrebuji spis tezkou techniku,ale i drobnosti potesi..verim,ze selide i boji neco posilat aby to neskoncilo nekde jak na tom MMb kde nejaka ta pani delala chudaka ze sebe a pak ty veci co dostala prodavala 😝

suki
28. čer 2009

aponchie, to je nechutný,teda myslím tu paní 😠 ...jasně oblečení je myslím dobrá pomoc a když to člověku leží doma, tak proč ne? 🙂

jeudi
28. čer 2009

no penize bych taky neposlala pac je nemam ale presne mam tady vycicky male i moje co uz nenosim ..tak jsem to take myslela

suki
28. čer 2009

já peníze taky ne, ale třeba do nějakých těch sbírek po sms, to za občas posílám...říkám si, že pro mě je to pár korun a někomu to třeba pomůže 🙂

achalteke
28. čer 2009

tak já zas raději peníze, ne však přes DMS, protože mi vadí celkem vysoká provize již tak dost nažraným operátorům, s ADRA mám jen ty nejlepší zkušenosti (i osobní)

aponchie
autor
28. čer 2009

prave jsem mluvila s reporterem z televize a ten mi rekl,ze v soucasne dobe se zadne sbirky ve mestech nedelaji co vi,ale dal mi cislo na mistostarostku nekd ena tom Jesenicku pac prej novojicinkso je v pohode tam se soustredila veskera pomoc a ted maji vseho dostatek,ale na tom jesenicku prej udajne nemaji lidi jidlo a piti a k nekterym se jeste ani nedostali hasici ,ze je to tam bidne..sem mu rikala,ze je urcite hodne lidi co maji veci co muzou poskytnout,ale jak to tam dopravit?zejo..jako nepojede ke me 100km aby si vzal dve bedny obleceni,ale chtelo by to nejak hromadne..tak mu zkusim zavolat co se s tim da delat mozna by mohl zlanarit starostu u nas neco udelat..z kama kdo jste co muzete neco nabidnout?kdyby nahodou.

janulle22
28. čer 2009

Ahoj apon, dobry napad u nas by se urcite taky neco naslo jak po nas tak po malym...a pro deti nejake plysaky a hracky taky i s oblecenim... prosim az se ti nekdo ozve, tak prosim dej vedet... Rada pomuzu...

janulle22
28. čer 2009

apon, ja Oloumouc a Brno...

aponchie
autor
28. čer 2009

tak sem cetla prispevky lidi a prej tento druh pomoci je naprd prej chcou penize a ne nejake haraburdi atd skoda no ja myslela ,ze lidi potrebuji cokoliv

janulle22
28. čer 2009

hmm toz to je blby... ale myslim si, ze v takove chvili by jsem ja osobne byla rada za cokoliv...

aponchie
autor
28. čer 2009

to je rekace ctenaru ne nekoho kompetentniho 😎 takze to neberu takove kecy snese internet 😝

aponchie
autor
28. čer 2009

tak jestli chcete je tady par cisel na ktere muzete smerovat svou pomoc,ale dle sms co jsem dostala od starosty obce bude asi nejlepsi to tam odvest sam pac pan napsal ,ze jsem strasne hodna a vazi si te pomoci ,ale prej v tuhle chvili toneni ta pomoc co potrebuji..

aponchie
autor
28. čer 2009

http://tv.nova.cz/kontakty
http://www.adra.cz/adra/cz/

regionalni reporteri vam pomohou vasi pomoc nasmerovat kam je treba nevim z kama kdo jste..

aponchie
autor
28. čer 2009

osobni tel na mistostarostu vam davat nebudu aby toho nekdo nezneuzil radsi.. 😎