Zapomněla jsem nahlásit býv. gynekologovi změnu lékaře

nikka.vo
23. lis 2009

Potřebovala bych poradit jak velký je problém, když jdu zítra na první kontrolu u nového gynekologa a tomu starému jsem zapomněla zavolat a nahlásit změnu. Uplně mi to vypadlo a vzpomněla jsem si až teď 😖 Stačí to udělat ráno v den kontroly, nebo je lepší se přeobjednat? ☹ Přeobjednávat se mi totiž moc nechce, protože se objednává dlouho dopředu 😒

Díky za rady!

sisstin
23. lis 2009

nikka.vo: ten nový si to vyřídí sám 😉

nikka.vo
autor
23. lis 2009

mě nahlásila sestra u nového, že si tam mám zavolat a zrušit to, právě 😖

vercak.
23. lis 2009

Nikka.vo - já jsem teda ani žádnou změnu tenkrát nenahlašovala. Přestupovala jsem dvakrát. Jednou v těhu, to jsem nahlásila a podruhé už asi půl roku po porodu a to jsem nenahlašovala. takže normálně jdi zítra na prohlídku a zeptej se na to 😉

sisstin
23. lis 2009

nika: aha, já jsem zvyklá na to, že si nový doktor automaticky vyžádá kartu..a nic hlásit nemusim 😕

nikka.vo
autor
23. lis 2009

Já jsem zase slyšela o případu, kdy odmítli vyšetřit pacienta, protože byl hlášený u jiného lékaře, což má podle mě i svou logiku 😕 Takže teoreticky bych mohla zkusit zavolat zítra ráno ke starému a když se dovolám jedině dobře a budu u nového dělat, že je to dávno vyřízené 😅 a svou neschopnost svedu na sestru u starého lékaře 😀 a nebo se tam zítra nedovolám a budu muset u nového s pravdou ven a budu čekat jak semnou zametou 😅

beruska2x
23. lis 2009

my museli staremu Dr zavola a dat mu adresu noveho kam ma poslat katu ale rozhodne to neni ze dne na den, trvalo to myslim 14 dni... pokud nejsi k novemu prevedena tak to nedostane od pojistovny proplaceno a to by byl hloupej kdyby to delal 😅

nikka.vo
autor
23. lis 2009

no a právě proto se ptám 😖

beruska2x
23. lis 2009

ja bych tam nejdrive zavolala at zam nejsi za blbce osobne a nezenes se tam zbytecne 😉

nikka.vo
autor
23. lis 2009

jo jo, ráno zavolám ke starmu gyn. pak k novému a řeknu pravdu a uvidim...

nikka.vo
autor
24. lis 2009

Tak starý doktor tam dneska samozřejmě jako na potvoru nebyl, tak jsem zavolala novému, že jsem zapomněla a prý to můžu udělat dodatečně, ale je tam podmínka, že jsem k tomu starému teď v poslední době nesměla jít 🙂 Takže to dopadlo dobře 🙂 Tímto se může téma klidně smazat.

jaspina
24. lis 2009

Tak to já když jsem přecházela, tak jsem té staré doktorce neřekla nic.. Nová si od ní sama kartu vyžádala.. 1x za půl roku máš právo na změnu lékaře a myslím, že se to nikam hlásit nemusí..

soanpe
24. lis 2009

moje dr si kartu vyžádala od staré dr sama. změna lékaře je možná 1x během 3měs 😉