Zařizujeme dětský pokojíček 🙂 Koberec nebo plovoučka?

veronikapulkertova
8. bře 2008

Ahojky maminky a budouci maminky 🙂 Nikde jsem nenasla podobne tema, proto zakladam nove 🙂 Myslim, ze si zde muzeme poradit, kde poridit hezky nabytek a prislusenstvi za slusnou cenu, jakou dekoraci budete miti, jake barvy ladime pokojicek atd... Muj prvni dotaz je, jestli je do detskeho pokoje vhodnejsi koberec nebo jen nechat plovouci podlahu, ktera je tepelne vyhrivana. Dekuji za rady a tipy 🙂

hpaja
29. črc 2010

@beruska2x díky za tip, ta vypadá pěkně 🙂 kouknu i na jejich ostatní sortiment 😉

beruska2x
29. črc 2010

@hpaja jojo koukni na www.gazel.cz maji toho docela dost a kvalitni, vydrzi to.. my jsme moc spokojeni... 😉

lucie.krajcarova
7. zář 2010

ahoj, malý už pokojík má, ale nejsem moc spokojená, má tam málo poliček, dekorací a tak... a taky trochu tápu, jestli ho zařídit v určitém stylu??

krista
8. zář 2010

@lucie.krajcarova já si myslím, že záleží jak ten pokojíček plánujete:
- pro 1 nebo 2 děti,
- pro batole nebo aby vydržel aspoň do předškolního věku,
- jak je pokojíček velký,
- co se vám líbí,
- kolik máte peněz....

lucie.krajcarova
8. zář 2010

@krista asi máš pravdu, pro jedno dítě, batole, velikost asi 12 m2, střešní okno a balkonové okno 🙂

krista
9. zář 2010

@lucie.krajcarova tak v tom případě bych třeba já osobně zase tolik poliček nedoporučovala, možná nějakou menší na knížky, ale na hračky asi ne, nebavilo by mě pořád to vyrovnávat, můžu doporučit krabicový systém, to se uklízí nejlíp a ani špatně to nevypadá 🙂 a jestli to zařizujete jen pro jedno dítě tak si klidně můžete dovolit zařídit ho v jednotném stylu, máte kluka tak třeba nějaká hezká bordura s autíčkama, sem tam nějaký obrázek 🙂 záleží jestli se mu něco vysloveně líbí, u nás je to jednoznačně medvídek pú 🙂

mates22
2. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem tu s prosbou o radu - malá dostane k Vánocům zvyšující díl na postel sendy od gazelu a já bych jí pod to chtěla ušít domeček (ten jejich se mi barevně nehodí), ale nějak nevím, jak to pak na tu postel přidělat a jezdit kvůli tomu po krámech, kde by to měli vystavený se mi nechce? nemáte někdo ten domeček? případně nějakej typ? Myslela jsem třeba na lanko jako se dávaj záclony, nebo na tyč- prostě aby se to dalo taky shrnout ke straně. Co myslíte?
Chci jí učít mna bok i kapsář a tam teda vůbec nevám, jak to maj řešený, ale to asi udělám jako když sem jí šila polstrování, obtošené kolem toho žbrdlení a na tkalounek na uzlík. Ale lepším nápadům se nebráním.

mates22
2. říj 2010

tak už jsem tu sendy našla, je to na sucháče, samolepící. No taky řešení, ale moc se mi nelíbí, víc by se mi líbilo to lanko 🙂
ale na ten kapsář by to mohlo bejt dobrý, pokud to teda udrží

power700
4. říj 2010

@beruska2x - ahojky, moc se mi zamlouvá ta postel ROXY, co máte. Prosím tě, kupovali jste přes net nebo v obchodě a kde? Kolik stála jen ta postel s roštem, bez matrace a bez zábrany?
díky moc. 😉

beruska2x
4. říj 2010

@power700 kupovala jsem ji v krame, koukni na stanky Gazel kde nejbliz mas zastoupeni, my to mame asi pul kilasku tady, takze i dopravu mi dali zdarma 😉
docela jsme koukala, byla jeste o neco levnejsi nez primo maji na strankach doporucenou cenu, davala jsme za ni myslim 3490,- i s rostem, zabrana 700,- a matraci zalezi jakou si vyberes.. 😉

je fakt super, jsme s tim moc spokojeni..

power700
4. říj 2010

@beruska2x - děkuju moc za rychlou odpověď! Já budu kupovat jen postel s roštem, matraci mám a zábranu vyrobí manža. 😉 Tak mě zajímala jen ta holá cena. Na nejbližší prodejny jsem už koukala. Obvolám to. Díky!

beruska2x
4. říj 2010

@power700 😉 tak at se pekne spinak, urcite to obvolej ty ceny se lisi v radech stovek - tak proc jim to cpat 😉

power700
4. říj 2010

@beruska2x - přesně tak, proto to zjišťuju! 😉

beruska2x
4. říj 2010

@power700 jeste se optej na tu dopravu - bay pak zase cene nedohaneli tim 😉

power700
5. říj 2010

@beruska2x - to máš pravdu, musím to spočítat, jak to vychází 🙂 jinak dík za info, hezký den. 😉

jesterka01
22. lis 2010

Ahoj maminky,
prosím o malou pomoc. Zařizujeme dceři pokojíček, zatím jsme teda u omítek a podlahy, ale máme jedno velké dilema co se týče barev. Chtěli bychom dvě barvy na stěny, strop bílý jen nemáme moc představu jak budou barvy spolu vypadat. Podlaha bude světlá plovoučka, nábytek později koupíme právě podle barvnosti zdí. Žádné bordury ani malůvky nechceme, dceři bude sice teprve rok, ale pokoj budeme zařizovat tak aby jí vydržel minimálně do školního věku, než se do něj nastěhuje bude tak ještě půl roku až rok trvat a to jí ho doladíme dětskými doplňky...tak vás chci poprosit o inspiraci barev do pokoje, kdo má v albu pokojíček svých dětí, dejte prosím vědět aŤ se můžu juknout a sbírat inspiraci, děkuji 🙂

niki2
22. lis 2010

Ahoj, my mame kluky 3 a 6 let a v pokoji na spani maji kombinaci modre az tyrkysove se zelenou a v herne, kde muzou radit maji steny oranzove a cervene. Vypada to moc hezky, barvy syte, docela jsme se bali, ale kazdy, kdo to videl, se mu to libilo.
Pro malou princeznu bych asi zvolila lila a kombinovala s bilym nabytkem 😉

suik
22. lis 2010

@jesterka01 já teda pokojíček ještě nezařizovala, jen koutek a jsme v nájemním bytě, tak nemalujeme.....ale hrozně se na to těším, až budeme....

mám ráda anglický styl, tak hledám inspiraci hodně zde: http://www.housetohome.co.uk/galleries/children...

na stejných stránkách byl i program, kde se daly malovat stěny vybraných pokojů, ale už ho nějak nemůžu najít 😒

Já osobně bych šla do bílého nábytku a pak třeba do růžové, lila, fialové, zelenkavé, šedé
Zajímavá by mohla být i jedna stěna v ostře růžové a zbylé v nějaké tlumené pastelové a bílý nábytek. většině holčiček se růžová líbí, i když jsou i vyjímky.
nebo zvolit neutrální jednu stěnu tmavou, třeba čokoládově hnědou, ostatí třeba i jen smetanový, nebo světlounce růžový a barvy nahnat závěsy, kobercem, polštářky.... až se omrzí, dá se vyměnit.

akcull
22. lis 2010

suik, děkuji za odkaz, akorát zařizujeme pokojíček a tak hledám inspiraci, tam jsou tedy moc krásné pokojíčky...🙂

jesterka01
22. lis 2010

@suik děkuji, odkaz je zajímavý hned se tam jdu juknout 🙂

lucie.krajcarova
17. led 2011

ahojky, máte někdo pokojíček, se kterým se chcete pochlubit? klidně vložte fotečky, bude to inspirativní.

adiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
21. srp 2012

@adiska ahojky, příspěvěk na který reaguješ je kopírovaný od uživatelky @melouna 😉

ruda
21. srp 2012

tak já mám v dětském pokoji plovoučku,ale teď jsme na ni dali i koberec, je to dle mě lepší, když lozil a učil se chodit i teĎ se mu tam prostě líp válí, je měkký, vysává se v pohodě, navíc zatím nezničí tu plovoučku, terou užije až bude starší a koberec "padne za vlast", pokojík mám vyfocený v albu a malému jsou 2,5 roku

adiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erza1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elisska2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicebebe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erza1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz