Zasilkový obchod Provea. Máte zkušenost?

alterna
20. črc 2009

Ahoj, máte nekdo zkušenost s tímto obchodem?
Objednala jsem si tam jednou pradlo a zaplatila složenkou(kterou už bohužel nemám, bylo to na jaře) a oni ted pisou ze jsem jim nic nezaplatila. Vim má chyba že nemám tu složenku, ale je to divný. 😢

annynka
22. črc 2009

Ahoj, taky jsem jim jednou naletěla objednala si, oni za půl roku,pokud nic nezrušíš, pošlou další, ale neposílají doporučeně, takže to mohl kdokoliv ukrást...No a pak posílají pořád, nevyžádaně další a další....Dokud to ty nezrušíš, ale to musíš poslat jakýsik papír až do Švýcarska, samo dopo, aby tě nenařkli..
A pak dělají šílené bububu, když nezaplatíš. apoň tak jsem to četla na netu..

Já jsem jim napsala mail česky i anglicky, že já si u nich nic neobjednala a hlavně !!nepodepsala!!! žádnou objednávku, takže jestli mě budou stále obtěžovat, budu to muset předat dál a hlavně výš odpovídajícím úřadům...Okamžitě mi napsali, že se teda omlouvají a odhlásili mě.

Jsou to strašné svině!! Na ně bacha..

Pokud tě to zajímá, můžu ti napsat do IP

marie83
22. črc 2009

Já jsem si teď taky obědnala,ale by to malé tak jsem to poslal zpátky a byl u toho papírek kde jsem napsala,že další zboží nechci tak doufám,že mě nebudou obtěžovat!

lucie.krajcarova
23. črc 2009

Holky, taky jsem byla jejich "členem" , i kdytž jsem kromě úvodní nabídky nechtěla nic, mají to dost drahé. no a protože mi furt něco posílali - je to fikané poslat to doporučeně a platit až pak 😠 , tak jsem členství ososbně zrušila. myslím, že sídlí v čakovicích.

ila81
28. led 2012

Ahoj holky, já jsem teda spokojená. Ono by stačilo si přečíst podmínky, že automaticky posílají nové zásilky, ale také mají v každé zásilce přehledný odmítací kupónek, který stačí hodit do schránky, nebo porstě napsat mail, že si nepřeješ další zásilku a oni už ji nepošlou. Ale bacha, jen tu další, pak následující zas ano. Mamka také měla jen uvítací balíček pak už dál nic nechtěla, tak jsem za ni do mailu napsala, že chce zrušit členství, odepsali, že berou na vědomí a od té doby má klid a já si odebírám jen takovou zásilku, o kterou mám zájem. Osobně problémy nemám, spíše naopak a podprsenky sedí parádně a kalhotky taky. Takže já jsem max. spokojená. No a cena ,.... když jdu do obchodu a chci si něco takového koupit, míň nezaplatím. Jedině u Ťamanů 🙂

caklosovi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz