Zastavení probíhající MS Clostilbegytem, je to normální?

hanulii
5. led 2016

Holky,
mam brat Clostylbegyt od 2. DC. Tento cyklus mám ale fakt zvláštní-MS mi začala spinenim 2 dny, v nedeli se rozjela MS, v pondělí jsem měla prvni Clostil a večer jsem přestala krvácet. Dnes už jen spinim. Delala jsem si 2 TT, oba negativni. Je normální, že Clostil takhle zastaví probíhající MS? Dekuju za zkušenosti.

hanulii
autor
6. led 2016

Top

anetka1701
6. led 2016

mně Clostil výrazně zkrátil MS až v dalších cyklech, ale asi to umí i v tom prvním... Každopádně bych zkusila zavolat na gyndu a zeptat se...

lenusaak
6. led 2016

ja clostík brala, ale hned při prvni MS se mi to nestalo..spinila jsme až v druhem cyklu snad pět dní, vždycky jen ráno a cely den nic, po peti dnech dorazila klasika ☹ ale netrvylo celych pet dní, ale mín 🙂 Pro uklidnění si zkus třeba brnknout na gyndu🙂

hanulii
autor
6. led 2016

Holky, díky moc.. Na gyndu jsem volala, mám pak přijít na kontrolu a ještě udělat test znovu. Jen jsem chtěla vědět, jestli se s tím někdo taky už nesetkal, na netu jsem právě žádnou zkušenost nenašla.

hanulii
autor
6. led 2016

@lenusaak A brala jsi i Utrogestan a přesto špinila?

lenusaak
7. led 2016

@hanulii nene ten jsem nebrala vubec.. pouze jenom clostilbegyt a pak pichnut pregnyl na ovu 🙂