"Závislost" na internetu. Nezanedbávám dceru?

jazzina
5. črc 2007

Ahoj maminy, těhule, snažilky atd......
tak jsem tak udělala sebereflexi dnešního dne.
Ráno vstanu postarám se o malou (jídlo, plena........) a zapnu net 😝
jdu do sprchy a cca. 2 hoďky projíždím net........
No nebudu pokračovat jak to jde dál, ale zamýšlím se a to čím dál tím víc, jestli malou trochu nezanedbávám kvůli netu. Situace-malá si hraje(super mám čas) tak si zahraju prší ( nevadí, že mám nádobí nad hlavu, doma bordel, malá šťourá do zadku psovi 😲 ) přece tu partii dohraju..............
Kristi došťourala a chce se chovat 🙂 , tak se pochováme cca. 5 minut, no přece musím mrknout na koníka kdo porodil, koho co pokakalo ..............
No, abych to zkrátila, nemáte někdo někdy výčitky, že zanedbáváte své dětičky kvůli netu ? 😀 😅 🤐
Pro těhule, snažilky- své povinosti ? 😀 😅 🤐

denousek
5. črc 2007

jazzino ted si na to kápla 😉 děti jestě nemám mám jen jedno v bříšku ale kvuli me zavislosti na netu mám ted ze všeho strach!!pořád tady vše čtu,kdy kdo potratil,jaké vyšetření by mi měl-a neudělal gyndr.,jestli už bych neměla mit břicho...kdybych nemela net tak jsem v klidu a v pohode ale ja tady prostě pořád musim čumákovat!!! 😅

jazzina
autor
5. črc 2007

den- 😀 😀 😀 o tom píšu

mikca
5. črc 2007

jazz jé uplně se vidim, dnes jsem o tom zrovna taky přemýšlela jsem tu každej den MM je ze mě hotovej
a že zaendbávám děti...no když si hrajou sami tak dřepim uPC místo abych si s nima hrála.
manžel říká až se bude kupit nádobí tak už je to zlé....přemlouvám ho na myčku, aby to tu tak nebylo vidět 😀 😀 😀

jazzina
autor
5. črc 2007

mikca- mám myčku a myslím že je to nedomyšlený stroj, Proč to tam někdo nenaskládá a nevindá- no neni to divny 😠

denousek
5. črc 2007

jojo ja jen ze si spis psala jestli nezanedbavame deti tak pisu ze jeste zadne nemam ale kvuli te ..zavislosti,, mam spis z tehu bobky jak radost 😀 ale dnes jsem si rekla dost!!!holky uz me z toho trosku dostali a snazim se uz myslet pozitivne ze mam krasne zdrave miminko kteremu bije srdce jak zvon!! a obednala jsem si nebesa 😉

mikca
5. črc 2007

jazz 😀 😀 😀

denousek
5. črc 2007

😕

jazzina
autor
5. črc 2007

no hlavně jde o to, že u mně (a možná i u vás) nejde o nudu. Já mám práce šílený-jsem majitelka kavárny pro maminky, teď už jsem i provorní "fetáckého baru 😒 , protože dotuje tu kavárnu 😎 , nestíhám nic, ale stihu pročíst koníka každý den 😅 a to většinou nepřizpívám, né že bych neztíhala, ale jsem ten tip co jen pročítá

janickabez
5. črc 2007

😀 😀 ju poznávám se... 😀 😀 😀

těším se až bude naše malá šťourat v zadku psovi 😀 😀 😀 😀 super....tatínek pořád tvrdí, že první hračka bude barbie ružový laptop... samozřejmě s on -line připojením 😀 ... no to už budeme doma závisláci 3, ale třeba tomu psovi dá pokoj 😀 😀 😀

jazz poradím, je zbytečný ten úkon... vyndat z myčky nádobí do kredence... dá se to vynechat 😀 😀 😀 .........mužeš to vyndávat z myčky zase rovnou na stul 😀 😀 😀 😀

denousek
5. črc 2007

😉 heeee tak ted si to vystihla jani....

jazzina
autor
5. črc 2007

jani- to dělám, ale ten stůl je zašpiněný (zasraný) od laptopu 😝

janickabez
5. črc 2007

tak to chce buď novej stul... nebo jít s noťáskem do vedlejší místnosti 😀 😀

jazzina
autor
5. črc 2007

jani mám jen jeden stůl a nevím kdy ho utřu, protože prostě nestíhám- takových témat, názorů- to se na mě nemůže nikdo zlobit 😀 krom decka manžela- no nikdo podstatný 😎

marke
5. črc 2007

Ahojky, ja sice zadny dite nemam, navic nejsem ani tehotna, ale vim, co je to zavislost na PC.
No, jiste vim jedno: ONO TO SAMO CASEM PREJDE! Jsem informaticka a doma pustim comp jen z duvodu prace, takze to preslo samo. Na net se dostanu sice kazdy den, ale jen kouknu a ani neodepisuju. To tak 1x za tyden 🙂
A zanezbavani? ja si myslim, ze materske pudy jsou silnejsi nez 220V 🙂
Krasny prodlouzeny vikend

mikca
5. črc 2007

počkejte až budem chodit špinavé a rozcuchané a všude bude bordel....to teprve bude závislost 😀

jazzina
autor
5. črc 2007

asi jsem závislá 😲
Všechno beru s reservou a vím že málá je spokojené dětátko, ale myslím, že toto téma jsem patří, ALE s pohodou !!!!!!!!!!!!!!!

gedren
5. črc 2007

Ja jsem taky informaticka, takze obdobim megazavislosti jsem si prosla nekdy v prvaku na vejsce, kdy jsem prisla na kolej a to bylo neco (tehdy jeste mimo VS byl tak maximalne dial-up 🙂). Takze potvrzuju, ze to casem prejde.

Jinak u kompu sedim prerusovane celej den (mam pohodlny kreslo, do kteryho se s Helcou vejdeme obe 🙂), hlavne z duvodu prace, ale prokladam to flakanim napr. tady ;), no a vycitky z toho nemam, mam prece svuj vlastni zivot, nepodridim vsechno diteti. Samozrejme kdyz place nebo neco jinyho potrebuje, tak zadny "tohle jeste dodelam", ale postaram se o ni hned, proste dokud je mala spokojena, tak at jsem taky spokojena i ja, zejo. Nejaka domacnost, to me netankuje, varim minimalisticky (jeden hrnec na dva dny), uklizim taky minimalisticky, kdyz to nedere me a manzela, tak diteti je to uz tuplem jedno 🙂

majka07
6. črc 2007

dřív su na netu byla víc, ale dítě má u mě přednost a zajímavé je, že stíhám všechno, dítě, úklid aj poklábosit tady ikdyž o hodně méně něž předtím, ale nevadí mi to 😀

chechta
6. črc 2007

Ahojky, zatím potomka teprve čekáme, ale závislost tu je 😀 ne na netu jako takovém, ale na koníkovi 😀 😀 😀 nebo MMB 😀
Mě kolikrát manžel už vyhrožoval, že mi koníka odpojí 😀 😀 😀 😀

karotky
6. črc 2007

Připojuji se k Majce..........máme to stejné. 🙂

listicka77
7. črc 2007

No mám to podobné. Mám tu několik oblíbených diskusí, které pravidelně sleduju. A když jsem náhodou několik dní pryč, tak mi pak čtení trvá třeba dvě hodiny. A když jsem celý den doma, tak na koníka lezu i 10x. Hrozně mě to zdržuje od práce, ale nemůžu si pomoct... No kdybych neznala koníka, tak bych asi od té práce stejně utíkala k něčemu jinému, tak co... 😀

jitrulka
2. únor 2009

Ahojky holky, musím se tu vyzpovídat. Nemám závislost přímo na internetu (i když tu taky pěkně vysedávám), ale na televizi. Máme jen jeden menší pokoj. Spíme tam, mám tam přes den malou a...je tam televize. Musím ji mít zapnutou celý den, nemůžu si pomoct. Ležím celý den s malou na dece, hraju si sní, věnuju se jí ale stále po očku sleduju televizi a ona samozřejmě občas taky. Zkoušela jsem ji párkrát vypnout a dělat "vzornou mámu" ale bylo tam takové trapné ticho a padaly na mě depky, že mi to nedalo. Ani rádio není ono. Mám strach jeslti to nebude mít vliv na malou.. at už to záření nebo děj v televizi jako takový... ale nemůžu si pomoct. Modlím se aby už bylo hezky, a sluníčko mě vyhnalo ven na výlety a podobně, ale ted jsem zkrátka nemožná. ☹