Zázvorový čaj v těhotenství, máte zkušenost?

kaci11
23. zář 2015

Ahojte, chtela jsem se zeptat na zazvorovy caj v tehotenstvi. Jestli ma nekdo zkusenost. Vcera jsem si uvarila 2l konvici zazvoroveho caje, dala jsem tam dva pytliky a nechala je tam do druheho dne. Tak byl asi silnejsi. A takto jsem ho upijela vcera a dnes jsem ho dopila. Jsem dnes 14+0tt, nemuze me ublizit? Poradte prosim. Uz jsem si uzila dost komplikaci. Dekuju.

papalinka
23. zář 2015

@kaci11 když to takhle nebudeš dělat každý den, tak takhle jednorázově určitě neublíží, navíc zázvorová lízátka se těhotným doporučují.

monunkaaa
23. zář 2015

Ja jsem ho obcas pila kvůli migrenam,z čerstvého zázvoru a jen slabý.

markyska88
23. zář 2015

@kaci11 i ja si myslim, ze je to uplne v pohode 🙂 a ano, zazvor se doporucuje pri tehu nevolnostech. Kdyz to s nim nebudes prehanet, tak je to ok 🙂

kaci11
autor
23. zář 2015

Diky holky za radu. Uz jsem mela strach, ze jsem neco podelala. Ono me dnes boli cely den bricho, tak jsem si myslela jestli to nema souvislost s cajem. Ale byla jsem u doktora a mimi je ok. Caj jsem si uvarila, ze jsem byla nakrapla a zabral. Uz je me dobre. Nez cpat do sebe leky tak jsem zvolila caj. Akorat jsem netsila, ze to muze byt problem. Fakt diky.

frantiska85
24. zář 2015

Nápoj z čerstvého zázvoru jsem pila ve velkém v obou těhotenstvích.

smallinka
24. zář 2015

já myslím že dneska se všechno moc řeší. vždyť se dělají zázvorová lízátka proti nevolnostem. tak proč si neudělat dobrý zázvorový čaj - je to dobrá prevence nachlazení 🙂

kaci11
autor
24. zář 2015

Ja jen, ze jsem cetla na netu, ze ve velke mire muze vyvolat potrat. Tak jsem se trochu vylekala.

pokyska
13. říj 2015

doktorka mi doporucila caj ze zazvoru kdyz jsem nachlazena. ale čerstvý zazvor. pouzivala jsem ho vzdy kdyz jsem byla nemocna

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru