Zdá se vám někdy, že trpíte na mateřskou demenci?

karotky
23. dub 2009

Zdá se Vám někdy,že na ní trpíte?
Mě ano.Třeba dneska 😀 :
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

leniciatko
12. čer 2009

toto som spozorovala teraz ,ked mám 32 a dve deti. vrátila som sa do roboty ,hlava úplne spostá...čo bude za pár rokov??? ☹

mamutka
12. čer 2009

baby, musite aj sem pomaly pisat, lebo ja uz pomaly citam 😉

xlucia
5. zář 2012

perfektna tema. daaaaaaaaaaavno som sa tak dobre nezasmiala

kitinka76
8. říj 2012

těhotná kamarádka se onehdá svěřila na xichtbůku, že nakráčela do pekařství a požadovala od prodavačky místo meruňkové koblihy meruňkovou klobásu 😉

monyliny
21. říj 2012

Jo tak já byla nedávno za kolegyněmi v práci,syna v kočáru.Malej začal kňourat a já automaticky se začala pohupovat a natřásat se.Kolegyně na mě koukaly a upozorňuji,že dělám v mateřské školce,tak na mě koukaly i děti-byli jsme totiž na školní zahradě 😀

evulinkab
24. říj 2012

Tak já už sice rok chodim do práce, malej už bude mit 4 roky.Ale tohle vsechno se týkalo i me..takove to vožení vozíku v obchode tam a sem, zdrobněliny, hledáni dítete v posteli...Ale na co si živě vzpomínám a udelala jsem si trapas pred celou rodinou-..Byli jsme na návšteve u nasich, protože tata slavil narozky, byla tam segra se svým pritelem, babicka, atd atd..Vsichni jsme sedeli v obýváku, malej mel asi rok, hrál si tam na koberci a já mu šla udelat do kuchyne do flašky s dudlikem čaj.Přišla jsem s tou flašou do obýváku a dodneška nevím proč, ale začala jsem ji cpát do pusy sve 22leté segře.Ona sedela totiž uplne na kraji sedačky a já v tom nějakémzkratu jsem ji začala cpát flašu do pusy a ona jenom chudina uhýbala a řvala na mě, co dělám....Nevim, nejak jsem si v tu chvili neuvedomovala, že dělám neco špatne a že mé dítko sedí o metr dál.

nellygray
24. říj 2012

Dobrý téma. 🙂 Maruška nedávno přišla s lego panáčkem v puse a já na ní: "Nekousej pána." 😀 Oba jsme s manželem dostali záchvat smíchu. Manžel už mi to párkrát připomněl a vždycky nás to velice pobaví. Na svou omluvu podotýkám, že už to bylo večer a měla jsem dost. 😅

zuzik24
24. říj 2012

Krásné téma, jsem se nasmála 🙂 Já jsem doma tři roky a ještě tři roky mě doma čekají, nevím, co ze mě po těch šesti letech zbude 😀 Během těch tří let se mi podařilo dost kousků a přeřeků, škoda, že si je nepíšu 😀 Třeba, když jsem šla do krámu a mávala jsem traktoristovi, až pak jsem si uvědomila, že dítě je doma s tatínkem 😀 Nebo si takhle sedíme s přítelem v obýváku, dcerka spí a já najednou začnu nadšeně ukazovat z okna: "Podívej, ééééro!!!" Taky jsem si do dřezu místo jaru nalila šťávu, namazala jsem si ruce zubní pastou, brejle jsem schovala do lednice a docela nedávno se mi stalo, že jsem sundala suché prádlo, hodila ho na hromadu na postel, přinesla jsem si čerstvě vypranou várku a tu jsem začala skládat, nepřišlo mi vůbec divný, že je mokrý 😀