Zdravá výživa pro dítě

radekhrncir
12. bře 2015

Můj kamarád a spolupracovník napsal článke na téma zdravé výživy pro děti. Rád bych se zeptal na názory odborníků, jestli zpracovaný článek obsahuje všechny informace správné nebo jaký na danou problematiku máte názor vy.

Děkuji.

http://scribbler.cz/zdravi-a-krasa/zdrava-vyziv...

Radek Hrnčíř

princeznablanda
20. bře 2015

Banánová svačinka🙂
1tvaroh,1banán,1lžička kakaa,cukr dle chuti,smetana.

Postup:všechny surovny rozmixuji,mléka se přidá pak tolik aby jsem měla hladký krém.Zdobím bud banánem nebo posypu grankem. 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

princeznablanda
20. bře 2015

další lehká a zdravá svačinka🙂 🙂 🙂 🙂

suroviny:2měkké tvarohy v balíčku,2Pl moučkového cukru,čerstvé jahody,malny borůvky 🙂 🙂 🙂

Postup:Měkké tvarohy a část omytého ovoce,rozmichuji na hladký krém,nalukji do misek,nebo pohárů.Položím na to zbytek ovoce. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵

princeznablanda
20. bře 2015

Chleba namazaný trvaohema an to se dají ředkvičky moc dobré a zdravé 🙂 🙂 🙂 🤐 🤐

princeznablanda
20. bře 2015

Bánonové lívance

suroviny 4banány,2vejce.

Postup:Vejcce rozšlehám.vidličkou rozamčkám banánya smíchám.Dělámto na másle,potírám trochu másla,a s trochou cukru. 🙂 🙂 🙂 😵 😵

princeznablanda
20. bře 2015

ZMRZLINA TVAROHOVÁ

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

TVAROHOVÁ 1 vanička tvarohu, 1 zakysaná smetana víc jak 10%, 3 lžíce cukr moučka, 1/2 vanilkového cukru, lze nechat tak a nebo ještě přidat jinou přísadu třeba rozkouskovanou čokoládu a máte rázem straciatelu

POSTUP PŘÍPRAVY

Smíchat, nalít do formy či skleniček, kelímků plastových a zamrazit 🙂 🙂 🙂

princeznablanda
20. bře 2015

ZDRAVÁ SVAČINKA NEJEN DO ŠKOLY MUSLI TYČINKY

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

1 hrnek ovesných vloček 1/2 hrnku sezamu 1/2 hrnku sekaných lískových ořechů 1/3 hrnku třtinového cukru 1/4 hrnku medu 2 lžíce másla špetka soli 1/2 hrnku rozinek

POSTUP PŘÍPRAVY

Pokud mám velké ovesné vločky, předem je lehce rozmixujemu na menší kousky. Na plechu v troubě pražím vločky, sezam a sekané oříšky při 180 st.C po dobu asi 10 minut. Mezitím přivedu k varu v kastrůlku směs cukru, másla, medu a soli. Vše za tepla smíchám s rozinkami, dám do pekáčku vyloženého pečícím papírem, pořádně utlačím a po vychldnutí nakrájím na tyčinky.

Přísady můžu dle chuti různě obměňovat, místo oříšků můžue dát mandle, kešu, kokos atp.
Místo rozinek lze použít čokoládové pecičky či jiné sušené ovoce. 🙂 🙂 🙂