Zdravotní klaun. Jak reagovaly děti? Pomohl vám?

k.a.j.k.a.
25. lis 2009

Setkali jste se s ním? Jak reagovali děti? A pomohl vám, jako rodičům?

k.a.j.k.a.
autor
25. lis 2009

Nikdo nemá zkušenost? 😕

krizulka003
26. lis 2009

Náš malý se ho vždy bál...takže nám pomohl vždycky spíš k pláči ☹ bylo to tím že jsme byli v nemocnicích jednu dobu víc jak je zdrávo a malý už se bál každého,kdo na něj jen promluvil a byl pro něj cizí...jinak já si myslím že je to dobrá věc,ostatní děti se moc bavili,a určitě jim to pomohlo aspoň na chvíli zapomenou na bolístky a prostředí ve kterém se nacházely..

ined77
26. lis 2009

ahojky 🙂 ,
jejda,tak to teda vůbec netuším 😕 .ale s malým jsem byla v nemocnici naštěstí jen jednou a stačilo,dodnes má fobii z bílých plášťů 😒 .ještě klaun do toho... 😀 .
ale asi vím co máš na mysli...podle mého hodně záleží na věku děťátka,pro úplně malé prcky to moc dobré nebude 😒 .malému bylo jen 13 měsíců.klaun patří do cirkusu,tam je sranda... 😅 ,ale asi větším dětem to přece jen může pomoci k rozptýlení a zapomenutí alespoň na chvilku 😉 .

l.myska
26. lis 2009

Ahojky,
tak nám se klauni líbili v září jsme byly v Motole a tam chodili pár holka+kluk docela prima byli i vtipní a dětem
zpívali a udělali každýmu z balonku zvířátko či meč...taky nemám ráda nemocnice ale tohle bylo příjemný.

lucenek
26. lis 2009

kajko u nás na dětském chodí klauni každou středu a super, nafukujou dětem balonky pouští papírové letadýlka.....spokojenost rodičů i dětí 😉

katka1346
26. lis 2009

ahoj,
nedávno byl můj 18ti měsíční syn na infekčním oddělení - taky nás tam navštívil nemocniční klaun se setrou sádrou, zpívali, hráli na píšťalku a dělali bublinky - malému se rozsvítili očička radostí a pookřál 🙂 , tak mi to udělalo velkou radost............

k.a.j.k.a.
autor
26. lis 2009

já se právě od jedné maminky dozvěděla, že jí klauni nebyli zrovna příjemní, malá byla težce nemocná, mamka sama hotová a přišlo jí, že do takovýho prostředí se zábava moc nehodí
takže jí vadili, ale malá nadšená