Žehlička vlasů. Podle čeho mám vybírat?

veverka.r
30. led 2008

Ahojte holky snad mě nikdo nezabije, pokaď už tady takové téma je, ale jaksi když si zadám vyhledat slovo tak mě to vyhodí, a nic nenajde, tak to zkouším takhle.

Potřebovala bych poradit hodlám si kopit žehličku na vlasy a nevím k čemu přihlížet a podle čeho vybírat, poradíte mi některá?? A taky mi už vlasy žehlili v kadeřnictví a používali nějakou vlasovou kosmetiku aby to vydrželo déle, to bych taky ráda věděla co to je. Všem děkuji za účast v diskuzi. 😉

lullka30
30. led 2008

Veverko, to ti asi najlepšie poradí náš Monrousek z červnovek 😉

laola
30. led 2008

Pokud můžu radit, kup si Remington. Já mám starší verzi, stála aśi 1400,-. Al jsem s ní velmi spokojená 😀 Teď je nějaký novější typ s nějakým šetrným povrchem, ale záleží kolik chceš investovat 😉

kuskus
30. led 2008

ahoj..taky mám remingtonku,keramiku s turmalinem pro lesk vlasů a více je šetří a k tomu používám termosprei od Alciny.Vlasy mám hodně kudrnaté a v pohodě je vyžehlím,lesknou se a drží..Takže doporučuji...

lendy1
30. led 2008

tak já též doporučuji Remington, mám žehličku už několik leta je pořád super. Měla jsem možnost vyzkoušet i jiné od kámošeka a není to ono. Rozhodně je lepší žehlička alespoň s teflonovým povrchem než nějaké obyč. A taky záleží jak dlouhé máš vlasy, pokud je máš krátké tak stačí užší žehlička, pokud jsou vlasy dlouhé, tak tu širší. Kosmetika je dobrá, já začínám už šamponěm a kondicionerem na urovnání vlasů a pak si dávám ještě takový krém na rovné vlasy, co se už nesmívá. žehličku používám skoro denně a vůbec nemám zničené vlasy.
Těch značek kosmetiky je spousta, přez obyč. drogérkovou až z kadeřnických salónů. Mrkni na pro-vlasy, tak si jistě vybereš 😉

kacerka
30. led 2008

Taky nedám na Remingtonku dopustit. Mám ji přesně rok a zatím jen a jen spokojenost. A speciální kosmetiku doporučuji koupit u kadeřnice 😉

urbi
30. led 2008

ahoj .... já mám dvě - Remington a Etu - ta R stála kolem 1300 a ta ETa asi 500 - tu etu jsem si koupila v době, kdy mi asi po půl roce přestala R nahřívat a reklamovala jsem ji - no dali mi novou ale já už zůstala u té Ety - a to z důvodu, že se tam dá regulovat teplota - to mi přijde dobrý, protože když už třeba jen potřeuješ přežehlit pramen, který se zvlnil, tak stačí dát malou teplotu....
no a co se týká kosmetiky na vlasy, tak doporučuji Swarzkopf professionals - sprej - dá se koupit u profi kadeřnic a nebo také v těch kadeřnictvích v obchodních centrech... - ale je asi jedno, jaká značka to bude, hlavně ať je to něco na ochranu těch vlasů - jinak se ti může stát to, co se přihodlo mě - před pár lety mi odpadl asi 2 cm pramen vlasů!!!!! a musela jsem zkrátit vlasy asi o 20 cm!!
tak ať dobře pořídíš 😉

mmmk
30. led 2008

Ja mam remingtonku i etu a ta Eta mi prijde, ze ucvakava vlasy. A na remingtonce jde teplota regulovat, pridava se tam tusim po 20°C. Ta Eta to podle me tak paradne nevyzehli. Mam remingtonku s teflonem a turmalinem a nedam na ni dopustit 😵
A jeste je dobre pouzivat na vlasy pri zehleni nejake serum, mam od Welly (emulze) a nebo obcas to stridam s Osis (takovy sprej). Vlasy vydrzi dlouho bez zehleni 😉

mmmk
30. led 2008

Lendy, ja bych rozhodne sirokou nedoporucovala na dlouhe vlasy. Kadernice me s tou uzkou naucila ty vlasy i natacet nebo vytocit konecky ven a to s tou sirokou plochou neudelas, kdyby kotrmelce delala. Ono to dlouhe zahrivani zadnym vlasum moc nesvedci. 😉

lendy1
30. led 2008

mmmk, no jasně, pokud chceš něco tvořit, tak to je jasný, že užší, ale já s mými hustými a dlouhými vlasy (momentálně do půl zad) bych to tou úzkou žehličkou žehlila půl dne 😝 . Já chci jen vyžehlit za pár minut a jít...

mmmk
1. únor 2008

Ja mam stejne dlouhe vlasy, mam tenkou remingtonku (tenkou) a je to zalezitost na par minutek. Ale je fakt, ze nemam prcka 😀 Ale moje kadernice rikala, ze tenka je dobra pro vsechny vlasy, ze min nici.

jarunkaxyz1
20. lis 2012

Ahojky, oprašuji toto téma a chtěla bych se zeptat, s jakou žehličkou máte nejlepší zkušenosti co do zvlnění rovných vlasů? Díky moc! 😉