Ženy jsou z Venuše muži z Marsu

alterna
10. kvě 2008

Kdy se vam tohle porekadlo nebo sipise pravda potvrdila 🙂

konoupek
10. kvě 2008

každý den 😀 😀 😀

alterna
autor
10. kvě 2008

🙂 😀 😀

vendeta
10. kvě 2008

mě štve když manřelovi něco 3 dny pripomínám aby něco udělal, pak si to udělam sama a on řekne proš jsi neřekla. Aa řeknu vzdyt jsem řekla a on an to no výdyt vidí š že něco dělam............... 😉 furt dokola

lenkabu
10. kvě 2008

Mně řekne..já bych to udělal...a že už 3 dny čekám mu nepřijde divný 😠

alterna
autor
10. kvě 2008

🙂 nebo řekne, mělas si říct atd, nebo mi pomuze a vysaje pak mi to hrde rekne a pritom vysal jen prostredek mistnostni.........

sylvinka
10. kvě 2008

malého mám na klíně, ale musím reagovat 😉
1, dnes a denně
2, nedávno jsem a Matýskem byla dopoledne v práci - vezl mě tam i zpět můj tatka.Odpoledne kolegyně volaly, že sedí na kafi, at přijdu .. tak říkám, šla bych na kafe, ale tatkovi je asi blbé říct, že? On na to: hmm, asi jo.
já: mamka šla na pohřeb, tak to na to kafe asi nemůžu jít, že? On: hmm .. a šel k PC
naštvala jsem se fakt moc a s malým šla ven. Pozděj sám přiznal, že vlastně ani neposlouchal ☹
Takže co si člověk pěkně nahlas neřekne, to nemá 😒
A zdaleka to není jediný příklad 🙂 😖

mama04
10. kvě 2008

holky to je bez komentáře 😖

schwarzovka
10. kvě 2008

myslím, že kdyby jsme byli ze stejný planety, tak by to nebylo "vončo" 😉

gedren
10. kvě 2008

Ja z toho mam vetsinou spis srandu, pokud nejde o vylozene kriticky situace.

Treba se mi vzdycky vybavi obrazek, jak chlap hleda maslo v lednici (to myslim neni z marsu a venuse, ale z "proc zeny neumeji cosi a chlapi neco jinyho" 🙂), protoze ten muj je presnej priklad, proste cumi na to a nevidi to 🙂 Zase ale ma naprosto uzasnou orientacni schopnost, takze jsem rada, ze se doplnujeme, lepsi, nez kdybysme oba s prehledem nasli maslo, ale venku bloudili 🙂 (mam ale par kamaradu, co jsou v tomhle spis zensky, tedy stejne jako ja maslo najdou a venku se ztrati 🙂)

Co me sere je klasika "utesit vs. poradit", ale snazim se davat si na to pozor a jakmile na neco nadavam, hned pripojim i instrukce, jestli chci, aby mi to vyresil, nebo jenom aby mlcel 🙂