Ženy vs. muži

neeve
26. bře 2008

Zkušenosti, zážitky, rady, vychytávky, společné problémy, fígle, vztahy. Co vám na chlapa zafungovalo, aby jste ho dostaly, kam bylo potřeba? Co platí na nás? Co nám na nich vadí a jak to řešit? Co si myslíte, že bychom měly měnit my na sobě? Jsme dokonalejší? .............. atd atd... 😀

Já mám třeba fígl, že když potřebuju, aby mi chlap doma pomohl, tak mu napíšu seznam na papírek, co je třeba (např. vysypat koše, vysát, přebrat ponožky) Nic nezapomene a má radost, že si to může hezky odškrtávat 😀 A hlavně - když se do toho pustí, dělá ty úkony hned za sebou, aby měl hotovo. Když mu to říkám průběžně, vždycky odpoví - jo za chvilku 🙄

Na druhou stranu bych potřebovala poradit, jak skloubit mou touhu po tom si občas někam vyjít, zatančit, bavit se, jet někam na víkend... s jeho touhou být doma v klidu a pohodě 😠

aponchie
28. bře 2008

a ja myslim,ze nekteri chlapi chcou mit sobe rovnou zenu a nepotrebuji si lecit nejake mindraky na ni 😵

neeve
autor
28. bře 2008

No jo 😅 Doufala jsem, že si toho nevšimneš a já si z toho udělám legraci... 😎 No ale jsi lepší než jsem si myslela 😀

nobody
28. bře 2008

to je jen zdání 🙂

neeve
autor
29. bře 2008

hm, asi máš pravdu 😝

kajule
29. bře 2008

Neeve, prosim te, od jaky firmy je ten hrnecek co ma Nelinka na ty fotce v albicku??? To je Nuk, ja ho totiz porad shanim a nemuzu sehnat. ☹

neeve
autor
29. bře 2008

Kajule, jj, Nuk 🙂 ale koupili jsme kouzelný od Aventu, se to z tohoto pořád lilo, až bude profík, tak jí ho zase dám, teď s tím mlátí všude kolem 😅

kajule
29. bře 2008

Aha, no my prave mame kouzelny hrnecek od Aventu, ale z toho moc pit nechce. Pak mame jeste jeden, ted nevim od jaky firmy Mum nebo neco takovyho a je podobny tomuhle od Nuku a pije se mu z nej celkem dobre akorat uz ho ma dlouho.

nobody
29. bře 2008

Neeve ... jj, myslím si 😀

neeve
autor
29. bře 2008

Kajule koupila jsem ho v DM drogerii, tak zkus, tady jich tam měli teda mraky 🙂

Nobody 😀 Hele a ještě mi dlužíš odpověď..... 😝

kajule
29. bře 2008

Neeve, jj diky moc, ja se tam mrknu. 🙂

neeve
autor
29. bře 2008

Výbornej film dávají na Primě k tématu... 😀 😀 😀 Hele vole kde mám káru...

aponchie
29. bře 2008

ahoj,tak to ja nesleduju 😀 ja jsem se chtela divat na Thalie ,ale jaksi z toho seslo..

neeve
autor
29. bře 2008

No já tyhle typy filmů většinou taky ne, ale tenhle je tak uhozenej až se mi líbí 😀 😀 😀

aponchie
29. bře 2008

ja jsem si pustila Krtecka 😀

neeve
autor
29. bře 2008

no hustý 😀

aponchie
29. bře 2008

no ale uz sme to skoncili ..dcera sla uz davno spat 😀