Ženy vs. muži

neeve
26. bře 2008

Zkušenosti, zážitky, rady, vychytávky, společné problémy, fígle, vztahy. Co vám na chlapa zafungovalo, aby jste ho dostaly, kam bylo potřeba? Co platí na nás? Co nám na nich vadí a jak to řešit? Co si myslíte, že bychom měly měnit my na sobě? Jsme dokonalejší? .............. atd atd... 😀

Já mám třeba fígl, že když potřebuju, aby mi chlap doma pomohl, tak mu napíšu seznam na papírek, co je třeba (např. vysypat koše, vysát, přebrat ponožky) Nic nezapomene a má radost, že si to může hezky odškrtávat 😀 A hlavně - když se do toho pustí, dělá ty úkony hned za sebou, aby měl hotovo. Když mu to říkám průběžně, vždycky odpoví - jo za chvilku 🙄

Na druhou stranu bych potřebovala poradit, jak skloubit mou touhu po tom si občas někam vyjít, zatančit, bavit se, jet někam na víkend... s jeho touhou být doma v klidu a pohodě 😠

neeve
autor
28. bře 2008

Jé tak to si ani neumím představit, že bych měla namáhat záda ještě o něco víc než teď. Bolí mě jako čert 😠 A tak to hraješ i doma svojí holčičce, ta se má 😵

aponchie
28. bře 2008

no to si pis,ze trpim nebo trpela sem jak pes mam zada po dvou operacich a u pc silim jak me to boli,ale mam dobreho masera 😀 no hraju jak se to veme s pajdulakama obcas ale spis umim prznit hlasek kdyz ctu a to ji bavi ..ona jeste neumi sedet a drzet pozornost zasahuje do toho a tak ale zkusim ji vzit ted na pohadku o 12ti mesickach

neeve
autor
28. bře 2008

No to si myslím, že to umíš s hlasem 🙂 U nás masáž proběhla před chvílí, ale ten můj se teda na to tváří, jako když to je za trest... Ale když já bych zdechla ☹ Po operaci teda nemám, ale pořád přemýšlím, co by mi pomohlo, aby mě tak nebolela... asi bych měla víc cvičit a zpevnit se nebo tak... Když mě to neba 😀 Jednou týdně zajdu a víc ani ťuk. Hlavně mi i tak do toho často něco vleze 😖

nobody
28. bře 2008

na chlapi neplatí nic
ale na chlapy možná něco jo 😀

aponchie
28. bře 2008

neeve zkus jogu..ja to cvicim ne prilis pravidelne,ale mela bych 😝 delam power jogu a klasickou jogu a nemuzu si to vynachvalit ale chce to pravidelnost jako vsecko
http://www.power-joga.cz/power-joga-neni-joga

neeve
autor
28. bře 2008

ježiš 😔

aponchie
28. bře 2008

na nektere pochvala a na nektere inteligence na nektere sex a na nektere jidlo a tak proste si nevyberes 😀

neeve
autor
28. bře 2008

Jo tak jogu bych zkusila... ale myslíš sama doma? Zvládnu to? Tady totiž poblíž nic takového není... musela bych jet 15km a to je fakt žrout času a hlavně je to vždycky v době, kdy se koupe, krmí, dává spinkat... no víš jak... zvládla bych se to sama doma naučit?

nobody
28. bře 2008

aponchie .. a herecký divadlo nedělalas ? .. třeba v Romeovi a Julii?

aponchie
28. bře 2008

hehe Manon L

nobody
28. bře 2008

😀 😀 😀 😀 😀

neeve
autor
28. bře 2008

Dobře, tak já si chtěla přečíst co platí např. na jeden typ chlapa... 😀 Ale jelikož neumím česky, tak se dozvím prd 😅

nobody
28. bře 2008

jo, na chlapy platí hodně věcí ... třeba když je ženská hodňoučká a najednou se z ní trošičku ďáblík
a sadomaso s hranolkama

aponchie
28. bře 2008

ale na zakladni skole 😀 bohuzel ne ja se strasne stydim a za tema loutkama sem tak nejak kryta 😀

neeve jasne ,ze doma pro zacatek staci par uvolnovacich cviku jsou to prevazne klasicke protahovaci cviceni,ale s tim,ze se pomalu snazis o vic a vic ..urco to zvladnes klidne si pujc v knihovne nejakou knihu o joze a zacni pozdravem slunci a tak nemusis se hned propletat jak hadice a stat na jedne noze ale uvidis ze pomuze na joze je fajn,ze si pustis nejakou pomalou klidnou hudbu a jedes ..a nakonec se zachumlas do deky a lezis na zemi na zadech a totalne se uvolnis

aponchie
28. bře 2008

jezisi zase to tvoje sadlo maslo 😀

neeve
autor
28. bře 2008

Aponchie, zkusím to 🙂 Kujů 🙂 Už se uplně těším 🙂 Písnu pocity 😉

Nobody, ale to dělám teda všechno dobře 😀

aponchie
28. bře 2008

no tak nobody prozrad nam co na tebe plati 😀

nobody
28. bře 2008

Manon ..... na základce ..tak tos skoro měla věk přímo šitý na míru tý slečny

nobody
28. bře 2008

neřeknu .. to jsou samý prasárny 😀

neeve
autor
28. bře 2008

no tak nobody prozrad nam co na tebe plati 😀

😀 😀 😀 já bych si typla, že bezchybná gramatika... 😉 teda já si na tom taky zakládám... 😝

neeve
autor
28. bře 2008

no vždyť sádlo maso... to je jasný...

aponchie
28. bře 2008

ja bych rekla,ze jeste neco horsiho, 😀 co?

nobody
28. bře 2008

no .. co na mě platí .... romantická, trošku šílená, zábavná slečna - s chutí dělat všechno a všude, s čistýma ponožkama (nejlíp pruhovanýma) ... která je ochotná válet se v trávě, která dokáže udělat sebemenší blbost a dělá si ze mě srandičky .. (a já z ní) -..a která se ráda mazlí ... no prostě je mi příjemná ..a ani ten orál být nemusí 😀 😀 😀 😀 😀

no vlastně aponchie 🙂

a pak různý nepublikovatelný věci
a gramatika je jasná 😀

nobody
28. bře 2008

a neeve, už si netipuj, protože tam máš hrubku 😀 😉

aponchie
28. bře 2008

ja bych chtela vedet ty veci 😀 😵

nobody
28. bře 2008

jdu na Den nezávislosti a sledovat tu šílenou upoutávku .. že já radši nejsem v baru 😀 😀 😀 😀
jéé, těch věcí by bylo 😀

neeve
autor
28. bře 2008

no to já schválně 😀

neeve
autor
28. bře 2008

jdu žehlit... blijící smajlík

draga
28. bře 2008

to je zase téma 🙂)
já myslím, že chlap má rád jídlo, jídlo, jídlo, pití, fotbal (případně krasobruselní...nobody 🙂) a pak možná ženskou, která toho moc nenakecá a maká 😀 😎

nobody
28. bře 2008

schválně? no to jsou my vjecy --- joo .. gramatyka je důležytá 😀