Ženy vs. muži

neeve
26. bře 2008

Zkušenosti, zážitky, rady, vychytávky, společné problémy, fígle, vztahy. Co vám na chlapa zafungovalo, aby jste ho dostaly, kam bylo potřeba? Co platí na nás? Co nám na nich vadí a jak to řešit? Co si myslíte, že bychom měly měnit my na sobě? Jsme dokonalejší? .............. atd atd... 😀

Já mám třeba fígl, že když potřebuju, aby mi chlap doma pomohl, tak mu napíšu seznam na papírek, co je třeba (např. vysypat koše, vysát, přebrat ponožky) Nic nezapomene a má radost, že si to může hezky odškrtávat 😀 A hlavně - když se do toho pustí, dělá ty úkony hned za sebou, aby měl hotovo. Když mu to říkám průběžně, vždycky odpoví - jo za chvilku 🙄

Na druhou stranu bych potřebovala poradit, jak skloubit mou touhu po tom si občas někam vyjít, zatančit, bavit se, jet někam na víkend... s jeho touhou být doma v klidu a pohodě 😠

nobody
27. bře 2008

neeve .. 🙂 a chodíš pozpátku?

janulka7
27. bře 2008

ahojte. aj ja som rak 8.7.
aten horoskop na mna uplne sadne ako uliaty.
ja som zase pocula alebo niekde citala ze manzelstva na cely zivot su rak+vahy alebo rak+byk a moja polovicka je byk 😉

nobody
27. bře 2008

janulka ... no supr, s těma Váhama potěšilas 😀

kajule
27. bře 2008

Stejne nejlepsi jsou Blizenci. 😵 😎 😝

jabber
27. bře 2008

kajula - tak tak 😀 😀

binki
27. bře 2008

Já jsem taky váha. A mám doma velkého Blížence a malého Štírka. 😎

neeve
autor
27. bře 2008

Nobody ne, ale sedí na mě ten horoskop 😀 😝 😀

neeve
autor
27. bře 2008

janulka já jsem taky 8.7. 😲

aponchie
28. bře 2008

ja jsem 29.6
sorry monky ja se do toho pak zapletla a az ted to ctu dodatecne 😀 co jsi to rikala o nadavani ci co? 🙂
ale horoskopy na nas teda sednou co? 😉

neeve
autor
28. bře 2008

Aponchie, ty jsi narozená zas jak moje mamka 🙂
Jako a ani mi to moc nevadí to odklonění od tématu... vždyť je to taky o tom 😀

aponchie
28. bře 2008

no jasne ,ze jo hlavne,ze je sranda..tak ja jdu pracovat paaaa racice 🙂

neeve
autor
28. bře 2008

A jako se tu může řešit co chce, třeba na něco přijdeme 😀 Já konečně dosáhla svého - pojedeme na tři dny asi do termálů na víkend a to jsem se ani nesnažila přemlouvat, víte... 😀
Já když jsem to na něj vybalila, tak mi bylo řečeno, že ne, že je to vyhazování peněz a že přece už v létě jedeme na dovolenou k moři, tak proč ještě nějaký prodloužený víkend v květnu... (ale já tak potřebuju vypadnout nebo mě šlehne!) ale když se do toho zapojili moji známí, kteří chtějí jet s námi, tak to najednou nějak uděláme a půjde to 😠 Přitom věděl od začátku, že bychom jeli takhle všichni, ale mně řekne ne, jim řekne, že teda to promyslíme... 😝

neeve
autor
28. bře 2008

asi to bude tím, že není váha 😀

kristi
28. bře 2008

se mas, mne by stacilo kdyby aspon o vikendu prestal pracovat....

neeve
autor
28. bře 2008

Kristi ☹

aponchie
28. bře 2008

ach jo je to blby s tim volnem..ja bych zase potrebovala bejt sama nebo s nekym uplne cizim nekde pryc v chate ,v termalech kdekoliv a jen si povidat o blbinach nic neresit,pit jist a uzivat si tak 3dny az nekolik let by stacilo 😀

neeve
autor
28. bře 2008

no to já bych taky potřebovala, klidně i sama... hlavně vypnout na chvíli 🙂

nobody
28. bře 2008

😀

aponchie
28. bře 2008

se moc nesmej na tebe taky dojde casem 😀

nobody
28. bře 2008

😝
neříkej, že jsi dneska utahaná?

😝

aponchie
28. bře 2008

jo jsem ty ne?no jiste ty neee ty se celej den kulturne vyzivas to je zivot 😠

nobody
28. bře 2008

kulturně vyžívám? U filmu jsem spal a divadlo podle tý krásný ženský vůbec neumím 😀

aponchie
28. bře 2008

no vidis ja umim loutkove a nemachruju 😀 teda machruju no ale jen trosku..co to bylo za film?proc u toho spiiiis??co delas v noci boze muj

nobody
28. bře 2008

Občan Kane .... nejlepší film historie údajně ... 😀
v noci spím taky 🙂

já byl unavený, tak jsem tam usnul 🤐

loutkový ... nooo --- animaci mám rád ... 😝 😝 😝

aponchie
28. bře 2008

no hrala sem snehurku,broucky,certimlyn a tak ..bozi vec hrat pro deti neodpusti ti ani n 😀

neeve
autor
28. bře 2008

ježkovy voči, co to tady probíráte? 😀

aponchie
28. bře 2008

loutkove divadlo 😀

neeve
autor
28. bře 2008

Nobody, dělej, písej, co na chlapi platí? 😀 A nepiš že orální sex... 😀 😀 😀 to víme...

neeve
autor
28. bře 2008

Aponchie a to jako hraješ s loutkama a je i mluvíš? 🙂

aponchie
28. bře 2008

neeve jj presne tak posledne sem hrala trpaslika smudlu a pak certa a pak opicku Karla 😀 ale boleji me z toho zada musis stat vysoko a drzet je sou desne tezke a navic uz nemam tolik casu ,ale chtela bych v budoucnu zase