Zepter nádobí. Jak se vám v něm vaří?

aponchie
22. únor 2009

mate ho nekdo doma a jak se vam v nem vari ?ja mam a jsem moc spokojena!ted sem byla na predvadecce se kuknout na novinky a jsem unesena z mixcy (snad to pisu dobre)..jinak miluju medene hrnce(desna cena 😝 )s manzelem sme oba profici tak si na tom ujizdime celkem 😲

lulupo76
23. lis 2009

Zepter nádobí doma mám už asi 10 let. Vaří se v něm opravdu skvěle, s nádobím jsem velmi spokojená. 🙂 Mixcy mám také, je dobrý, ale pozor, informujte se dobře na správnost jeho používání. Např. při mletí masa se musí dbát na to, aby maso bylo pokrájené na menší kousky a aby se do nádoby nedávalo masa moc. Jinak se může zavařit motor. Mě se to nestalo, ale mé známé ano. Ale zdá se mi vysoká cena. Já ho kupovala před 6 lety teda v akci, ale dají se koupit možná i levnější alternativy. Těžko říct, je to na rozhodnutí.
Mám doma jeden Zepter hrnec - oválný, který nepoužívám, protože je moc velký. Pokud by měl někdo zájem, prodám za dohodnutou cenu.

vendulka
23. lis 2009

je to super nadobi,ale pekne drahe, enchapu co je na nem tak drahe a zazracne ze to musi tolik stat 😀

beruska2x
23. lis 2009

babicka ho ma, uz mi ho asi 50x nabizela ale neprijde mi nijak zazracne.. stejne v nem musim varit, umyvat .. hrnec jako kazdy jiny akorat ze xx drazsi 🙄

musilka
24. lis 2009

Naši si teď koupili nový Zepter a jsou z toho nadšený. Cena teda šílená no ale pro vaření bez tuku a v páře je to fajn když maj lidi vyšší cholesterol. K tý sadě dostali mixcy zadara a to je taky celkem fajn no takovej tyčák myslím že můj Braun je lepší ale nevim nejsem profik 😅 Ty hrnce jsou fajn skladný a ještě je dobrá ta papiňáková poklička která jde vlastně na všechny ty hrnce nasadit. To se mi docela líbí 🙂

ikarkulka
15. bře 2010

iloha • 2d • Dnes ve 12:09
Ahoj, zvažuji "upgrade" svého 22 let starého nádobí ☹ 😉
Nedávno jsem dostala jeden hrnec od Zeptera a musím říci, že zelenina a brambory jsou výtečné. Ale protože je to velmi drahá záležitost, tak bych ráda znala názory ostatních....to víte prodejci vychválí do nebe 😉
Máte některá zkušenosti s tímto nádobím? Poradíte mi?
Zajímalo by mě třeba uvaření pečeného kuřete, či roštěná....
Pak jak a k čemu se dá použít multifunční nádoba a jste-li s ní spokojeni?
a taky pánev wok?

iloha • 2d • Dnes ve 12:42
No tak, to fakt žádná nevaří v Zepteru?
Nebo máte jiný tip na nádobí? Tak doporučte????
Kdyby vařilo samo, tím líp 😵

iloha
15. bře 2010

Tak poraďte????

iloha
15. bře 2010

no tak holky, copak žádná nemáte Zepter?????

lussinka_m
4. únor 2011

@ikarkulka Ahoj,tak my uz nadobi zepter pouzivame nekolik let. Nejdriv s tim prisla mamka,taky jsem nemohla chapat jak mohla dat takove silene penize,ale ted mam svou kuchyn,mam dite,proto tomu uz rozumim.Pokud chces muzu ti domluvit prezentaci primo ve firme.Uvidis tam nejake recepty.Mivaji skvele nabidky.A dokonce jak ses ptala na WOK,tak co vim ted do brezna je v akci i s mixsy.Tak muzes dat vedet a domluvime se. Zatim papa

ikarkulka
4. únor 2011

@lussinka_m ten dotaz jsem sem jen zkopírovala, ptala se @iloha 😉

lussinka_m
4. únor 2011

@ikarkulka Aha promin,ja nevedela

ikarkulka
4. únor 2011

@lussinka_m v pohodě, už jsem jí dala zmínku, tak se třeba mrkne 😉

lussinka_m
4. únor 2011

@ikarkulka dobre dekujiii 😉

bacovaa
24. led 2014
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

nádobí od zepter je velmi kvalitní a vaří se v něm perfektně. Využíváme i recepty, které jsou na youtube, jsou velmi chutné, zdravé a hlavně rychlé. Samotné nádobí máme již několik let, nejnovější jsme si zajistili systém větší, který je skvělý např.. na domácí utopence 🙂

nicoll0
18. únor 2014
Uživatel nicoll0 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nicoll0.

od rodičů k výročí jsme dostali hrnce od firmy zepter, tedy "systém parních košíků", ze začátku jsme se toho báli ale po těch pár měsících, co už tento systém využíváme jsme nadšeni. Vaření v páře je velmi zdravé a každému ho doporučuji 🙂

moucha
5. bře 2014

Mám poklicku s hrncem, jako papinak....veliká spokojenost....brambory 7*minut🙂

evalukanova
12. pro 2019
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.

Ja s nim nejsem spokojena, uz 2 roky kupuji nadobi pouze od berghoff. Maji kvalitni a hlavne se s nimi vari fakt dobre. Za me👍

zelenaesmolda
12. pro 2019

@evalukanova
proc s nim nejsi spokojena?

evalukanova
16. pro 2019
Uživatel evalukanova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od evalukanova.

Myslim si ze za ty penize se da sehnat lepsi. Vareni v nem byl zdlouhavé a co se tyce materialu tak katastrofa. Ja mam tenhle: https://www.berghoff.cz/produkt/hrnec-gem-s-poklici-16cm-sedy/ A jsem s nim spokojena 🙂

zelenaesmolda
16. pro 2019

@evalukanova
tak vareni taky zalezi na tom jaky mas sporak.ono je sakra rozdil v rychlosti varu u plynu nebo u indukce